forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Boys (Ennis)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

naker
Advanced Member



3388 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/07/2022 : 19:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Overall Diabolical i nije nešto, pogotovo je užas ona epizoda koju je pisala Awkwafina

Ali one koje se dotiču Homelandera i Butchera su sjajne, a ona epizodica gde pratimo retardirane klince superheroje koji se iživljaju na svojim roditeljima je totalno otkačena gde sa nevericom gledaš šta sve neće smisliti
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3388 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/06/2023 : 16:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Teaser za četvrtu sezonu.





Antony Starr, šta drugo da vam kažem, kako je čovek skinuo Homelandera.. Ne mogu da zamislim drugog glumca za ovu ulogu


Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3388 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 27/07/2023 : 21:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Najavljena spin-off serija iz Boys univerzuma, Gen V. Očekivano grafički nasilno, ali nisam baš ubeđen da će ovo biti vredno gledanja.


Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/08/2023 : 10:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ma nije baš valjao ni onaj Diabolical, jedu govna jer su pohlepni...bolje da se drže glavnog serijala.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 02/08/2023 10:19:28
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3388 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 02/08/2023 : 23:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, na silu hoće da naprave franšizu od Boysa, a nema potencijala za tako nešto. Bolje da se drže glavnog serijala.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/11/2023 : 12:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam Gen V i tako-tako. Osjetno bolje od Diabolicala. ;)
Serija kao serija je čisto OK, ali da budemo iskreni, nije bi blizu genijalnih Boysa.
E kako su se sada neke stvari malo iskomplicirale, i čini mi se čak da se Gen V ne događa nakon treće sezone Boysa nego ranije (a sjećanje me slabo služi, pa me slobodno ispravite)...ne znam kako su to zamislili iskombinirati.
Nije da nešto napeto čekam drugu sezonu, ako je uopće i bude. Ali zato Boyse ne mogu dočekati. :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/11/2023 : 16:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pogledao sam Gen V i tako-tako. Osjetno bolje od Diabolicala. ;)
Serija kao serija je čisto OK, ali da budemo iskreni, nije bi blizu genijalnih Boysa.
E kako su se sada neke stvari malo iskomplicirale, i čini mi se čak da se Gen V ne događa nakon treće sezone Boysa nego ranije (a sjećanje me slabo služi, pa me slobodno ispravite)...ne znam kako su to zamislili iskombinirati.
Nije da nešto napeto čekam drugu sezonu, ako je uopće i bude. Ali zato Boyse ne mogu dočekati. :D



Gen V je obnovljena za 2. sezonu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/11/2023 : 17:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Znači Boysi zlatna koka, neka.
BTW zaboravio sam napomenut da mi je debelo najjača scena u seriji ona sa lutkicama. Odlično su ono napravili, sa novčićima i to.

EDIT: bacio sam oko na IMDB i vidim da je ovo smješteno nakon 3-e sezone Boysa i da će biti ovoga u 4-oj. A Švarci junior se navodno javio za ulogu Homelandera prvo, pa su ga zato izabrali za Golden Boy-a. Drago mi je da ga nisu uzeli za Homelandera jer je Starr razvalio ulogu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/11/2023 17:22:16
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5098 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/12/2023 : 20:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Prvi trailer za 4. sezonu:
https://youtu.be/F9U-yoJbgWs?si=PmvqmZPSp5k5SSPa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3388 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 02/12/2023 : 22:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Antony Starr je manijak koliko dobro glumi Homelandera. Jedva čekam četvrtu
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/12/2023 : 08:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
O, vidim i da je ''Negan'' u seriji, može! :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/12/2023 : 14:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

O, vidim i da je ''Negan'' u seriji, može! :D




Na kakav Negan, ovo je Kripkeov SPN reunion, dakle tatica Winchester. Jensen, Beaver, Morgan, šuška se i o Jaredu u doglednoj budućnosti.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/12/2023 : 19:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DiSkAcH

O, vidim i da je ''Negan'' u seriji, može! :D




Na kakav Negan, ovo je Kripkeov SPN reunion, dakle tatica Winchester. Jensen, Beaver, Morgan, šuška se i o Jaredu u doglednoj budućnosti.



Nemam pojma o čemu pričaš. Za mene je on Negan.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/12/2023 : 19:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
A dobro...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/12/2023 : 04:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

A dobro...



Pa nabrojao si neka random imena za koja nikada nisam čuo, napiši ime serije/filma na koje se referiraš. Nismo svi gledali sve.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/12/2023 : 05:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by vice

A dobro...



Pa nabrojao si neka random imena za koja nikada nisam čuo, napiši ime serije/filma na koje se referiraš. Nismo svi gledali sve.



Sve ti lipo piše.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000