forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Horor u Bonelliju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 14:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Izbaci i Dragonera. To je fantasy. Kako onda razlučiti što tu spada, a što ne spada pod horor...
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 25/07/2022 : 15:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Maknuo. Ovo do sada nisam radio ja nego program koji sam sklepao. Kopira, slaže i lijepi linkove. Ja sam samo napisao naslove epizoda i zaljepio u post ovo što mi je program izbacio

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 25/07/2022 : 15:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Morat ću jedino popraviti razmake i poravnanja

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 25/07/2022 15:05:40
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 15:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Zagor: Vukodlak
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 15:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Tex:Legenda o Gundarima
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/07/2022 : 18:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je li naslov topika komentar na kvalitetu trenutne produkcije?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 19:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Mogao bi biti. Vrlo prikladno.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 25/07/2022 : 22:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Imam jednu ideju za topic. Iako Bonelli ima svoj horor strip (Dylan Dog), horora ima i u drugim serijalima. Bilo bi zanimljivo pokušati ih sve ubaciti na jedno mjesto (nešto poput one odlične teme sa snježnim epizodama). Pokušat ću navesti što više takvih epizoda i nekako ih složiti, ali bi mi bilo iznimno drago kada bi se i drugi forumaši priključili s prijedlozima i dopunama popisa.




Nekako sam mišljenja da bi na Topicu Horor u Bonellija trebalo bar spomenuti sve čiste horor serijale, mini-serijale i one-shotove.

Tek nakon toga nabrajati horor epizode u ostalim ne-horor serijalima.

npr:

Horor serijali (bar da ih opisujemo horor bi bio jedan od glavnih žanrova):

Brendon
Dampyr
Dylan Dog
Magični Vjetar


Horor mini serijali:

Creepy Past
Darwin
Gea
Granica
Morgan Lost
UT

One-shot horori:

Vještica
Zver
Lavennder
Inkvizitor


Ostali me slobodno nadopunite i ispravite, mini serijale i one-shotove sam samo nabrajao iz glave





Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/07/2022 : 07:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Može i tako. Hoćete li samo Vi ostaviti ovako ovaj popis, ili da ga kopiram u prvi post i stavim podnaslov "Horor serijali"/"Horor miniserijali"/"One-shot horori"?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 26/07/2022 : 08:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ma kopiraj ga tako iznad postojećeg popisa, biti će preglednije. A u naslove serijala možeš staviti linkove na stripovi.com enciklopedija junaka stranicu.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/07/2022 : 08:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Kopirao sam naslove. Tijekom dana ću staviti linkove i popraviti poravnanje

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/07/2022 : 08:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pokušati ću ubaciti i neke slike kada budem sredio popis do kraja

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/07/2022 : 10:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Qwertz

Imam jednu ideju za topic. Iako Bonelli ima svoj horor strip (Dylan Dog), horora ima i u drugim serijalima. Bilo bi zanimljivo pokušati ih sve ubaciti na jedno mjesto (nešto poput one odlične teme sa snježnim epizodama). Pokušat ću navesti što više takvih epizoda i nekako ih složiti, ali bi mi bilo iznimno drago kada bi se i drugi forumaši priključili s prijedlozima i dopunama popisa.




Nekako sam mišljenja da bi na Topicu Horor u Bonellija trebalo bar spomenuti sve čiste horor serijale, mini-serijale i one-shotove.

Tek nakon toga nabrajati horor epizode u ostalim ne-horor serijalima.

npr:

Horor serijali (bar da ih opisujemo horor bi bio jedan od glavnih žanrova):

Brendon
Dampyr
Dylan Dog
Magični Vjetar


Horor mini serijali:

Creepy Past
Darwin
Gea
Granica
Morgan Lost
UT

One-shot horori:

Vještica
Zver
Lavennder
Inkvizitor


Ostali me slobodno nadopunite i ispravite, mini serijale i one-shotove sam samo nabrajao iz glave







Ovo sam sve dodao i stavio linkove. Jedino nisam skužio kako poravnati sve ulijevo, pa bih bio zahvalan kad bi mi netko rekao

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/07/2022 : 13:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tex ZS 906/907 Iščezli leš/Zakopana vrata
Tex gigant SA 27 Mrtvi jahač
Tex ZS 1050/1052 Radnik straha
Tex ZS 221, 223, 225 Vrač dijablero
Tex ZS 301/302 Usijani meteor
Tex ZS 767/768 Izazov smrti
LL kolor specijal 8 Prijetnja u tami
Tex LL 29 Santa Cruz
Tex LL 53 Otok užasa
Tex LL 69 Demoni sjevera
Tex LL 104 Misteriji vile Diago
Tex LL 114 Dolina straha
Tex Lu 77 Noć zombija
Tex Lu 170/171 Colorado Belle
Tex SD 19/23 Moriscova tajna
Tex SD 41/42 Strah




"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/07/2022 : 14:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Tex ZS 906/907 Iščezli leš/Zakopana vrata
Tex gigant SA 27 Mrtvi jahač
Tex ZS 1050/1052 Radnik straha
Tex ZS 221, 223, 225 Vrač dijablero
Tex ZS 301/302 Usijani meteor
Tex ZS 767/768 Izazov smrti
LL kolor specijal 8 Prijetnja u tami
Tex LL 29 Santa Cruz
Tex LL 53 Otok užasa
Tex LL 69 Demoni sjevera
Tex LL 104 Misteriji vile Diago
Tex LL 114 Dolina straha
Tex Lu 77 Noć zombija
Tex Lu 170/171 Colorado Belle
Tex SD 19/23 Moriscova tajna
Tex SD 41/42 Strah






Svaka čast. Ovo će biti dodano kasnije danas ili sutra.
Note to myself: dodao sve.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 26/07/2022 16:00:51
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/07/2022 : 14:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nego... kada sam sada ponovno procitao naslov topica, nesto drugo mi palo na pamet...




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/07/2022 : 14:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Nego... kada sam sada ponovno procitao naslov topica, nesto drugo mi palo na pamet...






Da mi je znati što?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/07/2022 : 15:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Poli je mislio dati prijedlog za horror strip na predlozak Bure:Zagor, u zadnjoj dekadi.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/07/2022 : 19:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Tex:Legenda o Gundarima

to nije horor ,to je sf

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/07/2022 : 19:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Tex:Legenda o Gundarima

to nije horor ,to je sf



Ali može u ovu rubriku. Meni draga priča.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 28/07/2022 : 17:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Za sada imamo 54 horor priče koje su u Bonelliju izašle izvan serijala kojima je horor primarni žanr. Posebno me iznenadila količina takvih priča na Texu za kojeg sam uvijek mislio da je isključivo western.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 01/08/2022 20:39:25
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 30/07/2022 : 21:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Za sada imamo 52 horor priče koje su u Bonelliju izašle izvan serijala kojima je horor primarni žanr. Posebno me iznenadila količina takvih priča na Texu za kojeg sam uvijek mislio da je isključivo western.



Pa i Texov protivnik sa najvećim brojem povrataka je zli čarobnjak Mefisto.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 30/07/2022 : 21:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Qwertz

Za sada imamo 52 horor priče koje su u Bonelliju izašle izvan serijala kojima je horor primarni žanr. Posebno me iznenadila količina takvih priča na Texu za kojeg sam uvijek mislio da je isključivo western.



Pa i Texov protivnik sa najvećim brojem povrataka je zli čarobnjak Mefisto.


Istina. Nisam o tome razmišljao.
Također, nadam se da se Spock neće ljutiti što sam ovdje kopirao slike junaka iz njegovog popisa rezervacija. Prave su veličine, a nisam siguran bih li znao ručno ubaciti slike

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/07/2022 : 21:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ubaci Tex Libellus 2 Mefistov sin, taj je Mefisto 100 % horor

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 30/07/2022 : 22:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Dodano

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000