forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na 50% popusta (ili više) - preporuke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 31/08/2022 : 16:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da Fibra na webshopu drži dosta stripova na stalnom popustu od 50% ili više, palo mi je na pamet da bi mogli imati jednu temu di bismo se fokusirali na te naslove, odnosno možda preporučili jedni drugima neke od njih sada dok su na ovako izrazito osjetnom sniženju.

Popis takvih stripova je ovdje:
https://www.fibra.hr/popusti/

Koji su vaši favoriti?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 31/08/2022 : 16:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

S obzirom da Fibra na webshopu drži dosta stripova na stalnom popustu od 50% ili više, palo mi je na pamet da bi mogli imati jednu temu di bismo se fokusirali na te naslove, odnosno možda preporučili jedni drugima neke od njih sada dok su na ovako izrazito osjetnom sniženju.

Popis takvih stripova je ovdje:
https://www.fibra.hr/popusti/

Koji su vaši favoriti?



Ne znam kako Gospodin Jean još uvijek nije rasprodan, meni je odličan. Kupio ga po punoj cijeni. Ova cijena je smiješna.

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11668 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 31/08/2022 : 16:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Od mene preporuka za ova 3:

Trgovina na 70%
Hitman 50&
Njujorški triptih 40%

Have mercy
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/08/2022 : 16:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Rat-man. Šteta što više nema šestice.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/08/2022 : 16:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Jerome, naravno
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29196 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 31/08/2022 : 16:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Oda Kirihitu, Trgovina, Esteban i Gospodari ječma

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 31/08/2022 : 16:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote


Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2502 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 31/08/2022 : 16:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Sputnikove godine.
Tyler Cross.
Velika Šninkelova moč.
Bilo šta od Trondheima.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10049 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/08/2022 : 16:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ja više ne preporučujem jer kada čitam poslije mišljenje onih koji su kupili bolje je da nisam ništa preporučio.

Ipak treba reći da je tu bar 60% sjajnih naslova, a jedva oko 5% da ne bih preporučio.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 31/08/2022 : 18:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Jean, Kirihito, Swampy, Paul, Matteo i Trgovina su sve jako dobri do odlični stripovi, ali nažalost, što zbog rasprodaje, što zbog prestanka objavljivanja, nisu kompletno dobavljivi. Naravno, isto vrijedi i za Tvrđe, ali to smatram da se podrazumijeva.

Od jednopuca bih izdvojio sljedeće:

Sotonija
Come prima
Fantomasov gnjev
Realist
Salvatore
Tyler Cross


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10049 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/08/2022 : 19:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner
Salvatore



Već sam mislio da se samo meni sviđa (malo je to reći).

quote:
Originally posted by corto33

Sputnikove godine.



Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/08/2022 : 19:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
@shaner

Matteo? Fantomasov gnjev? Realist? Salvatore? Svakako se uvijek veselim tvojim preporukama. Samo naprijed . Matteo mi je osobno jedan tako uzasno dosadan i bezvezan strip, da jos uvijek darujem oba integrala Carobne. Ocito ih nitko nece .

Inace, ipak preporucujem ama bas sve stripove na 50%. Koliko god se neki meni ne sviđali iz nije vazno kojih razloga, ipak se radi o dobrim stripovima.

A favoriti su Trans, Y, Hitman, Trondheim, Daredevil, Esteban, Ubojica, Tyler i Skalpirani.

Jack the Black.

Edited by - mike on 01/09/2022 07:12:54
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10049 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/08/2022 : 19:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Zlato i krv odličan avanturistički strip.

Silas Corey također.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/08/2022 : 20:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Shaner
Salvatore



Već sam mislio da se samo meni sviđa (malo je to reći).




Ima nas. Priča s praščićima je vrh.
Ali njega se ne usudin nikome priporučit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/08/2022 20:11:32
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/08/2022 : 20:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Zlato i krv odličan avanturistički strip.

Silas Corey također.


Zlato i krv odličan, ali si off topic jer je "samo" na 40%.
Od 40% ekipe, preporuka i za Markiza od Anaona.

Esteban je odličan strip, šteta je ne iskoristit 50% popusta ko do sad nije pazarija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/08/2022 20:11:02
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2441 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 31/08/2022 : 21:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Od kada je objavljen samo hvalospevi za Bonhommeovog Estebana, ne vidim zasto...strip ima dobru postavku, atraktivno mesto radnje, ali sve ostalo bas lose...neupecatljiv, nerealan glavni junak, o ostalima da ne govorimo, nema ni mrve karakterizacije, obicni statisti, na celu sa kapetanom kome je kit izbio oko?!? pa ulazak u glecer, bekstvo iz zatvora, iz loseg u gore. Mogla je ovo biti sjajna avantura, od Bonhommea uvek mnogo ocekujem, ali ovde mi sve prosek, crtez jeste sjajan, ali prica ne pije vodu, ne vezuje citaoca za likove, niti tera da vidis sto dalje...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 31/08/2022 : 21:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

@shanner

Matteo? Fantomasov gnjev? Realist? Salvatore? Svakako se uvijek veselim tvojim preporukama. Samo naprijed . Matteo mi je osobno jedan tako uzasno dosadan i bezvezan strip, da jos uvijek darujem oba integrala Carobne. Ocito ih nitko nece .



Znaš kako to ide, svakom svoje.

Matteo je meni vrlo dobar u prva dva albuma, kasnije malo pada ali i dalje je to na visokoj razini. Fantomasov gnjev je pričom prosječan, ali zato vizualno rastura. Potonje vrijedi i za Salvatorea, koji je k tome još i strašno zabavan, samo što je nedovršen. Realist zapravo i nije strip nego serija ilustracija iz života autora, ali opet zanimljiv zbog teme.

Inače, slažem se s time da vrijedi kupiti gotovo svaki od naslova na tako velikom popustu. Em su u pitanju (samo) dobri stripovi, em će se pokazati kao investicija jednom kad se rasprodaju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 31/08/2022 : 21:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Shaner
Salvatore



Već sam mislio da se samo meni sviđa (malo je to reći).




Ima nas. Priča s praščićima je vrh.
Ali njega se ne usudin nikome priporučit.


Ja sam stvarno guštao u Salvatoreu, ali mi kod njega baš smeta nedovršenost (za razliku od, recimo, Blainovih radova).


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 31/08/2022 : 21:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Od kada je objavljen samo hvalospevi za Bonhommeovog Estebana, ne vidim zasto...strip ima dobru postavku, atraktivno mesto radnje, ali sve ostalo bas lose...neupecatljiv, nerealan glavni junak, o ostalima da ne govorimo, nema ni mrve karakterizacije, obicni statisti, na celu sa kapetanom kome je kit izbio oko?!? pa ulazak u glecer, bekstvo iz zatvora, iz loseg u gore. Mogla je ovo biti sjajna avantura, od Bonhommea uvek mnogo ocekujem, ali ovde mi sve prosek, crtez jeste sjajan, ali prica ne pije vodu, ne vezuje citaoca za likove, niti tera da vidis sto dalje...


Nisu samo hvalospjevi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2441 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 31/08/2022 : 21:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Ti se druze etabliras kao jedan od najprofinjenijih kriticara :-)
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6044 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 31/08/2022 : 21:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Čudno da je Tyler Cross još uvijek dostupan, i to još na ovakvom popustu. Baš sjajna prilika za odličan strip.
Smrt Caru, Sylas Corey Esteban - jako dobri avanturistički stripovi.
Jonathan - s obzirom kad je izašao i na kakvom je sad popustu, očito je da nema puno fanova kod nas. Što je meni neshvatljivo. Jedan od najboljih "fibrinih" autora, fina avantura sa sjajnim dodacima i fotografijama. Izdanje za prste polizat.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/08/2022 : 21:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Shaner
Salvatore



Već sam mislio da se samo meni sviđa (malo je to reći).




Ima nas. Priča s praščićima je vrh.
Ali njega se ne usudin nikome priporučit.


Ja sam stvarno guštao u Salvatoreu, ali mi kod njega baš smeta nedovršenost (za razliku od, recimo, Blainovih radova).




I meni smeta nezavršenost kod Salvatorea. Ali onaj dio putovanja koji smo mogli popratit je jako zabavan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/08/2022 : 21:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Čudno da je Tyler Cross još uvijek dostupan, i to još na ovakvom popustu. Baš sjajna prilika za odličan strip.



Slažen se. Promaklo mi je da je i Tyler na 50%.
quote:
Originally posted by Aco


Jonathan - s obzirom kad je izašao i na kakvom je sad popustu, očito je da nema puno fanova kod nas. Što je meni neshvatljivo. Jedan od najboljih "fibrinih" autora, fina avantura sa sjajnim dodacima i fotografijama. Izdanje za prste polizat.



Dobar mi je Cosey. Bolji su mi njegovi one shot stripovi nego Jonathan, ali vridi ovih novaca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/08/2022 : 22:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Od kada je objavljen samo hvalospevi za Bonhommeovog Estebana, ne vidim zasto...strip ima dobru postavku, atraktivno mesto radnje, ali sve ostalo bas lose...neupecatljiv, nerealan glavni junak, o ostalima da ne govorimo, nema ni mrve karakterizacije, obicni statisti, na celu sa kapetanom kome je kit izbio oko?!? pa ulazak u glecer, bekstvo iz zatvora, iz loseg u gore. Mogla je ovo biti sjajna avantura, od Bonhommea uvek mnogo ocekujem, ali ovde mi sve prosek, crtez jeste sjajan, ali prica ne pije vodu, ne vezuje citaoca za likove, niti tera da vidis sto dalje...


vidiš,meni je Esteban predivan strip - sve ovo što si napisao,kod mene je skroz suprotno.Do sada sam ga pročitao tri puta,i uvek maksimalno uživao.
Priča pije vodu,vezao sam se za likove,glavni junak odlično prikazan,realan...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/08/2022 : 22:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kozi mi je sjajan,ali Džonatan me nije kupio - mada za ove pare itekako vredi.
Od ostalih na popustu od 50% i više,osim Džonatana,Realista i Ratmena,svi su mi jako dobri do odlični,i grehota ih je ne kupiti za bagatelu po kojoj se nude.Jbte,Žerom 10 jura,Gospodin Žan i Tvrđe ko pišljivi kiosk Zagor...Skalpirani,Esteban,Moć nevinih i Tajler Kros,stripovi iz kategorije 5+ po ekstra povoljnoj ceni...
Doduše,tek treba da overim Šumu devica i Vražju dolinu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/08/2022 : 22:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kozi mi je sjajan,ali Džonatan me nije kupio - mada za ove pare itekako vredi.
Od ostalih na popustu od 50% i više,osim Džonatana,Realista i Ratmena,svi su mi jako dobri do odlični,i grehota ih je ne kupiti za bagatelu po kojoj se nude.Jbte,Žerom 10 jura,Gospodin Žan i Tvrđe ko pišljivi kiosk Zagor...Skalpirani,Esteban,Moć nevinih i Tajler Kros,stripovi iz kategorije 5+ po ekstra povoljnoj ceni...
Doduše,tek treba da overim Šumu devica i Vražju dolinu.


Možda kod Gospodina Jeana ljudima smeta šta ga Marko neće nastavit izdavat, a ne bi tribalo. Radi se o kratkin pričama pa i ne smeta toliko šta se ne nastavlja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/08/2022 22:41:54
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000