forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najbolja komunikacija izdavaca sa kupcima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1334 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 25/07/2022 : 14:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Od Ludensa nikad drito ništa nisan uzima, ali što se mene tiče, neka poživi i on i njegovi stripovi, što duže...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/07/2022 : 15:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nek samo Ludens po starom, ne zameram jim manjak komunikacije nimalo... , bar dok izbace 10 stripova mjesečno...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/07/2022 : 15:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Šta je to toliko loše kod Ludensa? Oni uopće nemaju komunikaciju s kupcima, ne znam kako onda to uopće mjeriti i uspore&ivati s drugima. Puno je gore kad komunilacija postoji ali je loša, nekvalitetna, ratoborna i zajedljiva.



Upravo zato sam napisao da je VČ najgori, a da ih LU u stopu prati.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9232 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/07/2022 : 15:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
VČ, potrebna je posebna vrsta zena da bi se uopće odgovaralo na neke od upita, ucjenjivanje nekupovinom neću ni komentirati. Šteta što ti komentari ne pomažu nego još jače raspire maštu čitatelja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

954 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 25/07/2022 : 17:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Zato ja lijepo Zlatku iz Babilona prepuštam "zadovoljstvo" komunikacije s izdavačima i od njega direkt kupujem stripove.
Cijena mi ista kao i kod izdavača a Ludens 10% jeftiniji od kioska. Dostava besplatna. Pakiranje "atomsko". Odnos profi.

Mada nikad nisam imao loša iskustva niti s nekom drugom striparnicom ili izdavačem.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/07/2022 : 17:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Zato ja lijepo Zlatku iz Babilona prepuštam "zadovoljstvo" komunikacije s izdavačima i od njega direkt kupujem stripove.
Cijena mi ista kao i kod izdavača a Ludens 10% jeftiniji od kioska. Dostava besplatna. Pakiranje "atomsko". Odnos profi.

Mada nikad nisam imao loša iskustva niti s nekom drugom striparnicom ili izdavačem.



Ti je ok.. ali tako nema covjek čemu prigovarati...dosada živa..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13083 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 18:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Trenutno Ludens ima 4 glasa za sjajnu i primjerenu komunikaciju s kupcima. Mda...
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2526 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 25/07/2022 : 18:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Trenutno Ludens ima 4 glasa za sjajnu i primjerenu komunikaciju s kupcima. Mda...


Još mi je jači jedan glas za VČ Ko mu ga je dao? Pergam
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13083 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 18:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Trenutno Ludens ima 4 glasa za sjajnu i primjerenu komunikaciju s kupcima. Mda...


Još mi je jači jedan glas za VČ Ko mu ga je dao? Pergam



Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39458 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/07/2022 : 18:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Čovjek ti super odgovorio (prethodno ti sve fino pojasnili kako funkcionira tisarski stroj i da možeš uvijek zamijenit svoj primjerak):

quote:
Ako sam jednom s tobom pisao o ovoj temi, pojasnio ti, slikom pokazao da ima dobrih primjeraka, zamolio te da zamjeniš ako te smeta... što misliš da bih dodatno mogao napisati?
Ti se ponovo ubacuješ u istu temu, navodiš da je riječ o defektu i insinuiraš da se na to ne pazi, ne gleda, te predlažeš da se napravi "šablon"!?
To sve skupa nema veze s dobronamjernom kritikom. Ne mora nužno biti ni zlonamjerna, ali je svakako glupost. Iz neznanja ili čega već.




Vidi, ja radim sa ozbiljnim klijentima i znam sta znaci defekt i odnosi. Poentu si promasio kao i Dado onda. Nije da je meni smetalo, nisam ni menjao strip, vec sam predlozio sablon za proveru. Kada se desi reklamacija donosis korektivne mere (u ovom slucaju zamena) i preventivne mere (nesto da se spreci ponavljanje iste greske, u tom slucaju sablon). Kad ne razumes onda kazes da ne razumes pa objasnim a ne pretpostavljas da sam zlonameran.
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 25/07/2022 : 21:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Kod komika i fibre razgovaram s prijatnim ljudskim bićima, kod Čarobne knjige s veštačkom inteligencijom, a kod Veselog Četvrtka s osobom koja smatra da si niža rasa i kreten..

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2468 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/07/2022 : 22:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
😂
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/07/2022 : 22:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Fibra,Libelus,Golkonda-Najbolji!!!
V.cetvrtak-ja i samo ja...
Ludens-izgubljeni u vremenu i prostoru...

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6940 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/07/2022 : 23:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Fibra vrh, VČ dno tabele.

Komiko pri vrhu.

Phoenix Press pri dnu.

DW u fazi krize bio nisko. ČK može bolje.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46599 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/07/2022 : 08:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Fibra tj Markos. Bez konkurencije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39458 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2022 : 09:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Rezultati glasanja:

Fibra 49
Golkonda 9
Ludens 5
Libellus 3
Komiko 2
Veseli cetvrtak 2

Ako Fibru izuzmemo zbog foruma i konstantne prisutnosti Markosa dolazimo do interesantnih stvari:

1. Golkonda druga. Jasno se vidi da su od starta krenuli kako valja, ne reaguju burno na kritike, obavestavaju kupce i odgovaraju na dosta pitanja.
2. Ludens 5 glasova. Ocigledno imamo 7% glasaca koji se zajebavaju. :) Ili su zadovoljni samo najavom izdanja. Posto tu komunikacija osim licne ne postoji.
3. Libellus 3. Tu sam ocekivao vise. Jer oni preko svog foruma takodje imaju jako dobar odziv prema svojim kupcima. Redovno odgovaraju na sva pitanja. Ali ocigledno onaj izostanak adekvatne reakcije na kritike umanjuje rezultat.
4. Komiko 2. Vuk stvarno takodje ima odlicnu komunikaciju sa kupcima. Jedino je manje jezgro njegovih kupaca od Golkondinog npr. A i ne daje mnogo razloga za kritiku tako da ni ne dolazi u iskusenje da pizdi :)
5. Veseli cetvrtak 2. "Nije srecan onaj ko najvise ima vec onaj kome najmanje treba" :) Misljenja sam da je neki istorijat komunikacije VC prema kupcima stvarno los i da bi tu trebalo poraditi znacajnije. Lako je podjebavati ali treba biti drugaciji.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/07/2022 : 11:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ja sam dao glas ludensu kao support...

razumijem da ovi skupi i tvrdoukoričeni izdavači moraju imati neku komunikaciju sa krajnjim kupcima jer su tu velike cijene u pitanju, opseg i oblik izdanja su važni njihovoj vrsti kupaca, kao i želja da se zna sudbina nekog serijala, a i ograničeniji su im kanali prodaje.

ali, brate... kakvu komunikaciju vi želite sa kiosk izdavačem kao što je SA/ludens? koji u nezahvalnim i izazovnim vremenima gura kiosk strip, na lošem papiru i lošem prijevodu, ali po još uvijek (relativno) pristupačnoj cijeni. kakva pitanja vi njima postavljate? što vas tu zanima? "zašto dylan ide dvomjesečno?" "kako može dampyr specijal na kiosk, a redovni ne?" "gdje je marti misterija?" "hoće li reprint reprinta uskoro...?" ne razumijem. ja sam od onih koji su sasvim zadovoljni njihovom najavom izdanja ovdje na forumu, ostalo me ništa ne zanima. a zašto bi? jer mi je sve ostalo jasno!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13083 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/07/2022 : 11:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ja sam dao glas ludensu kao support...

razumijem da ovi skupi i tvrdoukoričeni izdavači moraju imati neku komunikaciju sa krajnjim kupcima jer su tu velike cijene u pitanju, opseg i oblik izdanja su važni njihovoj vrsti kupaca, kao i želja da se zna sudbina nekog serijala, a i ograničeniji su im kanali prodaje.

ali, brate... kakvu komunikaciju vi želite sa kiosk izdavačem kao što je SA/ludens? koji u nezahvalnim i izazovnim vremenima gura kiosk strip, na lošem papiru i lošem prijevodu, ali po još uvijek (relativno) pristupačnoj cijeni. kakva pitanja vi njima postavljate? što vas tu zanima? "zašto dylan ide dvomjesečno?" "kako može dampyr specijal na kiosk, a redovni ne?" "gdje je marti misterija?" "hoće li reprint reprinta uskoro...?" ne razumijem. ja sam od onih koji su sasvim zadovoljni njihovom najavom izdanja ovdje na forumu, ostalo me ništa ne zanima. a zašto bi? jer mi je sve ostalo jasno!



Istu kao i sa svakim drugim.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/07/2022 : 11:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Rezultati glasanja:

Fibra 49
Golkonda 9
Ludens 5
Libellus 3
Komiko 2
Veseli cetvrtak 2

Ako Fibru izuzmemo zbog foruma i konstantne prisutnosti Markosa
dolazimo do interesantnih stvari:

1. Golkonda druga. Jasno se vidi da su od starta krenuli kako valja, ne reaguju burno na kritike, obavestavaju kupce i odgovaraju na dosta pitanja.
2. Ludens 5 glasova. Ocigledno imamo 7% glasaca koji se zajebavaju. :) Ili su zadovoljni samo najavom izdanja. Posto tu komunikacija osim licne ne postoji.
3. Libellus 3. Tu sam ocekivao vise. Jer oni preko svog foruma takodje imaju jako dobar odziv prema svojim kupcima. Redovno odgovaraju na sva pitanja. Ali ocigledno onaj izostanak adekvatne reakcije na kritike umanjuje rezultat.
4. Komiko 2. Vuk stvarno takodje ima odlicnu komunikaciju sa kupcima. Jedino je manje jezgro njegovih kupaca od Golkondinog npr. A i ne daje mnogo razloga za kritiku tako da ni ne dolazi u iskusenje da pizdi :)
5. Veseli cetvrtak 2. "Nije srecan onaj ko najvise ima vec onaj kome najmanje treba" :) Misljenja sam da je neki istorijat komunikacije VC prema kupcima stvarno los i da bi tu trebalo poraditi znacajnije. Lako je podjebavati ali treba biti drugaciji.




Upravo si to i trebao napraviti, jer kao što si i sam rekao,Marko je i vlasnik foruma i praktički je uvijek dostupan svima i svakome za upite i objašnjenja, teško da možeš zamisliti bolju komunikaciju sa prodavačem,
a bilo bi puno zanimljivije vidjeti kako bi bilo raspoređeni tih 49 glasova za Fibru na ostale.
Pošto sam samo na ovom forumu prisutan meni je ovo što radi Golconda sasvim pristojno i za svaku pohvalu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/07/2022 : 11:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ja sam dao glas ludensu kao support...

razumijem da ovi skupi i tvrdoukoričeni izdavači moraju imati neku komunikaciju sa krajnjim kupcima jer su tu velike cijene u pitanju, opseg i oblik izdanja su važni njihovoj vrsti kupaca, kao i želja da se zna sudbina nekog serijala, a i ograničeniji su im kanali prodaje.

ali, brate... kakvu komunikaciju vi želite sa kiosk izdavačem kao što je SA/ludens? koji u nezahvalnim i izazovnim vremenima gura kiosk strip, na lošem papiru i lošem prijevodu, ali po još uvijek (relativno) pristupačnoj cijeni. kakva pitanja vi njima postavljate? što vas tu zanima? "zašto dylan ide dvomjesečno?" "kako može dampyr specijal na kiosk, a redovni ne?" "gdje je marti misterija?" "hoće li reprint reprinta uskoro...?" ne razumijem. ja sam od onih koji su sasvim zadovoljni njihovom najavom izdanja ovdje na forumu, ostalo me ništa ne zanima. a zašto bi? jer mi je sve ostalo jasno!



Amen.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6940 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/07/2022 : 11:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nema li SA produkciju strip albuma? (Mada nije eksplicitno naveden u anketi, uz Ludens)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39458 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2022 : 11:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras
Upravo si to i trebao napraviti, jer kao što si i sam rekao,Marko je i vlasnik foruma i praktički je uvijek dostupan svima i svakome za upite i objašnjenja, teško da možeš zamisliti bolju komunikaciju sa prodavačem,
a bilo bi puno zanimljivije vidjeti kako bi bilo raspoređeni tih 49 glasova za Fibru na ostale.
Pošto sam samo na ovom forumu prisutan meni je ovo što radi Golconda sasvim pristojno i za svaku pohvalu.



Slazem se sa tobom. Sad smo pametniji. Ali sam zaboravio Colta takodje da ubacim. Provukao se ispod radara. :)
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/07/2022 : 15:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by tihomirduras
Upravo si to i trebao napraviti, jer kao što si i sam rekao,Marko je i vlasnik foruma i praktički je uvijek dostupan svima i svakome za upite i objašnjenja, teško da možeš zamisliti bolju komunikaciju sa prodavačem,
a bilo bi puno zanimljivije vidjeti kako bi bilo raspoređeni tih 49 glasova za Fibru na ostale.
Pošto sam samo na ovom forumu prisutan meni je ovo što radi Golconda sasvim pristojno i za svaku pohvalu.



Slazem se sa tobom. Sad smo pametniji. Ali sam zaboravio Colta takodje da ubacim. Provukao se ispod radara. :)



Tko radi taj i griješi
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/07/2022 : 16:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Osobno sa LL sam imao dobar comm preko mailova svezi narudzbi, rezervacija kad su izdanja trebala izaci, pa sve to iz frke da se ne rasproda. Svaka im cast na fleksibilnosti.

Fibra kao izdavac ima isto dobar rejting prema onome sto sam citao kako drugi forumasi kupuju online na fibrinom sajtu i nikome nije izgubljena kutija Bonite i Chiquite. 😁 Ipak kupuju na kile.

Od Fibre kod Raula i u Skabu uvijek kupim neko njihovo izdanje kad sam u Zabregu, ne?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 26/07/2022 16:16:32
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000