forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford u izdanju Libellusa.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 43

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/06/2022 : 22:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ej hjooooj ej hjooooj eh hjooj... Serijal sa mnogobrojnim dosadnim, nemastovitim i bezveznim pricama sa ovako kvalitetnim i prmamljivim izdanjem.
A stvarno mi je tesko da ovo ne pocnem skupljati.

Edited by - WOLF-HUNTER on 28/06/2022 22:27:29
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/06/2022 : 23:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
😁 ti ivanle uvik u sridu.

Lijepo izdanje, ja dont lajkam donji dio hrbata, zbrckan tim screenshotovima iz pasice, al' proslo je kod fanova bez dileme.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/06/2022 : 23:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sta ovo bi?
Komentiram ivanlov post kad vidim taj post ispod mog i datum za sutra i jedan iza ponoci. Zona sumraka! Ti-ru-ri-ru, ti-ru-ri-ru! 😁😎

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/06/2022 : 23:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sta ovo bi?
Komentiram ivanlov post kad vidim taj post ispod mog i datum za sutra i jedan iza ponoci. Zona sumraka! Ti-ru-ri-ru, ti-ru-ri-ru! 😁😎


To ti je zato jer je Ivanl otišao u budućnost ne bi li što prije dobio svoje primjerke

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/06/2022 : 00:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Događa se svake veceri... welcome to the Twilight Zone. :D *bwahahaha*


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2022 : 01:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ej hjooooj ej hjooooj eh hjooj... Serijal sa mnogobrojnim dosadnim, nemastovitim i bezveznim pricama sa ovako kvalitetnim i prmamljivim izdanjem.
A stvarno mi je tesko da ovo ne pocnem skupljati.



Pa samo se ugledaj na kolegu vucka koji je prvi postavio fotke!
Jeste li ili niste copor...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/06/2022 : 02:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ej hjooooj ej hjooooj eh hjooj... Serijal sa mnogobrojnim dosadnim, nemastovitim i bezveznim pricama sa ovako kvalitetnim i prmamljivim izdanjem.
A stvarno mi je tesko da ovo ne pocnem skupljati.



Pa samo se ugledaj na kolegu vucka koji je prvi postavio fotke!
Jeste li ili niste copor...



Hmm pa dobro receno
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/06/2022 : 07:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Opet nastavljate po starom. Da li ste normalni?

Ukoliko niko nije dobio svoje izdanje, ne morate da komentarišete.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2022 : 08:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Opet nastavljate po starom. Da li ste normalni?

Ukoliko niko nije dobio svoje izdanje, ne morate da komentarišete.



Vidin da se zbog ovog preseratorskog izdanja minjaju pravila.
Znači li ovo da više nećemo moć komentirat ni jedno izdanje koje nemamo doma?
Znači li ovo da više nećemo moć pisat negativno o nekome izdanju, pa makar bilo ovako snobovsko?

Ubijate forum. Da li ste normalni?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/06/2022 08:39:22
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1346 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 29/06/2022 : 09:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Nije to ubijanje foruma, nego thread ode u pogresnom smeru jer se ljudi krenu medjusobno dopisivati (nevezano za temu), ubacujuci neke svoje interne fore koje samo oni razumeju.
To je ko da ja sad dovedem ortaka na forum, ubacim ga u Topik za LMS i krenemo da bacamo medjusobno interne fore sa proslogodisnjeg letovanja (nigde veze). Kao da smo pali s marsa u topik.
Za takve stvari se koristi Viber, Whatsapp... ne znam zasto ljudi imaju potrebu da drugi citaju njihove interne razgovore? To je kao da si odradio screebshot svojih prepiski sa Vibera i okacio da svi gledaju. Pa sta koga bole.

Molim vas samo nemojte da skrecete sa teme AF Libellus. Eto toliko.

BTW da li neko zna kad AF Libellus stize u knjizaru AF u BG?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/06/2022 : 09:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Vidin da se zbog ovog preseratorskog izdanja minjaju pravila.


Koja pravila konkretno se menjaju? Da nema spama i offtopica? Moraćeš mi navesti koja to pravila se menjaju, inače ću morati da pomislim da samo pišeš da bi nešto napisao.

quote:
Znači li ovo da više nećemo moć komentirat ni jedno izdanje koje nemamo doma?


Naravno da ne. Gde sam to rekao? Ova nagađanja o kvalitetu papira i neštašici istog će se rešiti čim neko bude držao svoj primerak u rukama. A ovi koje ne zanima to izdanje, ali ih svejedno zanima kako je urađeno, takođe će saznati čim ovi drugi budu dobili stripove.


quote:
Znači li ovo da više nećemo moć pisat negativno o nekome izdanju, pa makar bilo ovako snobovsko?


Gde i kako si to pročitao? Izgleda da mnogo stvari sebi umisliš u glavi i onda ih projektuješ ovde. Meni to nije problem, ali jeste kad mi stavljaš reči u usta. A moje mišljenje je da ukoliko neko dođe na topic o nekom izdanju da bi stalno pisao kako je to izdanje "nepotrebno" i to iznova ponavlja, više kazuje o njemu nego o izdanju.


quote:
Ubijate forum. Da li ste normalni?



Nema potrebe da mi persiraš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/06/2022 09:16:35
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12912 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 29/06/2022 : 09:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Neka mi bude dozvoljeno primijetiti:

Kada bi netko napravio anketicu koji vam je najzanimljiviji topic u 2022.godini,dojma sam da bi ovaj, posvećen Alan Fordu u izdanju Libellusa, bio uvjerljiv pobjednik.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2022 : 09:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Neka mi bude dozvoljeno primijetiti:

Kada bi netko napravio anketicu koji vam je najzanimljiviji topic u 2022.godini,dojma sam da bi ovaj, posvećen Alan Fordu u izdanju Libellusa, bio uvjerljiv pobjednik.





I onda se takav topic zatvori???
Šta je najluđe tamo i nije bilo toliko spama. prije mi se čini da je zatvoren zbog onih osjetljivijih jer se osjećaju nesigurno kad neko kritizira nešto šta oni vole.
"Samo pozitiva" topici su katastrofa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2022 : 09:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
@manhunter
Evo u mome odgovoru Poirotu ti sve piše.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/06/2022 : 10:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ma daj pričaš gluposti, pa već ste komentirali da samo tri člana foruma podržavaju Libellus... a nisu niti malo osjetljivi jer hrabro podnose sve udare na vitrometini tema o Libellusu.
Kao i njih trojica, primjetna su i bar trojica oponenata koji moraju svoje mišljenje proturati u svakom upisu.
Pomalo iritantno, koliko god spamerski topici bili zanimljivi i zabavni... bar malo osnove kulture i pustiti da "najavni" topic, a ovaj to je u nedostatku službenog u izdavačkom izlogu, živi normalan život... što svim od srca preporučam i želim.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2022 : 10:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

. bar malo osnove kulture i pustiti da "najavni" topic, a ovaj to je u nedostatku službenog u izdavačkom izlogu, živi normalan život... što svim od srca preporučam i želim.


Jel to znači da "najavni" topic mora bit juhu, super, uzimam, ja uzimam 3, ja 7?
To su osnove kulture?
Daj me ne j...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/06/2022 10:47:18
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12912 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 29/06/2022 : 10:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ma daj pričaš gluposti, pa već ste komentirali da samo tri člana foruma podržavaju Libellus... a nisu niti malo osjetljivi jer hrabro podnose sve udare na vitrometini tema o Libellusu.
Kao i njih trojica, primjetna su i bar trojica oponenata koji moraju svoje mišljenje proturati u svakom upisu.
Pomalo iritantno, koliko god spamerski topici bili zanimljivi i zabavni... bar malo osnove kulture i pustiti da "najavni" topic, a ovaj to je u nedostatku službenog u izdavačkom izlogu, živi normalan život... što svim od srca preporučam i želim.



Vjerojatno se referiraš na moj upis. Međutim, ovo nije točno. Napisao sam da Libellus ima tri obrambena igrača. Obrambena, a ne da postoje samo tri osobe koje podržavaju tu izdavačku kuću.

Što se tiče broja upisa, prebroji upise jednog člana "Libellus jata" na temi Alana Forda, izdanje Libellus. @Ivanl-o je veliki zaljubljenik u Alana Forda i stoga meni broj njegovih upisa na toj temi ne predstavlja manu, nego prednost. Znači, otvaram topic da bih nešto pročitao. Doduše, ima ih i takvih koji otvaraju i ulaze u topic samo da bi se, primjerice, divili konceptu izgleda nekog stripa. S tim se ne slažem, ali poštujem i takve.

Nisam za pretjerane zabrane na forumu, sve dok se drugog ne vrijeđa ili mu se iskazuje mržnja zbog nečega. Ovo je forum. U protivnom bi izgledao kao čekaonica u Gradskoj ljekarni.Sve uredno i fino posloženo, ali ne voliš tu biti iz očitih razloga.

Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 29/06/2022 : 11:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2022 : 11:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab




Ma nešto san sjeba kod editiranja i slučajno izbrisa MIVIJONE.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 29/06/2022 : 11:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp


BTW da li neko zna kad AF Libellus stize u knjizaru AF u BG?



Alan Ford će stići u Alan Ford negde tokom jula, pod uslovom da se ništa ne iskomplikuje. Za preciznije informacije nazovi 011 2134758 i pitaj - Alan Ford? Recite mi kaće Alan Ford, kaaaaad?

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/06/2022 : 11:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Vjerojatno se referiraš na moj upis. Međutim, ovo nije točno. Napisao sam da Libellus ima tri obrambena igrača. Obrambena, a ne da postoje samo tri osobe koje podržavaju tu izdavačku kuću.

Što se tiče broja upisa, prebroji upise jednog člana "Libellus jata" na temi Alana Forda, izdanje Libellus. @Ivanl-o je veliki zaljubljenik u Alana Forda i stoga meni broj njegovih upisa na toj temi ne predstavlja manu, nego prednost. Znači, otvaram topic da bih nešto pročitao. Doduše, ima ih i takvih koji otvaraju i ulaze u topic samo da bi se, primjerice, divili konceptu izgleda nekog stripa. S tim se ne slažem, ali poštujem i takve.

Nisam za pretjerane zabrane na forumu, sve dok se drugog ne vrijeđa ili mu se iskazuje mržnja zbog nečega. Ovo je forum. U protivnom bi izgledao kao čekaonica u Gradskoj ljekarni.Sve uredno i fino posloženo, ali ne voliš tu biti iz očitih razloga.



Ne, to mi je ostalo u memoriji, nemam pojma tko je napisa... ne moras se naći prozvan.
Ali kad kažem spam... valjda svi znamo na što se misli.😉
Ali ovako... ode ovo opet u spam... ištekat ću se iako san Nesvrstanom tija postavit pitanje zašto na Frankensteinu ne piše da je “nepotrebno” izdanje... a ocito mu nije leglo?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12912 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 29/06/2022 : 11:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ok, hvala, ma nema frke, topic je živ i aktivan, dok @manhunter ne kaže drugačije :)
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 29/06/2022 : 11:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Neka mi bude dozvoljeno primijetiti:

Kada bi netko napravio anketicu koji vam je najzanimljiviji topic u 2022.godini,dojma sam da bi ovaj, posvećen Alan Fordu u izdanju Libellusa, bio uvjerljiv pobjednik.





I onda se takav topic zatvori???
Šta je najluđe tamo i nije bilo toliko spama. prije mi se čini da je zatvoren zbog onih osjetljivijih jer se osjećaju nesigurno kad neko kritizira nešto šta oni vole.
"Samo pozitiva" topici su katastrofa.



Nije bilo spama dok nisu došli borci protiv spama, razne digresije i opuštena zajebancija uglavnom, i onda jedan osetljiv krenuo čitati "spam" sve tražeći u njemu sličice...
Najveći trik koji đavo ikad izveo je kad spam maskiro u borbu protiv spama, još čekamo da nadmaši sebe.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/06/2022 : 11:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja sam stripove naručio i čekam da se probiju kroz Alpe do mene.
AF mi je jedan od omiljenih stripova i veoma se radujem ovo.

Da li je skupo? Ne, ukoliko uzmemo u obzir obim izdanja i kvalitet.

Da li ovo izdanje ima smisla u kontekstu filozofije AF? Meni ne baš. Inače sam protivnik pakovanja italijanskih stripova u tvrde korice, a kod AF mi one najmanje odgovaraju. Neko izdanje poput onih Vjasnikovih trobroja bi mnogo više odgovaralo ovom stripu.

Da li ima boljeg izdanja od ovog? Ne znam, moje omiljeno izdanje je ono prvo, sva druga su mi nekako bila "plastična". Zato ću dati LL šansu, mislim da neću zažaliti.

E sad, niko nama nije kriv što niko nije hteo da pokrene tako neko izdanje, umesto toga smo dobijali do sada reprinte u normalnoj seriji, klasiku, super klasiku, zlatnom klasiku...

Ko voli AF, a ne voli LL, može da traži po aukcijama stare Vjesnikove stripove, čujem da se prodaju jeftino. A takođe može relativno lako i povoljno da nađe i ove od SA u nekoliko verzija.

Ne vidim gde je konkretno problem da je ovo "nepotrebno" izdanje i da se o tome svaki dan razglaba? Polovina izdanja koja se ovde na forumu najavljuju su po mom mišljenju nepotrebna, pa svejedno ne idem da serem po tim topicima.

Ovo je topic o Libellus izdanju AF, a ne da li takvo izdanje treba da postoji. Toliko od mene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/06/2022 11:36:29
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2022 : 11:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Vjerojatno se referiraš na moj upis. Međutim, ovo nije točno. Napisao sam da Libellus ima tri obrambena igrača. Obrambena, a ne da postoje samo tri osobe koje podržavaju tu izdavačku kuću.

Što se tiče broja upisa, prebroji upise jednog člana "Libellus jata" na temi Alana Forda, izdanje Libellus. @Ivanl-o je veliki zaljubljenik u Alana Forda i stoga meni broj njegovih upisa na toj temi ne predstavlja manu, nego prednost. Znači, otvaram topic da bih nešto pročitao. Doduše, ima ih i takvih koji otvaraju i ulaze u topic samo da bi se, primjerice, divili konceptu izgleda nekog stripa. S tim se ne slažem, ali poštujem i takve.

Nisam za pretjerane zabrane na forumu, sve dok se drugog ne vrijeđa ili mu se iskazuje mržnja zbog nečega. Ovo je forum. U protivnom bi izgledao kao čekaonica u Gradskoj ljekarni.Sve uredno i fino posloženo, ali ne voliš tu biti iz očitih razloga.



Ne, to mi je ostalo u memoriji, nemam pojma tko je napisa... ne moras se naći prozvan.
Ali kad kažem spam... valjda svi znamo na što se misli.😉
Ali ovako... ode ovo opet u spam... ištekat ću se iako san Nesvrstanom tija postavit pitanje zašto na Frankensteinu ne piše da je “nepotrebno” izdanje... a ocito mu nije leglo?



Ipak si ga postavija.
Banaliziraš.
A najbanalniji odgovor bi bija da Frankestein nije nepotreban jer je to u principu običan strip ka i svaki drugi. Luksuzno izdanje Alan Forda je luksuzno izdanje već nekoliko puta izdanog stripa.
Isto tako, ako nisi primjetija ja san uglavnon podjebava publiku a ne izvođače.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/06/2022 12:05:06
Go to Top of Page
Page: of 43 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000