forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip kupiti devojci kao poklon?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 21/12/2020 : 10:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ja bi predlozio La Bete Noire ali je, avaj, c/b. Mada druge kriterije zadovoljava.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 21/12/2020 : 10:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Brate kada bih morao ovoliko da se ograničavam odn. samim tim razlikujem od nekoga sa kojem bih bio emotivno....

Elem...Verovatno već navedeno:

Nao Brown
Potez kredom
Ardalen
Posvojenje
Lydie
Alvin
Posljednji dani Stefana Zweiga
Jednog proljeća u Černobilu

Ali za kaznu pošto ima granice:

Danas je posljednji dan ostatka tvog života
Vezivanje
xD
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/12/2020 : 10:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ma preskoči sve ove dosadne prijedloge i prijeđi na moj...😁
[url=https://postimages.org/][/url]
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/12/2020 : 11:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Neki stripovi koji ti ljudi predlažu meni spadaju u razočaranja godine.
Da sam na tvojem mjestu, mislim da bih se opredjelio za neki Zidrouov strip...npr Lydie ili Mrtve prirode.
Go to Top of Page

jogurt
New Member



Serbia
240 Posts

Member since 23/01/2020

Posted - 21/12/2020 : 11:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jogurt a Private Message  Reply with Quote
Ken Parker-Uzdah i san
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 21/12/2020 : 11:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Jocko, ovi kriterijumi su tvoji ili njeni :-)

Ja sam davao Ardalen svakoj koja je htela da pročita neki strip i ni jedna ga nije pročitala do kraja. Trenutno ga sestra mrcvari, ima mesec dana... A mogao sam se zakleti da je sigurica... Dok su sa Ledeno doba oduševljene. Takođe me iznenadilo da su htele i pročitale Grad od stakla, i preporučivale ga jedna drugoj. Irminu (Komiko) sam poklonio sestrinoj drugarici. Meni bio mnjah, a ona oduševljena.
Inače stripove dajem sestri, njenim drugaricama, tašti, svastici... A zanimljivo da supruga nikad nije pročitala ni jedan, niti ima trunku interesovanja. Nadam se da ti devojka nije taj tip, inače će te gađati stripom :)

Resistance is futile.
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 21/12/2020 : 11:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Oh, cure (Kolorka 23)
Potez kredom (Kolorka 62)
Emma G. Wildford (Kolorka 124)
Ardalen (Kolorka 126)
Izletnik
Posvojenje

Mislim da nećeš pogrešiti ni sa jednim od navedenih. Najbolje bi bilo ako si strip već pročitao, da bi imao i sopstvenu ocenu stripa.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 21/12/2020 : 11:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Izletnik, odnosno Deytripper je odlično rešenje...


Apsolutna preporuka za Izletnika.
Toliko dobrih rečenica/citata u stripu, odličan crtež, kolor...
Jedini problem je što je i Fibrino i Darkwoodovo izdanje rasprodato.
Ali za devojku se valja potruditi...

Carpe diem
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 21/12/2020 : 12:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
1. Kililana song
2. Aya iz Yopougona
3. Abelard
4. Veliki mrtvac

Zabranjena luka iako nije u boji mislim da ne može da joj se ne svidi. Locke & Key također iako sadrži pod 2. mračne i tmurne teme.

Daytripper mi je bio nečitljiv do bola tako da uzmi moje prijedloge sa rezervom

Bok, kako si.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3546 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 21/12/2020 : 12:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Jocko ajde javi utiske za Izletnika, pokušao sam nedavno sa preporukom za ovaj strip i reakcije su bile izrazito negativne. Rekao bih da su cure praktičnije od nas i da jednostavno ne žele da razmišljaju o smrti
Nisam bolje prošao ni sa Tanigučijevim Slatkim Godinama i veza mlade devojke sa starijim gospodinom joj je bila odvratna

Najviše uspeha sam imao kod stripova gde je glavni protagonista neki zajeban i kul frajer koji ne ispušta cigaru iz ruke, tipa Hellblazer ili Preacher
Ali ovo je samo pod uslovom da cura voli američki humor

Lucidne stvari tipa Kule od peska su još jedna dobra ideja jer je tip stripa o kojem može da se diskutuje, a žene vole da diskutuju

Takođe važno je i napomenuti da lepši pol obožava muziku, muzičke biografije tipa Nik Kejl Smiluj mi se ili priča o petom Bitlsu Baby's in Black bi bile dobar izbor
Pogotovo ako vole taj tip muzike
Go to Top of Page

Zula
Average Member

768 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 21/12/2020 : 13:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
@naker,
vidiš da Jocko ima dilemu i ne želi pogriješiti pa je naveo puno (previše) kriterija. Dilemu ćemo mu smanjiti konkretnim prijedlozima koji se što više podudaraju s navedenim kriterijima. Ako još dodamo kriterije "muzika", "američki humor", "diskusija"... nećemo mu pomoći u izboru.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 21/12/2020 : 13:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Jednom je Macan napisao da žene u stripovima (i općenito pričama) traže promjene, dok muškarci više vole status quo. Zato žene gledaju sapunice, tu se stalno nešto zanimljivo događa :D

Ja ne znam za zarazniji strip od "Ofucanog holivudskog filma", samo što nije u boji i rasprodan je.

Možda stvarno Nao Brown nije loš izbor, mada ćeš teško naći neki strip da ti savršeno ispunjava zadane kriterije.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 21/12/2020 : 13:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Iz mog iskustva ovo bi otprilike bio izbor.


www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/12/2020 : 13:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Pre bih poklonio Dani što nestaju no Izletnika (iako mi je drugi možda i draži strip). Više mi je sigurica.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/12/2020 : 13:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Komikovi su većinom dobri prijedlozi koji bi i meni pali na pamet, no većinom su i crnobijeli.

Meni je Trgovina dosad odlično prolazila kod nekoliko žena koje inače ne čitaju stripove.
To je:
a) prekrasno nacrtano,
b) topao i blago veseo strip,
c) glavni lik je ženski, od krvi i mesa,
d) taman je sapunasto koliko treba (da ne bude prepatetičan i preženskast).

Pa ako se može naći to je moja #1 preporuka.
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 21/12/2020 : 14:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ako pokloniš Posvojenje bez da si stavio zaručnički prsten uz strip naje... si!
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 21/12/2020 : 14:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Komikovi su većinom dobri prijedlozi koji bi i meni pali na pamet, no većinom su i crnobijeli.



Pola-pola, 5 kolornih, 5 c/b.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/12/2020 : 14:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Svagdanja borba ili Dani što nestaju, definitivno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1196 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 21/12/2020 : 15:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ma preskoči sve ove dosadne prijedloge i prijeđi na moj...😁
[url=https://postimages.org/][/url]



Odakle visi ova liana? Sa balona ili sa oblaka?

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 21/12/2020 : 15:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Svojoj ženi, tada curi poklonio Tamo gde pogled ne dopire, radspametila se.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/12/2020 : 15:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mene je isto ovo mucilo i nisam uspeo da resim. Od svih tih ponudjenih meni nista ne deluje da bi zainteresovalo par zena kojima bih ja poklonio strip.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 21/12/2020 : 15:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Interesantna tema.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/12/2020 : 15:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja sam svojoj devojci poklonio Okean ljubavi i odusevila se.
Mislim da je to dobar izbor. Izdavac je Besna Kobila.
Izrazito sarmantan i zabavan strip koji se na suptilan i ,,mali" nacin bavi velikim stvarima.
Pogotovo mislim da je ovo dobar izbor za nekog ko inace nije redovan konzument stripova.



Predivan nemi strip o ljubavi koju ne mogu da pobede ni oluje, ni diktature, ni ljudska glupost… Ustaljeni život bračnog para, domaćice i ribara, jedna će oluja baciti na teška iskušenja: ubeđena da je preživeo nevreme na pučini, ona će krenuti u potragu za njim…
Autorski dvojac Lupano i Panačone je u knjigu, koja podseća na kutiju sardina, gusto složio sva osećanja koja sa sobom donosi prava ljubav.

Edited by - going going on 21/12/2020 16:01:13
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/12/2020 : 16:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Zimsku zmiju. Ima avanture i romanse
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6873 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/12/2020 : 16:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Trag kredom

Nošeni vetrom
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000