forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 HRVATSKA POŠTA U PROSINCU 2020. Korona, sortirnica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

ivanl
Advanced Member



Croatia
15666 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2020 : 16:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by ivanl

Ovo malo cetveroduplih, peteroduplih Fordova sto saljem, najcesce dam u isporuku bez uplate. Nek kupac prvo procheckira pa plati. Osim ako ne 'radim' sa starim kolegama. Vjerujem ljudima. Ali evo na stvari je zastoj koji mi se prvi put dogodio, jbg. Valjda ce biti u redu, ipak je stao zivot na globalnom nivou pa moze i u malom postanskom kamionetu.



Meni samo nije jasno da je došlo do toga da se zbog HP-a i njihovih muljaža sad prepucavamo međusobno. Nepojmljivo.


Pa nije bas da sam primjetio prepucavanje ovdje, trenutno...uopce.
Kod tebe i Jakse, da. Al' to nije tema ovog topica, cini mi se... il' se varam?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15666 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2020 : 16:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by wolf


zašto ići u poštu provjeravati ako imaš taj isti kod na paketu? Ako si ga preuzeo fućka ti se jesu li ažurirali podatke.
Ali ok, kako tko hoće, ali neažurnost HP-a je njihov, a ne problem klijenata.
Edit: ako se radi o situacijama nedospjelih pošiljki onda je to druga stvar, tada se u poštu mora ići.


Zašto ići? Zato jer se u mom slučaju radi o mjesnom hp uredu, a ne o centralnoj pošti u Zagrebu koja pokriva +/- milijun građana. Obratim se teti na šalteru koja se ustane (teška srca i s prijezirom u oku) i ode do polica koje su cca 2 metra iza njene fotelje. Na polici pregleda odjeljak moje ulice, i gle čuda, pod mojim imenom pronađe paket, koji je po track&trace još uvijek negdje u Lici.
Pa stoga, ako se, dogodilo meni 3 puta, postoji neka minimalna šansa da se dogodi i nekom drugom clanu.
Ne kažem da se baš to i dogodilo, samo dijelim svoja iskustva, u nadi da ce nekom pomoci.



Ponavljam; isao sam osobno dva puta u poslovnicu gdje su mi zaprimili petnaestak paketa razlicitih tezina i destinacija, te u glavni 'sabirni centar' odakle kamioncini krecu putesestvijama lijepe nase... svi stigli, osim cijenjenom clanu ministru, sa kojim imam samo takva odlicna iskustva godinama. E sad, zanima ma status posiljke i ljubaznosti ne fali od strane sluzbenica koje me pobogu, i poznaju jer ne salje se tek tako odredena kolicina Fordova, dok rezultata itekako nema... i sto sad? 'Ufanje' ostaje jedina opcija. Kao ono s mojim lokalnim klubom koji kurca ne valja a svi se mole godinama da uspije. Patologija!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 09/12/2020 16:25:58
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 16:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Pročitaj još jednom cijeli topic. Našli se pojedinci filozofirati, docirati i pametovati kao da je nekom iz hira došlo bojkotirati HP, a ne zbog konkretnih dubioza koje se tamo događaju s pošiljkama kojima nema traga sad kod nekih i po nekoliko tjedana.

Edited by - wolf on 09/12/2020 16:24:09
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15666 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2020 : 16:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Pročitaj još jednom cijeli topic. Našli se pojedinci filozofirati, docirati i pametovati kao da je nekom iz hira došlo bojkotirati HP, a ne zbog konkretnih dubioza koje se tamo događaju s pošiljkama kojima nema traga sad kod nekih i po nekoliko tjedana.


Jbg. Ako se obracas meni, tad ja kurca ne razumin ovu raspravu, ni tijek misli. Sorry!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 16:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nema veze. Kamo sreće da na tome i ostane.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15666 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2020 : 16:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Nema veze. Kamo sreće da na tome i ostane.


Pa valjda kuzis da ne mogu, ne smijem i ne zelim ulaziti u arenu s tobom i Jaksom. To u ostalom nema nikakve veze sa postavljanjem teme naseg ministra, kao ni direktne replike moje malenkosti, sudionika nicim izazvanog ovom neugodnom situacijom.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6915 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/12/2020 : 16:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u petak popodne poslao HP-om paket iz Rijeke za Đakovo i on je uredno stigao u utorak. S druge strane, prijatelj je naručio knjigu iz Amerike koja je stigla u Zagreb pred mjesec dana i još uvijek ne nalazi put do njegove adrese. Stvarno ne znam što se događa s tom Poštom.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 16:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

Nema veze. Kamo sreće da na tome i ostane.


Pa valjda kuzis da ne mogu, ne smijem i ne zelim ulaziti u arenu s tobom i Jaksom. To u ostalom nema nikakve veze sa postavljanjem teme naseg ministra, kao ni direktne replike moje malenkosti, sudionika nicim izazvanog ovom neugodnom situacijom.



Ni ne tražim nikoga da u ičemu sudjeluje. Samo sam ti odgovorio na onaj post o prepucavanjima. Što se mene tiče sve ok po tom pitanju.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15666 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2020 : 16:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

Nema veze. Kamo sreće da na tome i ostane.


Pa valjda kuzis da ne mogu, ne smijem i ne zelim ulaziti u arenu s tobom i Jaksom. To u ostalom nema nikakve veze sa postavljanjem teme naseg ministra, kao ni direktne replike moje malenkosti, sudionika nicim izazvanog ovom neugodnom situacijom.



Ni ne tražim nikoga da u ičemu sudjeluje. Samo sam ti odgovorio na onaj post o prepucavanjima. Što se mene tiče sve ok po tom pitanju.


Cuj, prznica si velika, ali jako sam cijenio tvoje postove i rado ih iscitavao. To ti garantiram i direktno iskreno kazem. No, ja ti sigurno necu ostati duzan ni biti rezervni poligon sa, konkretnim primjerom raspre s Jakijem. Znam da kuzis i sve 5 i po mom pitanju!
Goodspeed!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 09/12/2020 16:52:45
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 17:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ne znam baš da sam prznica, ali nema veze. Ionako sam samo temporary na ovom dijelu foruma zbog činjenice da i sam čekam pošiljke debelo preko roka u kojem je HP dužan iste isporučiti. Dok se ovo ne razriješi. Onda ponovo što dalje odavde. Život je prekratak za gubljenje na gluposti i nebitne stvari.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/12/2020 : 17:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

S obzirom da je ovaj topic otvoren s ciljem izlaganja problema koje ljudi imaju s HP-om svoje frustracije izvoli liječi negdje drugdje, a pogotovo nemoj na meni.

Cijelo vijeme skačeš na zadnje noge samo zato jer ti je HP kraj kuće a ne da ti se ići do Tiska. A o tome što je ovdje debilno neka prosude drugi.


Lakše mi je ići do pošte ali ne odbijam ljudima slati tisak ako pitaju.
Ja skačem na zadnje noge?
Ti si otvorija javnu raspravu ko uvrijeđena gospođa spominjući nekakve neželjenjo učestovanje na forumu i kuknjavom da zašto kupci uvijek prvi plačaju stripove prije nego li dobiju iste.Umjesto da si se javio porukom da hoćeš tisak paket i to je to.Uz put u privatnoj prepiski si me optužija da ne razumin kurca,a ovdje javno da želim više novaca za te stripove i da sam ti namjerno naplatio veći tisak paket(a u manji stripovi ne stanu?)I sad bi treba neko sa takvim čovjekom razgovarati normalno?Ajde sinko i ne vraćaj se.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 17:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

S obzirom da je ovaj topic otvoren s ciljem izlaganja problema koje ljudi imaju s HP-om svoje frustracije izvoli liječi negdje drugdje, a pogotovo nemoj na meni.

Cijelo vijeme skačeš na zadnje noge samo zato jer ti je HP kraj kuće a ne da ti se ići do Tiska. A o tome što je ovdje debilno neka prosude drugi.


Lakše mi je ići do pošte ali ne odbijam ljudima slati tisak ako pitaju.
Ja skačem na zadnje noge?
Ti si otvorija javnu raspravu ko uvrijeđena gospođa spominjući nekakve neželjenjo učestovanje na forumu i kuknjavom da zašto kupci uvijek prvi plačaju stripove prije nego li dobiju iste.Umjesto da si se javio porukom da hoćeš tisak paket i to je to.Uz put u privatnoj prepiski si me optužija da ne razumin kurca,a ovdje javno da želim više novaca za te stripove i da sam ti namjerno naplatio veći tisak paket(a u manji stripovi ne stanu?)I sad bi treba neko sa takvim čovjekom razgovarati normalno?Ajde sinko i ne vraćaj se.



Još jednom - liječi frustracije na nekom drugom. Kad god nastojim završiti raspravu ti se nastavljaš. Skini mi se s grbače.
A ovo 'sinko' ostavi za balavce u svom kvartu. Imam ja i previše godina iza sebe da bi mi se tako obraćao.

Edited by - wolf on 09/12/2020 17:15:04
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/12/2020 : 17:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Da, zašto se uopće raspravlja? Ponudio sam mu Tisak kao opciju pa ostaje nejasno što dalje hoće od mene?
Nevjerojatno - u uvjetima kad u HP-u masovno nestaju paketi bez traga i dalje se nalaze pojedini likovi koji pametuju i filozofiraju kao da se ništa ne događa.


Nisi ponudija ništa osim kuknjave.
Pa meni au aukcijama piše da šaljem tiskom i hr poštom.
Nisi se javio 4 dana na poruku a onda javna kuknjava na forumu pa prozivanje mene da što mu odgovaram javno na forumu?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 17:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Da, zašto se uopće raspravlja? Ponudio sam mu Tisak kao opciju pa ostaje nejasno što dalje hoće od mene?
Nevjerojatno - u uvjetima kad u HP-u masovno nestaju paketi bez traga i dalje se nalaze pojedini likovi koji pametuju i filozofiraju kao da se ništa ne događa.


Nisi ponudija ništa osim kuknjave.
Pa meni au aukcijama piše da šaljem tiskom i hr poštom.
Nisi se javio 4 dana na poruku a onda javna kuknjava na forumu pa prozivanje mene da što mu odgovaram javno na forumu?




Strašno. Nisam se javio minutu nakon što si ostavio poruku koliko, pola sata nakon isteka aukcija? Možeš li niže?

Posljednji put - prestani s raspravom. Stripovi su ti plaćeni, izvoli ih poslati i gotova priča.

Edited by - wolf on 09/12/2020 17:18:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/12/2020 : 17:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf
[
Još jednom - liječi frustracije na nekom drugom. Kad god nastojim završiti raspravu ti se nastavljaš. Skini mi se s grbače.
A ovo 'sinko' ostavi za balavce u svom kvartu. Imam ja i previše godina iza sebe da bi mi se tako obraćao.


Pa ti si frustiran.Sam si to napisao.
Ja sam o žalim vrimena što gubim odgovarajući na tvoje frustracije.
I ne želiš završiti s raspravom jer nakon jučeršnje prepiske si danas opet nastavio javno na forumu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 17:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf
[
Još jednom - liječi frustracije na nekom drugom. Kad god nastojim završiti raspravu ti se nastavljaš. Skini mi se s grbače.
A ovo 'sinko' ostavi za balavce u svom kvartu. Imam ja i previše godina iza sebe da bi mi se tako obraćao.


Pa ti si frustiran.Sam si to napisao.
Ja sam o žalim vrimena što gubim odgovarajući na tvoje frustracije.
I ne želiš završiti s raspravom jer nakon jučeršnje prepiske si danas opet nastavio javno na forumu.




Tko ti je kriv kad ne čitaš s razumijevanjem.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/12/2020 : 17:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zadnji

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 17:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Jadno, zbilja da se ovako možeš blamirati...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/12/2020 : 18:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kao što rekoh

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ministarbubuleeja
Starting Member

27 Posts

Member since 14/01/2010

Posted - 09/12/2020 : 18:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ministarbubuleeja a Private Message  Reply with Quote
Stigao mi je odgovor popodne od Gđe Menčice Šušak, prodajnog predstavnika Službe regionalne prodaje, Split.
Bez obzira na sve, zadovoljan sam Njenim odgovorom (u nastavku)

Poštovani gospodine Lekić,

Hvala na Vašem vremenu i zahvaljujem na iskrenoj i dobronamjernoj kritici!
Služba prodaje se bavi ugovornim korisnicima te ukoliko kao pravna osoba šaljete pošiljke možda bi Vam olakšalo poslovanje uz ugovorni odnos?
Imali bi ste jednostavniju komunikaciju unutar sustava jer bi imali prodajnog predstavnika na raspolaganju.

Za tražene pošiljke proslijedili smo na teren zahtjev za utvrđivanjem trenutnog statusa te žurnim uručenjem.
Molim potvrdite jesu li sve tri pošiljke bile za 44330 Novsku?

Kako ste sami naveli imali smo problema kada smo selili u novu Sortirnicu, sad je veliki broj djelatnika odsutno zbog bolesti Covid ili su u samoizolaciji a pristigle su veće količine pošiljaka.

Znam da ne želite slušati opravdanja nego s pravom tražite kvalitetnu uslugu.

Nadam se na obostrano zadovoljstvo da će se to u bližoj budućnosti i dogoditi.

Srdačan pozdrav,

Menčica Šušak
Prodajni predstavnik
Služba regionalne prodaje
Područje prodaje 3
Sektor prodaje/Divizija pošta

Hercegovačka 1, soba 108, 4.kat
21000 Split

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 18:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Dobro, što si tražio to ćeš i dobiti. Idemo redom.

quote:
Originally posted by jaki

Nisi ponudija ništa osim kuknjave.
Pa meni au aukcijama piše da šaljem tiskom i hr poštom.
Nisi se javio 4 dana na poruku a onda javna kuknjava na forumu pa prozivanje mene da što mu odgovaram javno na forumu?




https://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-ll-108-otok-bogova-glancer-od-1-kune/17844552/
https://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-ll-84-djeca-bijelih-ociju-glancer-od-1-kune/17844548/

Molim da meni (a i širem članstvu) jasno i nedvosmisleno pokažeš gdje to stoji. Malo sam pogledao i druge tvoje aukcije i - gle čuda - ni tamo nema ni spomena pošte i tiska. Samo nešto u stilu da 'nemojte samo gledati nego i bidajte, da tata ne gladuje'. Dakle - lažeš bez imalo stida.

Nadalje, vezano za tvoju lijenost odlaska do Tiska jer ti je pošta bliža

quote:
Originally posted by jaki

Jebiga,Tisak mi je predaleko a pošta kraj kuće.
GLS i nije baš cjenovno u istom rangu:
https://gls-group.eu/HR/hr/privatni-korosnici/posalji-paket



to si sam izjavio.

Međutim, uzmimo hipotetski da nisi lažljivac i da si čak i napisao navedene laži u opis aukcija. Objasni širem članstvu motive za cirkus koji već dva dana namjerno radiš s obzirom da, kako sad tvrdiš, šalješ i poštom i Tiskom. AKo sam jasno, nedvosmisleno i decidirano napisao da se ono za plaćanje nakon primanja odnosi ISKLJUČIVO na HP, a ti šalješ i Tiskom, eto ti prigode pa nam pojasni svoj freak show, a pogotovo motive za isti.


Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/12/2020 : 18:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Freak show si zapoceja ti.
Kukanjem da zasto moras platiti prvi.
Nisi se javio meni privatno vec javno na forum.Ja sam ti odgovorio na forumu.Ti si se zalio zasto ti se javljam javno na forumu i poceli smo privatnu komunikaciju.
Gdje si mi neizravno govorija da citam izmedu redaka.i na kraju vrlo neugodnoh jucerasnheg dana gdje smo dogovorili tisak paket kojeg saljem svima koji me pitaju,ti si danas opet javno poceja pa sam ti ja odgovorija.u meduvremenu si platija stripove i nadtavija javno gdje ti ja odgovaram ali ti ne znas ststi.tvoja mora biti zadnja.
Mislio sam da u postavkama aukcija pise koje paket sluzbe koristim a ono su bile kojim nacinom primam novce.tu sam falija ali kao sto sam vec i jucer napisao ako kupac hoce bilo koju firmu za slanje ja sam mu voljan tako poslati(i ako je plati).
Je li sad moze ostat a da ti ne ostanes zadnji?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 18:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ne može, jer si raskrinkan kao notorni lažljivac i zlonamjerni provokator. Nitko te nije ni pozvao da se javiš u samom početku, već je to bila neka tvoja sujeta, pakost ili tko zna što. Što se tebe tiče je li netko (kako ti drobiš) kukao ako se to tebe, s obzirom na opcije koje nudiš, nije ni ticalo? Malo smo osjetljivi na promjenu vremena ili što?

Ja se na tvom mjestu više ne bih ni javljao na ovom topicu, ako imaš imalo obraza i samopoštovanja. Barem poštedi druge koji ovaj topic koriste za stvarnu svrhu - komentari i iskustva s HP-om, a ne ovo dno dna koje si prezentirao.

Edited by - wolf on 09/12/2020 18:58:10
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15666 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2020 : 19:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ministarbubuleeja

Stigao mi je odgovor popodne od Gđe Menčice Šušak, prodajnog predstavnika Službe regionalne prodaje, Split.
Bez obzira na sve, zadovoljan sam Njenim odgovorom (u nastavku)

Poštovani gospodine Lekić,

Hvala na Vašem vremenu i zahvaljujem na iskrenoj i dobronamjernoj kritici!
Služba prodaje se bavi ugovornim korisnicima te ukoliko kao pravna osoba šaljete pošiljke možda bi Vam olakšalo poslovanje uz ugovorni odnos?
Imali bi ste jednostavniju komunikaciju unutar sustava jer bi imali prodajnog predstavnika na raspolaganju.

Za tražene pošiljke proslijedili smo na teren zahtjev za utvrđivanjem trenutnog statusa te žurnim uručenjem.
Molim potvrdite jesu li sve tri pošiljke bile za 44330 Novsku?

Kako ste sami naveli imali smo problema kada smo selili u novu Sortirnicu, sad je veliki broj djelatnika odsutno zbog bolesti Covid ili su u samoizolaciji a pristigle su veće količine pošiljaka.

Znam da ne želite slušati opravdanja nego s pravom tražite kvalitetnu uslugu.

Nadam se na obostrano zadovoljstvo da će se to u bližoj budućnosti i dogoditi.

Srdačan pozdrav,

Menčica Šušak
Prodajni predstavnik
Služba regionalne prodaje
Područje prodaje 3
Sektor prodaje/Divizija pošta

Hercegovačka 1, soba 108, 4.kat
21000 Split




Ali ovo zvuci ozbiljno i posteno. Budi nadu da ce sve biti okej.
Meni nisu osobno ovako ozbiljno pristupili na spomenutim institucijama. Ljubazno da, ali ovo se cini ozbiljnije stupanj vise.
Nista, cekamo i dalje.
P.s.
Jesi li im dao onaj broj potraznice, sto sam ti ga poslao?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/12/2020 : 19:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Što mislite, postoji li pravna osnova za naknadu štete za čekanje preko rokova isporuke (pod pretpostavkom da se paketi i pronađu)? Ako oni uredno naplaćuju ležarine trebaju li sami nadoknaditi troškove za rokove koje su prekoračili (opet - ako se pošiljke uopće i pronađu)?

Edited by - wolf on 09/12/2020 19:20:47
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000