forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford u izdanju Libellusa.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 43

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 30/10/2022 : 21:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by ivi skoj
Nemam pojma valjda još malo pa odustajem, vidim da je euforija splasnula, sad ide najvjerojatnije manji tiraž i veća cijena.
Ni rasprave više nema, sve je propalo.




Moderatorji su ubili raspravu ...



Nema rasprave, nema spama, nema ništa... sad je sve kako treba.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/10/2022 : 22:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kako nema spama

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/10/2022 : 09:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Da se opet krene s poezijom, sve bi oživjelo...
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 31/10/2022 : 10:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Da se opet krene s poezijom, sve bi oživjelo...



... sve bi bilo baš kao u pesmi:

Uans apon a tajm,
bio jedan spam.
Kakav spam? Strašan spam!
Zao hejter i nadrkan sav!

Strašno, strašno!

Ne pitajte šta sve mleo.
Spamovo je šta je hteo
– AF Libellus ceo
i foruma dobar deo!

Sranje, sranje!

Zubi oštri, pogled zao,
trol za milost nije znao!
Informacijama nigde traga,
zatrpane ispod tone spama!

'este li se usrali, siročići mali?

Ćiju ći.
Mi smo mali
kolekcionari.
Al’ smo znali
da nas neće
niko hteti,
niko smeti,
zajebavati.
Kao ti.
Ćiju ći!

Al’ niotkuda, eto i menhitlera... onog... hantera
moderatorska dužnos' ga pritera,
baš ko Mlađu na dobra djela,
i sve spamere sa scoma otera.

Fala ti, fala,
u ime poštenh kolekcionara!

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/10/2022 : 11:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

quote:
Originally posted by VALTER

Da se opet krene s poezijom, sve bi oživjelo...



... sve bi bilo baš kao u pesmi:

Uans apon a tajm,
bio jedan spam.
Kakav spam? Strašan spam!
Zao hejter i nadrkan sav!

Strašno, strašno!

Ne pitajte šta sve mleo.
Spamovo je šta je hteo
– AF Libellus ceo
i foruma dobar deo!

Sranje, sranje!

Zubi oštri, pogled zao,
trol za milost nije znao!
Informacijama nigde traga,
zatrpane ispod tone spama!

'este li se usrali, siročići mali?

Ćiju ći.
Mi smo mali
kolekcionari.
Al’ smo znali
da nas neće
niko hteti,
niko smeti,
zajebavati.
Kao ti.
Ćiju ći!

Al’ niotkuda, eto i menhitlera... onog... hantera
moderatorska dužnos' ga pritera,
baš ko Mlađu na dobra djela,
i sve spamere sa scoma otera.

Fala ti, fala,
u ime poštenh kolekcionara!



Mnogo lepo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 31/10/2022 : 11:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Nemoj tu mnogo lepo, nego deder ti svoje viđenje situacije u stihovima

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.

Edited by - Chief Warhead on 31/10/2022 11:25:30
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/10/2022 : 11:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ne idu me stihovi. Jebga

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/10/2022 : 12:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A gdje je IvanL?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/10/2022 : 14:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Na parobrodu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/10/2022 : 15:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
U šumi...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 15/11/2022 : 12:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Najava trinaestice putem klikabilne slike.



Nakon raščitavanja prvih deset trobroja sam osjetio onaj isti stari užitak, ali sam također naučio da ovih dana moram biti odmoran i dobro raspoložen za čitanje Alana Forda. Za sada mi je najbolje sjela epizoda Daj! Daj! Daj!. Dobra priča, komične situacije nisu nakalemljene već pogone jedna drugu a smiješne geste i izrazi lica, najjače Magnusovo oruđe, su besprijekorno izvedene u svakoj sličici. Trobroje 11 i 12 još nisam pokupio kod roditelja. ali mi je Centurion uvijek bila draga epizoda te ne sumnjam da ću u njoj također uživati. Centurion ima solidnu priču nakrcanu idejama te kao dodatak malčice satirizira superherojštinu. Crtež sam zaboravio, srećom lako se podsjetiti uz Libellusovo izdanje. Izvrsna prezentacija crteža.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 15/11/2022 : 20:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uzeo samo prvi broj,i to je to,dalje ne planiram,jer imam skoro sve epizode od drugih izdavača,ove prve i u nekoliko izdanja.Ovo Libellusovo izdanje je ok(osim onog nesretnog hrpta,i formata na koji nisam naviknuo:)),ali i kad si složim računicu(cijenu)i da treba skupiti preko 200 knjiga za nešto što već imam,odlučio sam stoga to preskočiti,ali solidno izdanje,ko nema,moja preporuka.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/11/2022 : 21:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ja sam se zadovoljio domačim izdanjem..
sad najavljuju 3 i 4 knjigu u Graffitu!
Čak mi slovenaski jezik i nije tako "stran" u tim knjigama..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 16/11/2022 : 00:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
#14



• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 17/11/2022 : 08:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
14 knjiga u 6 mjeseci, malo je to, moglo bi više. Nathana uopće ne treba izdavati više, a kamoli zakrpati rupu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/11/2022 : 16:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

14 knjiga u 6 mjeseci, malo je to, moglo bi više. Nathana uopće ne treba izdavati više, a kamoli zakrpati rupu.





Ubili sa AF i MNO u boji. Nego eno, obećali su 15 NN knjiga u prvih 5 tura slijedeće godine. Sada samo treba vidjeti hoće li se to i ostvariti.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/11/2022 : 16:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Vjerovatno se NN slabije prodaje od AF i MrNoKo pa i ne čudi guranje onog što se bolje prodaje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/11/2022 : 17:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Tako bi bilo logično.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 17/11/2022 : 18:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Svaki NN je rasprodan (na LL shopu). Ide i Nathan, samo kad ga se izda.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/11/2022 : 18:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao svih 12 do sada izdanih knjiga jer sam jedan od onih koji nikada nije sve pročitao. Nešto sam čitao kao klinac, a nešto sam kupovao remitendu od S-A, ali se nikada nisam odlučio skupljati i/ili čitati sve od AF.

Kao prvo, samo izdanje od LL mi je skoro savršeno, samo da su ubacili taj žućkasti i možda za zericu deblji papir bi bilo čisto savršenstvo.

A sam strip je odličan, prvih 15ak epizoda sam nedavno čitao jer imam komplet S-A u boji pa mi nisu bile nešto napete, ali ove poslje su mi bile baš gušt za čitati, pa malo malo i opali me nostalgija na neke stare epizode kojih bi se sjetio negdje na pola i skužio da je to jedan od epizoda koje sam čitao kao klinac. Sve u svemu, ovo do sada je meni jako dobro i baš guštam.

Sam ritam me financijski ubija, ali dobro, što je tu je, ne valja kada je presporo kao sa NN, ne valja kada je prebrzo kao AF. Valjalo bi nešto između tj vj se kod NN nebi bunio na brzinu izlaženja.

E sada pitanjce za znalce i ljubitelje. Svi pričaju o tih famoznih prvih 75 epizoda i kako poslje kreće pad kvalitete. Odnosi li se to samo na crtež jer ne crta više Magnus ili pada i kvaliteta priča?
Da li je to stvarno osjetno...ili?
Ako sam dobro shavtio, neko mišljenje je da je do broja 150 još dobro, a da nakon toga ide nagli pad kvalitete...da li je stvarno tako?

A kada smo kod crteža, nikada nisam baš išao za time, ali sada na ovom formatu se baš fino vidi kako Magnus razvaljuje svojim crtežom i ne sjećam se da mi je to ikada upalo u oko. Više su mi bile te fore iz stripa super, a crtež je bio fora ali niš više od toga. Ugl GG Magnus.

EDIT: @Odokar: budi realan i prihvati činjenicu da je NN relativno nepopularan SBE junak na našim prostorima. Mi ga obožavamo, ali po popularnosti se ne može mjeriti sa Zagorom, MrNO-om, Dylan Dogom, Tex-om...a izgleda i Dragonerom. Nije baš u rangu npr Nick Raidera ali je neka zlatna sredina(on je izgleda najmanje popularan SBE). Pa pada tiraž svako toliko. Mislim da imamo sreće samo zato jer je jedan od Dada Nathanovac koliko sam skužio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/11/2022 18:10:09
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 20/11/2022 : 00:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

J

E sada pitanjce za znalce i ljubitelje. Svi pričaju o tih famoznih prvih 75 epizoda i kako poslje kreće pad kvalitete. Odnosi li se to samo na crtež jer ne crta više Magnus ili pada i kvaliteta priča?
Da li je to stvarno osjetno...ili?




Moje misljenje je da je pao kvalitet i prica i crteza
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/11/2022 : 12:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

quote:
Originally posted by DiSkAcH

J

E sada pitanjce za znalce i ljubitelje. Svi pričaju o tih famoznih prvih 75 epizoda i kako poslje kreće pad kvalitete. Odnosi li se to samo na crtež jer ne crta više Magnus ili pada i kvaliteta priča?
Da li je to stvarno osjetno...ili?




Moje misljenje je da je pao kvalitet i prica i crteza


Tako je. Odmah kreće pad i jednog i drugog posle 75 epizoda. Kasnije se samo to ubrzava.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/11/2022 : 14:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Od 75 nadalje kreće opasan pad, s tim da su recentne epizode takvo sranje da to teško da ikakve veze može imati sa ovim kultnim serijalom. Trebao je Bunker oooodavno odustati.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2022 : 14:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Posle prvih 75,ima solidnih epizoda do nekog 140. broja, posle toga ide ogroman pad koji kulminira Mangiom i sličnim glupostima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik



Sri Lanka
333 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 20/11/2022 : 15:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Posle prvih 75,ima solidnih epizoda do nekog 140. broja, posle toga ide ogroman pad koji kulminira Mangiom i sličnim glupostima.


Meni je baš Mangia jedna od rijetkih svijetlih točaka tog inače ne baš dobrog perioda.

Mili Bože, zašto si me stvorio, što me nisi u kamen pretvorio?
Go to Top of Page
Page: of 43 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000