forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex kolor 16 - Kratke priče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2328 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 23/02/2022 : 07:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima jutros
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9229 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/03/2022 : 23:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Boselli/Font je možda najbolja priča. Najviše se ističe što je u njoj Carson sam. Lijepo se priča razvija a na kraju čak me iznenadilo da nije Tex spasio stvar. Font nije na svojem vrhu, daleko od toga, ali majstor ostaje majstor. Boja klasična.

Serra/Mandanici je zanimljiv eksperiment. Baš sam u prethodnoj priči pomislio zašto ima toliko teksta. Ova pokazuje da može i bez toga. Ipak, fali mi "zvukova", kao da gledam nijemi film. Mandanici nije se možda najbolje snašla ali palac gore kao kompletnoj autorici crteža i boja.

Bure/Della Monica osrednja priča. Opet je jedan Kit u glavnoj i jedinoj ulozi. Šteta što radnja, likovi i rasplet su bez trunke inovativnosti. Della Monica nije kao nekad ali se solidno snašao. Osim par puta kad su mi zasmetale neke njegove nebuloze, poput prvog kadra na 88. stranici.

Accatino/Trevisan. Crtež koji obožavam još od Kena Parkera. baš mislim da mu nikako ne leži boja. Priča je obična u dosta segmenata ali je ok ispripovijedana. Likovi imaju karakter mada neki naginju karikaturi. Ali taj crtež sa tim linijama i crticama daje neki romantičarski ugođaj starinski western filmova. Iako i on griješi pa tex izbija pištolj iz krive ruke na stranici 124.

Majo je ispričao jednu koherentnu priču. Koristi dosta klišeja ali u jednoj svježoj kombinaciji. Barem se meni tako čini koji ne čitam previše Texa. Vremenom mi se čak i crtež svidio iako ne prvu mi nije bilo nešto. Ima u tim grubim linijama hrpa detalja. Boja OK, bolje od ostalih. Dodatni plus što u ovom broju nije bilo drugih priča sa Indijancima.

Naslovnicu sam već komentirao.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18429 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/03/2022 : 15:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobar specijal.
Sve priče zanimljive i čitljive..
Trevisan da nema Ken Parkera užasan, ovako prolazan.
Boja na ovakvom papiru je savršena..
Do 10 broja imam Libellus ali ovo od Strip Agenta je 5x jeftinije i ništa lošije..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25960 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/03/2022 : 15:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
..

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 26/03/2022 15:49:11
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/03/2022 : 17:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000