forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Dylan Dog biblioteka, Libellus
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

InvisibleMan
Starting Member



83 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 21/12/2021 : 14:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

Znam da zvuči čudno, ali tek sam nedavno saznao za ovu biblioteku. Kako je Dylan Dog jedan od mojih omiljenih stripova (to je prvi Dnevnikov strip kojeg sam kupio osamdesetih, i tako je počela moja životna strip pustolovina), a kako je to nažalost jedno od najneurednijih izdanja (preskakanja brojeva, hop sto brojeva naprijed, hop natrag, sto edicija, svaka bez glave i repa itd.), jako me zainteresirala ova Libellusova edicija.

Kopam već danima po internet dućanima, ali sve na što nailazim je "Trenutačno nedostupno". Mislite li da ima još nade da bi netko poput mene mogao ovo malo po malo kompletirati? Volio bih imati DD kronološki.

I naravno, prodaje li tko knjigu broj 1?

Hvala i LP.

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/12/2021 : 15:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
https://www.stripovi.com/aukcije/dylan-dog-1-libellus/19010626/

Pa ako ti ne smeta stamparska greska, za sitnis imas prvu knjigu
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



83 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 21/12/2021 : 15:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

https://www.stripovi.com/aukcije/dylan-dog-1-libellus/19010626/

Pa ako ti ne smeta stamparska greska, za sitnis imas prvu knjigu



Znaš li kakva je štamparska greška u pitanju (nisam picajzla)?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/12/2021 : 16:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma, i mene zanima :)
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 21/12/2021 : 16:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Zanima i mene😃
Ostavio je prodavač broj moba za upite
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 21/12/2021 : 16:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
P.s. ima nade za sakupit, često budu na aukcijama, nedavno su baš bili svi brojevi.
A u Hoću knjigu ih također ima dosta dostupnih, ima ih nešto i kod Libellusa na webshopu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/12/2021 : 16:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Evo i sad na aukcijama prvih deset brojeva (zasebno) i 26 kolor festova (komplet)


Vecina ostalih se može kupiti i kod Libellusa
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



83 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 21/12/2021 : 17:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
Super. Izgleda da neće biti nemoguća misija složiti komplet malo po malo. Ako si uspijem mjesečno priuštiti dva komada, za par godina bih mogao imati sve na polici. To mi je prihvatljivo. Hvala svima na informacijama.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/12/2021 : 18:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nema problema
Vidimo se, invisible man
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



83 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 21/12/2021 : 18:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nema problema
Vidimo se, invisible man



Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5131 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/12/2021 : 21:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ako si ljubitelj Dylana (poput mene), onda ti je ova odluka da počneš sa libellusovim izdanjem nešto najbolje na što si se mogao odlučiti.
Ja sam također počeo sa dnevnikom, pa imao sve ludensove brojeve i onda sam nakon prvih nekoliko libellusovih knjiga sve prethodne skupljene Dylane odbacio kao stare čarape.
Kod mene nije presudilo to što je libellusovo izdanje najluksuznije i oku najugodnije, već unutrašnjost ili preciznije rečeno prijevod!
Prijevod je ono što kod Dylana mijenja doživljaj kod svake epizode.
Evo za primjer jedan link na stranice foruma gdje smo uspoređivali iste dvije strane u dnevnikovoj, ludensovoj i libellusovoj verziji:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41882&whichpage=25
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5131 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/12/2021 : 21:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A što je tu je…ljepo izgleda kad se posluži😁😁😁
[url=https://postimg.cc/JDmKFNPW][/url][url=https://suwalls.com/beaches/andaman-nicobar-islands]andaman and nicobar islands wallpapers[/url]
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/12/2021 : 22:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, zaista lijepo izgledaju ovako poredani
Šteta što nije Brindisi ostao crtač naslovnica, izgledali bi dobro i sa "prednje strane"

Edited by - supermark on 21/12/2021 22:38:37
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



83 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 22/12/2021 : 12:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ako si ljubitelj Dylana (poput mene), onda ti je ova odluka da počneš sa libellusovim izdanjem nešto najbolje na što si se mogao odlučiti.
Ja sam također počeo sa dnevnikom, pa imao sve ludensove brojeve i onda sam nakon prvih nekoliko libellusovih knjiga sve prethodne skupljene Dylane odbacio kao stare čarape.
Kod mene nije presudilo to što je libellusovo izdanje najluksuznije i oku najugodnije, već unutrašnjost ili preciznije rečeno prijevod!
Prijevod je ono što kod Dylana mijenja doživljaj kod svake epizode.
Evo za primjer jedan link na stranice foruma gdje smo uspoređivali iste dvije strane u dnevnikovoj, ludensovoj i libellusovoj verziji:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41882&whichpage=25



Odluka je pala, upravo iz razloga koje si naveo, jer imao sam priliku vidjeti jednu knjigu i usporediti. Plus, sva ona silna preskakanja su na kraju stvorila takav kupus da je to za sjest i plakat.
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



83 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 22/12/2021 : 12:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

A što je tu je…ljepo izgleda kad se posluži😁😁😁
[url=https://postimg.cc/JDmKFNPW][/url][url=https://suwalls.com/beaches/andaman-nicobar-islands]andaman and nicobar islands wallpapers[/url]



Njam. Tako ću i ja kad narastem. Tek mi je 48.
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
258 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 22/12/2021 : 13:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
Jedna od rijetkih preostalih Libellusovog biblioteka koje pratim.
Šta što nakon broja 100 ima malo epizoda vrijednih objavljivanja u ovakvom izdanju
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000