forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / MAGIČNI VETAR #15 (epizode 43-45)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 03/07/2022 : 21:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
GOLCONDA / MAGIČNI VETAR #15 (epizode 43-45)



🎩 Dragi prijatelji!
Kako nam vreme dozvoljava, postavljamo najave za naša aktuelna izdanja koja su već nekih sedam-osam dana među nama!

Za početak, dugo očekivana, petnaesta knjiga Magičnog Vetra sa redovnim epizodama 43, 44 i 45, koje nastavljaju da svojim majstorskim perom potpisuju sve same legende italijanskog stripa!
Kratak sadržaj epizoda pred nama:

🗯 43: Divlji Bil

Najpoznatiji revolveraš sa Divljeg zapada je oslepeo!
Hijene su nanjušile da je plen očajan i počinju da stežu krug!
Gorka i mračna balada o epskom susretu Divljeg Bila Hikoka i Magičnog Vetra!

🗯 44: Duhovi Utvrđenja Larami

Uznemirujući susret sa onostranim, opakim priviđenjima, donose za Kalamiti Džejn samo novi žal i najavu strašnih vremena. Ismejana od svih iz utvrđenja Larami, razumevanje pronalazi samo u jednom čoveku... Magični Vetar je sa njom, svestan da je stiglo vreme za delanje, dok se Po u Omahi jedini nije pridružio gomili u hvalospevima novoj političkoj zvezdi u usponu - Džordžu Armstrongu Kasteru. Razdvojeni daljinom, dva prijatelja će shvatiti da su nepopularne bitke one koje se najteže dobijaju!

🗯 45: Osvajači

Monstrum pohlepe, koji nemilosrdno proždire narode i zemlju, nastavlja da preti Crvenom narodu. Na reci Jelouston ima lik pukovnika Kastera... u Vašingtonu je to Crni Svod: čudovišni kreator podmuklih podvala! Nema predaha za Magičnog Vetra i Poa, rastrzane između intriga, zločina i krvavih sukoba!

💵 Promotivna cena u prvih mesec dana kod nas na sajtu i po striparnicama: 1300 dinara
💶 Trajna cena, nakon isteka promo perioda: 1440 dinara
💴 Puna cena za knjižare: 1600 dinara

Uživajte!
Ubrzo još najava!

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB

teller
Advanced Member



Slovenia
18384 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/07/2022 : 22:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
za malo stripova mi žao da več imam...MV je jedan takvih.
Imam Libellus i nema mi smisla uzimati ponovo...
ali ako mogu..velika preporuka za taj strip i junaka...
Konačno da netko ozbiljan odradi Magičnog do kraja..
Ja vjerujem da če to Golkonda kako treba objavit...
izdavač za respekt!

ps..kupite Komandanta Marka što prije, da vas ne pretekne izdavač sa integralom svake tri godine!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 03/07/2022 22:08:16
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2022 : 22:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa zasto ti je zao? Kad vec odavno imas Magica?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/07/2022 : 18:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Odlicno! Crtaci u ovom trobroju su stvarno krem de la krem italijanskog stripa: Ivo Milazzo | Pasquale Frisenda | Stefano Biglia! Ludilo!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000