forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD PREDSTAVLJA – Konan #2: Bog u Zdeli
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Pjerooo
Starting Member



60 Posts

Member since 17/06/2021

Posted - 10/03/2022 : 23:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Pjerooo a Private Message  Reply with Quote
Konan #2: Bog u zdeli i druge priče

U gluvo doba noći, mrtvo telo leži na podu muzeja ispunjenog dragocenostima. Gradska straža zatiče mrkog Simerijanca na mestu zločina, ali da li je sve baš onako kako se na prvi pogled čini? Ko je ubio vlasnika muzeja? Šta jedan varvarin uopšte traži na takvom mestu? I za ime Mitre, kakav se užas krije u toj zdeli?

Pozornica je spremna, svetla su zgasla... i neće svi dočekati jutro.

Treća knjiga u ediciji Hiborijansko doba – i njena naslovna priča Bog u Zdeli – prikazuju nam prvi sudar mladog varvarina i sila civilizacije. Nakon bekstva iz Hiperboreje, Konan stiže u južne hiborijanske krajeve. Ali umesto svile, dragulja i mekanih žena, on nailazi na nepravdu, korupciju, čudovišta, uspavane bogove i kosmičke užase. Da li će čelik koji nosi u ruci biti dovoljan da sačuva ne samo život, već i razum?







Br. strana: 188 / Kolor
Uvez: Tvrdi / Format: 170 x 260 mm

Zavir u Zdelu:
https://darkwood.co.rs/wp-content/uploads/2022/03/Konan-%E2%80%93-Bog-u-Zdeli-%E2%80%93-Zavir.pdf

Promotivna cena (do 4. 4. 2022): 1.890,00
Puna cena: 2.390,00


Link za naručivanje:
https://darkwood.co.rs/prodavnica/darkwood/konan-hiborijansko-doba/konan-2-bog-u-zdeli-i-druge-price/

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/03/2022 : 19:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Bravo..jedva čekam da ga se dokopam..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/06/2022 : 16:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Sad definitivno mogu reći da mi je ova Dark hors edicija Konjana najbolja.Pročitah negde prilične hvalospeve na račun ovog trejda,i do drugog poglavlja ne uvideh razloge za to.
Ali od trenutka kada se istražuje smrt Kalijana Publika,gde po prvi put u stripu o Simerijancu imamo "Agata Kristi momenat",pa do samog kraja,Bjusik na sebi svojstven način nudi jednu sjajnu i napetu avanturu,bez onih klišea koji su mi išli na q u drugim edicijama,dosta hvaljenijim.
Posebno mi se dopao lik Janise Udovičarke,i njen odnos sa Konanom.

Crtež mi standardno kod ovog DH Klonjana ne čučne na startu,ali kako strip odmiče,sve mi je draži.
Kakogod,ovo mi je jedna od najboljih priča dugokosog varvarina.

5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/06/2022 13:14:43
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/06/2022 : 08:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Razbija ovaj Konan
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/06/2022 : 12:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalna priča...sami vrh Konana

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 24/06/2022 : 13:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj je Konan odličan...
Inače, vidim da je u najavi na cobissu
Darkwoodovo izdanje Solomona Kane...
Ne znam kako ostatak ekipe ali, ja
jedva s nestrpljenjem očekujem izlazak...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000