forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Talični Tom 2 i 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 27/03/2022 : 12:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Eto me na vlaku od broja 3 pa sve dok su MG u tandemu, neovisno o tome što imam većinu u raznim izdanjima.
Ali ništa nije poput ovog. Fantazija.



Ni prva dva integrala uopste nisu losa, daj i njima priliku
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2470 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 27/03/2022 : 12:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
+1
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/03/2022 : 17:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu to, pokušao sam čitati. Na stranu crtež koji se tek počeo razvijati, ajde to bih progutao, ipak je ovo karikaturalni strip, ali humor mi je bez Goscinnyja doslovce nikakav. Jbga, nema Morris što tražiti kao scenarist - iako smo mu zahvalni, jer bez toga ne bi ni započela ova legenda.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4132 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 07/08/2022 : 10:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Goscinny je naravno nenadmašan ali mene je Morris i u ovom drugom tomu (opet!) izuzetno pozitivno iznenadio. Ovo ne samo da je čitljivo i simpatično nego sam se više puta doslovce smijao na glas. Totalna pozitiva, sve do trenutka kad Talični mrtav hladan prostrijeli tvora koji mu je pomogao netom prije!!! Bogami pravi WTF trenutak
Vjerojatno sam u takvom raspoloženju da mi humoristični stripovi sjedaju bolje nego inače ali zaista sam uvjeren da je ova Melita Logo Milutinović uvelike zaslužna za to.
Curunire ne znam gdje si čitao ove ranije epizode odnosno u čijem prijevodu ali ako ćeš biti u prilici pročitaj barem epizodu "Velika borba" iz druge knjige. Meni je to domišljato i urnebesno, kao oni kultni stari WB crtići :)


Bok, kako si.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000