forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 311: Blondie se vraća
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

LudensovPotrcko
Average Member

600 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 15/02/2021 : 18:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
Garantirano ne zadugo!



Scenarij: Antonio
Crtež: Mauro

broj originala 631.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Od 21.02. na kioscima. U striparnicama mrvu brže!

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/02/2021 : 18:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Bravo!Ispucaj sve prije Marka u boji, ne smeta nam to...
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 15/02/2021 : 18:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
A Povratak Blondi ili Povratak odmetnice Blondi a ovo kao Lesi se vraća kući, al dobro nek samo piči
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/02/2021 : 18:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Kolege iz Srbije su ovo poprilično popljuvali, ali mene baš zanima priča. Volim povratnike u Zagorov svijet, kad već ovi u SBE ne znaju ili neće napraviti nove kvalitetne rivale.
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 15/02/2021 : 18:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Ova naslovnica je sranje. Koji to muškarac gleda ženu u oči uz ovakav ambijentalni pogled? Ili je Patrick definitivno više vezan uz Chica?

---

<b></b>
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 15/02/2021 : 19:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Ova naslovnica je sranje. Koji to muškarac gleda ženu u oči uz ovakav ambijentalni pogled? Ili je Patrick definitivno više vezan uz Chica?

I tako od poprsja dole dalje ne bi ništa vidio.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2021 : 19:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
je li ova danas bila kod Columba?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/02/2021 : 20:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Konacno prava cura na naslovnici a ne Ferri spodobe.. Oprosti Maestro.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

skot
Junior Member



Croatia
355 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 15/02/2021 : 21:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send skot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

A Povratak Blondi ili Povratak odmetnice Blondi a ovo kao Lesi se vraća kući, al dobro nek samo piči



Mislim da je naslov ok, kao da su se ovi prevodioci u Ludensu uozbiljili malo u zadnje vrijeme.
Zanima me što Curunir kaže...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/02/2021 : 21:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ak su svuda po selima keljili ove plakate od metar i pol...:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/02/2021 : 21:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Dosta na forumu ima "teških" kritika na novog Zagora.
Pročitao sad ove zadnje Ludens stripove (ovaj povratak Smirnoffa, jel) i meni je to ok, čak i jako dobro.
Najbolji dio su kadrovi sa Zagorom u krošnjama drveća u "njegovoj" močvari.
Pogotovo ove sličiće u tamnijim tonovima Zagora i njegove pojave i urlika koji protivnicima ledi krv u žilama.
Akcijske scene gdje Zagor izvodi pokrete na rubu mogućeg (da bi izbjegao metke i druge leteće objekte) su mi stvarno dobre.
Više mi paše Zagor u akcijsko-pustolovnim pričama nego "fantazijama" ili psihološkim litanijama.
Fale mi ovo što sam spomenuo tamnije sličice u sjenama koje kao što rekoh daju dojam mistike i tjera protivnicima bar mrvu straha u kostima.

Naslovnice, neka mi oproste Ferrijevci i sam maestro, su mi ipak bolje, vjerojatnije jer su ipak novije i modernije pa time i bliže vremenu u kojem jesmo.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/02/2021 : 00:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Bas me zanima hoce li i ludens uraditi isto kao i vc, i izbaciti onu kratku pricu koja ide uz iduci broj kao dodatak...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/02/2021 : 01:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ludens je 69 prebacio u 59.
Ili je to možda veličina, 5.9?
E moj Zagore, jado jadni.
Kakvi su ti stripovi, takav ti je i pogled, kako je već Morisco rekao...
Da se vratimo na temu, svi koji su čitali slažu se da je ovo još jedan nečitljiv povratak povratka.
Samo za one koji i inače nemaju što izgubiti od sivih stanica.
Preskok.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

skot
Junior Member



Croatia
355 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 16/02/2021 : 17:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send skot a Private Message  Reply with Quote
Htjeli mi to priznati ili ne, Zagor je strip za djecu. I da je autor stavio 69 već bi se javio neki dušebrižnik.
Ovako ovaj 59 stoji kao neka poruka: "Stavio bih 69, no ne smijem, ali znate na što mislim, ne..."
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 16/02/2021 : 18:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skot

Htjeli mi to priznati ili ne, Zagor je strip za djecu. I da je autor stavio 69 već bi se javio neki dušebrižnik.
Ovako ovaj 59 stoji kao neka poruka: "Stavio bih 69, no ne smijem, ali znate na što mislim, ne..."

sve stoji ali prvo ide 69 pa djeca
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 16/02/2021 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Eto, bacio pogled na talijansku naslovnicu, i na njoj je 59...


ali još to Ludens stigne promijeniti
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/02/2021 : 19:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bas me zanima hoce li i ludens uraditi isto kao i vc, i izbaciti onu kratku pricu koja ide uz iduci broj kao dodatak...


A šta će ti ta priča???? Bezveze dodatak sa talijanskim pjevačem Jovanottijem. On zaspe u muzičkom studiju i probudi se usred napada indijanaca od kojeg ga spasi Zagor. Ono, talijanima simpatična priča zbog Jovanottija, ali nama.... To bi bilo kao da mi talijanima napravimo dodatak u kojem se uz Zagora nađe Mišo Kovač.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/02/2021 : 19:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
I da.... Priča je kompletno bezveze....
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/02/2021 : 20:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ne sekirajte se previše..neče bit te priče unutra.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/02/2021 : 20:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by zlatan bihac




A šta će ti ta priča???? Bezveze dodatak sa talijanskim pjevačem Jovanottijem. On zaspe u muzičkom studiju i probudi se usred napada indijanaca od kojeg ga spasi Zagor. Ono, talijanima simpatična priča zbog Jovanottija, ali nama.... To bi bilo kao da mi talijanima napravimo dodatak u kojem se uz Zagora nađe Mišo Kovač.


Kad je vec izasla kao dodatak originalnom broju, red je i da kod nas izadje...treba imati sve price od junaka kojeg skupljas, pocev od onih od 1 stranice, pa i tih od 10-20 stranica..sve na jednom mjestu...a ne reprinti reprinta...
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 16/02/2021 : 20:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
To bi bilo kao da mi talijanima napravimo dodatak u kojem se uz Zagora nađe Mišo Kovač.


Prije bih rekao Mladen Burnać.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/02/2021 : 20:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by zlatan bihac




A šta će ti ta priča???? Bezveze dodatak sa talijanskim pjevačem Jovanottijem. On zaspe u muzičkom studiju i probudi se usred napada indijanaca od kojeg ga spasi Zagor. Ono, talijanima simpatična priča zbog Jovanottija, ali nama.... To bi bilo kao da mi talijanima napravimo dodatak u kojem se uz Zagora nađe Mišo Kovač.


Kad je vec izasla kao dodatak originalnom broju, red je i da kod nas izadje...treba imati sve price od junaka kojeg skupljas, pocev od onih od 1 stranice, pa i tih od 10-20 stranica..sve na jednom mjestu...a ne reprinti reprinta...


Ali ova priča nema veze s vezom... To je više zahvala ili reklama pjevaču Jovanottiju... Šala, pošalica, reklama, zahvala Jovanottiju.... Ne znam ni kako bi to nazvao. Kao da ti na nekom festivalu neki crtač napravi tablu ili dvije tebe i tvog omiljenog junaka. Samo što je Jovanotti poznat u Italiji pa su te table i objavili. Nekome izvan Italije potpuno bezvezan i nepotreban dodatak.

Edited by - sumohrvat on 16/02/2021 20:48:36
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/02/2021 : 20:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Eto, bacio pogled na talijansku naslovnicu, i na njoj je 59...


ali još to Ludens stigne promijeniti



pa nisam mislio ozbiljno
urnebesno je i ovo s pjevačem

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/02/2021 : 20:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skot

Htjeli mi to priznati ili ne, Zagor je strip za djecu. I da je autor stavio 69 već bi se javio neki dušebrižnik.
Ovako ovaj 59 stoji kao neka poruka: "Stavio bih 69, no ne smijem, ali znate na što mislim, ne..."



Zagor se vraća krući

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/02/2021 : 20:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Koliko je tih zagorovih prica koje nemaju veze sa vezom pa u izdane kod nas..
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/02/2021 : 21:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
odlične sise

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000