forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka sp 35 - Colt & Pepper
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Shaner
Advanced Member

Croatia
5460 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/01/2022 :  22:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nadao sam se da bi mi ovo mogao biti najbolji strip autorskog dvojca, a na kraju je ispao najgori. Čitava priča mi djeluje tek kao neki uvod, dok su mi likovi kompletno nezanimljivi. Kordeja što više gledam, to mi manje leži. Meh. Probati ću još jednom pročitati Mi mrtvi da vidim jesu li to stvarno tolike razlike.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
8040 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/01/2022 :  15:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Colt i Pepper

Nisam fan fantasyja mada čitam gotovo sve. Zato sam nekako s rezervom počeo čitati ovaj strip jer, ni zavir nije puno pomogao. I prevario sam se. Izmaštani svijet mi je bio fascinantan, sva ta mješavina likova i lokacija mi je odlično sjela. Priča, iako neobičnim uvodom imala je potencijala i držala je pažnju. Drugo i treće poglavlje su mi bili vrh da bi kasnije nekako se to izgubilo. Ako se ne varam, ovo je trebalo biti duže i za američko tržište pa je možda i to krivo za dojam. Osim tog završetka, kao nedostatak bih dodao da usprkos svemu, nisu me autori uspjeli uvjeriti da se radnja događa u preobraženoj Americi.
Ono što diže strip su detalji tog svijeta. Možda nisu najoriginalniji ali svakako su sol koja diže ukupni dojam. Prokletstvo Crvenog Bartha, sijamski blizanci kao čuvari zagrobnog života u breziku, seljani protiv zmaja, itd. itd. Ako na to dodamo prekrasne pejzaže, strip ima svoje adute da zadovolji čitatelja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member

5567 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/01/2022 :  11:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo bolje i od Bassa i od Mi, mrtvi. Maštovito, zabavno, razigrano i koherentno. Opčenito mi taj fantazi upada u zamku toga da bude epičan, a Darko je to ovdje glatko izbjegao. Imam dojam da se ovdje puno više zabavljao, nego na Bassu i mrtvima. Ovo je avantura kako se avantura i treba pisati. U zadnjem poglavlju jeste malo maštovitost ustupila mjesto potrebi da se rasplete priča i dovede finalu, ali mi je sam kraj genijalan. Ni slova više ovom stripu nije potrebno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000