forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Alvar Mayor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Wolfman
Average Member



Croatia
979 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 30/05/2021 : 11:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bokoja





Popravljeno :D
Go to Top of Page

Bokoja
New Member



137 Posts

Member since 26/11/2020

Posted - 30/05/2021 : 11:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bokoja a Private Message  Reply with Quote
Kakvo izdanje, reči nemam
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
194 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 30/05/2021 : 12:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message  Reply with Quote
Skoro da mi je žao što već imam prvo izdanje, u 4 toma, pa ću uspeti da odolim ovome. :D

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2492 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 30/05/2021 : 12:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Prvom izdanje je jedina mana sjajni papir, kog odavno nema kod Fibre...ovaj novi neuporedivo bolji...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26026 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/05/2021 : 12:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da uči i napreduje:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2021 : 15:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Htio sam što manju cijenu pa sam zato jako podigao tiraž, inače bi morao biti skuplji. Nadam se da nisam pogriješio...
Jer realno, kad pogledam strana izdanja, ovakvo izdanje po ovoj cijeni je bagatela. A garantiram da na svijetu nema boljeg.


ne da nisi pogrešio,nego si trebao staviti i veći tiraž - Alvari su prosto razgrabljeni u Alan Fordu,kao da su se delili za dž.

verujem da već sad imamo favorita za strip godine (osim ako mu Povratak na Aldebaran ne pomrsi račune)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2021 : 15:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar


Zaista ovo treba videti uzivo!
Izgleda fenomenalno!
Da nemam ona 4 Fibrina albuma, ne bih se dvoumio oko kupovine ni sekund.


quote:
Originally posted by Lex

Skoro da mi je žao što već imam prvo izdanje, u 4 toma, pa ću uspeti da odolim ovome. :D


čekajte bre momci,pa barem vi niste od juče - kakav je bio problem da se zavale ta 4 Alvara za istu kintu koliko košta ovaj novi??

a to se normalno uradilo i za Morta,Decu kapetana Granta i Drakulu - dobro,kod njih baš nisam uspeo da uzmem istu lovu kao za ove nove,ali doplata mi je vrlo sitna.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26026 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/05/2021 : 15:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Učite od Ante
Prodaš staro,kupiš novo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2021 : 15:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
jebo te Ante :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/05/2021 16:00:08
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/05/2021 : 16:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima koji pacijent će ti dati 400 kuna za ona 4 albuma Alvara kad može kupiti za tu cijenu puno bolje izdanje? Kod nas takvih nema...

Djecu Kapetana sam jedva zamjenio (ispod vrijednosti stripa) i to u trenutku kad je fibrino izdanje bilo rasprodano!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26026 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/05/2021 : 16:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Oni koji neznaju za novo izdanje

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/05/2021 : 16:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Oni koji neznaju za novo izdanje



Ili oni koje vise privlaci sjajni papir ;)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37453 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/05/2021 : 16:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Zar ima i takvih?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
706 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 30/05/2021 : 18:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vladar


Zaista ovo treba videti uzivo!
Izgleda fenomenalno!
Da nemam ona 4 Fibrina albuma, ne bih se dvoumio oko kupovine ni sekund.


quote:
Originally posted by Lex

Skoro da mi je žao što već imam prvo izdanje, u 4 toma, pa ću uspeti da odolim ovome. :D


čekajte bre momci,pa barem vi niste od juče - kakav je bio problem da se zavale ta 4 Alvara za istu kintu koliko košta ovaj novi??

a to se normalno uradilo i za Morta,Decu kapetana Granta i Drakulu - dobro,kod njih baš nisam uspeo da uzmem istu lovu kao za ove nove,ali doplata mi je vrlo sitna.



Nova izdanja stripova koje si nabrojao su zaista odlicna, ali sta fali prvim izdanjima?
Nista!
Zasto bih ih menjao?

Ranije sam duplirao, ali sada to retko radim. Problem mi je prostor.

Alvara cu mozda i da uzmem. Ne samo zato sto je fantasticno odradjen, vec zato sto mi je strip odlican. I pored 4 Fibrina albuma, sacuvao sam sve Stripoteke, Spunk, Spunk novosti, Politikine zabavnike, u kojima je Alvar objavljen, a koje sam skupio pre mnogo, mnogo godina, kad Markosu mozda ni Fibra nije bila u planu, a kamo li Alvar Mayor.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2021 : 18:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Baš me zanima koji pacijent će ti dati 400 kuna za ona 4 albuma Alvara kad može kupiti za tu cijenu puno bolje izdanje? Kod nas takvih nema...

Djecu Kapetana sam jedva zamjenio (ispod vrijednosti stripa) i to u trenutku kad je fibrino izdanje bilo rasprodano!


pa ne plaćaš ih ti 400 nego 320 kuna (popust od 20% za nas koji smo u materiji je vazda prisutan);a ima ljudi kojima odgovara više Alvar u 4 knjige nego u dve.
Usotalom,do nedavno je samo jedan Alvar koštao po 400 kuna po aukcijama.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2021 : 19:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vladar


Zaista ovo treba videti uzivo!
Izgleda fenomenalno!
Da nemam ona 4 Fibrina albuma, ne bih se dvoumio oko kupovine ni sekund.


quote:
Originally posted by Lex

Skoro da mi je žao što već imam prvo izdanje, u 4 toma, pa ću uspeti da odolim ovome. :D


čekajte bre momci,pa barem vi niste od juče - kakav je bio problem da se zavale ta 4 Alvara za istu kintu koliko košta ovaj novi??

a to se normalno uradilo i za Morta,Decu kapetana Granta i Drakulu - dobro,kod njih baš nisam uspeo da uzmem istu lovu kao za ove nove,ali doplata mi je vrlo sitna.



Nova izdanja stripova koje si nabrojao su zaista odlicna, ali sta fali prvim izdanjima?
Nista!
Zasto bih ih menjao?

Ranije sam duplirao, ali sada to retko radim. Problem mi je prostor.

Alvara cu mozda i da uzmem. Ne samo zato sto je fantasticno odradjen, vec zato sto mi je strip odlican. I pored 4 Fibrina albuma, sacuvao sam sve Stripoteke, Spunk, Spunk novosti, Politikine zabavnike, u kojima je Alvar objavljen, a koje sam skupio pre mnogo, mnogo godina, kad Markosu mozda ni Fibra nije bila u planu, a kamo li Alvar Mayor.



trebao bi da ih menjaš jer su zaista bolja i zaslužuju da se poseduju u novom ruhu.
pod uslovom da se starih rastosiljaš,a meni barem nije bio problem da prodam bilo koju fibru - ove pomenute sam vrlo lako prodao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10093 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/05/2021 : 19:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
@vladar dobar ti je nickname, pretpostavljam anagram imena i prezimena !

Inače, tvoj post kao da sam ja napisao.

Alvara ću naravno i pored svega kupiti, ovo sjajno izgleda!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/05/2021 : 20:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by BeaGea

Baš me zanima koji pacijent će ti dati 400 kuna za ona 4 albuma Alvara kad može kupiti za tu cijenu puno bolje izdanje? Kod nas takvih nema...

Djecu Kapetana sam jedva zamjenio (ispod vrijednosti stripa) i to u trenutku kad je fibrino izdanje bilo rasprodano!


pa ne plaćaš ih ti 400 nego 320 kuna (popust od 20% za nas koji smo u materiji je vazda prisutan);a ima ljudi kojima odgovara više Alvar u 4 knjige nego u dve.
Usotalom,do nedavno je samo jedan Alvar koštao po 400 kuna po aukcijama.



Sumnjam, osim ako pod nedavno ne misliš 10+ godina. U vrijeme prvog izdanja AM integrala mucil sam brigu da se riješim 3. i 4. albuma koji su mi bili dupli. Srecom je naletio jedan iz BG koji nije znao da postoji integral pa sam mu ih uvalio za LL Texa (tiu smo bili obojica stava da smo dobro prošli, ja svakao nisam bio na gubitku jer LL Texa prvi album stvarno nema baš u ponudi), a ti sad meni govoriš kako je lako uvaliti ona 4 albuma (pored svih ovih izdanja)

I da, za mene je AM onoliko piše na fibrinim stranicama...od izlaska još nije pao na ispod 400 kuna

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7028 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 30/05/2021 : 20:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ako ljudi koji imaju prethodna izdanja Alvara, krenu da kupuju novo, a da prodaju stara, biće ogromna ponuda starih polovnih izdanja, koja neće imati ko da kupuje.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 30/05/2021 : 21:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Pa, razne su pobude... Ima tu i do kolekcionarske vrednosti.
Ovo izdanje ide u 750 primeraka. Dovoljno veliki tiraž, pogotovu što je to treće Fibrino izdanje istog, da pretpostavim da ga Marko više neće puštati u promet. Sa druge strane, to je mali tiraž za kolekcionare u ovih par država i pretpostavljam da će cena onog dana kada se rasproda da mu skoči duplo.
A zanimljiv je i (izvinite na nesrećnoj podeli) boneli i BD ljubiteljima. Tako da ima publiku. Mene je začudilo što je Marko relativno brzo rasprodao Alvara bez jedne strane. Znači da potražnja postoji i pored preplavljenog tržišta.

Ja nemam ni jedno izdanje Alvara, tako da mi je odluka laka.

Ali da imam ono drugo izdanje, bacio bih ga ili poklonio, pošto da se proda nekom nema šanse i sada za male pare jurio sasvim korektno prvo izdanje. Ili ako sam u mogućnosti ovo novo izdanje. Tako da mislim da će biti dosta kupaca i za prvo izdanje, samo što će cena da mu bude sada 20-25e za komplet.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7886 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/05/2021 : 21:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma predivno to izgleda i siguran sam uživo još bolje, ali da pored onog starog izdanja kojeg imam nabavljam ovo ili da se zajebavam sa prodajom istog kako bi nabavio ovo toliko još nisam popizdija.

... i još mi ne smeta sjajni papir.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/05/2021 : 21:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ma predivno to izgleda i siguran sam uživo još bolje, ali da pored onog starog izdanja kojeg imam nabavljam ovo ili da se zajebavam sa prodajom istog kako bi nabavio ovo toliko još nisam popizdija.

... i još mi ne smeta sjajni papir.



Isto razmišljamo

Lijepo je ovo izdanja ali ostajem na prvom!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4004 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/05/2021 : 16:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ima u drugim gradovima da se i rasproda prije nego što se uopće pojavi u Rijeci... Ovo stvarno nije normalno da ovoliko kasnimo za ostatkom Svijeta 😭😭😭
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2153 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 01/06/2021 : 10:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Ne plači Sumo, Alvar i ovako nije nešto. Lijepe sličice, lijepa kutija i dosadne pričice. Evo, meni se više svidi brečin Teks koji je nažalost davno rasprodan
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/06/2021 : 11:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Evo, meni se više svidi brečin Teks koji je nažalost davno rasprodan


smem li da kažem da je i meni isto njegov Teks bolji od Alvara?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000