forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 25. CRŠ - Zagreb Comic Con
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/06/2022 : 17:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Oce li Fibra uopce biti prisutna?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/06/2022 : 18:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Bit će Fibra na CRŠu. Doći će sutra Kolorke, Spektakularci idući tjedan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/06/2022 : 19:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

David Loyd:
[url=https://postimg.cc/nXpSKGVv][/url]



Interesantno zbori.
Svidja mi se ta misao oko digitalnog stripa i razmisljanja klasicara da je strip samo stvar, predmet, da se od njega trazi velika vrijednost, a zanemaruje se sustina same price i poruke koju nosi.
Steta sto nisam u Zgb-u.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/06/2022 : 19:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Bit će Fibra na CRŠu. Doći će sutra Kolorke, Spektakularci idući tjedan.



👍

Jack the Black.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 02/06/2022 : 23:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Bićmo na CRŠ-u pa se javte za pivo i obračune:

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/2022/06/25-crtani-romani-sou-domaci-autorski.html


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 02/06/2022 23:06:56
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/06/2022 : 15:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vidimo se sutra... oni koji dođete. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 03/06/2022 : 17:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Sutra padobranski dolazak na CRŠ, kupovina par stripova, OHOHO promocija... guštanje ❤️

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/06/2022 : 17:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Diskach i ja odradili CRŠ...
Dojmovi ....
Fino je sa 40 godina u dupetu bit među mlađim fanovima na festivalu 😂😂😂😂
Ne znaš kako ljudi izgledaju pa možeš sjediti stol do nekog s kim svakodnevno komuniciraš na forumu,a da ne znaš da je to on....😂😂😂Za sljedeći sajam nosit naljepnicu sa svojim forumaškim nickovima. Doduše,neki nisu prepoznali ni Casertana pa su se uvalili na crtanje liku koji radi za Disney i onda krenuli urlat....On meni crta Mickey Mousa...ovo nije Casertano,neću ja Mickey Mousa 😂😂😂😂
Tražio cijelo vrijeme Dylana sa čistom bijelom naslovnicom za crtanje i onda kad sam ostavio svaku nadu ukazao se Columbo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Hvaaalaaa...
U znak zahvalnosti dao mu crtež Groucha. Meni Casertano pun oduševljenja krenuo crtati Dylana jer je mislio da moja cura perfektno priča talijanski .... Kad je shvatio da je to cura od Diskacha nekako mi na brzinu završio crtež i pitao Klaru hoće li Diskach da mu nacrta nešto... Ovaj ga otkantao jer je fan Nathan Nevera 😂😂😂😂
Lloyd vrlo ugodan tip... Petruša legends. Hvala Ozrenu što me istrpio na pozornici dok sam se grebao za crtež...
Hvala svim organizatorima,izlagačima,prodavačima... Vidimo se dogodine ❤️❤️❤️❤️
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/06/2022 : 05:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Samo da dodam malo konteksta na ovo gore, volim ja jako i DD. Ali, nismo imali papira (a ni crtač), nismo imali ni jedan DD strip sa sobom da u njega crta, drugi ljudi su čekali u redu za crtanje(ja bi ovako upao preko reda), a i meni je bilo pomalo dosta svega, pa sam htio što prije ići ća.
Tek malo kasnije mi je palo na pamet da se čovjek možda uvrijedio...a hebemu nije mi bila namjera...that's the way the cookie crumbles.
Inače sam odlučio da mi se više neda čekat na crteže na ovakvim festivalima, bolje bauljat okolo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 06/06/2022 06:01:26
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/06/2022 : 07:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ah, znaci sada znam tko je to bio ispred mene i trazio bijelu naslovnicu DD-a. :D

I da, ni sam ne cekam na crteze. Mislim da sam cekao sam mozda dva puta.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/06/2022 : 10:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Kad sam došao jučer Lloyd taman potpisivao, šta ću, kupio V da mi potpiše, moj stari trejd će na oglase izgleda. Razgledali izložbu dječjih radova, neki radovi su bili stvarno da zineš, ima klinaca koji već sad komotno mogu u profesionalce. Kasnije me čekao dvostruki rođendan, pa kupio Zerocalcarea i Nemirno more na poklon. Ugodno porazgovarao sa Helenom Klakočar, rekla je da se novi strip na kojem radi bavi temom zbjega u El Shatt. IMO odlična tema za strip, u novije vrijeme pomalo zaboravljena. Helena sa njom ima osobne poveznice, a i ja sa ženine strane. No morao sam skratiti razgovor jer mi je dijete upravo primalo nagradu za Mladog lava :)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/06/2022 : 12:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec
No morao sam skratiti razgovor jer mi je dijete upravo primalo nagradu za Mladog lava :)



Čestitam, vidim lobiralo se !

Koja kategorija, ime dobitnice?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/06/2022 : 12:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Bravo! Čestitke i od mene!

Have mercy
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/06/2022 : 13:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Fala stari lavovi ;)

Napravila strip zadnji dan u zadnji tren, ja poslao sken 5 min prije deadlinea. Nije bila pretjerano zadovoljna kako je ispalo, imala je i boljih radova. Već pomalo zaboravili na proglašenje, srećom netko spomenuo CRŠ u petak navečer pa bacili oko na stranicu. 1. mjesto u mlađoj kategoriji. Rekao bih da joj je zasad scenaristički dio jači forte, čini mi se da ima mota za to.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/06/2022 : 13:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Evo,ja sam poslao Diskachu slike pa se nadam da će objaviti ovdje jer je bilo dosta zanimljivih.... Vjerovatno i dosta forumaša bude na njima...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/06/2022 : 13:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@vukozec
Cestitam za nagradu mladi lavovi! 😊

A sta je to bilo sa papirom za crtanje?
Bilo puno posjetitelja, nacrtalo se puno toga, pa nedostajalo na kraju?


Oko Lloyda malo.. On nije crtao nikome nista? Samo a-gram?
Ok, covjek je 72 banke, pa kuzim.
Je li se morao kupiti strip neki od "V for Vendetta" od lokal izdavaca ili je on donio engleske verzije od svog menagera kako to biva inace samo da ti potpise kupljen strip?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 06/06/2022 13:42:49
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/06/2022 : 14:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@vukozec
Cestitam za nagradu mladi lavovi! 😊

A sta je to bilo sa papirom za crtanje?
Bilo puno posjetitelja, nacrtalo se puno toga, pa nedostajalo na kraju?


Oko Lloyda malo.. On nije crtao nikome nista? Samo a-gram?
Ok, covjek je 72 banke, pa kuzim.
Je li se morao kupiti strip neki od "V for Vendetta" od lokal izdavaca ili je on donio engleske verzije od svog menagera kako to biva inace samo da ti potpise kupljen strip?


Ja sam donio svoj primjerak Fibre....
I trebao sam platiti 70 kn za crtež.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2022 : 14:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Lloyd je crtao
A nitko nije bio obavezan kupiti lokalno (Fibrino) izdanje

Mislim da je potpisivao/crtao u ono/na ono što su mu ljudi dali
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/06/2022 : 16:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo Sumovih slika:

















-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/06/2022 : 16:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Hvala
Diskach....
Ne znam jel tko sa foruma uhvaćen na slici...ako je pošaljem mu ja na viber još koju sliku ...
I da...ni mene ni Diskacha nema niti na jednoj slici 😊
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2022 : 18:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uhvaćen na jednoj od slika :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/06/2022 : 22:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da nije ova posljednja? ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 06/06/2022 : 22:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Meni je bilo sasvim OK. Sretneš drage ljude koje nemaš često priliku, kupi se ponešto novih naslova, čuje nešto novo i zanimljivo na predstavljanjima i tribinama. Super mi je i to što mi je ispalo da 80 posto kupovine otpada na domaće autore. Jedino mi je žao da nije bilo Ivana Marušića i predstavljanja Rexyja, tome sam se baš veselio. U svakom slučaju, veseli količina domaće produkcije.





Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2022 : 23:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Da nije ova posljednja? ;)





Nisam to ja, to je slika V-a iz V for Vendetta
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2022 : 23:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

[quote]Originally posted by Poli


Da nije ova posljednja? ;)





Ipak nisam na fotkama
Neki sličan striček na predzadnjoj fotografiji
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000