forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2020. - Paka01
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/12/2020 : 22:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 27/12/2020 : 22:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Samo Nesvrstani. Samo jako.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/12/2020 : 22:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Paka, Jere mi je drag forumas i glasa sam za njega u nekim prijasnjim izborima ali dati cu ovaj put glas Paki, najvise zbog kratkih rezova na americkom podforumu, jedan od topica kojeg najvise citam i koji mi sluzi ka orjentir sta bi moga jos od amera procitat, samo tako nastavi dalje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 27/12/2020 22:14:09
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 27/12/2020 : 22:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Pakinjo redovno prati i preporučuje aktuelne naslove pa glas za njega
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/12/2020 : 23:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Doduše,Paka uglavnom piše o meni nezanimljivim stripovima,mahom glupostima iz moje perspektive,Nesvrstani ima daleko bolji ukus definitivno,ali ipak treba nagraditi taj rad koji je zavidan.
Dok je Jere lenji dalmoš.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/12/2020 : 23:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Najjači si, nema dalje

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/12/2020 : 23:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da mi je netko prije rekao da ću glasati za Dalmatinca...

Pa ček, kaj nije i Paka negdje od "doli"?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/12/2020 : 23:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Doduše,Paka uglavnom piše o meni nezanimljivim stripovima,mahom glupostima iz moje perspektive,Nesvrstani ima daleko bolji ukus definitivno,ali ipak treba nagraditi taj rad koji je zavidan.
Dok je Jere lenji dalmoš.



Znači imamo izbor glasati za vrijednog (Paka) za kojeg neki članovi (kiky, a možda još i neki) uopće nisu čuli ili za nekog kojem je glavna odlika da je lijeni Dalmoš?


Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/12/2020 : 23:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A kaj nisu dvoje Dalmosa u igri?


:D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/12/2020 : 23:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A kaj nisu dvoje Dalmosa u igri?


:D





Jbš forum di su Dalmoši najaktivniji

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/12/2020 : 23:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da jesu To Mlađo ne zna di ja živim.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/12/2020 : 23:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Podgora, Podgorica, sve je to isto

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/12/2020 : 00:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Paka u biti većim dijelom predstavlja stripovski žanr koji i ja izuzetno obožavam i dao bih mu svoj glas bez razmišljanja, kad bih svoje informacije o svemu tome tražio i pronalazio isključivo na ovom forumu pa tako sigurno pratio gotovo sve što piše.
No ovako, ono meni najbitnije, pokupio sam si već tijekom silnih proteklih godina, no ipak, volim tu i tamo pročitati i poneku njegovu recenziju.

Međutim, Nesvrstanog krase skroz druge osobine.
On predstavlja one vrijednosti, neophodne za ljude koji se s njim i oko njega godinama druže na mjestu kakvo je ovaj forum.
Obdaren je natprosječnim smislom za humor i zna, koliko direktno toliko i kulturno, skresati u brk sve što trenutno smatra neophodhim.
Često mnogo toga vješto upakira i između čuvenih redova, pa tko ih zna pravilno pročitati, no frks. ;)
Uglavnom, svome pravolinijskom putu ostao je uvijek vjeran, bez uvijanja, kajanja ili plakanja i kukanja nad već prolivenim mlijekom.

Dakle, glas Nesvrstanom.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/12/2020 : 00:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
naser, nehru, tito
tri glasa za jeru od mene
dominion hal 9000

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/12/2020 : 01:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Glas za Paku jer pise meni jako zanimljive osvrte i trudi se oko njih i oko recenzija i imamo jako lepu komunikaciju.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/12/2020 : 07:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Glas za Paku.
Pravda za goinga. ✊🏼
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/12/2020 : 12:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Inače za NESVRSTANog,zbog pijanke.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/12/2020 : 14:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Paka naravski.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/12/2020 : 14:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Paka u biti većim dijelom predstavlja stripovski žanr koji i ja izuzetno obožavam i dao bih mu svoj glas bez razmišljanja, kad bih svoje informacije o svemu tome tražio i pronalazio isključivo na ovom forumu pa tako sigurno pratio gotovo sve što piše.
No ovako, ono meni najbitnije, pokupio sam si već tijekom silnih proteklih godina, no ipak, volim tu i tamo pročitati i poneku njegovu recenziju.

Međutim, Nesvrstanog krase skroz druge osobine.
On predstavlja one vrijednosti, neophodne za ljude koji se s njim i oko njega godinama druže na mjestu kakvo je ovaj forum.
Obdaren je natprosječnim smislom za humor i zna, koliko direktno toliko i kulturno, skresati u brk sve što trenutno smatra neophodhim.
Često mnogo toga vješto upakira i između čuvenih redova, pa tko ih zna pravilno pročitati, no frks. ;)
Uglavnom, svome pravolinijskom putu ostao je uvijek vjeran, bez uvijanja, kajanja ili plakanja i kukanja nad već prolivenim mlijekom.

Dakle, glas Nesvrstanom.




Kako kome, meni je nesvrstani solidan forumaš, ništa posebno. Uglavnom svoje neprijateljstvo i frustracije izvrsno upakira.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 28/12/2020 : 16:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Nesvrstani
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 28/12/2020 : 18:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Eh sad, Jere je možda imao svoju priliku prošle godine kontra onog starca (hihihi). Imao je priliku ko Obama onda kontra McCaina, samo što to nije iskoristio, ali ove godine kontra Pake... Paka nemilice drobi, žvače i razara stripove analizama, postovima, reckama. Lik je ubitačan, nemilosrdan. U glavi ima informacije od kojih Bushida hvata vrtoglavica. Napravio sam ove godine kviz samo da sjebem Paku. Paka je sjebao mene. Repetirao je odgovore i sasuo mi ih u facu. Kao da je godinama namjerno bio u sjeni, samo da bi se vratio ko Gandalf... Jači nego prije.
A Jere? Eh, jbga... godine su tu, vrijeme nosi svoje, gubi se snaga, stari se.
Uloge su se zamijenile. Paka je sad Obama, a Jere je McCain. Jedan od meni najdražih forumaša. Ogromno, zavidno znanje. Uvijek mi je bilo žao što ne piše neke detaljnije razrade, recenzije, bilo šta.
Ali jbga.. Tyson je naletio na Holyfielda.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 28/12/2020 18:05:55
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/12/2020 : 18:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/12/2020 : 20:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Glasao za Hell-1😊 citam cesto njegove postove o US stripu uopce. I ona njegova najava za Batman:Ego mi je dala ideju za kupnju istog.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 28/12/2020 20:35:28
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 28/12/2020 : 21:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Moj glas ide Paki01. Samo mislim da nema neke izglede za pobjedu, trenutno vodi 60-38.

Have mercy
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 28/12/2020 : 22:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
39 ja smanjio zaostatak

Nesvrstani nema pojma o muzici, sportu i alkoholu, ali nije on kriv.
Ima volju to ga gura ka kontendera, ovo mu je zadnja šansa, sad ili nikad
Ajmoooo kontra mraka kontra loga.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000