forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Call of Duty: Warzone
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 27/12/2020 : 13:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


Developer: Infinity Ward, Treyarch, Raven Software
Izdavač: Activision
Platforme: PC, PS4, Xbox One
Godina izlaska: 2020
Žanr: Battle Royale, FPS


Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Edited by - GitaristRoko on 27/12/2020 13:58:50

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/12/2020 : 14:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja sam zombie fan
Igram tu i tamo zombie mode u CODu, šteta što toga više nema u novijim nastavcima
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 27/12/2020 : 14:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Prvi put sam zaigrao igru nekih dva mjeseca nakon što je izašla i nije mi se uopće svidjela. Prije tjedan dana sam ju ponovo probao sa poznanikom i oduševila me. Definitivno ću ju dugo igrati. Ima fora zbog kojih je odlični kandidat za najbolji Battle Royale. Loadoutovi, pritvaranje vrata, napeti i brzi gameplay. Vrlo je slična Apex Legendsu, ali on mi je već dosadio. Loadoutovi su mi najdraža fora - leveliranjem biramo koje nastavke želimo staviti na pušku, namjestimo si cijeli loadout i možemo ga preuzeti tokom igranja ako dođemo do njegovog dropa.
Osim ove igre, od Battle Royalea još igram i PUBG. U PUBG-u mi je jako loše tromo kretanje, ali me privlači igrina realističnost, upravo zbog žanra.
Naigrat ću se obje igre.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2020 : 18:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ja sam zombie fan
Igram tu i tamo zombie mode u CODu, šteta što toga više nema u novijim nastavcima


U ovom zadnjem koji je izaša nedavno ima zombija.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000