forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 HRVATSKA POŠTA U PROSINCU 2020. Korona, sortirnica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 12/12/2020 : 11:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

Od nedavno Amazon šalje pošiljke HP, moram priznati da sam bio u strahu kad će doći i u kakvom stanju. Do sada je to odlično i ekspresno radio Overseas.
No, paketi poslani 08.12 stigli su munjevito. Jedan jučer, drugi danas (subota!) i to u savršenom stanju. Kapa dolje.



Ovo je dobra vijest. Baš nakon godinu (mozda i dvije9 odlucio uzet jedan paket filmova pa se bojim da ne dojdu osteceni. Herzog kolekcija bi trebala biti digibook s 15 diskova i ne bi bilo baš veselo da se budu oštečeni.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 12:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Picasso, mora da si dobrano stezao remen cijelu godinu jer od mazarija se leba najeo dosad nisi...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 12:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Btw, jedan od očekivanih paketa je stigao i do mene. Svejedno, HP mi je na ignore dok god se ne dovedu u red.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 12:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Picasso, mora da si dobrano stezao remen cijelu godinu jer od mazarija se leba najeo dosad nisi...


Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 15:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Što, nema više podjebavanja i arogancije? Tako i treba. Znaš ti dobro kakav ti potop slijedi budeš li se nastavio kačiti sa mnom.

Drži se teme kako sam ti već spomenuo.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 16:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
potop?

smiješan si. kao i onaj koji ti šapuće. Dumb and Dumber bi se prepucavali. lol.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 19:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Doista, propali? Doista?

Je li te imalo stid da si se vratio na portal vlasnika kojega si svojedobno nazivao loipovom kojim će se pozabaviti državne službe? A, propali?
Ili da je "pizda, nekarakterna i besmisleno uobražena"? Pa onda kao zadnji jadnik podvijena repa ideš moliti tog istog vlasnika da te vrati nazad...

Hoćeš još ili ti je dosta?
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 19:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
doista,oh, doista...

ha-ha-ha nije mi dosta, hoću da još kopaš, jer ne kopaš iz arhive scoma nego iz plitkoće svoje male crne duše, a ja idem praviti kokice.


nego, hoćeš li mi pokloniti koji HC da vidim kakav je felling ta čuda držati u ruci, možda jedan od onih LL koje sam ti prodao.


Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 19:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Što, nema više podjebavanja i arogancije? Tako i treba. Znaš ti dobro kakav ti potop slijedi budeš li se nastavio kačiti sa mnom.

Drži se teme kako sam ti već spomenuo.



reci srećo, jel' se diraš dok tipkaš svoje nebulozne fantazmagorije? trebao bi. go full retard.meni neće smetati, navikao sam, jer to je, uz mutavu zlobu koja ti curi iz ušiju, jedino što možeš donijeti u bilo koju priču. o bilo čemu.
kad čitam tvoje patničke upise sjetim se čovjeka (hvala ti) kojeg sam znao, čovjeka koji je također izmislio svoju realnost, u njoj je bio heroj-Bog svi su ga obožavali svi su bili podanici, a oni malobrojni neprijatelji su vrišteći u panici padali na koljena. noću je namještao radio između dvije stanice i tražio šum preko kojeg bi se spajao sa svemirom i putovao dimenzijama. tu je prijateljevao s velikanima prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, ljubovao sa sirenama. napisao je i dvije knjige. napisao bi i treću ali ga je obitelj strpala u vrapče. sad je kažu dobro.
O.T.još jedan paket (Cruel Summer, Barking, Plunge) i gotovo za 2020. javim kad stigne. 
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/12/2020 : 19:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

A ovo drugo, ispada da citiraš neku moju izjavu


Ma jok.
Zamislio ih samo kako pretumbavaju Gradac uzduž-nizduž a pritom mi (pojma nemam zašto) došli u sjećanje tvoji silni gosti turisti koji su ljetos izostali, pa valjda zato nešto poveza.
Bez neke prave logike.
A za reumu, prehladu & co., to stoji.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/12/2020 : 19:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Renky

A ovo drugo, ispada da citiraš neku moju izjavu


Ma jok.
Zamislio ih samo kako pretumbavaju Gradac uzduž-nizduž a pritom mi (pojma nemam zašto) došli u sjećanje tvoji silni gosti turisti koji su ljetos izostali, pa valjda zato nešto poveza.
Bez neke prave logike.
A za reumu, prehladu & co., to stoji.



Pa i nisu baš izostali, kraće se radilo ali su se zato nizali rekordi cili osmi misec pa nas je malo refalo

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 19:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kakav je moralni profil lika koji stavlja fotografije HC stripova (pretpostavimo da jesu tvoji, a ne fotografija tuđih stripova koju si negdje maznuo), a za isto si ljude nazivao 'bolesnicima i sektašima'? Ono kad se sam sebi skoči u usta i debelo pojede g...o.

Znači, nemaš opravdanja za svoju mizeriju oko povratka na portal/forum nakon svega javno izgovorenoga? Nisam ni mislio da će biti drukčije.

Vidiš, to je ono što se naziva 'stjeran u kućicu', jer mene odavde nitko nije otjerao, nego sam sam napustio forum da ne gubim živce s ovakvim nerealiziranim kompleksašima (makar ste u manjini, ali ima vas dovoljno da zagadite prostor. Kad mi dođe i drugi dugoočekivani paket potvrditi ću da i drugi koji čekaju imaju neke informacije da se nešto kreće, pa opet što dalje.

Nemam baš nikakve potrebe dodvoravati se vlasniku portala, jedino što me zanima su aukcije. Što sam mislio i rekao mislim i dalje, ali nikad mi ne bi palo na pamet ni pomisliti onakve bljuvotine koje si izasrao, a kamo li da ih javno napišem. PA još da podvijena repa molim povratak.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 19:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Kakav je moralni profil lika koji stavlja fotografije HC stripova (pretpostavimo da jesu tvoji, a ne fotografija tuđih stripova koju si negdje maznuo), a za isto si ljude nazivao 'bolesnicima i sektašima'? Ono kad se sam sebi skoči u usta i debelo pojede g...o.

Znači, nemaš opravdanja za svoju mizeriju oko povratka na portal/forum nakon svega javno izgovorenoga? Nisam ni mislio da će biti drukčije.

Vidiš, to je ono što se naziva 'stjeran u kućicu', jer mene odavde nitko nije otjerao, nego sam sam napustio forum da ne gubim živce s ovakvim nerealiziranim kompleksašima (makar ste u manjini, ali ima vas dovoljno da zagadite prostor. Kad mi dođe i drugi dugoočekivani paket potvrditi ću da i drugi koji čekaju imaju neke informacije da se nešto kreće, pa opet što dalje.

Nemam baš nikakve potrebe dodvoravati se vlasniku portala, jedino što me zanima su aukcije. Što sam mislio i rekao mislim i dalje, ali nikad mi ne bi palo na pamet ni pomisliti onakve bljuvotine koje si izasrao, a kamo li da ih javno napišem. PA još da podvijena repa molim povratak.



da, da, da idem po splitu i kradem fotke tuđih stripova, logiram se na tuđe amazon trackinge i skrinšotam za svoje "bolesne potrebe", lutko moja takav sm ti ja...

gle, kratki pinokio, nikad nisam napisao ništa protiv HC izdanja, pa pobogu imam ih na stoootine, u onoj raspravi sam rekao da Bonelli preferiram u kiosk izdanju a ti i tebi slični kompleksaši ste pukli po šavu i počeli sa nebuloziranjima o jalu i ostalim kreten-mantrama, vas sam, i jedino vas sam (onda) nazvao sektašima i bolesnicima jer ste se tako ponašali. znači, nisam ja pojeo govno nego ti, i jedeš ga i dalje. svakim upisom.
da imaš kap mozga prestao bi. a ako ćeš nastavljati, nastavljati ćeš bez mene. morat ćeš naći drugog za svoju igru. to je bilo to, sjebi topic do kraja sam. uvlačiti me u svoj glib nećeš više.

i dalje kažem da mi je drago što si se vratio. falio si.

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 19:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Eto. Kako rekoh - potop. Demagogijom u nedostatku suvislih argumenata. Sad šetnja, i ne kači se više sa mnom. Imam ja još materijala, ali, sam si rekao, nema smisla gaditi topic. Ionako te mnogi znaju pa nisam puno otkrio što se već ne zna.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 20:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
točno, potop tvojih laži i umobolnih pokvarenih konstrukcija. dobro znaš da sam ti prodavao LL, a preseravaš se i dalje s nekakvim "hoćeš da ti poklonim jedan HC" spikama. zašto? želja da se zagadi topik? uspio si.

s ljudima koji imaju potrebu uniziti drugog da uzvise sebe, a ti si poster-boy toga, se ne raspravlja. njih se zajebava. oni koji me znaju su mi bitni, oni koji slažu sebe oko mene ne.


Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 20:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
i zato mi je stvarno drago što si se vratio. :)
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 20:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Što se nisi kao čovjek vratio na forum? Vronski, sve kakav je, u svim svojim reinkarnacijama nije krio tko je. A ti, nisi mogao biti muško nego se vratio sakriven pod ženine skute. Čak više nije ni smiješno. Slučaj za žaljenje.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 20:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
pusa
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 20:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski domet propalog umjetnika. Nema što.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 20:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
e sad si me opet pakleno unizio, jesi li bar malo narastao? hahahah

nek' moderatri ne zamjere, ovo je bila mala off topic ćakula dva stara frenda.
evo, nek' frend prdne još jednom pa da završimo, svi znamo da patologija voli imati zadnju riječ.

evo vučko, dao sam ti loptu da me zajebeš, možeš li odoliti?:))))
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/12/2020 : 20:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Još ništa nisi demantirao niti jednim argumentom. To te ubija, znam. Makar da nešto demantiraš, a ne možeš. Sve arhivirano i javno dostupno, toliko o lažima.

Ovo je, ako se ne varam, 2:0.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/12/2020 : 20:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky
ali su se zato nizali rekordi cili osmi misec

Pa da, jasno mi sad sve.
Ima se, ne triba se.

Otvaram sutra tu pod aukcijama novi topik: “Traži se ugostitelj Renky”.

U tekstu dodajem:
“Zajeba me pred prošlu turističku sezonu i od tad se vadi na koronu.
Posla mi brdo stripova a zatim se ušutija.
Molija san ga za račun već deset puta a on ka da po svemiru luta.”

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/12/2020 : 21:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Još ništa nisi demantirao niti jednim argumentom. To te ubija, znam. Makar da nešto demantiraš, a ne možeš. Sve arhivirano i javno dostupno, toliko o lažima.

Ovo je, ako se ne varam, 2:0.



da, za mene.

ajmo ovako, ako imaš neko konkretno pitanje, pitaj me, ali na PM, rado ću ti odgovoriti. dovoljno smo sjebali topik, nema potrebe dalje. ponavljam, ako te nešto svrbi reci, pitaj... na PM, potrudit ću se pomoći. kakve argumente za što ti ustvari hoćeš? ajde, imaš PM pa raspali. na raspolaganju sam sljedećih pola sata. ajde, ne grizem.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/12/2020 : 00:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ha-ha-ha. Trol se nakači pa kad ga se razotkrije on bi se prebacio na PM... Lagano otkači, da ti ne bih rekao neki konkretniji izraz.

Edited by - wolf on 13/12/2020 00:04:17
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 13/12/2020 : 00:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Nagazio si sebe i razotkrio se kao bezobrazni lažov. Kao i uvijek.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000