forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Nailbiter 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 04/05/2022 : 12:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
Zavirite u mračne tajne serijskih ubica! Iz majstorskog pera Džošue Vilijamsona i Majka Hendersona dolazi ova napeta mešavina „Tvin Piksa“ i horor trilera „Sedam“. Neodoljiva horor misterija zbog koje se grickaju nokti. Prvi tom jezivog NOKTOŽDERA uvući će vam se pod kožu i provući jezu uz kičmu!

„NAILBITER“ 1 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.540 dinara!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 248
Štampa Kolor
Serijal NOVI SVET

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_NAILBITER%20_prelistavanje%20.pdf

Odakle dolaze serijske ubice?

Bakaru u Oregonu rodno je mesto šesnaest najgnusnijih serijskih ubica na svetu. Čarls Kerol, opsednuti FBI profajler koji istražuje zbivanja u tom gradu, najednom nestaje i sada njegov prijatelj Nikolas Finč, službenik Agencije za državnu bezbednost, započinje potragu upravo u tom gradu, pri čemu odlučuje da sarađuje sa zloglasnim serijskim ubicom Edvardom Vorenom, zvanim Noktožder, kako bi pronašao prijatelja i ponudio odgovor na misteriozno pitanje: „Odakle dolaze serijske ubice?“

Iz majstorskog pera Džošue Vilijamsona i Majka Hendersona dolazi ova neodoljiva, mračna misterija, koja se najbolje može opisati kao mešavina „Tvin Piksa“ i horor trilera „Sedam“!

„Kad bi Džoš umro, poželeo bih da meni ostavi Noktoždera u testamentu, pa bih mogao da kažem kako je to bila moja ideja.“ – Skot Snajder

„Noktožder će vam se zavući pod kožu. Jeziv je, jedinstven i totalno otkrovenje u horor stripu.“ – Zek Tomson – BLOODY DISGUSTING

„Noktožder je kao da svakog meseca čitate novu verziju Kad jaganjci utihnu. Ovo je strip koji bi svaki ljubitelj horora trebalo da čita.“ – Dejms Ferguson – HorrorTalk.com

„NAILBITER“ 1 na Letećem je startu u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, TC „Kalča“ u Nišu i TPC „Radnički“ u Kragujevcu, Striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.540 dinara, od srede, 4. maja, do subote, 8. maja 2022. Posle Letećeg starta cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.700 dinara, a u ostalim knjižarama 2.299 dinara.

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/05/2022 : 14:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
moze, moze
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/05/2022 : 09:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
horor, zapravo ovde me vise me interesuju ljudi nego li sama dela. dela su tu da pojacaju amtosferu i sve to zajedno moze fino da bude. a i ne mora. ovaj noktozder mi je bas prijao, pomalo i neocekivano.
u prvoj knjizi se otvaraju se pitanja razna. svaka licnost ovde mi je nekako posebno zanjmljiva, negde sve to ispadne i zabavno. misterije koje prate pricu su lepo dozirane, uspesno je izvedena neka blaga doza neprijatnosti koja je pozeljna u ovakvim serijalima. brutalne scene, zalivene krvlju, me nekako sve manje interesuju u zivotu, tu i tamo bude neka.
i stvarno je ko sto najava kaze, ovaj serijal u svom svojstvu ima elemente sedam i tvin piksa
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/05/2022 : 16:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Dobro je ovo, vredi, meni je držalo pažnju. Fina hororština :)
Puno toga je nabacano u ovoj prvoj knjizi, još uvek nema naznaka ko koga tu i zašto...
Jedina zamerka- baš mračne boje, ovo je strip koji se mora čitati na dnevnom svetlu ili pod stomatološkim reflektorom... :)

Edited by - Pajtos on 23/05/2022 16:07:12
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000