forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 LMS / GOLCONDA / 1007: Slomljeno Srce
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2022 : 20:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

Zašto misliš da je VČ falija a Golkonda uspila?
VČ je dosad izdao 38 brojeva a Golkonda jedan...U najmanju ruku si prerano donio zaključak.



Ja na primer ne uzimam ZS. Imam jedino Vuk Samotnjak, zato što mi je to omiljena Zagorova epizoda. Da je išla numeracija kao nastavak stare ZS, da je dizajn identičan, da nema nebuloza sa milion naslovnica, da su unutra dobre epizode, a ne neki almanasi i sl, onda bih i nju uzimao. Ovako, ne zanima me.

Ovaj LMS izgleda stvarno kao stara edicija, vidim da će barem prva dva broja biti "normalna" kao i pre, tako da je meni dovoljno.



potpis do koske!!!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/05/2022 : 20:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ono što ZS,po meni,nije uspela,to je da nas Zlatnom serijom vrati u detinjstvo.Znači detinjstvo,ne mladost.Barem na kratko.
Čini mi se da će Golkonda to uspeti.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/05/2022 : 20:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Sretno! Kao i kod ZS VČ kupujem ono što mi bude zanimljivo. Za sada, izgleda da mi je ZS zanimljiviji.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18384 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/05/2022 : 20:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma uzima se, kao da je vreme stalo pa se opet nastavlja...kako samo i godine vratiti nazad



Ti mladiču bi opet da si mala beba u pelenama?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 30/05/2022 : 21:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Kapiram nostalgiju kod ljudi iako ja nikada nisam bio deo toga. U LMS-u sam citao Ken Parkera, Mister Noa, ponekog Teksa i Zagora, ostalo mi nije bilo zanimljivo. Blek i Kapetan Miki su mi bili dosadni i kad sam bio klinac tako da... preskacem! Mozda cu uzeti samo neki broj ako bude junak kojeg pratim a nema drugog izdanja.
Svakako, zelim im veliki uspeh sa ovom edicijom u nadi da ce to pogurati i ostala odlicna izdanja koja kod njih pratim (npr. Julije nema od februara).

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 30/05/2022 21:05:39
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 30/05/2022 : 21:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Podrska u svakom slucaju,zelim srecu i dug vijek.
Uz to,kupujem naravno!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4579 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 30/05/2022 : 21:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

Zašto misliš da je VČ falija a Golkonda uspila?
VČ je dosad izdao 38 brojeva a Golkonda jedan...U najmanju ruku si prerano donio zaključak.



Ja na primer ne uzimam ZS. Imam jedino Vuk Samotnjak, zato što mi je to omiljena Zagorova epizoda. Da je išla numeracija kao nastavak stare ZS, da je dizajn identičan, da nema nebuloza sa milion naslovnica, da su unutra dobre epizode, a ne neki almanasi i sl, onda bih i nju uzimao. Ovako, ne zanima me.

Ovaj LMS izgleda stvarno kao stara edicija, vidim da će barem prva dva broja biti "normalna" kao i pre, tako da je meni dovoljno.



potpis do koske!!!!!!



+2

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2022 : 21:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

Bzv. Kakve ovo ima veze sa starim LMSon?



Kakve bi veze trebalo da ima, ne razumem? LMS je prestao sa izlaženjem i sad neki ljudi nastavljaju ediciju. Meni je ideja odlična.




Meni nije. Zna se šta je bija LMS,odkad i dokad je izlazija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7888 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 30/05/2022 : 21:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

Zašto misliš da je VČ falija a Golkonda uspila?
VČ je dosad izdao 38 brojeva a Golkonda jedan...U najmanju ruku si prerano donio zaključak.



Ja na primer ne uzimam ZS. Imam jedino Vuk Samotnjak, zato što mi je to omiljena Zagorova epizoda. Da je išla numeracija kao nastavak stare ZS, da je dizajn identičan, da nema nebuloza sa milion naslovnica, da su unutra dobre epizode, a ne neki almanasi i sl, onda bih i nju uzimao. Ovako, ne zanima me.

Ovaj LMS izgleda stvarno kao stara edicija, vidim da će barem prva dva broja biti "normalna" kao i pre, tako da je meni dovoljno.



potpis do koske!!!!!!



+2



+3

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 30/05/2022 : 21:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Lijepo izgleda vidjeti takvo šta opet. Bio bih sretniji sa novom numeracijom jer sam sva Dnevnikova izdanja rasprodao zbog novih boljih izdanja i ponajprije otiska.Na što sad ovo nastaviti.Ali kako je poznato da su u LMS-u krenuli neki reprinti , možda dočekamo i reprint Džudasa
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18384 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/05/2022 : 21:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

Zašto misliš da je VČ falija a Golkonda uspila?
VČ je dosad izdao 38 brojeva a Golkonda jedan...U najmanju ruku si prerano donio zaključak.



Ja na primer ne uzimam ZS. Imam jedino Vuk Samotnjak, zato što mi je to omiljena Zagorova epizoda. Da je išla numeracija kao nastavak stare ZS, da je dizajn identičan, da nema nebuloza sa milion naslovnica, da su unutra dobre epizode, a ne neki almanasi i sl, onda bih i nju uzimao. Ovako, ne zanima me.

Ovaj LMS izgleda stvarno kao stara edicija, vidim da će barem prva dva broja biti "normalna" kao i pre, tako da je meni dovoljno.



potpis do koske!!!!!!



+2



+3


+4

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2022 : 21:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Malo ce tko ostaviti posteva u ovom topicu kao sto ce to nas teller! Mozda i rekord padne... Covjek je u ekstazi! Lijepo je to vidjeti. Gustaj, zasluzio si!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7888 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 30/05/2022 : 21:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Predlog-Da bi jos vise bilo sve ko nekad slikajte samo prednju naslovnicu za reklamu,tj najavu sve dok neko nebude kupio strip i otkrio tajnu"koji je sledeci broj".

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2022 : 21:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

Lijepo izgleda vidjeti takvo šta opet. Bio bih sretniji sa novom numeracijom jer sam sva Dnevnikova izdanja rasprodao zbog novih boljih izdanja i ponajprije otiska.Na što sad ovo nastaviti.Ali kako je poznato da su u LMS-u krenuli neki reprinti , možda dočekamo i reprint Džudasa



Iznenadio bi se koliko ekipe ima doma cijeli orididi LMS i ZS...
E sad, za ocekivati je da oni i ovo kupuju. Hoce li bas svi ti...ne znam.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18384 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/05/2022 : 21:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Malo ce tko ostaviti posteva u ovom topicu kao sto ce to nas teller! Mozda i rekord padne... Covjek je u ekstazi! Lijepo je to vidjeti. Gustaj, zasluzio si!


da care, vidiš ja i ti smo sretni ljudi..
Ne jer smo bogati, već jer nam se ostvario dugogodisnji san..
Tebi da dobijes najbolje moguće objavljenog Alan Forda a meni da se nastavi i druga velika ljubav iz mladosti.. Posle Zlatne Serije se vratio moj dragi LMS a u 1000 broju legendarni Kit Teller..
Blago se nama, ko razume shvatit če..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 30/05/2022 21:43:30
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 30/05/2022 : 22:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
Jeste fino imati priliku kupovati lms u ovo doba tamo gde je dnevnik stao (svaka cast na izdanju), al ako zbog Bleka i Kit Telera budu kasnili sa Magicnim i drugim strip serijalima, onda ga 'ebem ja i retro lms.

Ps: nastaviti sa Kenom gde je stao dw, i Mister noom tamo gde je stao dnevnik, mozda da se i otkupe prava za Dampyra od vc, pa se i nastavi to gde je stalo, a nikad nije objavljivano kod nas.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2022 : 22:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Malo ce tko ostaviti posteva u ovom topicu kao sto ce to nas teller! Mozda i rekord padne... Covjek je u ekstazi! Lijepo je to vidjeti. Gustaj, zasluzio si!


da care, vidiš ja i ti smo sretni ljudi..
Ne jer smo bogati, već jer nam se ostvario dugogodisnji san..
Tebi da dobijes najbolje moguće objavljenog Alan Forda a meni da se nastavi i druga velika ljubav iz mladosti.. Posle Zlatne Serije se vratio moj dragi LMS a u 1000 broju legendarni Kit Teller..
Blago se nama, ko razume shvatit če..



Apsolutno, Bere tocno!
Zivot se sastoji od ovakvih 'malih' i 'sporednih' ali slatkih stvari...
Nema se to sto objasnjavat ikome. Tko je siroke duse shvatit ce bez problema. I uzivati u radosti drugih.
Uostalom, s kim da se prica o ovome? S roditeljima, kolegama, djecom, suprugom, prijateljima??? Pa niko to ne razumije i ne zarezuje 2%... zato i komentiramo i pricamo ovdje. Djelimo radost i ushicenje stripovima, kako i treba. Kako Bog zapovjeda! gustaj ti meni Bere!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 30/05/2022 : 22:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Anto_123

Lijepo izgleda vidjeti takvo šta opet. Bio bih sretniji sa novom numeracijom jer sam sva Dnevnikova izdanja rasprodao zbog novih boljih izdanja i ponajprije otiska.Na što sad ovo nastaviti.Ali kako je poznato da su u LMS-u krenuli neki reprinti , možda dočekamo i reprint Džudasa



Iznenadio bi se koliko ekipe ima doma cijeli orididi LMS i ZS...
E sad, za ocekivati je da oni i ovo kupuju. Hoce li bas svi ti...ne znam.


-Ne sumnjam da ima, kažem ja sam svoje rasprodao, ostavio samo Marka od broja 600 pa na dalje, jer tko zna hoće li to kad biti nastavljeno i nešto malo Texova, pa opet, često mi se javi ideja ili barem misao hajde da to opet pođem nabavljati
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2022 : 22:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Anto_123

Lijepo izgleda vidjeti takvo šta opet. Bio bih sretniji sa novom numeracijom jer sam sva Dnevnikova izdanja rasprodao zbog novih boljih izdanja i ponajprije otiska.Na što sad ovo nastaviti.Ali kako je poznato da su u LMS-u krenuli neki reprinti , možda dočekamo i reprint Džudasa



Iznenadio bi se koliko ekipe ima doma cijeli orididi LMS i ZS...
E sad, za ocekivati je da oni i ovo kupuju. Hoce li bas svi ti...ne znam.


-Ne sumnjam da ima, kažem ja sam svoje rasprodao, ostavio samo Marka od broja 600 pa na dalje, jer tko zna hoće li to kad biti nastavljeno i nešto malo Texova, pa opet, često mi se javi ideja ili barem misao hajde da to opet pođem nabavljati



Ma kakvi...
Ostavi se te utopije, niti u primisli, niti u snovima...
Skupo, skupo, skupo...
Kupi lijepo Ferrari pa ga vozi, jeftinije je
Mirniji ce ti biti zivot u skupljanju sredstava za takav automobil, nego u potrazi za Nasiljem u Darkwoodu ili Blagom crvene vjestice... :)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11202 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/05/2022 : 23:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam da kupim.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/05/2022 : 23:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
To je pravi LMS tamo gde je stao Dnevnik. A ovo sto izdaje VC kao ZS, vise mi dodje kao neki specijalni ili vanredni brojevi ZS, a imali su oni priliku da nastave tamo gde je stao Dnevnik sa Zagorom, Teskom, K.Markom...

Edited by - Bruce Springsteen on 30/05/2022 23:41:39
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11202 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/05/2022 : 23:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Kakav će papir biti, uvoz?

Radoznalosti radi, inače ću uzimati taman da bude isti kao kod Dnevnika u periodu gašenja.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5249 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 30/05/2022 : 23:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma uzima se, kao da je vreme stalo pa se opet nastavlja...kako samo i godine vratiti nazad



Ti mladiču bi opet da si mala beba u pelenama?


Ma Anto je ubo sustinu, da se vrati onaj osecaj iz detinstva kad se trcalo na trafiku da se uzme novi broj lms ili zs...jos ako je Zagor sreci nije bilo kraja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39313 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/05/2022 : 04:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nisam mislio da kupujem jer vise nemam mesta u kuci ali nakon ove odluke da se nastavi sa numeracijo LMS-a hocu. I to sa gustom. Za te pare koje kosta ovaj strip cu sigurno podrzati pricu. Ako ne bude milion razlicitih naslovnica bicu redovan.
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
451 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 31/05/2022 : 06:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Iskreno se nadam da će bit lošiji papir kao garant da će zadržat ovako pristupačnu cijenu izdanja. Drugo pitanje je tiraž. Pošto je krenula opšta pomama u svim državama bivše SFRJ, da nagađamo koliko će štampati i kako će ustvari odraditi distribuciju na kioske. Shvatam da će gro ići u Srbiji i Hrvatskoj, pitanje je kako to progurati do Bosne i ostalih okolo, a sigurno je da će imati prolaz. Zvuči nevjerovatno, ali kad se već uspostavi mreža distribucije po kioscima, tek će onda morati povećavati tiraž - a siguran sam i u to da će odabirati prave junake, pošto imaju primjer VČ kako raditi ili ne raditi taj posao. Plus, bez proseravanja sa različitim naslovnicama, molim. Naravno da kupujem ovo, kad mogu pratiti novu ZS sa svim manama, i ovo ću što već u najavi izgleda bolje od VČ.

Škafiškafnjak

Edited by - Salkan on 31/05/2022 06:27:44
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000