forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Epska fantastika - knjizevnost
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/01/2021 : 10:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Valjda će sve to objaviti Laguna kako valja. Bio je problem sa prodajom, pa su se na fb iz grupe EF aktivirali da bi podigli prodaju i sad ide kako ide.


Možeš da nabaviš Teror od Dana Simmonsa?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/01/2021 : 10:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
neki dan nađem folder u slikama vope kolekcoija hahaha desetak slika tvoje kolekcije

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/01/2021 : 11:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wesskowaz

Valjda će sve to objaviti Laguna kako valja. Bio je problem sa prodajom, pa su se na fb iz grupe EF aktivirali da bi podigli prodaju i sad ide kako ide.


Možeš da nabaviš Teror od Dana Simmonsa?



Jedino da pojuriš neke aukcije, odavno su rasprodali.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/01/2021 : 12:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
to sam ja dao u zamjenu liku za 20 marki vidim on nabija cijene na 100 maraka
eee čime se ljudi služe
ma ko će mu to kupiti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/01/2021 : 13:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Manhunteru, mozda ce ti Bret biti zanimljiv. Pogledaj:

https://www.laguna.rs/a779_autor_piter_v_bret_laguna.html

Meni je OK ali nista vise od toga. No ideja je jebeno dobra i inovativna.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/01/2021 : 14:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wesskowaz

Valjda će sve to objaviti Laguna kako valja. Bio je problem sa prodajom, pa su se na fb iz grupe EF aktivirali da bi podigli prodaju i sad ide kako ide.


Možeš da nabaviš Teror od Dana Simmonsa?



Jedino da pojuriš neke aukcije, odavno su rasprodali.


Imam jednu ali malo je oštećena, volio bi drugu.
Žena iz Lagune, javila mi da je našla jednu iza police u skladištu ( valjda pala ).
Platio sam skupo poštarinu ali nije mi žao, jedva ju našao.
Znaš li zašto je teško pronaći tu knjigu?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/01/2021 : 14:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
zato što je simons popularan kod "nas" a tu je i serija
Olimp ne možeš naći ispod 100 eura

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/01/2021 : 23:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Taj Teror je pre možda godinu-dve bio oko 1000 din na limundo/kupindo. Juče na kupindu vidim 4500 din. :) Ponadao sam da će odraditi još jedno izdanje kad je bila aktuelna serija, ali ništa od toga. Opet, ja sam dugo jurio Leto noći koji je bio tražen jedno vreme, nabavio ga po ok ceni i onda sledeće godine Laguna odradi reizdanje. :) Tako, ne bi me čudilo da i Teror prođe kroz tu priču, a s druge strane, ne bi me čudilo i da ništa više ne objave od Simonsa. Laguna, jbg.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 28/01/2021 : 01:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
I od mene preporuke za Eriksona. Treba izdrazati jedno dve trecine prve knjige, a posle ne mozes da stanes sa citanjem. Bar je takav slucaj bio kod mene. Sad cu ponovo da krenem sa citanjem kazu da ja na drugo citanje jos bolje.

Brendon Sanderson mi je Ok i njegova triologija Red magle, on je i zavrsio Tocak vremena. Ako neko ima po normalnoj ceni da proda Put kraljeva prvi tom nek se javi

Ne znam da li Mracna kula od Kinga spada pod EF ali to je meni najbolje od celog njegovog opusa, tople preporuke.

Rekao bih da EF nije nesto zastupljen na nasim prostorima ne znam mozda gresim ali mi se cini da je dosta zapostavljen u odnosu na ostale zanrove?

Od ostalog pomenutog Murkoka citao kao klinac pokusao opet pre par meseci i sta na pola prve knjige, procitao i Demone od Breta i nije mi nesto mlaka zavrsnica posle stotine i stotine stranica razvlacenja. Hronike Ambera nisu lose bar prve dve knjige ostalo nisam citao kazu da nije na nivou pocetka.


Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 28/01/2021 : 01:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

neki dan nađem folder u slikama vope kolekcoija hahaha desetak slika tvoje kolekcije



Pocinjem da balim kad se setim tih slika. Prelepa kolekcija.
Tako sam i saznao za Malasku knjigu palih.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2021 : 12:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Taj Teror je pre možda godinu-dve bio oko 1000 din na limundo/kupindo. Juče na kupindu vidim 4500 din. :) Ponadao sam da će odraditi još jedno izdanje kad je bila aktuelna serija, ali ništa od toga. Opet, ja sam dugo jurio Leto noći koji je bio tražen jedno vreme, nabavio ga po ok ceni i onda sledeće godine Laguna odradi reizdanje. :) Tako, ne bi me čudilo da i Teror prođe kroz tu priču, a s druge strane, ne bi me čudilo i da ništa više ne objave od Simonsa. Laguna, jbg.



ja sam pitao za olimp... s nekoliko računa...mail preko fejsa i tako
kazali su izričito da neće

mada nikad se ne da

100 eura neću da dajem

teror je bezveze knjiga... zato neću kupiti ni ono GNUSNO
cigle me ne zanimaju više

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 28/01/2021 : 17:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

teror je bezveze knjiga...




Moram da odreagujem na ovo - Teror je jedna od najboljih Simonsovih knjiga za mene i svim ljubiteljima horora topla preporuka.

...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/01/2021 : 20:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Je li okej ako ovdje spominjem i ne-epski fantasy? Čitam zadnjih par tjedana trilogiju Njegove Tamne Tvari i baš mi se sviđaju knjige. Zapravo mi ih je bila želja već davnih dana pročitati, ali eto svih ovih godina nikako da ih nabavim. Prošle godine sam ih napokon uzeo, a nedavno počeo čitati i moram priznati da sam baš ugodno iznenađen. Trenutno sam na polovici druge knjige i sve mi odgovara, radnja, likovi, stil pisanja, world-building, ma sve! Odličan je taj miks YA literature i težih, ozbiljnijih tema.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 28/01/2021 20:38:56
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2021 : 22:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Teror je los ali je drood losiji

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/01/2021 : 06:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Je li okej ako ovdje spominjem i ne-epski fantasy? Čitam zadnjih par tjedana trilogiju Njegove Tamne Tvari i baš mi se sviđaju knjige. Zapravo mi ih je bila želja već davnih dana pročitati, ali eto svih ovih godina nikako da ih nabavim. Prošle godine sam ih napokon uzeo, a nedavno počeo čitati i moram priznati da sam baš ugodno iznenađen. Trenutno sam na polovici druge knjige i sve mi odgovara, radnja, likovi, stil pisanja, world-building, ma sve! Odličan je taj miks YA literature i težih, ozbiljnijih tema.


Ja sam upravo negdje na četvrtini treće. Ovo mi je drugi put da ih čitam i nisu mi ništa slabije. Postoje i četiri kratke priče vezane za taj svijet i likove pa bih ti preporučio da pročitaš i njih. Ja sam za sada pročitao dvije i obje vrijede, pogotovo The Collectors. Također postoji i nova trilogija, The Book of Dust, od koje su izašle prve dvije knjige. Jedna prequel, a druga sequel stare. Prvu sam čitao kad je izašla i bila mi je jako dobra u početku dok je pred kraj pala, ali planiram ju ponoviti prije nastavka pa ćemo vidjeti kakvi su dojmovi na drugo čitanje. Javljaj dojmove po pročitanom.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 29/01/2021 : 21:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Paka01

Je li okej ako ovdje spominjem i ne-epski fantasy? Čitam zadnjih par tjedana trilogiju Njegove Tamne Tvari i baš mi se sviđaju knjige. Zapravo mi ih je bila želja već davnih dana pročitati, ali eto svih ovih godina nikako da ih nabavim. Prošle godine sam ih napokon uzeo, a nedavno počeo čitati i moram priznati da sam baš ugodno iznenađen. Trenutno sam na polovici druge knjige i sve mi odgovara, radnja, likovi, stil pisanja, world-building, ma sve! Odličan je taj miks YA literature i težih, ozbiljnijih tema.


Ja sam upravo negdje na četvrtini treće. Ovo mi je drugi put da ih čitam i nisu mi ništa slabije. Postoje i četiri kratke priče vezane za taj svijet i likove pa bih ti preporučio da pročitaš i njih. Ja sam za sada pročitao dvije i obje vrijede, pogotovo The Collectors. Također postoji i nova trilogija, The Book of Dust, od koje su izašle prve dvije knjige. Jedna prequel, a druga sequel stare. Prvu sam čitao kad je izašla i bila mi je jako dobra u početku dok je pred kraj pala, ali planiram ju ponoviti prije nastavka pa ćemo vidjeti kakvi su dojmovi na drugo čitanje. Javljaj dojmove po pročitanom.




Do sada sam ovo zaobilazio (ne znam baš zbog čega) ali mi vas dvojica zagolicaste maštu. Ide na listu za čitanje.

...
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 30/01/2021 : 00:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Objasnite vi meni zašto se meni knjige ovog žanra nikad nisu sviđale, pošto ja ne znam. Obožavam tematiku, volim filmove i serije tog tipa, ali knjige nikako. (...)

Dragi Bravo, u čemu je moj problem? ;)



Nema problema, jednostavno ti ne leži. Nema svrhe bilo šta raditi na silu. Kod mene obrnuto - SF književnost ne mogu da progutam nikako. Jedina knjiga koju sam pročitao je Bespuće Iana McDonalda i to samo zbog Skrobonje i njegove kuće Paladin (srpsko izdanje). A volim žanr u svim drugim medijima... Sad baš čitam Autostoperski vodič, koji sam dobio na poklon za 18. rođendan... Dobro, Vodič je cool...

A glede fantasyja, moguće da uticaj ima ono uz šta smo odrastali; mene su Valiant i Conan jednostavno gurnuli dalje. Filmski Conan i The Beastmaster, Willow, klasici poput Ivanhoea i Knights of the Round Table s Robertom Taylorom... Opet, tu je bio i SF, pa knjige ne varim. Also, TLOTR mi je bio beskrajno dosadan i jedan sam od retkih koji filmove obožava, knjige ne; sve ostalo od Tolkiena je neuporedivo bolje.

Što se Elrica tiče, to je opet do detinjstva i Plave ptice... Mada sam kasnije pročitao veći deo Moorcockovog opusa o Večitom borcu i do danas mi je ostao neko ko sjajno koristi književni jezik u fantasyju. Pri tom, jako originalan autor i sušta suprotnost Tolkienu.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3537 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 30/01/2021 : 10:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Čitao Asimovu Zadužbinu? Nema boljeg štiva od toga ako nekoga hoćeš da navučeš na saj faj I nisi jedini kome su LOTR filmovi bolji od knjiga

Ako je manhunter voljan da da još jednu šansu EF onda i od mene glas za Aberkrombijevu Oštricu, već na samom startu prati se grupa prijatelja i njihova pokeraška partija gde skontaš da zapravo svako svakoga mrzi iz dna duše
Nije ovo Tolkinov svet gde su jedni apsolutno zli, drugi su apsolutni dobri i nema zlatne sredine, kod Aberkrombija je karakterizacija sjajno odrađena jer svi su anti heroji i gde akcenat nije stavljen na opisima već na oštrim dijalozima prožetim sa vrhunskim crnim humorom

Pozitivna stvar je i to što iako postoje spinoff knjige one su samo bonus jer suština priče je ispričana u tri toma i neće oduzeti previše vremena za čitanje

Nadam se da pomaže
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/01/2021 : 11:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Nema problema, jednostavno ti ne leži. Nema svrhe bilo šta raditi na silu.


Ma sve ok, samo što bih ja voleo da čitam knjige na tu temu. Kažem, epska fantastika mi je možda najomiljeniji pop-žanr, pa bih voleo da ga proširim. Ale evo, ovo što mi je sawitch preporučio, početak knjige:

„Ne!“ Inevera pruži ruku, ali uhvati samo vazduh; Par’čin se
bacio s litice i povukao joj muža za sobom.
Zajedno s njima otišla je sva nada ljudske vrste.
Preko puta nje, takođe među posmatračima oko boraca, Liša
Papirdžija ispusti sličan krik. Svedoci sa obeju strana zaboraviše
na stroge obredne zakone domin šarama i jurnuše do ivice
ponora, gde se naguraše i zagledaše se u tamu koja je progutala
ratnike.
Na Everamovoj svetlosti, Inevera je u mraku videla jasno
kao po najvedrijem danu; pri magijskom sjaju svet se precizno
ocrtavao. Ipak, magiju privlači život, a tamo dole je bilo malo
čega izuzev goletnog kamena i zemlje. Dva muškarca, časak pre
toga blistava žestoko poput sunca, nestala su u nejasnoj pomrčini
okolne magije koja je izlazila na površinu.


Samo sam to pročitao i dosta mi je bilo. Jednostavno, ta naracija, sa pukim objašnjavanjem i opisivanjem, mi je kao da slušam prenos utakmice na radiju tamo krajem osamdesetih.. Nema mi pomoći.


quote:
Kod mene obrnuto - SF književnost ne mogu da progutam nikako. Jedina knjiga koju sam pročitao je Bespuće Iana McDonalda i to samo zbog Skrobonje i njegove kuće Paladin (srpsko izdanje). A volim žanr u svim drugim medijima... Sad baš čitam Autostoperski vodič, koji sam dobio na poklon za 18. rođendan... Dobro, Vodič je cool...


SF već može da prođe kod mene. Mada čitao sam samo Lema, Klarka i Sagana, pa možda zbog toga..

quote:
A glede fantasyja, moguće da uticaj ima ono uz šta smo odrastali; mene su Valiant i Conan jednostavno gurnuli dalje. Filmski Conan i The Beastmaster, Willow, klasici poput Ivanhoea i Knights of the Round Table s Robertom Taylorom... Opet, tu je bio i SF, pa knjige ne varim. Also, TLOTR mi je bio beskrajno dosadan i jedan sam od retkih koji filmove obožava, knjige ne; sve ostalo od Tolkiena je neuporedivo bolje.



Ja sam sa fantasyjem odrastao. Thorgal mi je jedan od omiljenih stripova, a naravno da su bili i Konan, Legend, Valiant, kralj Artur, Merlin i svi ostali. LOTR je neverovatno dosadna knjiga, a filmovi su mi tek malčice bolji. A opet, ideja, mitologija i sve ostalo mi se neverovatno sviđaju. Da su filmovi urađeni u stilu GoT (brutalni i mračni/mistični, ali ne u Disney stilu), gledao bih ih jednom mesečno. Moram da pokušam sa tim Elricom/Moorcockom, samo da iskopam neki link prvo..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/01/2021 11:42:42
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2646 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 31/01/2021 : 21:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Više volim SF od fantasy, ali i u fantasyu ima dosta odličnih knjiga.

2012. godine sam glasao na Locusovom izboru najboljih ostvarenja u 20. stoljeću. Moja lista:

Fantasy roman (20 stoljeće):
1 Tolkien, J. R. R. : The Lord of the Rings (1955)
2 Tolkien, J. R. R. : The Hobbit (1937)
3 Powers, Tim : The Anubis Gates (1983)
4 Zelazny, Roger : Nine Princes in Amber (1970)
5 Le Guin, Ursula K. : A Wizard of Earthsea (1968)
6 Grimwood, Ken : Replay (1987)
7 Wolfe, Gene : Soldier of the Mist (1986)
8 McCaffrey, Anne : Dragonflight (1968)
9 Scarborough, Elizabeth Ann : The Healer's War (1988)
10 King, Stephen (& Peter Straub) : The Talisman (1984)

Što se tiče 21. stoljeća, Bujoldičina Challion trilogija je izvrsna i meni uz Tolkiena najbolji fantasy ikad.
Preporuka i za Gaimanov American Gods.

Iz liste se vidi da sam nesklon čitanju fantasy dekalogija od po tisuću stranica po knjizi.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 05/02/2021 : 17:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Čitao Asimovu Zadužbinu? Nema boljeg štiva od toga ako nekoga hoćeš da navučeš na saj faj I nisi jedini kome su LOTR filmovi bolji od knjiga



Nisam, ali evo ubacio sam u reading list, hvala. Znam je po čuvenju.

quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam sa fantasyjem odrastao. Thorgal mi je jedan od omiljenih stripova, a naravno da su bili i Konan, Legend, Valiant, kralj Artur, Merlin i svi ostali. LOTR je neverovatno dosadna knjiga, a filmovi su mi tek malčice bolji. A opet, ideja, mitologija i sve ostalo mi se neverovatno sviđaju. Da su filmovi urađeni u stilu GoT (brutalni i mračni/mistični, ali ne u Disney stilu), gledao bih ih jednom mesečno. Moram da pokušam sa tim Elricom/Moorcockom, samo da iskopam neki link prvo..



Moorcock je preteča tog brutalnog načina pripovedanja u fantasyju, baš je Van Hamme pozajmljivao od njega, pored ostalih. Uneo je ono najkrvavije iz britanske istorije u fantasy... Makar prvu knjigu Elrica pokušaj, Elric of Melnibone.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/02/2021 : 18:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv intervju.
https://recenzija.blog/2021/02/06/svi-smo-mi-ljubitelji-fantastike/?fbclid=IwAR2Me_ofRTz_TpLWxa6DiOBkFtfDOiQ80DD-6Kgo7QuHcKej6FBAi_FBtrE

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/02/2021 : 19:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Odličan intervju!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/02/2021 : 20:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
dobar blog
čim sam vidio da pljuje po straanac u stranoj zemlji
kakva kriminalna knjiga hahaha pregazilo je vrijeme... ono je trebalo skratiti na 100 stranica i prodavati samo u americi
jbt koje dno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/02/2021 : 16:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Javljaj dojmove po pročitanom.



Još mrvicu i gotov s drugom knjigom. Prva mi je bila super, no druga je baš odlična! Puno napetija, radnja ide skroz nepredvidivim tokom i strašno mi se sviđa kako su likovi pisani. Ovo je jedno baš maštovito djelo i uživam u svakoj stranici.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000