forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 41 - Odjel Omega
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/03/2021 : 21:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by logo111

Pisao sam općenito. A ti se umiješ'o ko veget.
Što ti misliš da si jedini na forumu i da se sve vrti oko tebe ?
Momak spusti se na zemlju, nosom ćeš oblake proparati.


Nisi pisao općenito, ne izmišljaj...
U prvom komentaru si doslovno imenom, točnije nickom prozvao kolegu Going Goinga...
Poslije si se isključivo obraćao meni kopirajući moje postove i pišući
"TI" i "TI I TEBI SLIČNI"... Ili si i upozoravajući na moje pravopisne greške u stvari mislio općenito 😂😂😂😂 Kada nekome govoriš u drugom licu jednine onda ne govoriš općenito, ne lupetaj jer osim što ispada da imaš potpuno krive predrasude ispadaš i lažov 😉




Vidi, pošto smo već utvrdili da ti moraš biti svakom loncu poklopac a meni si stvarno dosada ja ću završiti ovu priču sa tobom s ovim mojim upisom.
Uopće mi nisi kao lik interesantan i svi tvoji upisi su mi smor - ono tek da se nešto poklapa bez ikakvog cilja i argumenta.
Ako baš imaš neki "stalker" pik na mene, eto javi se PM uvažit ću to i poslat ću ti neku svoju fotku, poster
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/03/2021 : 23:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by logo111

Pisao sam općenito. A ti se umiješ'o ko veget.
Što ti misliš da si jedini na forumu i da se sve vrti oko tebe ?
Momak spusti se na zemlju, nosom ćeš oblake proparati.


Nisi pisao općenito, ne izmišljaj...
U prvom komentaru si doslovno imenom, točnije nickom prozvao kolegu Going Goinga...
Poslije si se isključivo obraćao meni kopirajući moje postove i pišući
"TI" i "TI I TEBI SLIČNI"... Ili si i upozoravajući na moje pravopisne greške u stvari mislio općenito 😂😂😂😂 Kada nekome govoriš u drugom licu jednine onda ne govoriš općenito, ne lupetaj jer osim što ispada da imaš potpuno krive predrasude ispadaš i lažov 😉




Vidi, pošto smo već utvrdili da ti moraš biti svakom loncu poklopac a meni si stvarno dosada ja ću završiti ovu priču sa tobom s ovim mojim upisom.
Uopće mi nisi kao lik interesantan i svi tvoji upisi su mi smor - ono tek da se nešto poklapa bez ikakvog cilja i argumenta.
Ako baš imaš neki "stalker" pik na mene, eto javi se PM uvažit ću to i poslat ću ti neku svoju fotku, poster


Pa s obzirom na to što ti nije smor onda ću to shvatiti kao kompliment 😘😘😘
Eto, opet kad ti se pokaže da si lažov, da izmišljaš i da imaš potpuno krive pretpostavke ti opet pokrećeš priču o loncu i poklopcu. I naravno da ćeš odgovoriti i na ovaj post jer je to jače od tebe. A i ustvrdili smo već da si lažov i da ne znaš šta pričaš
😘
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 15/03/2021 : 06:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
O jebote,taj vas je Maksi totalno razjebao...i onda stare babe bezveze blebeču...
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 15/03/2021 : 09:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Preko stotinu komentara o nepročitanom maxiju

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 15/03/2021 : 10:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Bogami, teške gluposti i frustracije,...a tako malo o onome zbog čega smo tu,... budalaštine.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2021 : 11:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Bogami, teške gluposti i frustracije,...a tako malo o onome zbog čega smo tu,... budalaštine.



Šta konkretno?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/03/2021 : 11:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Zadovoljan prvim čitanje. Sedioli mi je uvijek drag, a i Zamberletti je dao koliko je mogao, ako ništa drugo uveo je novi razred neprijatelja u Zagorov svijet. Plus Christopher koji ti potpuno odgovara ili neodgovara kao lik.

Iako sam siguran da će 'krema" Zagorovog radikalnog salonskog lažnog elitizma, jedva dočekati ovo popljuvati.Ja jedva čekam nastavak priče.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25755 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/03/2021 : 11:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Evo da se vratimo na strip:
https://shop.sergiobonelli.it/zagor/2020/08/05/albo/sezione-omega-1008558/

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1237 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 15/03/2021 : 14:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Pročitao za vikend - nije toliko loše koliko nerazrađeno i zbrzano na kraju. Sama ideja vladine organizacije koja traži i iskorištava ljude s psihičkim moćima (u ovom slučaju djecu) nije novina, ali nije takvo što naodmet u Zagorovom svijetu, punom svakakvih čuda i vragolija... Dobra je i ta ideja da Christopher nema mira i ide potražiti istinu, dobra je ideja Omege i Zagor se uključuje logično u priču, ali kasnije se to razvodni. DA ne spoilam, ima nekih zanimljivih likova koji nestanu brzo (bilo da ih Zambarletti škarta ili umru), dok je glavni negativac iznimno neupečatljiv. Kraj je presladunjav, da je hrabrosti pa da je Christopher zapravo našao neki labaratorij u kojem su testirali na njemu, pa tamo nešto što ga navodi na idući trag, da se tu zadrži nit...
Sve u svemu, bilo mi je ok popodne. Crtež na par stranica kao da je ispao iz faze skica, inače ok.
Najveća zamjerka mi je to što je Zagor tri puta rekao "kako mu je žao što je pobio sve negativce, jer, eto, htio ispitati bar jednoga". Ista fora više puta nije više fora.
I cijeli komad stripa gdje ga pogađaju u glavu je isfucan i nepotreban. Dostizanje stranica. Ali bio je tu jedan simpatičan trenutak između Chica i Zagora - Meksikanac ni sekundu nije pomislio da je Zagor gotov, stara je to priča, ajde...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/03/2021 : 16:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Psihicke moci?
Vidim da mi naslovnica tematski,vise ono pozerska likovi iz neke tajne agencije love klinca,Zagor stiti, nesto vuce na Larry Ledda i "djeca osmog dana" i "Psy Agency".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/03/2021 : 17:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Psihicke moci?
Vidim da mi naslovnica tematski,vise ono pozerska likovi iz neke tajne agencije love klinca,Zagor stiti, nesto vuce na Larry Ledda i "djeca osmog dana" i "Psy Agency".


Tajna agencija koja skuplja djecu sa nadnaravnim moćima nešto u stilu X Mana
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 15/03/2021 : 17:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Onda je možda naslovnica rađena da podsjeća na Days of the future past

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 15/03/2021 : 21:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Onda je možda naslovnica rađena da podsjeća na Days of the future past


Dobro zapažanje. To je ta referenca.


Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 16/03/2021 : 11:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Omega je na kioscima
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 16/03/2021 : 19:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Svidio mi se ovaj maxi.

Mnoštvo novih likova (iako, istini na volju, ne baš dobro razrađenih), bolja (neiritirajuća) karaterizacija malog Christopera, njegov simpatičan odnos sa djevojčicom i dosta akcije bili su dovoljni da sam se na sat i "sitno" opustio uz ovaj maxi.
Kako je prethodno kolega Prop_ovednik rekao, sa Zagorovim žalovanjem za mrtvim negativcima se stvarno pretjeralo.
Vjerojatno je zato dosta negativaca i preživjelo, kako nas junak ne bi morao još koji put reći kako mu je žao i kako bi ih radije žive predao pravdi
Što se samog kraja tiče, meni je baš dobar. Ostavlja mogućnost povratka likova i nemam ništa protiv toga.

Sediolijev crtež mi je općenito uredu, iako sam primijetio kako su neki kardovi crtani kao da je imao nekog pomagača dosta drugačijeg stila crtanja. Ili ga je Sedioli jednostavno sfušario

Edited by - Duke Zill on 16/03/2021 19:27:54
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/03/2021 : 20:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Hvala Duke, veseli me da je ovaj maxi ok..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Kauboj
New Member

100 Posts

Member since 29/12/2012

Posted - 16/03/2021 : 22:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kauboj a Private Message  Reply with Quote
Nakon dugo vremena večeras uzeo Zagora. Pročitao ovaj max i zadovoljan. Zanimljiva priča, drži pažnju cijelo vrijeme.

Edited by - Kauboj on 16/03/2021 22:27:20
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 18/03/2021 : 17:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Mene je poprilično razočarao ovaj Maxi....izgleda mi scenaristički nedorađeno i bez prave ideje.
Ajde lijepo je bilo vidit i ženu među banditima...kao dio njihove pokvarene cijeline.

Čak mi je i crtež u 50% stripa jako slab. Negativac nikakav...opak ali bez jače karakterizacije....sve nekako izgleda sklepano nabrzinu da se samo popuni 288 strana.

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja

Edited by - Dr.GonZo on 18/03/2021 17:03:04
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/03/2021 : 17:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
najbolji maxi ikad...ferri?tko je taj?
sedioli-Bog...već sam ga 12 puta pročitao,večeras barem još dva puta...ne jedem, ne spavam...Živio Zagor, doli fibra i ostala izdanja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/03/2021 : 04:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

najbolji maxi ikad...ferri?tko je taj?
sedioli-Bog...već sam ga 12 puta pročitao,večeras barem još dva puta...ne jedem, ne spavam...Živio Zagor, doli fibra i ostala izdanja...



Jos Dinamo pogazio Totenhem..
Ma za tebe care.. dan za pamcenje..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/03/2021 : 16:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Jos Dinamo pogazio Totenhem..
Ma za tebe care.. dan za pamcenje..


a šta ja imam s dinamom

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 20/03/2021 : 08:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Maxi mi se scenaristicki raspo u drugoj polovici. Kao da im ponestalo strana i sam htjli na brzinu zavrsiti. Vrhunac u zadnjih 10 strana okrsaj s Senatorom, Zagor prode kroz vrata kuce, do sobe, senator bjezi na krov, Zagor za njim a Chico iskoristi teleport i evo i Chica na krovu. Koji k?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/03/2021 : 08:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho

Maxi mi se scenaristicki raspo u drugoj polovici. Kao da im ponestalo strana i sam htjli na brzinu zavrsiti. Vrhunac u zadnjih 10 strana okrsaj s Senatorom, Zagor prode kroz vrata kuce, do sobe, senator bjezi na krov, Zagor za njim a Chico iskoristi teleport i evo i Chica na krovu. Koji k?


I još se čiko vertikalno otkotrlja 🤣
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 20/03/2021 : 09:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by Krscho

Maxi mi se scenaristicki raspo u drugoj polovici. Kao da im ponestalo strana i sam htjli na brzinu zavrsiti. Vrhunac u zadnjih 10 strana okrsaj s Senatorom, Zagor prode kroz vrata kuce, do sobe, senator bjezi na krov, Zagor za njim a Chico iskoristi teleport i evo i Chica na krovu. Koji k?


I još se čiko vertikalno otkotrlja 🤣


Ma pustite vi tu logiku, da Chico nije bio na pravom mjestu u pravo vrijeme, ne bi spasio stvar
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/03/2021 : 16:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Dobar je ovo maxi, nemojmo sve valjati u blato. Sedioli me malo razočarao na ovom stripu, može on to bolje kad hoće.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000