forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2020. - polufinale B
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/12/2020 : 01:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nije ih toliko glasalo u zadnjim minutama.
Još prije 14 je Nesvrstani prestigao goinga.


To mogu potvrditi.
Pogledao sam baš oko 13:30h, siguran da ću tintona mafijaša vidjeti u vođstvu.
Kad ono, on na bijednih 15 glasova.
Napravio sam čak screenshot i poslao mu ga u 13:38 preko Whatsapp-a da ga malo zajebavam.
Iz njega je vidljivo da je još tada Nesvrstani imao 34 glasa, a going 32.
A na kraju glasanja vidim bilo je 36:34, što znači da su u posljednja preko 3 i pol sata svaki od njih dvojice dobili svega po dva glasa.

Ukoliko nekoga stvarno zanima, a i tinton bude suglasan, mogu ga rado okačiti ovdje, no mislim da nije potrebno.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/12/2020 : 06:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Činjenica je da su glasovi "naštancani" u jednom trenutku zadnji dan i da ti glasači nisu glasovali u drugom polufinalu. Što ste se uhvatili doslovno "zadnjih 5 minuta". Znate vi o čemu se ovdje točno piše.

Pa ljudi izbor za Forumaša godina je bi trebao biti jedan nebitan ali "nevini iskreni izraz pažnje" zaslužnom forumušu.

Pa čak i da nije bilo tzv. "glasačkih accaunta" što sumnjam, čitajući ovaj topic ne mogu vjerovati da čak Tinton priznaje da je znao zivkati ljude za koga da glasuje.... Ajde Tinton je zaigrano dijete ali svima je to OK i znaju da se to radi.

Kao ono - osoba "A", zove osobu "B" telefonom. "Hej prijatelju ajde odi tamo na scom i glasaj tamo za nekog lika. Ovaj mu odgovara "Daj baš me briga, ni ne znam da se nešto bira, niti poznam tipa". "Ma nema veze, odi samo glasaj zbog mene, samo da ne pobijedi Going". I ovaj glasa i tako 20 puta.

Takva pobjeda je legalna ali gospodo nije MORALNA. Čak i takva ona je dno dna i ne vrijedi ni pišljiva boba. Možete je okačiti "mačku o rep".

Ovi bi trebao biti neki nevažan izbor kao iskrena zahvala nekom našem kolegi sa foruma. A očito to nije - i ja osobno sigurno više neću sudjelovati u ovim "namještenim lakrdijama".

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2020 : 07:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Mene je ovde jedino pogodilo to sto Peyo nije cak ni razmatrao da glasa za mene.



Ni ovo nije točno. Bilo mi je glupo poslije naknadno editirati listu.

Svakako si jedna od pozitivnijih osoba kakvih bi bilo poželjno da ima više na forumu i volim čitati tvoje postove.

Što se tiče ovih intriga čini mi se da postoje više u glavama nekih ljudi.

Bez većeg broja ljudi koji glasaju za izbor forumaša sam izbor nema smisla.




Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/12/2020 : 07:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih godinu dana je bilo aktivno cca 700 ljudi i ako je glasanju pristupilo 117 ljudi to je nekih 15-16 %. Malo ali malo bolje zvuči od toga da je glasalo ispod 1%

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/12/2020 : 07:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Probudi me potres...
Samo da se razjasni ovo oko zivkanja, ja sam to radio za izbor zagorologa, čisto iz sprdnje. Nikada nije bio cilj da netko ne pobijedi. I to je uvijek bilo rađeno otvoreno.

Inače, nije neuobičajeno da je različit broj glasova u dvije grupe, iako se ovaj put razlika čini nešto veća. A Nesvrstani najveći dio zaostatka nije nadoknadio zadnji dan, nego predzadnji.

Nebitno, ako Nesvrstani ne pobijedi u finalu, to će biti pokazatelj da ova naklapanja nemaju veze s vezom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/12/2020 : 07:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

U zadnjih godinu dana je bilo aktivno cca 700 ljudi i ako je glasanju pristupilo 117 ljudi to je nekih 15-16 %. Malo ali malo bolje zvuči od toga da je glasalo ispod 1%


To je otprilike i izlaznost kojom se biraju gradonačelnici New Yorka ili San Antonija.

Ili izlaznost kojom smo mi prvi put birali zastupnike u Europski parlament.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2020 : 08:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nebitno, ako Nesvrstani ne pobijedi u finalu, to će biti pokazatelj da ova naklapanja nemaju veze s vezom.




Hoće, ali ako pobijedi to ne mora značiti da je bilo intriga.

Uostalom, što se mene tiče neka se glasa otvoreno da se poslije može provjeriti rezultat ako je to rješenje.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/12/2020 : 08:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Na jednim izborima koje sam ja organizirao je drugi krug bilo glasanje komentarima, bez polla. To je onda transparentnije, ali izlaznost je osjetno manja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/12/2020 : 10:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ako kome išta znači ja sam glasao za Nesvrstanog pol sata-sat prije kraja glasanja. Ne osjećam se sumnjivo btw.
Da DwayneLooney vidi neke zavjere su svemu tome me ne čudi ali logoa sam ipak smatrao malo racionalnijim forumašem.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/12/2020 : 10:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Ja se samo čudim solaru kako uopće ima volje voditi ovakvu lakrdiju. Treba prepustiti jebivjetrima na forumu koji nisu u stanju niti napisati dvije suvisle rečenice (osim kad je u pitanju omalovažavanje) da vode sve, pa bi ovaj sajt završio kao Hajduk.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/12/2020 : 11:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Ako kome išta znači ja sam glasao za Nesvrstanog pol sata-sat prije kraja glasanja. Ne osjećam se sumnjivo btw.
Da DwayneLooney vidi neke zavjere su svemu tome me ne čudi ali logoa sam ipak smatrao malo racionalnijim forumašem.


Potpis. 👍🏼

Čudi ih što ljudi ne upišu u komentaru kome su dali glas?
Koliko ljudi jednostavno ne želi da se zna za koga su glasali? 🤔

Zatim, čudno što je ovdje bilo više glasača?
Dovoljno je pogledti raspored dviju polufinalnih grupa.
Ona druga dosadna skroz, siva, nijedan lik bar malo boje. Sve nešto tipa Sparta Prag, Omonia Nicosia ili Sporting Braga.
A ovu nakrcali kalibrima tipa Real, Bayern, Juve, PSG, Barca.
I koja onda ljude više privlači? Pa tako i poneke koji se inače ne zamaraju tako tim izborčićima.




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/12/2020 : 11:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Deers

U zadnjih godinu dana je bilo aktivno cca 700 ljudi i ako je glasanju pristupilo 117 ljudi to je nekih 15-16 %. Malo ali malo bolje zvuči od toga da je glasalo ispod 1%


To je otprilike i izlaznost kojom se biraju gradonačelnici New Yorka ili San Antonija.

Ili izlaznost kojom smo mi prvi put birali zastupnike u Europski parlament.

demokracija je q , a?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2020 : 12:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Probudi me potres...
Samo da se razjasni ovo oko zivkanja, ja sam to radio za izbor zagorologa, čisto iz sprdnje. Nikada nije bio cilj da netko ne pobijedi.


E onda si ovo triba napisat u prvome upisu.
Onako je ispalo da si za mene nešto lobira i da postoje neki klanovi.
Tija san te poslat u kurac.
Briga me za ove dežurne genijalce, ali vidin da i par inače normalnih viruje da bi se ja iša blamirat na ovakvoj pizdariji.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 28/12/2020 12:09:08
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2020 : 12:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Briga me za ove dežurne genijalce, ali vidin da i par inače normalnih viruje da bi se ja iša blamirat na ovakvoj pizdariji.




Ne daj se živcirati.

Ako netko u to vjeruje plitak je u ljudskoj psihologiji.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/12/2020 : 12:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Takva pobjeda je legalna ali gospodo nije MORALNA. Čak i takva ona je dno dna i ne vrijedi ni pišljiva boba. Možete je okačiti "mačku o rep".




A što inače radi pobjednik s tom titulom?
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/12/2020 : 12:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by logo111

Takva pobjeda je legalna ali gospodo nije MORALNA. Čak i takva ona je dno dna i ne vrijedi ni pišljiva boba. Možete je okačiti "mačku o rep".




A što inače radi pobjednik s tom titulom?


A što radi pobjednik sa bilo kojom titulom ?
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/12/2020 : 12:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Briga me za ove dežurne genijalce, ali vidin da i par inače normalnih viruje da bi se ja iša blamirat na ovakvoj pizdariji.




Ne daj se živcirati.

Ako netko u to vjeruje plitak je u ljudskoj psihologiji.


...ili u suprotnom naivan je ko sobarica.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/12/2020 : 12:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by logo111

Takva pobjeda je legalna ali gospodo nije MORALNA. Čak i takva ona je dno dna i ne vrijedi ni pišljiva boba. Možete je okačiti "mačku o rep".




A što inače radi pobjednik s tom titulom?

šta je logo počeja držati lekcije o moralu? fala šta si ga quota ,baš se nasmijah.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/12/2020 : 12:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by logo111

Takva pobjeda je legalna ali gospodo nije MORALNA. Čak i takva ona je dno dna i ne vrijedi ni pišljiva boba. Možete je okačiti "mačku o rep".




A što inače radi pobjednik s tom titulom?

šta je logo počeja držati lekcije o moralu? fala šta si ga quota ,baš se nasmijah.


Zlato moje za tebe lekcije o moralu ne vrijede. Čuda se ipak ne očekuju

Edited by - logo111 on 28/12/2020 12:42:19
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2020 : 12:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Briga me za ove dežurne genijalce, ali vidin da i par inače normalnih viruje da bi se ja iša blamirat na ovakvoj pizdariji.




Ne daj se živcirati.

Ako netko u to vjeruje plitak je u ljudskoj psihologiji.


...ili u suprotnom naivan je ko sobarica.



Previše čitaš (loše) krimiće .

Usput, nema naivnih sobarica.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2020 : 13:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bog te mazo šta ima ovaj forum kretena...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 28/12/2020 : 13:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bog te mazo šta ima ovaj forum kretena...




I sofisticirane internetske prijevare...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/12/2020 : 13:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nego, dal logo radi za obavjestajce pa da ima snimku kako je "netko" zvao forumase u vezi glasanja!?

Ja mislim da ne bi trebali suditi druge prema sebi samima.

A mozda da sljedece godine on ovo organizira, sprzi par litara kahvice i bdije cjelu noc pa napravi skrinshot svakih sat vremena, a u posljednjoj uri najbolje svakih 12 minuta, ili jos bolje, svakih 5. Naravno, zaobuhvati cjeli ekran da se dole vidi i datum i cas. Mada... i to se moze promjeniti (ako ne znas kako, mogu ti reci).

Ili jos bolje, ionako se zna da Markos nema nikakvog posla (mali patuljci mu rade sve u vezi izrade stripova) pa da ga mozda zamoli da Markos probdije nad ovim glasanjem i gleda IP-je tko komu?



Kakvo blamiranje...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/12/2020 : 13:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Nego, dal logo radi za obavjestajce pa da ima snimku kako je "netko" zvao forumase u vezi glasanja!?

Ja mislim da ne bi trebali suditi druge prema sebi samima.

A mozda da sljedece godine on ovo organizira, sprzi par litara kahvice i bdije cjelu noc pa napravi skrinshot svakih sat vremena, a u posljednjoj uri najbolje svakih 12 minuta, ili jos bolje, svakih 5. Naravno, zaobuhvati cjeli ekran da se dole vidi i datum i cas. Mada... i to se moze promjeniti (ako ne znas kako, mogu ti reci).

Ili jos bolje, ionako se zna da Markos nema nikakvog posla (mali patuljci mu rade sve u vezi izrade stripova) pa da ga mozda zamoli da Markos probdije nad ovim glasanjem i gleda IP-je tko komu?



Kakvo blamiranje...






Dovoljno je da screenshot tvojih par upisa pa da znam "koliko je sati"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/12/2020 : 14:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ajmene, raskrinkao si me, ja sam zvao...


Znas li i koliko sam bio placen?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000