forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 dvostruko lice sajta STRIPOVI.COM
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/01/2021 : 15:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Jedno lice, kakvim se sajt pokuša promovirati je:

-pomoč forumašima (sječam se da se pomagalo več prije nekim članovima, koje sada neču nabrajati, jer nije to poanta), pa se markos odpovedao proviziji od aukcija npr...
-zažmirilo se "na jedno oko" ljudima koji su reklamirali (i prodavali) svoje stripove, van aukcija i nisu se zaključavali topici
-ima puno reklama u obliki najave novih stripova

a druga strana ovog foruma je nesposobni moderator MANHUNTER, koji svršava svaki put kada nekome zatvori sasvim legalni topik.

Ja sam lijepo otvorio topik, da najavim da netko prodava čitav komplet svega što je izašlo od Mister No-a kod Libellusa. Pošto taj netko nisam ja, ne mogu staviti to na aukciju, nego sam javio ljudima da naprave popis, šta im fali od stripova, pa da zajednički kupimo taj komplet i podijelimo stripove. Dokaz da nisam ja taj koji prodava taj komplet je ovdje:

https://www.bolha.com/vojni/mister-no-libellus-kompletna-zbirka-oglas-5874271

ja tog čovjeka ni ne poznajem. Bitno je, da je ovdje lijepa prilika, da ljudi popune svoje kolekcije za normalnu svotu, jer neki stripovi na aukciji se prodavaju i po 800 kuna.

I kada se Markos odriče provizije za stripove za pomoč stradalima kod potresa ili prije za nekog forumaša koji se snašao u problemima npr Cromwell, MANHUNTER ne želi da ti isti forumaši koji darivaju stripove za stradale kod potresa mogu i jeftinije popuniti svoju kolekciju.

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/01/2021 : 15:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote

Mozes tu ubaciti link

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44363&SearchTerms=Dobra,prilika
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/01/2021 : 15:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
a ovo je poruka od PRODAVAČA, koju mi je poslao, kada sam ga kontaktirao u vezi sa cijenama:

gombi
sobota, 09.01.2021. 16:30

Živjo...komplet nabavna cena je 18678kn (2558€...menjalna vrednost 7,3) jaz ga ocenjujem v vrednosti 16960kn 2323€ ..zaokroživa na 2300€...mislim da je to fer cena

Biblioteka 112 kom...nabavna vrednost 16.395kn...moja cena 15.000kn
Special 160kn
Almanah 2kom. 190kn
Revolution 3kom.675kn...moja cena 600kn
Nove pustolovine 7kom....1258kn...moja cena 1010kn
lp Sebastjan
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/01/2021 : 15:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


Mozes tu ubaciti link

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44363&SearchTerms=Dobra,prilika



hoču, pa priuštimo Manhunteru još jednu priliku da zatvori topik!

Manhunter dva u manje od 15 minuta, to je kao da slaviš rođendan!!!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2521 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 10/01/2021 : 16:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 10/01/2021 : 16:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Uhhhh, evo još malo toksikologije.

Stranicama bi bila dobra jedna karantena od dva tjedna da se malo smire strasti.

Stripovi suradnici i neki napredni članovi su malo dobili EGO šuseve.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2021 : 17:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Euro nisi u pravu.
Jedno je pomoć oko potresa, a drugo je reklama aukcija sa drugih sajtova.
Mogao si tu svoju ideju (kupimo svi, podijelimo, pa usput nešto i donirajmo "uklopiti" u neki Aukcije-topic kao što sada i jesi.
A, iskreno, povezivanje ove tvoje priče sa stradalima je pomalo...neistinito jer nema veze jedno s drugim.
Jedno je DOBRA PRILIKA, a drugo je POMOĆ LJUDIMA ZBOG POTRESA. Ova tvoja priča da neki koji su pogođeni potresom mogu na ovaj način dobiti jeftinije stripove koje traže je prilično nategnuta.
Ne sumnjam u tvoje dobre namjere i vjerujem da si sve napravio kako bi pomogao stripovskoj zajednici ali ipak niti je Hunter kriv, a niti je neko pravilo prekršeno.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/01/2021 : 17:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno lažeš kao lažov najveći i nemoj ovde ljudima prodavati te fore "pomoć zbog potresa" i slično. To samo pokazuje koliko si jadan i beskrupulozan, kad tako nešto koristiš da bi mene ocrnio.

Napisao si da znaš čoveka koji prodaje komplet stripova, a pošto je prodaja putem foruma (i linkovi sa drugih sajtova u cilju promovisanja) zabranjena, sam ti fino napisao da se ti stripovi stave na aukcije. Ništa drugo. Dešavalo se da i drugi ne znaju za to, pa smo morali da ih upozoravamo. Nisi ni prvi ni poslednji, nemoj sebi davati na važnosti.

Evo, ako si toliki dobrotvor,a i taj tvoj prijatelj koji prodaje stripove, a već koristiš ljudsku nesreću da da ih reklamiraš: stavite ih na aukcije, pa uplatite polovinu dobitka nekome sa foruma kome treba pomoć (a ima ih).

I inače se stidi zbog laži i uplitanja potresa i nečije nesreće u ovo. Fuj.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 10/01/2021 17:33:53
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/01/2021 : 17:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dva dana me nema na forumu, svratim i imam sta da vidim - svi kao nadrogirani. Da se nista mozda protiv korone cijepili?! Znaci ipak je Bill Gates stavio tamo neki cip u vakcine.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/01/2021 : 18:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Dva dana me nema na forumu, svratim i imam sta da vidim - svi kao nadrogirani. Da se nista mozda protiv korone cijepili?! Znaci ipak je Bill Gates stavio tamo neki cip u vakcine.


Cujem, nazalost da stavljaju zadnje vrijeme 'nesto' u drogu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/01/2021 : 18:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Uhhhh, evo još malo toksikologije.

Stranicama bi bila dobra jedna karantena od dva tjedna da se malo smire strasti.

Stripovi suradnici i neki napredni članovi su malo dobili EGO šuseve.




Ovakve narikače, što bi rekao predsjednik, su najtoksičnija pojava.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/01/2021 : 19:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Wtf? Topik za mene je otvorio Torgal i skupili su se forumaši koji su htjeli pomoći međutim ja nisam prihvatio jer em mi je neugodno em za moju ozljedu lijek ionak ne postoji. Kasnije sam stavio hrpu stripova na aukcije zbog prenamjene životnog prostora i Markos je stavio reklamu i to je cijela priča. Pa valjda vlasnik ima pravo na svom sajtu napraviti nešto takvo, zar ne? Neki kupci su samoinicijativno zaokruživali cijene prilikom uplate i hvala im! ali meni je i dan danas malo neugodno zbog toga.

Na koju foru si uspio mene komparirati sa ovom svojom reklamom za koju znaš da je zabranjena nemam pojma ali molim te da ubuduće ne iskorištavaš moj slučaj za svoje pizdarije.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 10/01/2021 : 20:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Zasto ovo nije obrisano u startu.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/01/2021 : 20:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Zasto ovo nije obrisano u startu.



Da bi se najzad videlo kako stvari stoje. Neka ga, neće štetiti istini.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/01/2021 : 00:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Apsolutno lažeš kao lažov najveći i nemoj ovde ljudima prodavati te fore "pomoć zbog potresa" i slično. To samo pokazuje koliko si jadan i beskrupulozan, kad tako nešto koristiš da bi mene ocrnio.

Napisao si da znaš čoveka koji prodaje komplet stripova, a pošto je prodaja putem foruma (i linkovi sa drugih sajtova u cilju promovisanja) zabranjena, sam ti fino napisao da se ti stripovi stave na aukcije. Ništa drugo. Dešavalo se da i drugi ne znaju za to, pa smo morali da ih upozoravamo. Nisi ni prvi ni poslednji, nemoj sebi davati na važnosti.

Evo, ako si toliki dobrotvor,a i taj tvoj prijatelj koji prodaje stripove, a već koristiš ljudsku nesreću da da ih reklamiraš: stavite ih na aukcije, pa uplatite polovinu dobitka nekome sa foruma kome treba pomoć (a ima ih).

I inače se stidi zbog laži i uplitanja potresa i nečije nesreće u ovo. Fuj.



WTF!???

Ko laže? Šta ja lažem? Kakav prijatelj?

Da li ja pričam KINESKI?
Ja sam napisao da ja tog čovjeka ne poznajem, nego sam vidio oglas da se ovaj komplet prodaje. Nisam ni znao da postoji topik DOBRA PRILIKA (na kojeg me je upozorio supermark) i kada sam vidio da postoji taj topik ja sam to onda stavio u taj ODGOVARAJUČI topik, a ovdje sam ti rekao da ga možeš zaključati (pošto tako jako voliš da zaključavaš moje topike). I to je to! U čemu je SADA problem?
Zašto si onda obrisao moj tekst u onom topiku DOBRA PRILIKA a ovaj nisi zaključio, to samo ti znaš.

A sada što se tiče potresa. Ja sam več par puta napisao na ovom forumu da imam neke rođake u SISKU, ljudi to znaju odnosno su mogli pročitati. I svi mi iz Slovenije (njihovi rođaci) smo jako potreseni zbog toga, čujemo se svaki dan, tetka od 80+ godine se ozlijedila jer je pala u kuhinji kada je bio potres. U Sloveniji ima puno ljudi koji imaju rođake i prijatelje tamo. Još uvijek se u Sloveniji skuplja pomoč za Banovinu, ima puno organizacija gdje se može uplatiti novac organizacijama koje če to onda prosljediti dalje, a svatko pomaže i ljudima koje zna osobno, kao naša rodbina ovima u Sisku. Ali nije to uopšte poanta ovoga o čemu sam ja pisao.
Ja sam napisao da netko (nije moj prijatelj uopšte, nego neki čovjek kojega ja ni ne znam) prodava cijeli komplet tih knjiga. Pa sam napisao neka se jave oni kojima fale neki brojevi, pa da zajedno kupimo taj komplet i podijelimo ga međusobom.
Ali pošto si ti zaključao topik, izbrisao skoro sav teskt (ostavio si jedino nešto što si uzeo iz konteksta, da me možeš prikazati nekim glupanom) što nisi samo zaključao topik ili ako si več brisao, što nisi izbrisao sve? Ne znam da li je uopšte dozvoljeno BRISANJE teksta kojeg je neki forumaš napisao? Ti si 90 posto mog teksta izbrisao prije nego si ga zaključao, zašto nisi onda izbrisao sve ili bi izbrisao samo link do tog oglasa ako ti je smetao? Nego si ulazio u moj tekst brisajuči 90 posto teksta a nešto si ostavio. Ne znam da li igdje u pravilima piše da kao moderator možeš preuređivati tekstove (ili brišeš sve ili ništa).
I šta sam slagao?
Napisao sam, da ti ne želiš, da forumaši mogu jeftinije nabaviti stripove i to je istina, jer si izbrisao taj link do oglasa, zaključao temu, opet izbrisao cijeli tekst ponovo u onom topiku DOBRA PRILIKA koji je stvoren za takve dobre prilike, znači da ne želiš da ljudi kupe jeftinije stripove. Zašto ne želiš? Pa zato jer ti misliš da ču ja nešto zaraditi sa tim kompletom haha. Pa nemam ti ja veze sa tim stripovima, ja sam samo okrenuo pažnju na taj komplet koji se po mom mišljenju prodaje povoljno. Kako sam mogao vidjeti, prodava ga čak neki forumaš koji je pod istim imenom registriran na ovom sajtu, ali je izgleda odustao od foruma jer mu je poslednji upis negdje u 2017. Da li je to isti čovjek ne znam, ali sasvim moguče jer ima jednako ime. Možeš ga kontaktirati i pitati, da nismo nas dvojica nikakvi prijatelji, niti se ne znamo, niti se nismo nikada vidjeli, ja sam samo skrenuo pažnju na taj komplet.
Tako da ja ovdje ne nastupam kao prodavač nego kao kupac, koji bi isto tako želio popuniti rupe u kolekciji pa da ne moram kupovati cijeli komplet, rekoh da ako nas ima više da skupimo novac i kupimo ga zajednički, popunimo rupe u kolekciji a ostalo ili doniramo za potres ili prodamo na onoj aukciji gdje novac ide za potres, kao što su i drugi napravili.
No pošto si me ovako optužio da sam lažov i da upličem osobni interes u ljudsku nesreču, da želim da reklamiram prijateljevu aukciju,....sada naravno više ne želim sudjelovati u tome.
I ponavljam, taj koji prodava te stripove, NIJE MOJ PRIJATELJ, NITI GA JA ZNAM, NITI SAM GA IKADA VIDIO. U ovoj priči sam nastupao kao KUPAC a ne kao prodavač i ne bi imao nikakve finansijske koristi ako se ovi stripovi prodaju osim što bi me manje koštalo da popunim rupe, kao i ostale, svi bi jeftinije došli do tih stripova. Ali sada me prošla želja, jer si je ti uništio prikazivajuči je kao nešto ružno, podmuklo, pokvareno.
Ako se itko ima bilo šta stidjeti onda si to TI
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/01/2021 : 00:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


Mozes tu ubaciti link

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44363&SearchTerms=Dobra,prilika



odmah sam to i napravio ali mi je iz nekog razloga manhunter obrisao tekst i tamo.
Čovjek stvarno ne želi, da ITKO SAZNA ZA TO!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/01/2021 : 00:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Wtf? Topik za mene je otvorio Torgal i skupili su se forumaši koji su htjeli pomoći međutim ja nisam prihvatio jer em mi je neugodno em za moju ozljedu lijek ionak ne postoji. Kasnije sam stavio hrpu stripova na aukcije zbog prenamjene životnog prostora i Markos je stavio reklamu i to je cijela priča. Pa valjda vlasnik ima pravo na svom sajtu napraviti nešto takvo, zar ne? Neki kupci su samoinicijativno zaokruživali cijene prilikom uplate i hvala im! ali meni je i dan danas malo neugodno zbog toga.

Na koju foru si uspio mene komparirati sa ovom svojom reklamom za koju znaš da je zabranjena nemam pojma ali molim te da ubuduće ne iskorištavaš moj slučaj za svoje pizdarije.



promašio si cijeli fudbal. Spomenuo sam te jedino jer sam se tebe najprije sjetio, jer nas je tvoja nesreča sve pogodila pa sam je najviše i zapamtio jer mi se čini najstrašnijom što se može dogoditi, osim sljepoče.
Ne radi se o nikakvoj reklami ZA MENE (več sam nekoliko puta objasnio), da sam znao da postoji taj topik DOBRA PRILIKA stavio bi tamo ali očito i tamo ne valja, jer sam to kasnije i učinio pa je svejedno bilo pobrisano. I ponavljam, nisam ja prodavač, niti ne znam prodavača, jedino se radilo o dobroj prilici za popuniti rupe u kolekciji i ne radi se o nikakvim "pizdarijama" nego jedino o dobroj prilici po mom mišljenju, ali dobro sada me ionako prošla želja za nabavkom tih stripova. Ono šta smeta je ta doza nepovjerenja, ta mržnja prema meni, prema mojim topicima, prema bilo čemu šta ima veze sa mnom, pa da uopšte netko može pomisliti da se ovdje radilo o nekoj prevari, iskorištavanju, reklami,...stvarno užasno. Ko da sam ja IKOGA prevario IKADA!??? Neka se javi onaj koga sam ja prevario za jednu jedinu kunu!???? Neka se javi onaj koga sam ja izkoristio, povrijedio, ili bilo šta god ružnoga napravio? Kome sam ja IKADA nanio bilo kakvu štetu?

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/01/2021 : 00:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by BeaGea

Zasto ovo nije obrisano u startu.



Da bi se najzad videlo kako stvari stoje. Neka ga, neće štetiti istini.



kakvoj istini?????? Šta pričaš ti? Jesi li ti lud? Mislim stvarno, ne zezam se, da li si ti normalan u glavi?
Ajde reci ti meni O KAKVOJ SE ISTINI RADI? Kakva je prava istina? Ajde, reci ljudima istinu?

Želiš istinu!?????

Možeš nazvati prodavača sa onog oglasa pa ga pitaš, da li imam ja ikakve veze sa njegovim stripovima, osim da sam se raspitivao u vezi cijene. Želiš njegov telefonski broj iz oglasa?

Eto njegove poruke koju mi je poslao kada sam se raspitivao u vezi cijene:

gombi
sobota, 09.01.2021. 16:30

Živjo...komplet nabavna cena je 18678kn (2558€...menjalna vrednost 7,3) jaz ga ocenjujem v vrednosti 16960kn 2323€ ..zaokroživa na 2300€...mislim da je to fer cena

Biblioteka 112 kom...nabavna vrednost 16.395kn...moja cena 15.000kn
Special 160kn
Almanah 2kom. 190kn
Revolution 3kom.675kn...moja cena 600kn
Nove pustolovine 7kom....1258kn...moja cena 1010kn
lp Sebastjan


Tu je poruku on meni poslao na moje pitanje kakva je cijena jer u oglasu mu stoji "cijena po dogovoru".

I sada ti meni reci PRAVU ISTINU majstore???? Kakva je prava istina???
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/01/2021 : 01:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pogledao sam sada i na spisak članova ovog foruma i ovdje postoji netko tko se zove gombi, možda je taj čovjek isti onaj koji prodava one stripove:

http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=6800

ajde, kontaktiraj ga, pitaj ga da li se mi znamo, kakav pakleni plan smo smislili i sve to što ti misliš da smo se nešto dogovorili, da surađujemo,...ajde, možete ga svi kontaktirati. Misliš da se svi u Sloveniji znamo međusobom i da smo u dosluhu (ili kako se kaže). Pitaj ga o kakvoj se prevari radi? Pitaj ga za reklamu?
Ajde, potrudi se malo i pronađi svoju istinu. Svi vi koji sumnjate, ajde pitajte čovjeka!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/01/2021 : 06:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
S 2558 na 2300? Pa i nije toliko spustija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/01/2021 : 13:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

S 2558 na 2300? Pa i nije toliko spustija.



pa dobro, to je bio prvi mail, možda bi čovjek još spustio, kada bi vidio da smo ozbiljni i da imamo novac kod sebe, ne znam sada koliko mu treba novac, koliko dugo on več to prodaje, koliko ljudi mu se več javilo (ako itko uopšte),...možda bi se još moglo sniziti cijenu. No, sada ionako nije važno.
A nije sve samo u cijeni, zamisli nekoga kome fali npr 17 brojeva, koliko vremena taj netko može uštedjeti, pa mu ne treba ganjati svaku aukciju, čekati da li če netko staviti baš taj strip, nadbidivati se, onda plačati poštarinu za svaki strip, svaki put iči uplačivati novce, plačati proviziju, benzin, potrošeno vreme,....a tako možeš odmah dobiti brojeve koji ti fale.
Jedini problem bi bio da svima fale jedne te isti brojevi. Znam da brojevi 3, 60, 61, 62, 63 vrijede puno više i nije point da netko sudjeluje u ovome samo kako bi dobio ove brojeve par puta jeftinije, nego da se stvarno popune rupe. Zato i jesam napisao neka ljudi kažu koji im brojevi fale, da se što više stripova podijeli međusobom, jer nitko neče kupiti komplet a fali mu 5 brojeva npr....to je više za one kojima fale 20+ brojeva npr. Uz to ako im ne fale previše jednakih brojeva, stvar bi bila uspješna, inače bi se služili principom "drafta" slično ko u NBA uzimaju rookije, pa se podijele pickovi (prvi pick, drugi pick, treči pick,...) a onda se može međusobom trgovati i pickovima (što nižim pickovima) i stripovima,...isto kao u NBA.
Ali nema veze sada, bilo pa prošlo. Zaboravite na to.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000