forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 .
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/10/2021 : 18:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Jedini koji je frustriran je dežurni pandurčić bez mozga.
Koji žal svaki put kad takva kreatura udahne i prosere laž te svakom polupismenom rečenicom otkriva svoju razinu postojanja, negdje blizu amebe zaražene covidom.
Baš je život nepravedan. Kisik potrošen na nula sivih stanica, a nekome je mogao spasiti život.
A što se može...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12255 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/10/2021 : 19:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quebrasco

Eh... da bar izdaju "Naivčine iz Elkinsa" u ovakvoj opremi...




Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 03/10/2021 : 19:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111


Naravno da su ta Fibrina izdanja jeftinija kad nisu ni približno u ovom rangu luksuznosti.

Uostalom eno vam forum LL gdje vam neko može odgovoriti na pitanje "Zašto pravite tako lijepe, luksuzne i skupe stripove koja ja ne mogu kupiti pa sam frustriran ?"



Ni ja ga vjerojatno neću kupiti ali mi je za razliku od Vas drago da je izašlo.

Nego, smirite se dečki, još će neko zbog frustracija "dići ruku na sebe".

Aha evo i Curinira s "pljuvačinom"...Dobro, njegova je frustracija je opravdana jer je dobio "nogu v rit" iz Libellusa.




Ako je na ovom topicu rasprava o dotičnom izdanju i svemu vezanom za nj, ne vidim potrebu da se raspravlja o tome kolika je platežna moc sudionika rasprave.
To nije relevantno, a i malo je neukusno.
Uostalom, to i nije tema.
Poanta je da je ovo izdanje bezobrazno i vrijeđa inteligenciju nas kolekcionara, pa cak i mene koji dnevno zaradim ovaj iznos (kad si vec povukao tu temu), pa stoga nisam frustriran cijenom, nego nacinom na koji je predstavljeno samo izdanje.
Jer, bit kolekcionarstva je da sakupljaš nešto što postoji i bez tvog sakupljanja i što ce i dalje postojati bez obzira jel neko skuplja ili ne.
Ne mozes proizvodit nesto "za kolekcionare" i uvjeravat ih da je to od tebe za njih iz poštovanja, a to poštovanje naplatit 200 eura.
Vrlo je jednostavno i logično, prvo je nastalo "nešto", i s vremenom su ljudi poceli sakupljat to nešto, i tako je nastalo kolekcionarstvo, i tom necemu je rasla cijena i s vremenom je postalo želja svih kolekcionara.
Ne može bit obratno.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 03/10/2021 : 19:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ovo je vrh izdanje. Šteta što je strip bzvz...

Resistance is futile.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2760 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 03/10/2021 : 19:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Jedini koji je frustriran je dežurni pandurčić bez mozga.
Koji žal svaki put kad takva kreatura udahne i prosere laž te svakom polupismenom rečenicom otkriva svoju razinu postojanja, negdje blizu amebe zaražene covidom.
Baš je život nepravedan. Kisik potrošen na nula sivih stanica, a nekome je mogao spasiti život.
A što se može...


Sine samo izbaci sve iz sebe, bit će ti lakše.

Vrijeme liječi rane.

Drži se, moju podršku imaš
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26014 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/10/2021 : 19:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ništa od certifikata (jebote, potpisi izdavača, koji je to egotrip!!!!) dok na njemu ne napišu:
Potvrđujemo da je vlasnik istoga snobidiot od stoljeća sedmog.
I da se pali na 200 cm2 kožice... Valjda će je zalijepiti nekamo.
Najodvratnije mi je ipak retardinja poput Bureta nazvati "sjajnim".
I to isti oni koji su govorili da je nakon njegova preuzimanja Zagor većinom postao nečitljiv, užasan (što je istina).
Ali sad ti je nažvrljao par rečenica i odmah je sjajan. Pa može li jadnije???


Ti si dugo godina radija za njih i bija kuco.Bilo bi lijepo i da tako nastaviš🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 03/10/2021 : 19:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Oprostite, koja koza je u pitanju? Da li je neka retka zverka ili je osureno i odrano prvo prase.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17672 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/10/2021 : 20:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nisu frustracije
Nego radost slobode nepripadanja sektasima


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

960 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/10/2021 : 20:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Koja poplava sektaša "Nesektaša" (ili kao što Željac veli "Nesljedbaša") da je milina.
Ekipa "stručnjaka" koji znaju samo vrijeđati i nemaju hrabrosti pokazati svoju "stručnost" na nekom projektu vezanom uz strip.
Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 03/10/2021 : 20:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by talicnitom

Oprostite, koja koza je u pitanju? Da li je neka retka zverka ili je osureno i odrano prvo prase.



Da ne prodaju mačka u vreći bio bi neki od ovih fensi uzoraka:


eh da je Tex u pitanju očekivali bi dva colta da budu u koricama, ali ne fake, prava!

;)

Edited by - KIKIzgcro on 03/10/2021 20:10:34
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1359 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 03/10/2021 : 20:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Nije kutija obložena kožom nego svaka knjiga a kutija je obložena nekim posebnim papirom:

Kutija je napravljena od kartonskog papira, a unutarnji dio kadice u koji se stavljaju knjige zaštićen je stiroporom kako bi se ojačala konstrukcija savijenih dijelova i zaštitile knjige. Unutar kadice nalazi se traka koja služi za lakše vađenje knjiga. Kutija (vidljivi, dizajnirani dio) je obložena posebnim papirom tekstilne strukture. Na principu magneta zamišljeno je otvaranje i zatvaranje kutije s bočne strane


ono jeste, stiropor poskupeo 40%

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
941 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/10/2021 : 20:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
Zapravo i nije toliko skupo prema cijenama istog stripa od Libellusa, u redovnom Zagor kolor izdanju, na aukcijama...
Go to Top of Page

tesan07
Starting Member

50 Posts

Member since 08/03/2011

Posted - 03/10/2021 : 20:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tesan07 a Private Message  Reply with Quote
E da su ubacili isti format knjiga kao i kolor biblioteke,niko se nebi bunio.Ispale bi c/b knjiga i kutija gratis😂
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2365 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 03/10/2021 : 20:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Nije kutija obložena kožom nego svaka knjiga a kutija je obložena nekim posebnim papirom:

Kutija je napravljena od kartonskog papira, a unutarnji dio kadice u koji se stavljaju knjige zaštićen je stiroporom kako bi se ojačala konstrukcija savijenih dijelova i zaštitile knjige. Unutar kadice nalazi se traka koja služi za lakše vađenje knjiga. Kutija (vidljivi, dizajnirani dio) je obložena posebnim papirom tekstilne strukture. Na principu magneta zamišljeno je otvaranje i zatvaranje kutije s bočne strane


Kako napisa Combatrock, kutija je ipak ovde ključna.
Ja i ne razmišljajući o poenti ovog izdanja, dobih kritike na LL forumu kad sam pomenuo astronomsku cenu.
Moraću da istražim malo po NET-u najnovije cene kartonskog papira, posebnog papira, stiropora, kože i magneta.
Ovako neobavešten procenih da je cena previsoka.
A da, tu je i sertifikat...

Carpe diem
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1589 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 03/10/2021 : 21:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da od boxa sa 13 istih epizoda ništa ne može biti apsurdnije.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/10/2021 : 21:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Znači, potpis urednika, sertifikat i kutija od kartona i stiropora obložena papirom tekstilne strukture koštaće oko 150 eura, a za preostalih 50 eura se dobija strip od 176 stranica u dvije verzije tvrdih korica obloženih vještačkom kožom u crnoj i crvenoj boji. Vau.

Divim se ljudima koji su ovo osmislili i koji će ovakvo izdanje bez sumnje prodati. Čak primjećujem da vjeruju da će tiraž ići i preko 111 primjeraka, tako da nema brige da će svako ko ga želi i ima 200 eura da iskešira moći da kupi izdanje, bez stresa od brze rasprodaje.

Dašak senzitivnosti prema kupcu u ovo doba bezdušnog kapitalizma se i očekuje od ljudi koji su prije svega stripofili pa onda izdavači stripova.

Bravo! Pa da brzo vidimo i Demone ludila u sličnom izdanju. Mada, znajući kolike su ono mrcine, bilo bi pametno umjesto stiropora koristiti stirodur sa armaturnom mrežicom radi čvrstine, uprkos tome što bi takvo nešto povećalo cijenu.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

960 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/10/2021 : 21:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by mmihoci

Nije kutija obložena kožom nego svaka knjiga a kutija je obložena nekim posebnim papirom:

Kutija je napravljena od kartonskog papira, a unutarnji dio kadice u koji se stavljaju knjige zaštićen je stiroporom kako bi se ojačala konstrukcija savijenih dijelova i zaštitile knjige. Unutar kadice nalazi se traka koja služi za lakše vađenje knjiga. Kutija (vidljivi, dizajnirani dio) je obložena posebnim papirom tekstilne strukture. Na principu magneta zamišljeno je otvaranje i zatvaranje kutije s bočne strane


Kako napisa Combatrock, kutija je ipak ovde ključna.
Ja i ne razmišljajući o poenti ovog izdanja, dobih kritike na LL forumu kad sam pomenuo astronomsku cenu.
Moraću da istražim malo po NET-u najnovije cene kartonskog papira, posebnog papira, stiropora, kože i magneta.
Ovako neobavešten procenih da je cena previsoka.
A da, tu je i sertifikat...


Kao i svaka kritika i "kritika" je podložna kritici.
A ta tvoja kritika nije bila samo kritika cijene a i nije bila dobra kritika jer nije obrazlagala zašto je cijena prevelika.

Ako ti i Combatrock ste došli do zaključka da je kutija ključna u svemu tome pa možda papir ili umjetna koža ili stiropor ili tamo neki "certifikat" imate moju punu podršku da istražite na velebnom NET-u cijene.

Molim vas kad to napravite udružite snage i napravite isto izdanje pa nam javite koliko će to koštati pa se umjesto LL-a možda odlučim za vaše izdanje.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17672 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/10/2021 : 21:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Dok su clanovi sljedbe veoma su glasni
Kad prestanu kupovat tiho javljaju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
941 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/10/2021 : 21:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Dok su clanovi sljedbe veoma su glasni
Kad prestanu kupovat tiho javljaju



Je li to haiku?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17672 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/10/2021 : 21:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Meme
Ucinili su mnogo za strip
Strip (boneli)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 03/10/2021 : 21:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Dok je budala kao uulizoci, nece bit gladnih izdavača.
Pod izdavače mislim isključivo na Libellus, jer jedino su oni pravi izdavač.
A kad je uulizoci tako pametan i "argumentirano" brani ovu pljačku, što on nebi iznio troškovnik ove svete knjige.
On kao bliski suradnik i sponzor bi to trebao znati do u tančine.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4648 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/10/2021 : 21:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by mmihoci

Nije kutija obložena kožom nego svaka knjiga a kutija je obložena nekim posebnim papirom:

Kutija je napravljena od kartonskog papira, a unutarnji dio kadice u koji se stavljaju knjige zaštićen je stiroporom kako bi se ojačala konstrukcija savijenih dijelova i zaštitile knjige. Unutar kadice nalazi se traka koja služi za lakše vađenje knjiga. Kutija (vidljivi, dizajnirani dio) je obložena posebnim papirom tekstilne strukture. Na principu magneta zamišljeno je otvaranje i zatvaranje kutije s bočne strane


Kako napisa Combatrock, kutija je ipak ovde ključna.
Ja i ne razmišljajući o poenti ovog izdanja, dobih kritike na LL forumu kad sam pomenuo astronomsku cenu.
Moraću da istražim malo po NET-u najnovije cene kartonskog papira, posebnog papira, stiropora, kože i magneta.
Ovako neobavešten procenih da je cena previsoka.
A da, tu je i sertifikat...


Kao i svaka kritika i "kritika" je podložna kritici.
A ta tvoja kritika nije bila samo kritika cijene a i nije bila dobra kritika jer nije obrazlagala zašto je cijena prevelika.

Ako ti i Combatrock ste došli do zaključka da je kutija ključna u svemu tome pa možda papir ili umjetna koža ili stiropor ili tamo neki "certifikat" imate moju punu podršku da istražite na velebnom NET-u cijene.

Molim vas kad to napravite udružite snage i napravite isto izdanje pa nam javite koliko će to koštati pa se umjesto LL-a možda odlučim za vaše izdanje.




Prijatelju, nisi razumeo. Kutija kao paradigma. No hard feelings.

Kutija je kljucna, ponavljam.

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4648 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/10/2021 : 21:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ehmmm ne treba mi net za cene... to mi je posao vec 25 godina. Mislim cene...

sangue navajo
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/10/2021 : 21:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Postujem i cenim rad Libellusa ali ovo im nije trebalo.Sto je mnogo mnogo je.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

960 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/10/2021 : 21:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Dok je budala kao uulizoci, nece bit gladnih izdavača.
Pod izdavače mislim isključivo na Libellus, jer jedino su oni pravi izdavač.
A kad je uulizoci tako pametan i "argumentirano" brani ovu pljačku, što on nebi iznio troškovnik ove svete knjige.
On kao bliski suradnik i sponzor bi to trebao znati do u tančine.



A evo jednog, kako veli Željac, "Sljedbaša" nekog tam uulizocija.
Valjda ga taj uulizoci drži na nišanu neke "pištoljčine" i tjera ga da kupi ne jednu već cijeli tucet ove, kako sam Edi kaže, "svete" knjige.

Nemoj Edi, nemoj se predati, drž se Edi, preživjet ćeš tu pljačku.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000