forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Fan strip projekt: Nathan Never-TRENUTAK SLABOSTI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 20:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
OK. Došlo vrijeme i za drugi dio

Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 20:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 20:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 20:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/02/2021 : 20:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Stranice pet i sest dilandogovske. Odlicno, samo naprijed.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2021 : 20:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tabla no.6, gro plan Nathana, kao da je crtao sjor Kerac, svog Kobru.
Meni je ovaj rad i dalje dobar i bas pratim sa zanimanjem.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 21:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Tabla no.6, gro plan Nathana, kao da je crtao sjor Kerac, svog Kobru.
Meni je ovaj rad i dalje dobar i bas pratim sa zanimanjem.



Jaooo, nemoj to, ne možeš tako nešto uspoređivati!
Gdje sam ja od šjor Kerca! Uvrijediti ćeš čovjeka
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 21:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

[quote]
Inače, čudnim spletom okolnosti, i ja sam s Jerrijem počeo raditi po ovom scenariju, pa je on izmijenio priču. Uspijem li to nacrtati, čitat ćete još jednu verziju ovog stripa kroz koju godinu :D



Polo kao spec. agent Alfe?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2021 : 21:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma bas jest. Sjencenje i neobrijano lice, odmah me prebacilo godine i godine unatrag.
Bez brige, ako cita ovo i gleda table, bit ce mu drago, vjeruj...
Vama svaka cast, ja podrzavam ovaj entuzijazam od srca! I to govorim kao tvrdokorni fan Nathana od samog pocetka serijala.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/02/2021 : 21:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by Beva

[quote]
Inače, čudnim spletom okolnosti, i ja sam s Jerrijem počeo raditi po ovom scenariju, pa je on izmijenio priču. Uspijem li to nacrtati, čitat ćete još jednu verziju ovog stripa kroz koju godinu :D



Polo kao spec. agent Alfe?



Eh, da bar :D Jerry je vidio kad sam napisao da bih crtao nešto realistično i poslao mi scenarij, ali pošto sam ja puno (!) ljeniji od tebe, izašao mi je u susret i obećao skratiti na 20-ak stranica :D Nacrtao sam 7, ovim tempom nekad 2022./23. bi to moglo biti to :D

Inače, te prve stranice su skoro identične vašem stripu, pa će jednom biti zanimljive za temu "Ista meta, drugo odstojanje".

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/02/2021 : 22:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Za Bevu ću sad okrenuti scenarij na pola puta na cyberpunk i psihodeliju. Malo za promjenu.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 08/02/2021 : 23:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by Beva

[quote]
Inače, čudnim spletom okolnosti, i ja sam s Jerrijem počeo raditi po ovom scenariju, pa je on izmijenio priču. Uspijem li to nacrtati, čitat ćete još jednu verziju ovog stripa kroz koju godinu :D



Polo kao spec. agent Alfe?



Eh, da bar :D Jerry je vidio kad sam napisao da bih crtao nešto realistično i poslao mi scenarij, ali pošto sam ja puno (!) ljeniji od tebe, izašao mi je u susret i obećao skratiti na 20-ak stranica :D Nacrtao sam 7, ovim tempom nekad 2022./23. bi to moglo biti to :D

Inače, te prve stranice su skoro identične vašem stripu, pa će jednom biti zanimljive za temu "Ista meta, drugo odstojanje".



HA!
Jerry je naveo da je prošlo sedam godina od kako mi je poslao scenarij !
Hajd' nadmaši ovo!

Sve je nekako čudno ispalo...
Uz prvobitni entuzijazam, proširivanje priče da bi se stvari bolje i tečnije objasnile, nasrnuli su mi i privatni problemi... i konačno činilo mi se da se je Jerryevo ogromno strpljenje, s vremenom, ipak potrošilo i da je digao ruke od svega.
Komunikacija je stala... mislim, ono, kada Jerrya više ne zanima Never, što ću onda tu ja
I gotov strip godinama stoji na ormaru...
Dok ga, valjda, nisi podsjetio na sve.
Dao ti je scenarij, ali je i mene, onako usput, ne očekjući puno, priupitao za strip.
Rekoh- davno gotovo i pod debelim slojem prašine.
Poslije toliko vremena ipak su trebale dvije-tri strane preinaka... ponovnog crtanja... ali sad idemo do kraja :)
Žao mi je jedino što se na tebi lomilo, ali da te nije bilo pitanje je da li bi ovaj strip ikad sišao sa ormara.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/02/2021 : 23:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Da, ispalo je da je Beva neka čudna spona koja je utjecala da ovaj strip vidi svjetlo dana.

A sve zbog one rečenice u "Polu" na koju sam se nakačio i rekao sebi zašto njemu ne bih poslao scenarij kad je onaj IGMAN toliko "lijen" da je na pola stao. ;)

quote:
Originally posted by Beva

Kreativnost i volja su mi na rekordno niskoj razini, plus što mi se trenutno crta nešto u realističnom stilu a ne znam što bih crtao. Treba mi scenarist.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/02/2021 : 02:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Čestitke dečki! ;)
Nakon 7 godina piskaranja po forumu možete reći da ste napravili nešto konkretno stripovski. Vuče scenaristički i crtački na one prve epizode, malo možda i Castellinija u tragovima.
Pratimo...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 09/02/2021 : 06:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Žao mi je jedino što se na tebi lomilo, ali da te nije bilo pitanje je da li bi ovaj strip ikad sišao sa ormara.



Nema ti što biti žao, ja sam dobio što sam tražio, scenarij po kojem ću crtati nešto realistično.

A i drago mi je da sam bio okidač da se ovo privede kraju, pogotovo kad vidim koliko to Jerriju znači.

quote:
Originally posted by IGMAN2

Jerry je naveo da je prošlo sedam godina od kako mi je poslao scenarij !
Hajd' nadmaši ovo!


Nemoj misliti da neću pokušati :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 09/02/2021 : 13:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Nathanova sjetna crta je tu. Crtež je lijep i melankoličan. Zanimljivo je.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/02/2021 : 14:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dobro je ovo,simpa.
Al' je casu zafitiljio k'o ninja.😁 Grijeh po Jerry Drakeu.😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/02/2021 : 14:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Igman2, da li radis ovo na ipadu?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/02/2021 : 20:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Igman2, da li radis ovo na ipadu?



Umene papir još trpi sve
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/02/2021 : 20:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
I vrijeme je za novu turu...




Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/02/2021 : 20:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bas je Mefisto!

Kad je na stranici 10,slika druga stao ispred prozora vec sam vidio imitatora Elvisa Presleya i kad zareve "when my baby left me.."

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/02/2021 : 21:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tabla 10, sredina, zanimljivo rijesenje Nathana/Janusa.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/02/2021 : 22:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Imamo zaplet.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 09/02/2021 : 23:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Da, sviđa mi se ova ideja da Nathan iz "beskonačnih univerzuma" nije posjetio samo "našeg" Nathana, ali ako ovaj alternativni Nathan još živi s Laurom i Ann te nije doživio traumu s Ned Maceom, nebi li trebao imati crnu kosu? :D

To je i Vigna zeznuo u "Broju sto".

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/02/2021 : 00:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Da, sviđa mi se ova ideja da Nathan iz "beskonačnih univerzuma" nije posjetio samo "našeg" Nathana, ali ako ovaj alternativni Nathan još živi s Laurom i Ann te nije doživio traumu s Ned Maceom, nebi li trebao imati crnu kosu? :D

To je i Vigna zeznuo u "Broju sto".


Po nekoj logici tu si u pravu, ali paralelne dimenzije nude toliko mašte tako da ovdje možemo recimo pretpostaviti da je ovaj Nathan sijed, jer mu je genetika takva. Nije morao doživjeti nikakvu traumu.
Isto kao što se sad može postaviti obrnuta teza zašto boluje od neizlječive bolesti, zašto nije zdrav ko dren kao naš Nathan. Bezbroj je tu kombinacija koje pri ovakvoj temi mogu pasti na pamet.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000