forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najjezivija Bonelli priča
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 31/07/2022 : 21:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Koja vas je Bonelli horor priča najviše prestrašila, baš izula iz cipela? Pa da ste spavali s upaljenom lampom?

Stavio bih neki primjer, ali ne mogu se sjetiti, DD bi kao trebao biti horor strip, ali to mi već odavno nije strašno, pa kažite vi je li vas koji Bonelli preplašio.

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/07/2022 : 22:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Meni Le Storie 47: Krv i led od Faracija i Frisende. Doslovno sam se naježio.😬Ne želim objašnjavati zašto da ne spojlam ljudima.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/07/2022 : 22:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Pipci-Zagor, strava i uzas..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/07/2022 : 22:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Hiljadu lica straha :)
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 31/07/2022 : 23:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Sve što crta Mangiantini me prestraši
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/08/2022 : 00:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
"Zagor protiv Barona" i neocekivano zena u zadnjoj sceni Dylan Doga "Zora zivih mrtvaca", nisam prije nikad niti citao stripove niti vidio film o zombijima do "reanimatora".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 01/08/2022 : 01:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Veliki sam ljubitelj horora i trilera, ali Bonelli me do sada niti jednom nije uspio prestrašiti. Ali naveo bih dva stripa koja su me naježila. Prvi Batman Smrt obitelji (CK Smrt porodice) scena gdje Joker objašnjava Harley kako je to kada si odsječeš vlastito lice i govori joj kako su oči najgore, te da uvjek sa sobom mora imati kapi za oči. I drugi Braća Fasmer od Makonda. Cijeli strip je prožet jezivim crtežom i još jezivijom atmosferom, ali kraj me posebno naježio.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 11:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Pipci-Zagor, strava i uzas..



Ah, ali u onom lošijem smislu :)

Zanimljivo da nitko ne spominje nijednog jezivog Dylana Doga.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/08/2022 : 11:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Nema tog stripa koji bi me natjerao da spavam s upaljenim svjetlom😁. Ali, što se tiče jezive atmosfere, moram spomenuti Zagorove vampirske epizode koje je radio Ferri.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/08/2022 : 11:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by teller

Pipci-Zagor, strava i uzas..



Ah, ali u onom lošijem smislu :)

Zanimljivo da nitko ne spominje nijednog jezivog Dylana Doga.


Što se Dylan Doga tiče, najjači dojam je na mene ostavila Partija sa smrću. A, ni one epizode s Killexom nisu za baciti

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 11:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by teller

Pipci-Zagor, strava i uzas..



Ah, ali u onom lošijem smislu :)

Zanimljivo da nitko ne spominje nijednog jezivog Dylana Doga.


Što se Dylan Doga tiče, najjači dojam je na mene ostavila Partija sa smrću. A, ni one epizode s Killexom nisu za baciti



Partija sa smrću je OK, i da je nešto ekstra jezivo više baš i nije, ali dosta doprinosi Roijev mračan crtež.
Go to Top of Page

14act3
Starting Member

Slovenia
8 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/08/2022 : 20:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 14act3 a Private Message  Reply with Quote
LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 21:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2022 : 21:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?



Pričam o navedenoj epizodi. Upečatljivi horor-vestern (pomalo treš).

(Gljive su u stripu)

Edited by - Zoroasterixx on 01/08/2022 21:50:45
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2022 : 21:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?



Pričam o navedenoj epizodi. Upečatljivi horor-vestern (pomalo treš).

(Gljive su u stripu)

Al mene zanima jesi ih uzima u osjetilnom svitu u ovoj nasoj realnosti?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 21:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?



Pričam o navedenoj epizodi. Upečatljivi horor-vestern (pomalo treš).

(Gljive su u stripu)

Al mene zanima jesi ih uzima u osjetilnom svitu u ovoj nasoj realnosti?



Ne, al nije tema :)
Navedi ti koja te Bonelli priča preplašila.
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 01/08/2022 : 22:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Kao klincu, Tex: "Rudnik straha" mi je bio najjeziviji strip.

Kao "stariji" klinac ništa, osim malo Simeonijeve "Oči i tama". Ni ne znam je li to tehnički spada pod Bonelli.

Neki djelovi priča su jezivi iako sama priča nije, poput "Plamene lubanje" na početku, a i "Demonska maska" sa svojim "vratit ću se" me dosta impresionirala te "Posljednji viking" s onim Segninim mutiranim vikinzima.

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 22:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Charlito de la Vega

Kao klincu, Tex: "Rudnik straha" mi je bio najjeziviji strip.

Kao "stariji" klinac ništa, osim malo Simeonijeve "Oči i tama". Ni ne znam je li to tehnički spada pod Bonelli.

Neki djelovi priča su jezivi iako sama priča nije, poput "Plamene lubanje" na početku, a i "Demonska maska" sa svojim "vratit ću se" me dosta impresionirala te "Posljednji viking" s onim Segninim mutiranim vikinzima.



Segnini likovi su općenito zastrašujući :)

Ne znam je li kome kao klincu bio jeziv neki negativac, kao Hellingen u Zagoru ili Mefisto u Texu.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2022 : 22:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


Ja mislim da se trenutno pise, ali ne na ovom topicu ili ovom podforumu...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2022 : 23:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by teller

Pipci-Zagor, strava i uzas..



Ah, ali u onom lošijem smislu :)

Zanimljivo da nitko ne spominje nijednog jezivog Dylana Doga.


Što se Dylan Doga tiče, najjači dojam je na mene ostavila Partija sa smrću. A, ni one epizode s Killexom nisu za baciti



Partija sa smrću je OK, i da je nešto ekstra jezivo više baš i nije, ali dosta doprinosi Roijev mračan crtež.


Partija sa smrcu je odlican kandidat za najjezovitiju epizodu! Roijev crtez u sklopu price stvarno je na trenutke da se covjek najjezi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2022 : 23:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Meni je daleko najstrašnija "Priča glavnog urednika" koju je prigodno crtežima popratio Sedioli.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/08/2022 : 09:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Tex ZS 1050-1052: Rudnik straha

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/08/2022 : 10:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Tex ZS 1050-1052: Rudnik straha



Meni odlična priča.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2038 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 02/08/2022 : 10:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog: Rijeka zaborava. Razlog zasto mi je to bilo strasno je taj sto sam u trenutku citanja imao nepunih 8 godina, a i bio mi je to prvi susret sa serijalom. Tad jos nisam bio spreman bas na ovakve stvari.
Sad u novije vrijeme stvarno ne bih znao koju epizodu izdvojiti kao najstrasniju.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

14act3
Starting Member

Slovenia
8 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/08/2022 : 10:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 14act3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?


Da, one gljive i cela atmosfera sa Alenom
je grozna. Jedini strip gde sam se bojao dok čitam.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.94 seconds. Snitz Forums 2000