forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAKONDO predstavlja: ELRIK INTEGRAL / ELRIK 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MAKONDO
Junior Member

489 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 08/12/2021 :  16:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote

hc, 216 str, 320x240, kolor
promo cena 2800 din/puna cena 3520 din

hc, 68 str, 320x240, kolor
promo cena 1400 din/puna cena 1700 din

I tako se prva saga o albino princu završava sa krešendom...
"Usnuli grad" zaokružuje prvi ciklus, "Melnibone".

Sa velikim zadovoljstvom vam predstavljamo i integralno izdanje, verovatno naše najveće i najdraže do sad, čiju je koricu posebno za ovo izdanje uradio naš veliki prijatelj, sjajni Stevan Subić.

u zalivu magije...

Paka01
stripovi.com suradnik

Croatia
8531 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/12/2021 :  17:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Odlična Subićeva naslovnica, čovjek rastura!

We can give you a piece of the universe
Or we will disappear never to return again

https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Average Member

875 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/12/2021 :  20:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Dok uživate u moćnom Elriku setite se svih nas koji smo kupovinom pojedinačnih albuma u neku ruku i finansirali izlazak ovog integralčića
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

9966 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/12/2021 :  21:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Dok uživate u moćnom Elriku setite se svih nas koji smo kupovinom pojedinačnih albuma u neku ruku i finansirali izlazak ovog integralčića

taman da vam damo konja bela i sat zlatni, pa da ujasete u bg na vodi
Go to Top of Page

naker
Average Member

875 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/12/2021 :  22:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Samo da ne bude da plovimo po BG-u pod vodom
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

9966 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/12/2021 :  13:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
lepo je imati topic o elrik integralu, taman sam hteo nesto da pisem a nisam imao gde. ako moze makondo redovno da odrzava ove topike, bilo bi lepo
tehnicki, mnogo mi se svidja to sto makondo gura ove pune formate, to je posebno dobro za ovog elrika gde lepo crtez dolazi do izrazaja. licno, vise bih voleo mat naslovnice, al dobro. zamerku sto imam, a sto ide makondu, 15tak stranica u drugom albumu ima duplove vece margine????
prevod kostrovic, ne mozz bolje
problematika bd/strip/celog sveta, moj je neki licni utisak, je sto se udaljava od knjizevnosti. umesto toga dostupne su brze varijate, strip, film, i tako gubimo neke vrhunce koje covek moze da dosegne. sto se tice bd-a, i zadnjih 20 godina, po meni, dominira 1 kompletni scenarista erol. svakako, nuri i lupano su jako dobri, al iz njih ne izbija ta neka sirina kao kod erola za kojeg verujem da je procitao pitaj-boga koliko knjiga. stoga uopste nije lose okoristiti se vec nekim knjizevnim delom i sto bolje ga pretociti u strip. mislim da su to kod elrika uspesno odradili.
kod stripova ovakvog tipa veoma mi je bitno da likovi budu sto zanimljivi, posebniji, raznovrsniji. kad to dodje lakse ce se izvuci avantra. naravno kad se to ima onda bi crtez morao da bude na nivou, sve to ima elrik. mozda u pocetku ima i previse tog nekog nepotrebnog klanja, al to je valjda popularno, sta li. da li je tako i u knjizi?
ovakve price se obicno pricaju u dva smera, prvi je taj u kojemu na pocetku imas sve pa se to odbacuje, a druga je da se ide od nicega ka vec nekakvom prestolu. imamo tu i zenu koja se voli, spletkarosa u neposrednoj blizini, kao i brata po krvi koji se pokupi negde usput. kanon je ispostovan. sad tu ide gomila ukrasa, mracni bogovi, gospodari haosa, vodeci lik zapada u vec neko ludilo, bacena prokletstva, obrti, pokajanja, lozana borbe, vitlanje macevima, magije u izobilju, zaboravljeni grad u rusevinama, sve je odlicno upakovano za bezbrizno citanje.
lepo mi je kad citam ovako dobre fantazije, eh da je cesce
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000