forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Red Dead Redemption 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 05/12/2020 : 16:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


Developer: Rockstar Studios
Izdavač: Rockstar Games
Platforme: PS4, PS5, Xbox One, PC
Godina izlaska: 2018
Žanr: akcijska avantura




Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 05/12/2020 : 16:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najboljih igara koje sam igrao u svom životu, točnije, još uvijek igram. Priča je dugačka, zanimljiva i dramatična (doza te drame tj. sapunice je taman) i nakon 107 provedenih sati u igri, još nisam prešao igru. Doduše, dobar dio te satnice je Online mod, koji je, nedavno izašao kao zaseban, pa ga možete kupiti za 5 dolara.
Toliko detalja, grafika... SVE! Savršeno. Singleplayer dio je vrhunski. Osim priče, zabavite se lovom na ucjene, na životinje, istraživanje mape, biljaka i životinja, pljačkanje...
Online mod nije toliko dobar. I tamo ima dosta sadržaja (još sadržaja nebi škodilo), ali će vam s vremenom postati dosadan ako ga ne igrate sa prijateljima.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 05/12/2020 : 19:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Kupio odmah čim je izašla. Vrh igra.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 05/12/2020 : 23:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Genijalna igra, meni isto jedna od najboljih. Prvi dio mi je isto odličan. Drugi još igram, pomalo ne žuri mi se.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2343 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 06/12/2020 : 01:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Genijalna igra, meni isto jedna od najboljih. Prvi dio mi je isto odličan. Drugi još igram, pomalo ne žuri mi se.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 06/12/2020 : 11:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Prvi dio nisam igrao, mogao bih. No, učinio sam dobro što prvo dvojku igram, s obzirom da je prequel.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/12/2020 : 14:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Baš i nisi, jer neki prequeli su zamišljeni da budu igrani/gledani nakon svojih 'nastavaka'.
Kao da gledaš BCS prije BB-a.

Edited by - Windwalker on 06/12/2020 14:24:55
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 06/12/2020 : 15:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Dakle fulo sam skroz. Bitno da uživam u igri. Iako ne bih mogao oprostiti onome tko pogleda Better Call Saul prije Breaking Bada.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/12/2020 : 15:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ma nisi skroz fulao, uživaj na bilo koji način, ali po meni je bolje znati događaje i likove prvo u RDR1, pa je nekak više nostalgično igrati RDR2, kad već znaš da bi se neke stvari trebale dogoditi.
Malo ti promijeni perspektivu.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/12/2020 : 22:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nakon završenog epiloga i stotine sati igranja i rješavanja mnogih sporednih stvari, piše da sam završio samo 47% igre. (online mod nisam igrao iako mi je dio igre...ne znam o kakvom dodatnom plaćanju 5 dolara se radi?)
Glavna priča sa Arturom mi je u globalu loša i neuvjerljiva, epilog sa Johnom/Jimom mi je duplo bolji, no ako zanemarimo nedostatke u glavnoj priči, hrpa tih sporednih pričica i sporednih zadataka, skupljanje svega i svačega (u vrhunskoj grafici) je to što ovu igru čini primamljivom i zaraznom i u biti sve te sporedne priče i zadaci su pravi gutač vremena.
Glazba, zvukovi u igri, režija scena...sve top!
Na kraju bih mogao reći da je RDR2 vrlo isplativa investicija:)

Edited by - Oki on 07/12/2020 22:08:08
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/12/2020 : 22:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Nakon završenog epiloga i stotine sati igranja i rješavanja mnogih sporednih stvari, piše da sam završio samo 47% igre. (online mod nisam igrao iako mi je dio igre...ne znam o kakvom dodatnom plaćanju 5 dolara se radi?)
Glavna priča sa Arturom mi je u globalu loša i neuvjerljiva, epilog sa Johnom/Jimom mi je duplo bolji, no ako zanemarimo nedostatke u glavnoj priči, hrpa tih sporednih pričica i sporednih zadataka, skupljanje svega i svačega (u vrhunskoj grafici) je to što ovu igru čini primamljivom i zaraznom i u biti sve te sporedne priče i zadaci su pravi gutač vremena.
Glazba, zvukovi u igri, režija scena...sve top!
Na kraju bih mogao reći da je RDR2 vrlo isplativa investicija:)



Dakle ako si kupio RDR 2, imaš i singleplayer i online. Dakle full igru. Od 1.12.2020. Rockstar je donio novu mogučnost: ne moraš platiti koliko već desetina dolara za cijelu igru, nego 5 dolara za Online mod. Na taj način igrači mogu za male novce na nekakav način isprobati igru, pa kasnije plate punu cijelu ukoliko žele. Mogu i cijelu vječnost rokat onaj Online od 5 dolara.
Meni je i dio priče sa Arthurom dobar, jedino mi je česta selidba kampa malo "mlohava", dio sa Johnom je također super, no njega još nisam dovršio.
Nakon 107 sati igranja (dobar dio online), riješio sam 50%-60% cijele igre, kada računamo priču, compendium, challange itd.
Ovo je toliko predivna i savršena igra da je tih 50-60 dolara i premalo za igru.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/12/2020 : 22:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Kad se samo sjetim da sam tri ili četiri sata u igri izgubio na hvatanje “perfect” chimpmunka za one lovačke zahtjeve😂

Edited by - Oki on 07/12/2020 22:28:48
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 14/12/2020 : 17:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Prekjučer sam završio sa igrom. Kraj je toliko veličanstven! Igra je definitivno meni najdraža u životu. Igrati ću još neko vrijeme Online i zatim ono najgore - uninstall.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000