forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Ostrvo paukova 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 09/03/2021 : 15:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
SVAKO MOŽE BITI SPAJEDERMEN! VELIKA JABUKA POSTAJE OSTRVO PAUKOVA!
🕸🕸🕸

„OSTRVO PAUKOVA 1“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1140 dinara!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 192
Štampa Kolor

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Ostrvo%20paukova%201.pdf

Život Pita Parkera je sulud, a postaće još luđi kada milion Njujorčana dobije moći kakve je imao samo on. Odjednom svi bacaju mreže po ostrvu, pa čak i njegova devojka, a čekajte tek da upoznate Dž. Džonu Džejmsona, spektakularnog spajder-gradonačelnika! Reklo bi se da Pit više nije tako poseban. ALI uz veliku moć ide i velika odgovornost, a to izgleda nije deo paketa supermoći koje su Njujorčani dobili.
Može li Spajdi da odigra ulogu superheroja i spase svet i ovog puta? 🤔


„OSTRVO PAUKOVA 1“ na Letećem je startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 1140 dinara, od srede, 10. marta, do nedelje, 14. marta. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1250 dinara, a u ostalim knjižarama 1699 dinara.

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/03/2021 : 19:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Bas mi dodje zao sto CK nije izdavala ove Spajdermene oko 2004. do 2010. Tad sam kao klinac bas bio lud za Spajdermenom (kao veliki ljubitelj animirane serije iz 90ih i filmova Sema Rejmija) i konzumirao sve vezano za Spajdermena. Secam se da sam nabavljao onaj Spektakularni Spajdermen casopis i one kao avanture Spajdermena sa jos nekim likom iz Marvel univerzuma u izdanju Bukgloba, to su bila kiosk izdanja, dostupna i kod nas u Srbiji na kioscima. Ali cak i tad mi je to bilo neozbiljno nekako, bezvezne pricice. Najvise mi se svidjao Straczinskyev rad na Spajdermenu ali nikad ne sakupih sve to i ne citah po redu nego #1, pa #4 pa #2. Cudi me da niko nije objavio ceo taj run kod nas posle.

Da je tad CK izdala prvi Spajdijev Essential kakvo bi to odusevljenje bilo, a tek drugi u kom se nalazi epizoda koja je bila inspiracija Rejmiju za drugi deo filma epizoda Spiderman No more kad Piter Parker odustaje od Spajdermena i baca kostim u kontejner. Kakva legendarna naslovna strana.
Ili da sam tad imao priliku da citam Tajne Ratove koji su bili osnova za prvu polovinu poslednje sezone Spajdermenove animirane serije. Ili Poreklo Venoma.

Sad me ove objave i ne pogadjaju tako jako i nije me nesto odusevio Spajdi ovo sto sam citao malo (najvise mislim na Krejvenov poslednji lov).
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/03/2021 : 20:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ovo je trebalo sve da ide u jednu knjigu kao i oni prošli brojevi/serijali.
Bezvezna politika izdavanja.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/03/2021 : 20:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ovo je trebalo sve da ide u jednu knjigu kao i oni prošli brojevi/serijali.
Bezvezna politika izdavanja.



To bi bilo oko 360 strana. U pravu si, moglo je u jednu knjigu, ne bi bila prevelika.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6848 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 10/03/2021 : 21:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Muka mi je od ovog Humberta Ramosa i njegovog izgleda Spajdermena, kao i od srodnih novijih crtača. Ovo izdanje Spajdermena je prvo od ČK koje preskačem. Ne i prvo domaće, preskočio sam sličan pokušaj od Phoenix Pressa, koji se neslavno završio, a sudeći po komentarima ovde, odnosno nedostatku istih, noviji Spajdermen se baš ovde nije primio.

Što se mene tiče, ako ČK objavi još nešto od starijih epizoda, tu sam kao kupac, uprkos relativnom lošem pakovanju od štamparije Simbol. Ako budu ubuduće insistirali na epizodama iz poslednjih 15-ak godina, okrećem se stranim reprintima. Jer Spajdermen ipak nije Betmen i noviji period me nimalo ne zanima (odbojan mi je iz gore pomenutih crtačkih razloga).
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 10/03/2021 : 22:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ovo je trebalo sve da ide u jednu knjigu kao i oni prošli brojevi/serijali.
Bezvezna politika izdavanja.


Skroz se slažem. Oni su na gubitku jer ću ovako prvo kupiti samo prvu knjigu da vidim dal uopće ima smisla kupovati drugu. A meni bi i ljepše izgledalo na polici da je sve u jednoj debljoj knjizi.

quote:
Originally posted by alexts

Muka mi je od ovog Humberta Ramosa i njegovog izgleda Spajdermena, kao i od srodnih novijih crtača.


Inicijalno je to prije 5-6 godina bila i moja prva reakcija. Danas mi se sviđa, crtež mu je jako dinamičan, linije mu imaju mrak energiju. Mislim da je dobro što nastoje malo osvježiti izgled likova. Znam da nije on crtao, ali meni je recimo bio super i crtež Giuseppe Camuncolija u Superiornom Spajdermenu koji je Phoenix izdao pred par godina, tako da mi ovo izgleda stilski u sličnom tonu.

Meni je ovdje više od Ramosa upitan Slott i scenarij... je li ovo već tko čitao u originalu, je li priča k čemu? Jer premisa zvuči strašno silly...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000