forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u ČK izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 07/11/2021 : 17:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Mene od ČK interesuje samo FRA-BEL škola, ponajviše radovi iz ovog milenijuma. Već su se ČK dobro zahuktali sa edicijom Stari kontinent i neka nastave jako! (Podrazumeva se da prvenstveno želim završetak započetih serijala.)
Pridružujem se spominjanim željama za integrale Linkolna. Ima mesta i za još Trondhajma, Larcenea, Sfara, Lupana... Voleo bih da izađe i sve preostalo od Loazela (iako već imam dobro englesko izdanje Petra Pana), spominjali su i planove za onaj prequel Ptice vremena, to svakako iščekujem. Zatim sve neobjavljeno od Kotjasa i Žulijara (zajedno ili odvojeno), Buržona itd. Znam da je dosta od toga izašlo kod drugih izdavača iz regiona, ali ima tržišta i za srpska izdanja (npr. ja nemam ništa Fibrino od navedenih autora.)
Naravno, želim i druge savremene BD autore (od kojih mnoge i ne znam, ali vidim svašta zanimljivo u temi BD noviteti).
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/11/2021 : 17:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni se nekako čini da ČK baš i ne brine što mi želimo, ali ajde, BD-ima dobro lupaju i tu je sve OK čini mi se (nadam se ostatku Hermann-a), ali bio volio to što je već spomenuto, nešto od Star Warsa, ali i Star Trek stripovi su mi dosta dobri. Samo pretpostavljam da su to dvije jako skupe franšize, a sa SWom jednostavnu ne mogu fulat...pretpostavljam da bi već netko nešto objavio da je mogao.
Ne znam jel se Marko ikada oglasio povodom Star Warsa? Meni se čini da su SW sigurnija prodaja i od SBE i Batmana.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 07/11/2021 : 17:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Rahan...
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 07/11/2021 : 18:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Aster Blistok, Riđobradi, XIII,Rahan...

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 07/11/2021 : 18:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Naslovima koje Fibra nije objavila.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 07/11/2021 : 18:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
One shot Banditas,legionar,greystorm romanzi u riznici bonelli...
Ut prequel, monolith, zombicide invaders,death May die, Danteov pakao u gigante ili grande ediciji... Gregory Hunter, demian specijali, Nathan nevera mini serije, Legs, bastardi pizzofalcone, un uomo, un aventura, akim, Atica, cani sciolti...

Edited by - zlatan bihac on 08/11/2021 10:53:22
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2021 : 18:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Od francuza i belgijanaca i italijana:

-Bouncer
-Bernard Prince
-Bruno Brazil
-jos stvari od Burzeona
-jos stvari od Manare
-jos stvari od Huga Prata
-Umpah Pah
-Linkoln
-Petar Pan
-Nikopolj
-Garulfo
-Sangajski Djavo

Od amera:
-Transmetropolitan
-preskoceni Brubakerov Kapetan Amerika Red Menace
-Animal Man Granta Morisona
-100 metaka
- Batman Detective Comics by Paul Dini
-jos Derdevila nakon Millera (Bendis, Brubaker, Cip Zdarksi)
-jos Stvorenja iz mocvare nakon Mura (Nancy Collins, Millar, New 52 od Skota Snajdera)
-Flintstones Marka Russela
Green lantern by Geoff Johns
-Silver Surfera
-Shang chi
-Tomb of Dracula
-Jonah Hex
-neku kompilaciju ili sabrana dela EC Comicsa iz 50ih
-Eternals od Kirbya
-Fourth world od Kirbya
-jos Marvela iz 80ih i 70ih kao sto su radili u The Best Of Marvel
-jos DCa iz istog perioda
-Superman for all seasons
-preostali Murovi radovi za DCeve superheroje

Edited by - going going on 07/11/2021 18:44:01
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3130 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 07/11/2021 : 18:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Meni se nekako čini da ČK baš i ne brine što mi želimo, ali ajde, BD-ima dobro lupaju i tu je sve OK čini mi se (nadam se ostatku Hermann-a), ali bio volio to što je već spomenuto, nešto od Star Warsa, ali i Star Trek stripovi su mi dosta dobri. Samo pretpostavljam da su to dvije jako skupe franšize, a sa SWom jednostavnu ne mogu fulat...pretpostavljam da bi već netko nešto objavio da je mogao.
Ne znam jel se Marko ikada oglasio povodom Star Warsa? Meni se čini da su SW sigurnija prodaja i od SBE i Batmana.


Mislim da je rekao da nije ni gledao filmove.

A ČK ako misliš na čitaoce, ne bi rekao da ne brine šta želimo jer ne bi većinom klasike i sigurice izbacivala. A ako misliš na forumaše...e onda (s pravom) ne brine Ko sluša forum, završi u nižerazrednom Vratniku.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/11/2021 : 19:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Lazarus Ledd, Mass Effect, Tomb Raider, Star Trek, Tex Odabrane priče
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/11/2021 : 19:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Primirje!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/11/2021 : 20:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ja ću biti skroman:

1. Da završe Sendmena.
2. Plašt i očnjaci (u prevodu Olje Petronić)
3. Godina prva (u formatu Strašnog vica)

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 07/11/2021 : 23:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
U bravo, Plašt i očnjaci da!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2021 : 12:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

U bravo, Plašt i očnjaci da!



Pa što fali Fibrinom izdanju...ili je rasprodano?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 08/11/2021 : 12:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Pa što fali Fibrinom izdanju...ili je rasprodano?



Nije.

Meni se sviđa i malo veći format Fibrinog izdanja.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2021 : 12:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A onda će biti cijena u pitanju. OK, prihvaćam.
Meni je Fibrino izdanje kao uostalom i sam strip top!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/11/2021 : 13:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A onda će biti cijena u pitanju. OK, prihvaćam.
Meni je Fibrino izdanje kao uostalom i sam strip top!



Ne fali ništa Fibrinom izdanju, a ni cijena nije presudna, nego sam to čitao u prevodu Olje Petronić iz Politikinog zabavnika i volio bih da imam integrale sa tim prevodom (zato sam tako i napisao u postu gore )

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Joker_1389
New Member

104 Posts

Member since 28/04/2020

Posted - 08/11/2021 : 13:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Joker_1389 a Private Message  Reply with Quote
Nek se usude Dzudasa da pokrenu, ili Mladog Bluberija
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2021 : 13:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A onda će biti cijena u pitanju. OK, prihvaćam.
Meni je Fibrino izdanje kao uostalom i sam strip top!



Ne fali ništa Fibrinom izdanju, a ni cijena nije presudna, nego sam to čitao u prevodu Olje Petronić iz Politikinog zabavnika i volio bih da imam integrale sa tim prevodom (zato sam tako i napisao u postu gore )





Ja sam skužio samo Jagodin post.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/11/2021 : 17:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Meni prevod, format (verovatno bi išao u 'Stari kontinent' ediciju) i verovatno nesto niza cena.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/11/2021 : 22:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Disney bi bio #1 želja jer ako Čarobna ne može ništa da uradi po pitanju patkica onda niko neće

Ako bi imali pet izdavača koji bi isključivo radili mange ni to ne bi bilo dovoljno da se objavi sve što vredi i ne bih imao ništa protiv da se Čarobna dohvati izdavanja tankobonova jer ima kapital i ljudstvo na svojoj strani pa da može da se izbori sa većim tiražom i tempom izdavanja serijala koji su preveliki zalogaj za većinu izdavača. Neka od želja bi bili:
- Dragon Ball, ubedljivo najpopularniji japanski crtać kod nas i mislim da bi ovo kupovali i stariji i mlađi
- Lone Wolf and Cub, neka Čanbara posluži kao pokusni kunić i ako italijanska samurajština ima dobru prođu onda zašto ne pokušati sa izvornom verzijom
- Berserk, nekada je potrebno da autor premine pa da ljudi obrate pažnju na njegova dela, a epska fantastika generalno ima dobru prođu kod nas
- Slam Dunk, ako ex yuga kao zemlja košarke ne bi oberučke prihvatila ovu mangu onda nek ide sve u đavo

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/11/2021 : 22:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A onda će biti cijena u pitanju. OK, prihvaćam.
Meni je Fibrino izdanje kao uostalom i sam strip top!



Ne fali ništa Fibrinom izdanju, a ni cijena nije presudna, nego sam to čitao u prevodu Olje Petronić iz Politikinog zabavnika i volio bih da imam integrale sa tim prevodom (zato sam tako i napisao u postu gore )


Petrin prevod na P&O je više nego sjajan.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/11/2021 : 05:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Eh da, ja bio volio i HC Akiru, naravno iz Rotografike.
Ovo bi volio da bilo koji od naših izdavača izda. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/11/2021 : 23:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Crnobradi gusar
Žil Žurdan
Bruno Brazil
Lik Orijent

Dizni (Gotfredson,Rosa,Barks,Glenatov Dizni)

Tom Kingov Bets

Stiv Kenjon
Ben Bolt
Meri Perkins
Julija Džons

Džona Heks

Star wars

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/11/2021 23:14:36
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/11/2021 : 23:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ne nadam se mangama i novom fra talasu;a bilo bi više nego sjajno videti Loun vulf ili Linkolna.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Largo
New Member

218 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 09/11/2021 : 23:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ce uskoro krenuti i sa mangama. Recimo Dragon Ball ili Bleach 3-u-1 bi bio zagarantovan hit, a tempo sigurno dosta brzi od Darkwood mangi.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000