forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Fan strip projekt: Nathan Never-TRENUTAK SLABOSTI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/06/2021 : 13:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče ostalih primjeraka, vjerojatno svima u 1. turi šaljem sljedeći tjedan kad budem u nekoj HR pošti.

Dodatni primjerci još nisu stigli, pa će se onih nekoliko forumaša morati strpiti.

Poslao sam u Zagreb mladji 6 primjeraka (ispalo mi zgodno preko rodbine s autom poslati), pa kad ih on primi trebali bi ovi Zagrepčani javiti mu se na mob (koji mu je javan na forumu) da preuzmu svoj primjerak.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 28/06/2021 : 23:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Šefe, jel' možda ostao koji primjerak i za mene?
Uvijek kasnim...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/06/2021 : 09:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Šefe, jel' možda ostao koji primjerak i za mene?
Uvijek kasnim...


Baš bizarno zvuči da najzaslužniji za ovaj projekt, naš crtač ovog stripa nema pojma da je otiskan strip. Džaba bezbroj mojih poruka, ali IGMAN kao da je bio ispario.

Ali nema brige, čekaju te tvoji primjerci, nisam ih preusmjerio. Pošalji mi podatke na PM.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 05/07/2021 : 14:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Javlja mladjo kako su stigli kod njega stripovi namijenjeni zg nathanovcima i predlaže druženje bas danas, ali na žalost nisu se poklopile moje smjene na poslu kojeg radim van zg ( trenutno pišem u rupi iscekujuci pacijente) tako da sam samo usput navratio prilikom povratka sa godišnjegodmora.

Bilo je zadovoljstvo citati strip ovdje ali stvarno je poseban gust držati ga i čitati u u fizičkom obliku.

Rekoh prije, ponavljam i sada, priča je imala potencijala da ga se razvuče na puni broj stranica normalne epizode.

Posebno mi je zadovoljstvo što ovaj strip mogu pokazati osobama koje imaju predrasuda prema našem zanimanju i ljude u našoj struci smatraju nekreativnim automatima. I sam volim povremeno pisati i crtati za svoj gust, pa me moji bliski i poznanici smatraju zalutalim u ovom zanimanju, a sad imam potvrdu da ima i drugih "lutalica" među kolegama.

Posebno hvala jerryju na neočekivanom poklonu koji me istinski obradovao.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/07/2021 : 14:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ima jos "lutalica",cekam na jesen ipad pa krecem u projekt stripa.
I ja sam kontaktirao za preuzece stripa pa cu krajem mjeseca kad dodjem u zgb na g.o.
Hvala ekipi za strip!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/07/2021 : 15:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Večeras se vidimo u Češkom pubu!

DeeCay jel' dolaziš? Ni traga ni glasa od tebe:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/07/2021 : 22:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Evo, dobio i ja svoj primjerak, izdanje je odlično i mogu potvrditi da se savršeno uklapa s mjerama Libellusovih knjiga. Hvala ti, Jerry, na ovom prekrasnom poklonuu. Sad mi još samo ostaje iskopati negdje tvoju adresu da i ja tebi pošaljem nešto kad se najmanje budeš nadao :)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/07/2021 : 22:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Evo da se i ja pohvalim.

Ovaj prekrasan poklon je bio povod da se ja i Jerry konačno nađemo na kavi.

Kao što sam već rekao Jerryju, (uz scenarij i crtež na profesionalnoj razini) ovo izdanje je stvarno vrhunski odrađeno (posebno mi se sviđa sjajni, glatki papir).
Jerry, zaista kapa do poda.
Ovaj tvoj strip mi je postao najdraži primjerak u mojoj strip kolekciji (koja nije baš mala).

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/07/2021 : 08:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I moj je stigao jučer, fino se uklopio u ostatak :


Kratka i slatka priča koja ne-fanovima/redovnim čitateljim vj neće biti jasna. Jerry, IGMAN" i Beva su se stvarno potrudili i u konačnici to sve skupa izgleda odlično.
Crtež mi se baš svidio, kako je već napomenuto baca malo na Alan Forda. Fora mi je kako je numeracije stranica ubačena negdje po sredini po uzoru na BD-e, volim takve detalje.
Ideja za tiskanje i poklon je suluda i odlična!
Mene je ovo baš ugodno iznenadilo jer nisam uopće ni skužio topic, tako da sam ja pročitao odmah tiskano izdanje, a ne digitalno.

Sve u svemu, sjedi 5!

Još jednom puno hvala Jerry na poklonu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 06/07/2021 08:33:31
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 06/07/2021 : 09:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Slabo sam aktivan na forumu u zadnje vrijeme pa sam tek upratio ovo, svaka cast Jerry, IGMAN i beva! Uzivao sam citajuci!

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/07/2021 : 11:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, koliko god mi gode pohvale, ja sam upao zadnji i samo obojio korice. Sve zasluge idu Jerriju i IGMANU. Ja sam tu imao nekoliko sati posla, dok su oni radili mjesecima.

Napominjem ovo samo jer ovako ispada da sam zaslužan koliko i oni, a ne volim se kititi tuđim perjem.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 06/07/2021 : 14:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Hahaha, vidio sam da si 'samo' kolorisao naslovnu, zato si zadnji naveden :)
Kakogod, svaka vam cast na entuzijazmu!

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/07/2021 : 18:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Super, kad si nas vec bocnuo sa izgledom naslovnice, mogla bi koja slika iznutra ako nije bed.
Po sjaju korice vidi se da je u korak sa libellusom.😊
Evo ovaj broj mozemo smatrati nasim😊 "nultim" brojem isto kako su nekad i u cizmi dijelili kao dodatak nekim novinama ili sta je vec bilo, zaboravio sam tu pricu oko nultog.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/07/2021 : 18:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Super, kad si nas vec bocnuo sa izgledom naslovnice, mogla bi koja slika iznutra ako nije bed.
Po sjaju korice vidi se da je u korak sa libellusom.😊
Evo ovaj broj mozemo smatrati nasim😊 "nultim" brojem isto kako su nekad i u cizmi dijelili kao dodatak nekim novinama ili sta je vec bilo, zaboravio sam tu pricu oko nultog.




Imaš stranicu ranije Jerry-ev post sa slikama.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/07/2021 : 23:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Super, kad si nas vec bocnuo sa izgledom naslovnice, mogla bi koja slika iznutra ako nije bed.
Po sjaju korice vidi se da je u korak sa libellusom.😊
Evo ovaj broj mozemo smatrati nasim😊 "nultim" brojem isto kako su nekad i u cizmi dijelili kao dodatak nekim novinama ili sta je vec bilo, zaboravio sam tu pricu oko nultog.




Imaš stranicu ranije Jerry-ev post sa slikama.


Ah, da… zurba, uvijek gledam naprijed… tnx!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/07/2021 : 09:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Što reći ljudi, zacrvenio sam se od pohvala. Box mi je pun poruka za rezervaciju ovog stripa, ali stvarno više ne namjeravam dodatno tiskati strip. Ovih 10-ak primjeraka što ih očekujem nadam se da će uskoro biti gotovi i to bi bilo to.

Vidim da neki pitaju bi li prodao strip, ali to mi ni u jednom trenutku nije bila namjera. Čisto je bila želja podijeliti ga najvjernijim fanovima što sam najvećim dijelom već i ostvario.
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 07/07/2021 : 10:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Ako bude dodatni tiraz da mozemo i finansirati javi :)

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/07/2021 : 23:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kerempir i njegov primjerak
[url=https://ibb.co/84709wN][/url]

I psić popesić Tessa čita Nathana!
[url=https://ibb.co/sHfdMXB][/url]

Drogsy i ja u Češkom pubu
[url=https://ibb.co/jyMPXr1][/url]

DeeCay & me
[url=https://ibb.co/FD66hRt][/url]


Još moram podijeliti dva primjerka:Emiremu krajem mjeseca kada dođe u ZG i Rsbou kada nađe vremena platit piće

Još jednom bravo za Jerryja!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/07/2021 : 23:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bravo Mladjo i za tebe što si u uspješnoj misiji dilanja unikatnih primjeraka.

Btw, DeeCay uvijek isti, Drogsy se pretvorio u intelektualca, dok kolegu zubara Kerempira nisam ovako zamišljao.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/07/2021 : 23:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Bravo Mladjo i za tebe što si u uspješnoj misiji dilanja unikatnih primjeraka.






COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/07/2021 : 08:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
He he Kerempir bi izgledao mlađe, ali ga sjeda brada zeza (koje si god?).
A Drogsy je vidim Marko sa Studirka (nisam imao pojma ) i baš mi ga je gušt tamo poslušat kad klafra o stripovima.
Čudi me da DeeCay nije bio obučen kao neki od NN likova.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 12/07/2021 10:28:03
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 12/07/2021 : 10:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
1979.

Uzmite u obzir da se tek vratio sa godišnjeg (doslovce pustio ženu kući i otišao po svoj primjerak )

Je, što se tiče sijedi, ipak su tu žena i troje djece od kojih dvije zajebane tinejdzerke pa su dale obol bojanju moje brade

Ali ugodno iznenadjen, ja mislio da većina ekipe znatno starija a ja jedini balavac
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/07/2021 : 10:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

1979.

Uzmite u obzir da se tek vratio sa godišnjeg (doslovce pustio ženu kući i otišao po svoj primjerak )

Je, što se tiče sijedi, ipak su tu žena i troje djece od kojih dvije zajebane tinejdzerke pa su dale obol bojanju moje brade

Ali ugodno iznenadjen, ja mislio da većina ekipe znatno starija a ja jedini balavac



E pa tu smo negdje, ja sam '81, samo cura, djeca ništa i svejedno sjede izbijaju posvuda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/07/2021 : 12:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Kerempir

1979.

Uzmite u obzir da se tek vratio sa godišnjeg (doslovce pustio ženu kući i otišao po svoj primjerak )

Je, što se tiče sijedi, ipak su tu žena i troje djece od kojih dvije zajebane tinejdzerke pa su dale obol bojanju moje brade

Ali ugodno iznenadjen, ja mislio da većina ekipe znatno starija a ja jedini balavac



E pa tu smo negdje, ja sam '81, samo cura, djeca ništa i svejedno sjede izbijaju posvuda.


Možda je do cure.

Što se tiče tinejdžera, imam i ja dva zajebana (sin i kćer) tek ušla u pubertet. Tek sad vidim da je sve dosad u odgoju bilo mila majko.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/07/2021 : 09:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Evo obilježio strip svojim pečatom i još jednom ga pročitao pa da postavim pitanje koje mi je i prije palo na pamet.

Zanimq me Darkwood Lakes, pretpostavljam da je povezano sa "onim" darkwoodom, a kako je neoštećen prošao veliku katastrofu pretpostavljam da se referiraju na ona cvorista koja se spominju u gigantu Nova buducnost i Tajna baze Drugdje?
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000