forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ukidanje moderatora
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/08/2022 : 21:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
@valter
Slažen se da je to sa LL AF generalno falija. Nije ni prvi topic triba zatvorit.
Ali sve skupa je OK moderatror.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/08/2022 21:50:28
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/08/2022 : 23:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ne može nitko, nakon načina na koji se rečeni Manhunter obračunao s pjesnicima, tvrditi da se radi o moderatoru koji bi zasluživao prolaznu ocjenu.

Nije ono bio nikakav spam, niti "interna zajebancija" (kako malograđani spočitavaju) već u tom trenutku najduhovitije, najživlje, najaktualnije pisanje na forumu. I posve u vezi s temom.

Ćato je posebna priča, nadam se završena, ali ni ovaj ne zaslužuje ostati.


Ali Valtere, nije stvar u tome. Ja se isto slažem da je manhunter pogrešno moderirao taj topic kao što generalno mislim da često pogrešno moderira. No i sam si onomad napisao da smatraš da je manhunter dobra osoba. Trenutno zaista nije prioritet imati dobru ili bolju moderaciju, nego oprati forum od ove sramote.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 04/08/2022 : 00:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Vraćajte Solara... onakvog čoveka ste našli da oterate s foruma...

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/08/2022 : 00:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quebrasco

Vraćajte Solara... onakvog čoveka ste našli da oterate s foruma...



+1
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/08/2022 : 00:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@lwood
Politika je pravilnikom zabranjena, domaca, strana, te teme su doprinosile zescim raspravama i podjelama na lijeve i desne, a modusi jesu neutralni oko toga.
Imas renomirane dnevne novine online gdje ljudi cak i javno socno psuju ne bojeci se posljedica baniranja.
Zivot u Svicarskoj, Njemackoj ili bilo kojoj drugoj zemlji uredjenog zapada, prave EU, ne kvari, niti mijenja covjeka nagore, nego nabolje. S vremenom vidi svatko kakva su razmisljanja ostala na tom podrucju izmedju panonskog, jadranskog i crnog mora i da se tu nece nista promijeniti.
A netko tko je dozivio promjenu, katarzu u Svici, Svabiji, Luksu, Holandiji ne vraca se na razinu homo balkansiensisa i s godinama se udaljuje od istih.
Kad bi sad dosao moderator koji bi dospustio teme koje te rajcaju poput politike ne bi sigurno zavrsilo dobro. Vec ionako znamo tko je kakav i kako ce reagirati.
Imamo temelj i znanje o skoro svakom kako ce se ponasati, a oni vatreniji isprovocirani ce zavrsiti banirani, a tihi nevini provokator ce se nasladjivati kako je u zamku ubacio nekog napaljenog i poslao ga na hladjenje.
Moderatori su i sami znali jednog drugog ispravljati i trazili otkljucavanje, ali po kojem kljucu, kao znam ga, dobar decko itd.
A to nije moderacija vec patronizam i autokracija.

Zato jedan mod koji lupi odmah ban bez price i gotovo.
Bez isprika tipa "ne bih se htio zamjeriti", kome, znas ga, u tvom kvartu je, napravit ce ti sacekusu, frka te decec? Daj budi konzekventan i lupaj ban!


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 04/08/2022 : 00:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@lwood

Imamo temelj i znanje o skoro svakom kako ce se ponasati, a oni vatreniji isprovocirani ce zavrsiti banirani, a tihi nevini provokator ce se nasladjivati kako je u zamku ubacio nekog napaljenog i poslao ga na hladjenje.
Moderatori su i sami znali jednog drugog ispravljati i trazili otkljucavanje, ali po kojem kljucu, kao znam ga, dobar decko itd.
A to nije moderacija vec patronizam i autokracija.

Zato jedan mod koji lupi odmah ban bez price i gotovo.
Bez isprika tipa "ne bih se htio zamjeriti", kome, znas ga, u tvom kvartu je, napravit ce ti sacekusu, frka te decec? Daj budi konzekventan i lupaj ban!





E pa to je to.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/08/2022 : 00:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by emirem

@lwood

Imamo temelj i znanje o skoro svakom kako ce se ponasati, a oni vatreniji isprovocirani ce zavrsiti banirani, a tihi nevini provokator ce se nasladjivati kako je u zamku ubacio nekog napaljenog i poslao ga na hladjenje.
Moderatori su i sami znali jednog drugog ispravljati i trazili otkljucavanje, ali po kojem kljucu, kao znam ga, dobar decko itd.
A to nije moderacija vec patronizam i autokracija.

Zato jedan mod koji lupi odmah ban bez price i gotovo.
Bez isprika tipa "ne bih se htio zamjeriti",
kome, znas ga, u tvom kvartu je, napravit ce ti sacekusu, frka te decec? Daj budi konzekventan i lupaj ban!





E pa to je to.



Bilo je i toga. Dve godine sam bio jedini mod i zbog toga veoma strog. Ljudi su mi kasnije priznali da su me se plašili. Išlo je do toga da su me molili da promenim avatar zato što ih plaši.

U to vreme su i rasprave bile oštrije, pa je i moralo tako. Sad računam da smo svi malo odrasli, pa da nema potrebe za tim merama. Ili sam jednostavno omekšao?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/08/2022 : 05:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@lwood
Politika je pravilnikom zabranjena, domaca, strana, te teme su doprinosile zescim raspravama i podjelama na lijeve i desne, a modusi jesu neutralni oko toga.
Imas renomirane dnevne novine online gdje ljudi cak i javno socno psuju ne bojeci se posljedica baniranja.
Zivot u Svicarskoj, Njemackoj ili bilo kojoj drugoj zemlji uredjenog zapada, prave EU, ne kvari, niti mijenja covjeka nagore, nego nabolje. S vremenom vidi svatko kakva su razmisljanja ostala na tom podrucju izmedju panonskog, jadranskog i crnog mora i da se tu nece nista promijeniti.
A netko tko je dozivio promjenu, katarzu u Svici, Svabiji, Luksu, Holandiji ne vraca se na razinu homo balkansiensisa i s godinama se udaljuje od istih.
Kad bi sad dosao moderator koji bi dospustio teme koje te rajcaju poput politike ne bi sigurno zavrsilo dobro. Vec ionako znamo tko je kakav i kako ce reagirati.
Imamo temelj i znanje o skoro svakom kako ce se ponasati, a oni vatreniji isprovocirani ce zavrsiti banirani, a tihi nevini provokator ce se nasladjivati kako je u zamku ubacio nekog napaljenog i poslao ga na hladjenje.
Moderatori su i sami znali jednog drugog ispravljati i trazili otkljucavanje, ali po kojem kljucu, kao znam ga, dobar decko itd.
A to nije moderacija vec patronizam i autokracija.

Zato jedan mod koji lupi odmah ban bez price i gotovo.
Bez isprika tipa "ne bih se htio zamjeriti", kome, znas ga, u tvom kvartu je, napravit ce ti sacekusu, frka te decec? Daj budi konzekventan i lupaj ban!



totalno si u krivu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/08/2022 : 12:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@lwood

Da, naravno, ti si u pravu kao uvijek. 😱

Ako se ne varam mi smo generacija, 46 godina, hej, covjece! Pola stoljeca skoro!
Pa zar ti treba forsiranje tema koje su same po sebi ranjive, provokativne i destruktivne za komunikaciju medju ovo malo sto nas ima?
Ipak jos uvijek modusi ili vlasnik sajta imaju zadnju rijec, pa neka izvole donijeti svoj sud o svemu ovome.
Od sinoc citajuci ove topike i pisuci na temu sam izgubio par sati mjesto da sam zavrsio prvi tom Sandmana.
O tempora, o mores!


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/08/2022 : 14:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Tonto
Meni se pravila svidjaju



Tebi se pravila sviđaju...
Ajde sad zaozbiljno. Daj navedi jedan razlog zašto se ne bi smjelo pričati o svemu?


Ja sam uvek za da se može pričati o svemu, potpuna sloboda govora, lišena bilo kakvih normi, bilo kulturnih, društvenih, a pogotovo onih "političke korektnosti".
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/08/2022 : 17:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@lwood

Da, naravno, ti si u pravu kao uvijek. 😱

Ako se ne varam mi smo generacija, 46 godina, hej, covjece! Pola stoljeca skoro!
Pa zar ti treba forsiranje tema koje su same po sebi ranjive, provokativne i destruktivne za komunikaciju medju ovo malo sto nas ima?
Ipak jos uvijek modusi ili vlasnik sajta imaju zadnju rijec, pa neka izvole donijeti svoj sud o svemu ovome.
Od sinoc citajuci ove topike i pisuci na temu sam izgubio par sati mjesto da sam zavrsio prvi tom Sandmana.
O tempora, o mores!



Da,tribaju. Ne samo da tribaju nego su i neophodne. I nismo generacija. Mladji san godinu dana.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/08/2022 : 17:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Siljak66

Ja sam uvek za da se može pričati o svemu, potpuna sloboda govora, lišena bilo kakvih normi, bilo kulturnih, društvenih, a pogotovo onih "političke korektnosti".


Otvoreni/slobodni sex!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/08/2022 : 21:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
manhunter je fino zaključao topic o mladjinom dobrom (LOL!) djelu upravo u trenutku kada sam ja počeo postavljati neka vrlo škakljiva pitanja. vjerujem da se malo jače zagreblo ispod površine cijelog tog nebuloznog, sumnjivog slučaja da bi na površinu možebitno isplivale mnoge nepravilnosti, nezakonitosti koje bi čak mogle inkriminirati dotičnog mutikašu i prokazati ga kao osobu koja možebitno zloupotrebljava svoj utjecaj i položaj u društvu. ali ne... o tome nečemo pričati jer je to gospodinu manhunteru postalo degutantno. ali ne, manhunteru, nije to degutantno. tvoj postupak je degutantan. tvoj mladjo je degutantan.

tu više nema nikakve sumnje. mladjo mora pasti. a niti manhunter ne može više biti moderator. obojica su sramota za ovaj forum.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 04/08/2022 : 21:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

manhunter je fino zaključao topic o mladjinom dobrom (LOL!) djelu upravo u trenutku kada sam ja počeo postavljati neka vrlo škakljiva pitanja. vjerujem da se malo jače zagreblo ispod površine cijelog tog nebuloznog, sumnjivog slučaja da bi na površinu možebitno isplivale mnoge nepravilnosti, nezakonitosti koje bi čak mogle inkriminirati dotičnog mutikašu i prokazati ga kao osobu koja možebitno zloupotrebljava svoj utjecaj i položaj u društvu. ali ne... o tome nečemo pričati jer je to gospodinu manhunteru postalo degutantno. ali ne, manhunteru, nije to degutantno. tvoj postupak je degutantan. tvoj mladjo je degutantan.

tu više nema nikakve sumnje. mladjo mora pasti. a niti manhunter ne može više biti moderator. obojica su sramota za ovaj forum.



Koje su to sve konspiracije u pozadini. Kabala, masonske lože...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/08/2022 : 21:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma pusti to kiky
nema smisla šibati mrtvog konja (iako si i opet duhovit i vrckav, to ti moram priznati;)))

kažem ti, ajmo mi na lijepe stvari. na Mister Noa.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/08/2022 : 21:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kiky, volim i ja tebe! Nego si mi mnogo nešto nervozan. Nije ti to zdravo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/08/2022 : 21:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma pusti to kiky
nema smisla šibati mrtvog konja (iako si i opet duhovit i vrckav, to ti moram priznati;)))

kažem ti, ajmo mi na lijepe stvari. na Mister Noa.




Stinky naslučujem između tebe i duhovitog i vrckavog Kikya početaka jednog divnog prijateljstva

Edited by - RAKOSI4 on 04/08/2022 21:36:09
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/08/2022 : 21:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
El ti znaš zašto mladjo nije prijavio ukradene stripove policiji (a sam je policajac hahahaha) nego ih je kupio?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/08/2022 : 21:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Stinky naslučujem između tebe i duhovitog i vrckavog Kikya početaka jednog divnog prijateljstva



pa kiky i ja smo odavno prijatelji
znali smo se tu i tamo pokefati, ali tim je naše drugarstvo to jače raslo... ko mister no i kruger kad se pokebaju, a onda cugaju cachacu i plešu sambu
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/08/2022 : 21:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Stinky naslučujem između tebe i duhovitog i vrckavog Kikya početaka jednog divnog prijateljstva



pa kiky i ja smo odavno prijatelji
znali smo se tu i tamo pokefati, ali tim je naše drugarstvo to jače raslo... ko mister no i kruger kad se pokebaju, a onda cugaju cachacu i plešu sambu



Isto ti malo pripazi i drž se više zida,opreza nikad dosta
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 04/08/2022 : 21:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

El ti znaš zašto mladjo nije prijavio ukradene stripove policiji (a sam je policajac hahahaha) nego ih je kupio?



A što to tebe toliko uzrujava što je ovaj kupio?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/08/2022 : 21:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
A sto se ti toliko uzbudujes ovim mojim pitanjem? Da i ti nesto nemas sa cijelim tim slucajem?

Policajac kupuje ukradenu robu za koju zna da je ukradena… ma da, nista cudno.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 04/08/2022 : 21:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

A sto se ti toliko uzbudujes ovim mojim pitanjem? Da i ti nesto nemas sa cijelim tim slucajem?

Policajac kupuje ukradenu robu za koju zna da je ukradena… ma da, nista cudno.



I ja sam član iste masonske lože. Dok razmišljamo kako pokoriti svijet bavimo se krađom stripova i njihovom preprodajom.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/08/2022 : 21:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
E bas si mi spustio. Prepametan si
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/08/2022 : 21:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Jos kad bi odgovorio na jedno sasvim razumno pitanje
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000