forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdavačka kuća Sputnik
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 11/05/2021 : 17:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Kada možemo očekivati ove naslove u Alan Fordu ili DW-u?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/05/2021 : 17:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Manny

Ima li koga iz te izdavačke kuće ovde na forumu? Kako naručiti iz Srbije?


Pa javi se na mail koji je bushido postavio. Mislim da nemaju nikog na forumu, barem za sad.


Imaju sad u drugoj temi.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 11/05/2021 : 19:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Isti si kao oni koji ne čitaju Bonelli, a idu na topice od Zagora ili Mikija da bi napisali kako su to stripovi za malu decu.


Koliko god neki željeli da ih ima takvih forumaša nema sigurno zadnjih 10 godina.

A što se Sputnika tiče - ništa što bi me na prvu zainteresiralo ali nek vam bude uspješno, pa možda jednog dana naleti i neki neumjetnički Jonah Hex

Bok, kako si.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/05/2021 : 19:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by manhunter
Isti si kao oni koji ne čitaju Bonelli, a idu na topice od Zagora ili Mikija da bi napisali kako su to stripovi za malu decu.


Koliko god neki željeli da ih ima takvih forumaša nema sigurno zadnjih 10 godina.




Znači ostali su samo ovi drugi?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 11/05/2021 : 20:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
...i vrebaju.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2021 : 00:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto

hoće li biti novotalasnih franaka??


A ovo ti je šta? Odviše umetnički?
More more deluje zanimljivo.


More se uzima obavezno;druga dva me ne zanimaju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2483 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 14/05/2021 : 10:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Prema preview-ju, Lutajuče božanstvo mi izgleda dosta OK, vjerojatno ču ga i nabaviti
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/05/2021 : 12:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

More, more
https://youtu.be/wj7BOQYbW5o



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 14/05/2021 : 15:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


More, more
https://youtu.be/wj7BOQYbW5o





Nova vrsta zavira
Go to Top of Page

jerki44
Starting Member



Croatia
89 Posts

Member since 26/08/2017

Posted - 15/05/2021 : 21:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jerki44 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Jos jedni bez ukusa koji če izdavati neka graficna sranja koja zovu stripovima.. pa time brukaju prave stripove..
Dobro da su se i oni uklopili, Fibra mi ima prelos tempo i zastrani ponekad normalnim stripom...
Ako je ovo umjetnicki strip onda dobro da sam sacuvao crteze cerke iz vrtica..
Samo da mi lopovi odnesu novac a sacuvaju crteze..

Ovi če samo bedastoče izgleda izdavat..



Puno sreće Sputniku u izdavanju,i nadam se da ću jednom naći nešto za sebe... ali za sad what he said ↑ ↑ ↑
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 16/05/2021 : 14:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Jos jedni bez ukusa koji če izdavati neka graficna sranja koja zovu stripovima.. pa time brukaju prave stripove.. Dobro da su se i oni uklopili, Fibra mi ima prelos tempo i zastrani ponekad normalnim stripom... Ako je ovo umjetnicki strip onda dobro da sam sacuvao crteze cerke iz vrtica.. Samo da mi lopovi odnesu novac a sacuvaju crteze.. Ovi če samo bedastoče izgleda izdavat..

Ovo ti zbilja nije trebalo.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 16/05/2021 : 18:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam bio u SNK i
uzeo sva tri albuma.
Tehnicki su jako dobro odrađeni.
Ocekivao sam da ce mi More, more
biti nabolji od trojke no,
nakon sto sam ih procitao moram
napisati da je to ipak Bluesman.
Da se razumijemo i More, more a i
Lutajuce Bozanstvo su jako dobri
ali Bluesman mi je ipak pun pogodak.
Nadam se da ce Sputnik imati uspjeha
s ovim izdanjima kod publike i to im
od srca želim. Od mene svakako imaju
palac gore.
Nisam sasvim siguran no, cini mi se
da su albumi Bluesman i Lutajuce Bozanstvo
koji su u Francuskoj izašli pod etiketom
izdavacke kuce Sarbacane prvi njihovi
albumi izašli kod nas. Drago mi je
zbog toga i nadam se da na ta dva albuma
necemo stati.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/05/2021 : 20:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by teller
Jos jedni bez ukusa koji če izdavati neka graficna sranja koja zovu stripovima.. pa time brukaju prave stripove.. Dobro da su se i oni uklopili, Fibra mi ima prelos tempo i zastrani ponekad normalnim stripom... Ako je ovo umjetnicki strip onda dobro da sam sacuvao crteze cerke iz vrtica.. Samo da mi lopovi odnesu novac a sacuvaju crteze.. Ovi če samo bedastoče izgleda izdavat..

Ovo ti zbilja nije trebalo.


+1
uglavnom nemam ništa protiv dobrog trolanja ni protiv tellera, ali ovo je uistinu bilo jadno i nepotrebno zločesto prema nečijem trudu i radu.

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/05/2021 : 10:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
o svasta, teler napravoo odlicnu reklamu izdavacu, a ovi ga napadaju
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2021 : 07:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nekidan su mi postom u Split stigla sva tri albuma novog izdavaca, (fantasticno zasticeni i zapakirani), i evo par utisaka nakon iscitavanja.
Knjige su odlicno napravljene i vizualno atraktivne. Papir je onaj sjajni, odlicnog otiska i boja. Sve tri knjige lijepo je vidjeti, i bas 'figuraju'. Dojma sam kad ih bude desetak, dvadesetak u buducnosti, da ce ciniti jako lijepu biblioteku.
Price za koje se ovaj nakladnik odlucio kao svoje prvjence, su nekonvencionalne i radnjom i crtezom te mislim da se nece tu previse strip publike naci u ovakvom izricaju. Meni su odlicne sve tri.
Odlucio sam se za Lutajuce bozanstvo kao prvu, koja ce probiti led, i ono sto me je kroz ovaj crtez dojmilo vec nakon par stranica jesu boje. Odmah sam bio pod dojmom Van Gogha. Neke vinjete kao da su preslik njegovih poteza, sto je poslije i potvrdeno pojavljivanjem samog Vincenta, u radnji stripa. Boje su dakle ono sto me je jako dojmilo u ovoj misticnoj prici, da ne otkrivam tok radnje. Bas su efektne.
Drugi album kojeg sam uzeo po redu je Bluesman. Nista nisam znao o ovom autoru, ali sad znam da je odlican. Prica je vrhunska. Radnja je jako dobra i zanimljiva, brzo se iscitava i dobro me se je dojmila. Crtez je zaista nekonvencionalan ali kroz recimo Fibru sam se navikao na nesvakidasnje crtace sa odlicnim stripovima.
I tako dolazimo do treceg albuma; More, more, naslov kojeg sam zeljno iscekivao, jer mi je Rabate jako dobro ppznat. Kako se ne sjecati uostalom, prve Fibrine Kolorke i Potocica... (kad smo vec kod toga, morat cu se prisjetiti Malog ducana smijeha i Ibicusa, jos jednom)
Ovaj album kojeg sam ostavio za kraj iscitavanja mi je i najbolji te najdrazi u ovoj turi. Jedna zarko obojena suncana nesvakidasnja nacrtana epizoda sa plaze, u vrhunski brzo izmjenjivanim kadrovima u radnji koja naprosto proleti. Bas ti kadrovi filmske radnje koji idu sa protagonista na protagonista bez prekida, su me odusevili i jako dojmili. Bas dobar album koji moze posluziti kao primjer radnje vodene 'u sucu', bez prekida i 'gasenja kamere' od pocetne do zavrsne stranice i izdvojio bi ga kao svog favorita od ova tri, sto sam i ocekivao od samog pocetka. Ali i Bluesman je tu odmah uz.
Bilo mi je zadovoljstvo procitati ova tri prvjenca Sputnika i nadam se jos ovakvih naslova.
Jos jednom cestitke i svako dobro u poslu. Sad vec imamo ocean razlicitih stripova i nakladnika na malom trzistu. Od moje malenkosti Sputnik ima samo velike preporuke, i zeljno iscekujem daljnje albume.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/05/2021 : 17:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Stiglo ovo u Darkvud, ali su cene izuvanje 😮😮
Go to Top of Page

Bokoja
New Member



137 Posts

Member since 26/11/2020

Posted - 25/05/2021 : 18:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bokoja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo ovo u Darkvud, ali su cene izuvanje 😮😮



Da se ne sećaš možda koliko su Bluesman i More, more, ta dva me zanimaju?
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/05/2021 : 18:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
'More, more' i mene zanima i za njega sam zapamtio: 2400din
Go to Top of Page

Bokoja
New Member



137 Posts

Member since 26/11/2020

Posted - 25/05/2021 : 18:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bokoja a Private Message  Reply with Quote
Auuh, pa to je skoro 40% skuplje nego što je trenutno u HR...
Hvala za info u svakom slučaju.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/05/2021 : 18:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Papreno!! Ja se nadam da ce neko od drugara skoro do ZG pa da mi uzme tamo.

Edited by - jagodanbg on 25/05/2021 21:19:36
Go to Top of Page

mire
Starting Member



Serbia
20 Posts

Member since 29/03/2021

Posted - 25/05/2021 : 20:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mire a Private Message  Reply with Quote
u AF-u je sa 20% popusta..
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/05/2021 : 21:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ja gledao malopre na njihovom sajtu ali nije bilo.

Edit: Aha, evo sad ima. E to je postena cena, porucujem sutra.

Edited by - jagodanbg on 25/05/2021 21:24:34
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/05/2021 : 21:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
cene su više nego korektne - More more 1800,Bluzmen 1300, Božanstvo 2300

jagoda,javljaj kakav ti je More - taj i mene zanima.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2021 : 13:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Par dana od izlaska iz tiska sva tri albuma su mi bila doma u Splitu s 20% popusta i gratis postarinom. Korektnost do bola! Svaka cast!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



569 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 26/05/2021 : 23:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Cene su korektne, jedino da sam znao da će se pojaviti u striparnicama u Srbiji ne bih angažovao prijatelje u Hrvatskoj da mi kupe i dostave, ovako ću ih čitati tek za koji mesec a mogao sam već sada. :(
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000