forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na Interliberu 2022.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

lwood
Advanced Member



Colombia
46571 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/11/2022 : 18:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by corto33

Odlične su mi majice. Šteta samo što nema Rahana.
Vidimo se na Interliberu.


Kao što biram stripove tako da objavljujem ono što bih ja volio čitati, tako i majice radim one koje bih ja nosio.
A, ne bih baš nosio narančastu majicu s Rahanom, sorry:)
Vidjet ćemo dogodine.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 01/11/2022 : 18:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
Obzirom na to da mi koji nismo u
mogućnosti dotrkeljat do metropole
nismo u ravnopravnoj situaciji glede
ponude stripova a i majica, odnosno
moramo strepit hoće li još ostat što
od onog što preferiramo - ja bi iz
ove perspektive da nam se vrati corona,
pa svi u web shop,
možda ipak da i mi imamo usporedan
InternetLiber ?!?
i da, i ja sam za Rahanovu majicu, i naravno da ne ide na narančastu, može
recimo na bijelu podlogu (ka i Ken)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/11/2022 : 18:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sr77777

Obzirom na to da mi koji nismo u
mogućnosti dotrkeljat do metropole
nismo u ravnopravnoj situaciji glede
ponude stripova a i majica, odnosno
moramo strepit hoće li još ostat što
od onog što preferiramo - ja bi iz
ove perspektive da nam se vrati corona,
pa svi u web shop,
možda ipak da i mi imamo usporedan
InternetLiber ?!?
i da, i ja sam za Rahanovu majicu, i naravno da ne ide na narančastu, može
recimo na bijelu podlogu (ka i Ken)




I ja sam za Web IL tj njega čekam, ali daj mi objasni kakvim trikovima i magijama da uz crnčenje na samom IL odrade i obradu narudžbi za Web kupce?

Marko neka me ispravi, ali koliko je meni poznato 2 ih je. Za IL uzme još ekipe i npr Supermarka koji mu odma vrijedi za trojicu.
Ne znam, da li je uzeo nekog za ispomoć i za web IL.

Da puste za poslije IL? Misliš da ima samo 5 narudžbi?
Vj bi se ukenjali dok bi isplivali od svih tih narudžbi i siguran sam da im je lakše kada rade to odmah.
Ako si ikad kupovao, onda znaš da ti valjda u roku od 1h stigne onaj mail od GLS-a da imaju paket za tebe. Ovo važi za jutro, ako kupiš kasnije, onda i dostava ide kasnije 1 dan. Ali sve u svemu opasno su brzi i u najvećoj navali.
Ugl ovako je jedino izvedivo IMHO, prednost ekipi uživo, a za nas koji ne idemo uživo što bude bude.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 01/11/2022 18:52:48
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 01/11/2022 : 18:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by corto33

Odlične su mi majice. Šteta samo što nema Rahana.
Vidimo se na Interliberu.


Kao što biram stripove tako da objavljujem ono što bih ja volio čitati, tako i majice radim one koje bih ja nosio.
A, ne bih baš nosio narančastu majicu s Rahanom, sorry:)
Vidjet ćemo dogodine.



Može onda dogodine neka narančasta sa Rahanom i Cat Claw.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25950 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2022 : 18:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Popust za IL i pokloni za IL su za one koji idu na IL.
Logično?

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 01/11/2022 19:01:23
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2022 : 18:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Nadam se standardno odlicnoj ekipi na standu, citaj Supermark, Tiho, Matija itd..

Jack the Black.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25950 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2022 : 19:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ko gleda ekipu pored stripova?
Sumnjiv si mi.🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 01/11/2022 : 19:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Sr77777

Obzirom na to da mi koji nismo u
mogućnosti dotrkeljat do metropole
nismo u ravnopravnoj situaciji glede
ponude stripova a i majica, odnosno
moramo strepit hoće li još ostat što
od onog što preferiramo - ja bi iz
ove perspektive da nam se vrati corona,
pa svi u web shop,
možda ipak da i mi imamo usporedan
InternetLiber ?!?
i da, i ja sam za Rahanovu majicu, i naravno da ne ide na narančastu, može
recimo na bijelu podlogu (ka i Ken)




I ja sam za Web IL tj njega čekam, ali daj mi objasni kakvim trikovima i magijama da uz crnčenje na samom IL odrade i obradu narudžbi za Web kupce?

Marko neka me ispravi, ali koliko je meni poznato 2 ih je. Za IL uzme još ekipe i npr Supermarka koji mu odma vrijedi za trojicu.
Ne znam, da li je uzeo nekog za ispomoć i za web IL.

Da puste za poslije IL? Misliš da ima samo 5 narudžbi?
Vj bi se ukenjali dok bi isplivali od svih tih narudžbi i siguran sam da im je lakše kada rade to odmah.
Ako si ikad kupovao, onda znaš da ti valjda u roku od 1h stigne onaj mail od GLS-a da imaju paket za tebe. Ovo važi za jutro, ako kupiš kasnije, onda i dostava ide kasnije 1 dan. Ali sve u svemu opasno su brzi i u najvećoj navali.
Ugl ovako je jedino izvedivo IMHO, prednost ekipi uživo, a za nas koji ne idemo uživo što bude bude.

Neizmjerno cijenim i poštujem lik i djelo naše Fibre i Marka koji stoji iza cijelog projekta, vjerujem da je "navala" slaba riječ za ono što slijedi,
imam rješenje, ako ne ide u isti tjedan a onda neka InernetLiber ide od sutra do 07.11.


Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 01/11/2022 : 19:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Opustili smo se ove zadnje dvije godine. Meni će isto biti žao ako ne bude 25% popusta za web, ali shvatiti ću. Žao mi je i jer nemam mogućnost ići u ZG. Možda da se Marko ubuduće za MFK vrati kući? 😄
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 01/11/2022 : 19:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Sr77777

Obzirom na to da mi koji nismo u
mogućnosti dotrkeljat do metropole
nismo u ravnopravnoj situaciji glede
ponude stripova a i majica, odnosno
moramo strepit hoće li još ostat što
od onog što preferiramo - ja bi iz
ove perspektive da nam se vrati corona,
pa svi u web shop,
možda ipak da i mi imamo usporedan
InternetLiber ?!?
i da, i ja sam za Rahanovu majicu, i naravno da ne ide na narančastu, može
recimo na bijelu podlogu (ka i Ken)




I ja sam za Web IL tj njega čekam, ali daj mi objasni kakvim trikovima i magijama da uz crnčenje na samom IL odrade i obradu narudžbi za Web kupce?

Marko neka me ispravi, ali koliko je meni poznato 2 ih je. Za IL uzme još ekipe i npr Supermarka koji mu odma vrijedi za trojicu.
Ne znam, da li je uzeo nekog za ispomoć i za web IL.

Da puste za poslije IL? Misliš da ima samo 5 narudžbi?
Vj bi se ukenjali dok bi isplivali od svih tih narudžbi i siguran sam da im je lakše kada rade to odmah.
Ako si ikad kupovao, onda znaš da ti valjda u roku od 1h stigne onaj mail od GLS-a da imaju paket za tebe. Ovo važi za jutro, ako kupiš kasnije, onda i dostava ide kasnije 1 dan. Ali sve u svemu opasno su brzi i u najvećoj navali.
Ugl ovako je jedino izvedivo IMHO, prednost ekipi uživo, a za nas koji ne idemo uživo što bude bude




Neizmjerno cijenim i poštujem lik i djelo naše Fibre i Marka koji stoji iza cijelog projekta, vjerujem da je "navala" slaba riječ za ono što slijedi,
imam rješenje, ako ne ide u isti tjedan a onda neka InernetLiber ide od sutra do 07.11.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/11/2022 : 19:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Batman majica mi je super, Magnus također jako dobar, Inkal mi se ne sviđa. Mislija sam uzet samo Prometeju, al nagurat ću još tih 110 kn zbog majice

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4132 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/11/2022 : 09:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Malo mi je žao što se sa Inkal majicom išlo na meni ne baš omiljeni kvadratni oblik, puno bi mi prigodnije bilo ovako nešto: https://i.postimg.cc/pV3VdQHt/fbrmajopcija2.jpg
Ali siguran sam da će uživo ova zlatna na crno biti jako kul!


quote:
Originally posted by Sr77777
imam rješenje, ako ne ide u isti tjedan a onda neka InernetLiber ide od sutra do 07.11.


Lijepo ti čovjek napiše da ne mogu fizički biti prisutni i u skladištu i na Interliberu i ti opet po svome. Rahan ti ionako izlazi 11.11 a ne 7.11. i to ako bude sreće u tiskari. Čega se bojiš?

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 02/11/2022 09:23:12
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4884 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 02/11/2022 : 10:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Malo mi je žao što se sa Inkal majicom išlo na meni ne baš omiljeni kvadratni oblik, puno bi mi prigodnije bilo ovako nešto: https://i.postimg.cc/pV3VdQHt/fbrmajopcija2.jpg



Da se i ja pridružim željama i pozdravima (aka cjepidlačenju): Također, ne volim taj kvadratni/pravokutni oblik preko cijele majice. Ne sviđa mi se ni estetski, a i više se znojim u tome (pamuk diše, print ne). Zato nisam onomad uzeo Watchmen majicu npr. (draže bi mi bilo da je išao samo smajlić). Ne volim ni kad print ima previše napadne boje u odnosu na majicu, ni natpise.

Najbolje majice dosad:
1. L&R
2. V
3. Hellboy
4. Eternaut

Edited by - vukozec on 02/11/2022 11:00:49
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10127 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/11/2022 : 10:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Cromwell

Malo mi je žao što se sa Inkal majicom išlo na meni ne baš omiljeni kvadratni oblik, puno bi mi prigodnije bilo ovako nešto: https://i.postimg.cc/pV3VdQHt/fbrmajopcija2.jpg



Da se i ja pridružim željama i pozdravima (aka cjepidlačenju): Također, ne volim taj kvadrat oblik preko cijele majice. Ne sviđa mi se ni estetski, a i više se znojim u tome (pamuk diše, print ne). Zato nisam onomad uzeo Watchmen majicu npr. (draže bi mi bilo da je išao samo smajlić). Ne volim ni kad print ima previše napadne u odnosu na majicu, ni natpise.

Najbolje majice dosad:
1. L&R
2. V
3. Hellboy
4. Eternaut


Ove dvi su mi najdraže.
I meni je najdraže da su printovi jednobojni i šta jednostavniji.

Usput, evo šta san jutros obuka:
[/url]

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/11/2022 11:09:18
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/11/2022 : 11:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hellboy i Eternaut su prva liga, Hellboy mi je možda i najdraža uopće. Ža mi je šta ima koju godinu nisam uzea onu bež na Alvara Mayora, ta je bila super.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6971 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/11/2022 : 17:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je žao što nisam uzeo Eternauta. Te godine sam na kraju skupio za dvije majice i obje su bile L&R, jedna meni, jedna ženi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4884 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 02/11/2022 : 18:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Meni je žao što nisam uzeo Eternauta. Te godine sam na kraju skupio za dvije majice i obje su bile L&R, jedna meni, jedna ženi.







Meni je žao što nisam uzeo Eternauta i još koju L&R, za sebe, kad se ova raspadne :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25950 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2022 : 19:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čuvam Fibrine majice ko vjeverica lješnake

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ðango nema milosti
Starting Member



57 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 02/11/2022 : 19:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ðango nema milosti a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbolja Marshall Bass ta plava boja je odlična.A strip me oborio s nogu.To je "Visoka pilotaža" ne znam do kada će moći držati taj ritam.
To je nenadjebivo!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2524 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 02/11/2022 : 19:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Malo mi je žao što se sa Inkal majicom išlo na meni ne baš omiljeni kvadratni oblik, puno bi mi prigodnije bilo ovako nešto: https://i.postimg.cc/pV3VdQHt/fbrmajopcija2.jpg


Može!
A može i 'vako, nek' je fešta. o'zlata


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4132 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/11/2022 : 20:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Haha ne mogu smisliti alloverprintove ni estetski ni fizički (ovo što kaže Vukozec) ali ovo čak izgleda jebački.
No ne bih to obukao za ništa na svijetu, eventualno da ostarim i popizdim ko Žodo Pretjerivač!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28983 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2022 : 20:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Haha ne mogu smisliti alloverprintove ni estetski ni fizički (ovo što kaže Vukozec) ali ovo čak izgleda jebački.
No ne bih to obukao za ništa na svijetu, eventualno da ostarim i popizdim ko Žodo Pretjerivač!


Pod "izgleda jebački" misliš "izgleda kao nešto što bi nosio makro sa 27 ukrajinskih kurvi u Bronxu" ili..?:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25950 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2022 : 20:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ja bi s ponosom nosija tu zlatnu🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/11/2022 : 20:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ja bi s ponosom nosija tu zlatnu🙂



Ti i Ronaldo iz Kozari boka
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3139 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 02/11/2022 : 20:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ova verabova je takav trap rap trash, cela Atlanta bi ovo kupila
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000