forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najkula - opasno kul stripovi - zvanična tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

Dzonka
Starting Member



Serbia
70 Posts

Member since 08/05/2022

Posted - 17/05/2023 : 11:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dzonka a Private Message  Reply with Quote
Bio sam prisutan, ali lokacija promocije je bila premala za broj posetilaca. Nije bilo akustično, a i mikrofoni nisu radili kako treba, tako da niko nije čuo najave.
Sledeća manhva će biti Bastard, za mangu ništa nisam čuo, a čini mi se da za BD naslov nije bilo reči.
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
421 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 17/05/2023 : 12:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Neki kažu da je manga Soul eater, što je i porpilično predobro pošto sam odgledao anime.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20787 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/05/2023 : 13:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
I ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dzonka
Starting Member



Serbia
70 Posts

Member since 08/05/2022

Posted - 17/05/2023 : 14:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dzonka a Private Message  Reply with Quote
Ajde kad si već navalio, a tebe sam hteo da stavim u najveću neizvesnost i da se ti najviše šokiraš bombastičnom najavom.

Ralf Azam je u pitanju.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6112 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/05/2023 : 14:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzonka

Ajde kad si već navalio, a tebe sam hteo da stavim u najveću neizvesnost i da se ti najviše šokiraš bombastičnom najavom.

Ralf Azam je u pitanju.





Antoooooooo!!!!!
Znamo da je ovo zezalica, ali to dobiješ kada stalno žicaš.

A ja mislio da će najaviti BD Akiru.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/05/2023 : 15:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Šta je Crnobradi?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/05/2023 : 15:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Crna Brada.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/05/2023 : 15:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Mornar nik?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/05/2023 : 15:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Mornar Nick, u početku zamišljen kao glavni lik, za razliku od Crne Brade koji u prvim epizodama ima više sporednu ulogu i nedorečen karakter, brzo biva potisnut istim. Crna Brada postupno preuzima glavnu ulogu u stripu, s vremenom se njegov karakter rafinira, dorađuje i oplemenjuje, on postaje okosnica priče, za razliku od mornara Nicka koji dobija epizodnu ulogu. Tako taj strip kasnije poznajemo pod nazivom “Crna Brada” ili “Crnobradi”.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/05/2023 : 15:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Mornar Nick, u početku zamišljen kao glavni lik, za razliku od Crne Brade koji u prvim epizodama ima više sporednu ulogu i nedorečen karakter, brzo biva potisnut istim. Crna Brada postupno preuzima glavnu ulogu u stripu, s vremenom se njegov karakter rafinira, dorađuje i oplemenjuje, on postaje okosnica priče, za razliku od mornara Nicka koji dobija epizodnu ulogu. Tako taj strip kasnije poznajemo pod nazivom “Crna Brada” ili “Crnobradi”.




Da, skužija san... ali kako u iŠČitavanju topika nisan naiša na Tellerovo oduševljenje... malo san posumnja.

Džizus!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/05/2023 : 15:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

u iŠČitavanju



iЩitavanju
Go to Top of Page

smrklja
Starting Member

8 Posts

Member since 23/03/2023

Posted - 17/05/2023 : 18:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send smrklja a Private Message  Reply with Quote
Tintin
https://stripblog.in.rs/2023/05/17/solo-leveling/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/05/2023 : 18:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Lijepo, nadam se većem formatu od Algoritmovog.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26175 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/05/2023 : 18:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10124 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/05/2023 : 18:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smrklja

Tintin
https://stripblog.in.rs/2023/05/17/solo-leveling/



Lijepo je ovo vidjeti i čitati.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6112 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/05/2023 : 18:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa ja bi prvo trebao baciti oko na neki sken Tintina, ali ako idu, nadam se da kreću od 0, a ne da se nadovezuju na neka prijašnja izdanja jer to nama novima onda uopće nije napeto.
A čitati avanture mlađahnog detektiva mi se čini kao radnja koja bi mi se svidjela, pogotovo ako je imalo slično Jeromeu. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
348 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 17/05/2023 : 18:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
TinTin sam svakako planirao tako da je ovo za mene veoma prijatno iznenadjenje od izdavaca koji je pokazao vrhunski kvalitet.

Cestitke i za promociju, nije moja zona interesa ali je veoma lepo videti veliki broj ljudi koji su se pojavili, a i celo desavanje jako prijatono zvuci, procitah blog izvestaj upravo.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/05/2023 : 18:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smrklja

Tintin
https://stripblog.in.rs/2023/05/17/solo-leveling/




Odličan tekst!

A šta ja pričan već godinama? Webtoonsi su jebena sadašnjost i budućnost stripa!

Pametno su uključili i youtubere jer jbg, ciljna skupina za manhwu i webtoonse prati i youtubere.

Inače, Bastard Carnby Kima je jedan od prvih webtoonova koje san pročita i radi se o jebačkom remekdjelu!!!

Sweet Home i Shotgun Boy su idealni za dalje od istog autora (Sweet Home ima i seriju na Netflixu).

Nemalo san ljubomoran i žaj mi je šta ovoga nema u nas.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 17/05/2023 18:45:00
Go to Top of Page

Najkula
New Member

167 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 17/05/2023 : 19:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote

Drugari,

Usled sveopšteg ludila oko pripreme i aftermath jučerašnje promocije, nismo stigli ranije da se oglasimo, ne zamerite...

Evo, za početak nekoliko fotki koje oslikavaju atmosferu sa promocije:










I ovom prilikom želimo da se zahvalimo NJ.E. ambasadoru Republike Južne Koreje g. Liju, koji je održao divan govor, insistirao da kupi prvi primerak "Solo Leveling" i ostao do samog kraja promocije i bio ljubazan da se slika i porazgovara sa svima!

E sad, što se tiče onog o čemu se šuška (a šuška se jer je mikrofon malo šuškao )... da potvrdimo vesti i najave sa promocije:

  • Naš prijatelj, jutjuber Bajko je najavio sledeću manvu u izdanju Najkule: BASTARD

  • uz pomoć hinta jutjubera Zebre, publika je odmah pogodila sledeći manga naslov koji smo najavili: SOUL EATER

  • Vest da će Najkulin gost na ovogodišnjem Sajmu knjiga u oktobru biti scenarista i crtač manfra serijala RADIANT, TONI VALENTE!


A ono što zapravo nismo ni stigli da najavimo sinoć... možda je vreme da ??? dobije odgovor, a slika govori hiljadu reči:



Go to Top of Page

Najkula
New Member

167 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 17/05/2023 : 19:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by smrklja

Tintin
https://stripblog.in.rs/2023/05/17/solo-leveling/




Odličan tekst!

A šta ja pričan već godinama? Webtoonsi su jebena sadašnjost i budućnost stripa!

Pametno su uključili i youtubere jer jbg, ciljna skupina za manhwu i webtoonse prati i youtubere.

Inače, Bastard Carnby Kima je jedan od prvih webtoonova koje san pročita i radi se o jebačkom remekdjelu!!!

Sweet Home i Shotgun Boy su idealni za dalje od istog autora (Sweet Home ima i seriju na Netflixu).

Nemalo san ljubomoran i žaj mi je šta ovoga nema u nas.



Ne mora da znači da neće biti SOLO LEVELING i BASTARD u celom regionu.

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/05/2023 : 19:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Svaka vam čast na organiziranju ovog događaja, ovako po slikama mi djeluje da je gužva bila veća nego na CRŠ-u u Zagrebu nekidan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/05/2023 : 19:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Najkula

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by smrklja

Tintin
https://stripblog.in.rs/2023/05/17/solo-leveling/




Odličan tekst!

A šta ja pričan već godinama? Webtoonsi su jebena sadašnjost i budućnost stripa!

Pametno su uključili i youtubere jer jbg, ciljna skupina za manhwu i webtoonse prati i youtubere.

Inače, Bastard Carnby Kima je jedan od prvih webtoonova koje san pročita i radi se o jebačkom remekdjelu!!!

Sweet Home i Shotgun Boy su idealni za dalje od istog autora (Sweet Home ima i seriju na Netflixu).

Nemalo san ljubomoran i žaj mi je šta ovoga nema u nas.



Ne mora da znači da neće biti SOLO LEVELING i BASTARD u celom regionu.





Mislija san na ovakav event i promociju.

Izdanja ću svakako podržat. :)

Btw Carnby Kim je aktivan na Instagramu pa mu triba poslat izdanja da ih i tamo izreklamira kad budu objavljena.

Sićan se kako se MEEN oduševija kad san mu javija da ima fanova Dokga i Tonga u Hrvatskoj.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 17/05/2023 19:11:44
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20787 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/05/2023 : 19:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Lijepo, nadam se većem formatu od Algoritmovog.


jok - ide se dalje tamo gde je DW stao.
Šta je tu je,bolje i to nego da uopšte nemamo Tintina u ponudi.

Ralf odmah nakon kompletiranja Linkolna.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6112 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/05/2023 : 19:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Paka01

Lijepo, nadam se većem formatu od Algoritmovog.


jok - ide se dalje tamo gde je DW stao.
Šta je tu je,bolje i to nego da uopšte nemamo Tintina u ponudi.

Ralf odmah nakon kompletiranja Linkolna.




A šteta, onda -1 od mene.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/05/2023 : 19:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Tin Tin samo u albumima za mene.

A korejski strip me interesuje koliko i korejski pop.
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000