forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 SPUTNIK predstavlja: U VALOVIMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Valent
Starting Member

8 Posts

Member since 10/05/2021

Posted - 10/08/2022 : 12:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Valent a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima,

eto, nekoliko tjedana kasnije no što je bilo planirano napokon nam je iz tiska izašao U VALOVIMA od AJ Dunga (naslov originala: IN WAVES).

Neću vas gnjaviti s krvlju, znojem i suzama koje su uložene u strip, no vjerujem da će uloženi trud biti jasno vidljiv ljudima koji će ga primiti u ruke.

Na linku su tehnički podatci i ogledne stranice:
https://sputnik-stripovi.com/

Do kraja ljeta ćemo ovaj i ostale stripove prodavati uz mali popust.

Želim svima ugodan ostatak ljeta.

verab
Senior Member

Croatia
2207 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 10/08/2022 : 13:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Sjajno!
Čestitke na odabiru naslova.

Ide to sve bolje i bolje, Pereira Tvrdi mi je bio pravo otkriče, hvala! In Waves nije, dugo mi stoji u BD wishlisti, sad ga s guštom mičem i čekam da se Sputnikov pojavi po striparnicama.

Usput, šta je reći da "U valovima" ide u mekim koricama na malom formatu američkog paperbacka? :(

cijena je bombon, 372 str. za akcijske 162 kn. njam njam :))

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Valent
Starting Member

8 Posts

Member since 10/05/2021

Posted - 10/08/2022 : 13:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Valent a Private Message  Reply with Quote
Hvala na pohvalama.

Što se formata i uveza tiče, htjeli smo izbaciti naslov što bliže originalu.

U tim dimenzijama je naslov izašao u Eng, USA i Francuskoj itd., pa mislim da je cool da ga i naši čitatelji imaju u takvom formatu.
Također, meni osobno je "deblje" stripove manjeg formata draže i jednostavnije čitati u mekom uvezu, no to sam samo ja.

Svakako javi kakav ti se čini. ;)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
21583 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/08/2022 : 15:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Meki all the way🙂
Još fali roto papir😉

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2207 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 10/08/2022 : 16:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
jaki roto papirna nesrićo, nije ti to Šang Či.

ako je uvez dobro šivan blokete u mekim koricama su zakon, još ako imaju i klapne, e pa bolje ne može.

@Valent, svakako javim.

Go to Top of Page

ŠAŠ
Junior Member

402 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 10/08/2022 : 19:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
od izdavača nobrow mi je in waves bio jedan od stripova na wishlisti tako da je odlično što je dobio domaće izdanje i ne moram uzimati englesko.jedino mi je žao što je soft cover
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
5752 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/08/2022 : 00:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nisam siguran koliko je ovo strip za mene, ali mi je iznimno drago vidjeti novi naslov u Sputnikovom katalogu. Čestitam!

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2207 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 15/09/2022 : 15:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Pametno, s nevjerojatnom lakoćom ispričana jedna intimna i bolna priča. Iako je riječ o teškoj temi, gubitku voljene osobe, izbjegnuta je patetika i propadanje u crnilo, upravo suprotno.
Sve puca od života i energije. Baš kao ocean, kako valovi. AJ Dungo ovdje je napravio nešto uistinu posebno. Spojio je školski projekt o surferskoj ikoni i osobnu tragediju u predivnu priču stopljenu u cjelinu kroz tri vizure, tri sudbine... otkrivajuči nam svoj pripovjedački talent. A i likovni. Pročišćen elegantan lirski crtež kroz tirkizno zelene tonove i foto-vintage smeđe savršeno prati i spaja radnju.

U valovima sve dolazi i prolazi, i naše težnje i naši snovi, snage i slabosti, velike i male priče... hvala izdavaču što nam je donio ovu.

"Ispraznost je trajna. Ali tuga nema prepoznatljiv uzorak. Ona samo dođe i ode, Nepredvidljiva je, proizašla iz oluje u daljini, duboko u oceanu, daleko od pogleda, ondje gdje se miješa voda s površine i voda iz dubina. Nadire kanalima, oblikuje se i juri svom snagom, dok ne dođe do loma. Raste sve dok više nije u stanju zadržati svoj oblik. Postaje nestabilna i rasplinjava se. Naposljetku se primiruje u spokojnu i ujednačenu površinu. A onda se povuče, samo da bi sve krenulo ispočetka"

Edited by - verab on 15/09/2022 15:33:00
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000