forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Umro Siniša Mihajlović
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sawitch
Advanced Member



Serbia
39401 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2022 : 16:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Par sati ore nego sto je umro setio se njega i bilo mi nekako tesko i napisem post na FB da izdrzi. I on umre. Bas mi bilo zao. Gresio je u nekim izjavama tokom ‘90-ih, i sam je priznao. Ali isto tako treba znati da je odjebao javno SPS. Koji danasnji bi javno odjebao SNS? Nijedan. Djokovic je isao da se slika sa Vucicem. Mihajlovic je bio kosmopolita. Iako cigan, bas mi je zao.
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
376 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 18/12/2022 : 17:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Par sati ore nego sto je umro setio se njega i bilo mi nekako tesko i napisem post na FB da izdrzi. I on umre. Bas mi bilo zao. Gresio je u nekim izjavama tokom ‘90-ih, i sam je priznao. Ali isto tako treba znati da je odjebao javno SPS. Koji danasnji bi javno odjebao SNS? Nijedan. Djokovic je isao da se slika sa Vucicem. Mihajlovic je bio kosmopolita. Iako cigan, bas mi je zao.



Trebalo bi da se uzdrzis od politickih pamfleta i promociji sopstvenih politickih lutanja na ovakvoj temi. Ako Sinisa nije u sportu uradio nesto sto bi ti smatrao znacajnim da se pomene, bojle je da ostanes tih.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39401 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2022 : 19:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nekad je bolje cutati pa da misle da si glup nego progovoriti pa to potvrditi.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000