forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Albumi 2023. godine
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 31/01/2023 : 22:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
novi album od katatonije ima odlične solaže

pjesma austerity i autor ,baš fine solaže

vidim to neki novi gitarist ,došao 2016te

Edited by - ŠAŠ on 31/01/2023 22:27:07
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/02/2023 : 17:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Man or Astro-Man?: Distant Pulsar
Vjerojatno stoto po redu izanje ovog psihodeličnog surf rock benda ne donosi ništa novo ni nečuveno, no na kraju krajeva to je skroz okej. MoAM je grupa koja donosi čistu energičnu zabavu malo "odmaknutijeg" surf rocka uz sampleove nekih zaboravljenih SF serija i filmova, tako da sve skupa zvuči skroz kul i zabavno.

- Lil Yachty: Let's Start Here
Okej, znam, koji kurac? Lil Yachty, ozbiljno? Inače me stvarno niti mrvice ne zanima mumble rap (najbolje ime žanra ikad), no nekako sam slučano naišao na recenziju ovog albuma gdje se spominje da zapravo i nema veze s rap muzikom već stilski više pripada psihodeličnom rocku 60ih. Rekoh "okej, ajmo poslušat čisto iz znatiželje" i bome stvarno je krenulo u tom điru. Naravno, nije to ni blizu onog pravog psycha it "onog" vremena, no osjeti se da je ta muzika služila kao inspiracija. Prvih 5-6 stvari mi je bilo skroz okej, čak sam bio i manje-više zadovoljan, no nakon toga je album malo po malo gubio pravac, a s time je i nestajao moj interes. Ipak, svaka čast za izvlačenje jednog pomalo marginaliziranog podžanra od strane moderne generacije.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/02/2023 : 17:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- In Flames: Foregone
In Flamesi su s ovim albumom napravili najbolje izdanje u posljednjih 15ak godina karijere benda... No nažalost, sva ta izdanja iz prethodnog desetljeća i pol su tako slaba da ni ovaj pomak prema gore nije nešto ekstra. Naravno, puno je ovo bolje od zadnja 3-4 albuma, pogotovo u nekim elementima gdje (napokon) sliče na stare sebe, no nedovoljno da bi ga htio poslušati još koji put. Šteta, jer potencijal je itekako tu, samo nikako da ga iskoriste kako treba.

- Riverside: ID.Entity
Riverside već dugo vremena krstare po granici između prog rocka i metala i u većini slučajeva mi se ta kombinacija sviđala. S ovogodišnjim albumom su se okrenuli u još neke neistražene vode, no sve skupa to djeluje poprilično razbacano i kao da nedostaje konkretne forme. Album prvenstveno djeluje kao nakupina raznoraznih ideja, a ne kao koherentno djelo. Nije loše, al mogu oni to puno bolje.

- Ronnie Romero: Raised on Heavy Radio
Aktualni vokal Blackmoreovog Rainbowa izbacio je sasvim solidan album obrada koje, naravno, nisu u rangu originala, no skroz su korektne ukoliko želite preslušati neke dobro poznate pjesme u novom ruhu. Lijepo je čuti modernu adaptaciju pjesme "Turbo Lover" Judas Priesta ili pak sasvim neočekivanu "The Shining" is Black Sabbathove faze s Tonyjem Martinom na vokalu, baš kao i "The Battle Rages On", pomalo zaboravljenu Deep Purple stvar iz druge faze s Blackmoreom. Sve u svemu, neloše za usputno slušanje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2023 : 15:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Kovacs: Child of Sin
Kovacs je prije nekoliko godina bila pravo osvježenje na glazbenoj sceni, a zagrebački koncert prošle jeseni me doslovno oduševio tako da sam jedva čekao novi album. Međutim, nisam zadovoljan ako ćemo iskreno. Za razliku od raznolika prva dva, na ovom trećem su sve pjesme slične jedna drugoj, jako je malo izmjena tempa tako da se nakon nekog vremena sve one utapaju u monotoniji. Šteta, nadao sam se još jednom vrhunskom ostvarenju.

- Laibach: Love Is Still Alive
Od Laibacha sam navikao da mogu očekivati to da ništa ne mogu očekivati s obzirom da su kroz karijeru šarali kroz gomilu različitih stilova. Ovogodišnji Love Is Still Alive donosi nekakav svemirski country (u nedostatku boljeg opisa) koji ispočetka zvuči baš kao čisti country, no kako stvari odmiču tako se pjesme postepeno prebacuju u nekakvu svemirsku elektronsku muziku. Nije loše stvarno, sviđa mi se ovako za usputno slušanje, no volio bi da su pjesme ipak malo raznolikije.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 22/02/2023 : 17:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
E, slušam svježi Avatar: Dance Devil Dance -
čudo jedno kako mi je album legao,
(žanrovski) natrpano svega i svačega
ali nekim čudom ide skupa i zvuči sjajno
doslovno od početka do kraja.
Vokal fascinantno dobar, svirka fantastična -
onako fino odmjereno, nema izdrkavanja,
ali kad treba, pokažu što mogu.

Nisam ih prije baš zapazio, razlog nepoznat;
treba sad pročešljati diskografiju, brdo albuma..
Živjeli Skandinavci

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 23/02/2023 : 16:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Evo izbacio sam još jedan novi album, ovaj put se radi o mom prvom bendu Mangroove i suradnji sa Jazz orkestrom HRTa. Album se zove Nešto veće od nas i objavljen je digitalno na svim stream kanalima i kao vinil za Aquarius records, tu ga možete preslušati https://www.youtube.com/watch?v=FXtoscRc7Qk&list=PLG6L1woq7q4mw28imhV6U0JbvPZcBIXe0&ab_channel=Mangroove-Topic
To mi je druga suradnja sa Jazz orkestrom HRTa, prva se desila sa Chuiem 2017. Stvaranje ovog albuma je pak totalno obilježila pandemija, počeli smo ga snimati još na jesen 2020te i onda je krenulo razbolijevanje, dok smo završili produkciju albuma svi su bar dva puta preboljeli covid. Pa se čekalo još i vinil pola godine, i album je napokon tu.
Naslovnicu je naslikao genijalni ilustrator iz Motovuna Igor Mudronja, tu imate njegov page https://www.facebook.com/ArtinSituMotovun, on i žena vode Art in Situ atelje u starom gradu Motovunu, ako naletite svakako navratite, rade i printeve na majice torbe hutice.
A koncertna promocija albuma Nešto veće od nas će se održati 30.3. u petom kupeu, ulaznice su već u prodaji preko entria https://www.entrio.hr/en/event/mangroove-i-jazz-orkestar-hrt-a-13445
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 23/02/2023 : 17:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Super, hvala za info

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/02/2023 : 18:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Super, obavezno će se poslušati.
Već danima vrtim Eternautovu Temu, ne mogu je izbit iz glave

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/02/2023 : 23:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Odlično, slušati će se!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 24/02/2023 : 09:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Super, obavezno će se poslušati.
Već danima vrtim Eternautovu Temu, ne mogu je izbit iz glave


To je taj hitod desetak minuta za svaki radio
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/02/2023 : 09:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Paka01

Super, obavezno će se poslušati.
Već danima vrtim Eternautovu Temu, ne mogu je izbit iz glave


To je taj hitod desetak minuta za svaki radio



Kad može Taylor Swift s 10-minutnom verzijom All Too Well harat ljestvicama, možete i vi

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/02/2023 : 17:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Insomnium: Anno 1696
Nikad u top klasi, al uvijek interesantni za poslušati, tako bih otprilike mogao opisati karijeru finaca Insomnium. Godinama sviraju jako kvalitetan melodeath koji zvuči uhu ugodno, svježe i interesantno, no konstantno mi fali "ono nešto" što bi ih podiglo u A klasu bendova. Ovogodišnji album slijedi sličnu formulu kao i svi prethodni, idalje je to onaj njihov prepoznatljivi riffasti melodični death metal tako da ako volite ovaj stil nećete ostati razočarani.

- Ulthar: Anthronomicon / Helionomicon
Dupli album koji u undergroundu bere jako dobre kritike, međutim meni je bezveze. Nerazlučivi zid buke koji bi trebao proći kao kaotični death metal jednostavno mi nije niti mrvicu napet.

- Tryglav: The Ritual
Iznenađujuće neloš album hrvatskog one-man melodičnog black metal benda. Lijepo skladano, sasvim pristojno snimljeno i sve u svemu ugodno za slušanje. Nisam očekivao bog zna šta, al moram priznati da sam zadovoljan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 24/02/2023 : 22:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Paka01

Super, obavezno će se poslušati.
Već danima vrtim Eternautovu Temu, ne mogu je izbit iz glave


To je taj hitod desetak minuta za svaki radio



Kad može Taylor Swift s 10-minutnom verzijom All Too Well harat ljestvicama, možete i vi

lagano pripremamo teren za nove epske Child in time, Stairway to heaven, Echoes, July morning... hitove
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2023 : 22:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Super, obavezno će se poslušati.
Već danima vrtim Eternautovu Temu, ne mogu je izbit iz glave



Evo i ja je vrtim na spotifaju

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/02/2023 : 22:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by Paka01

Super, obavezno će se poslušati.
Već danima vrtim Eternautovu Temu, ne mogu je izbit iz glave



Evo i ja je vrtim na spotifaju




A vinil sa strane skuplja prašinu...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2023 : 22:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ne skuplja, još je u celofanu, nikad odmotan, majka svih glanceera.

Jebiga, nove tehnologije zaludile nas stare ljude.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/02/2023 : 21:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Host: IX
Nick Holmes i Greg Mackintosh napravili su jedno od većih iznenađenja ove godine kad su najavili spin-off projekt Host, nazvan po istoimenom albumu matične im grupe Paradise Lost. Očekivano, album IX donosi muziku skoro pa identičnu stilu Paradise Lostovog albuma Host iz 1999. godine tako da ovdje imamo jednu sasvim solidnu dozu nešto ozbiljnijeg synthpopa. Sasvim ugodno za slušanje, no volio bi malo raznolikosti u pjesmama jer nakon nekog vremena sve zvuče dosta slično.

- Air Raid: Fatal Encounter
Jako dobar klasični heavy metal iz (već standardno) Švedske koji ne donosi ništa novoga, no ljubiteljima Judas Priesta i NWoBHM-a bi mogao biti sasvim zanimljiv. Ne mogu mu naći neku konkretnu manu, no opet nije me ni izbio iz postola. Korektno i to je to.

- Mangroove & Jazz Orkestar HRT: Nešto Veće od Nas
Koliko god mi je Chuijev "Zagreb-Berlin" bio šarolik, zabavan i razigran, toliko me ovaj album smorio i jedva sam ga preslušao. Opet ću reći, nije ova muzika moj đir i praktički nikad ne slušam ovako nešto, al nadao sam se da će me ipak iznenaditi. Nažalost ništa od toga... Sorry Chui

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/02/2023 : 23:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Novi album Depeche Modea izlazi uskoro ali ne znam da li je to za ovaj topic .

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 02/03/2023 : 18:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

- Host: IX
Nick Holmes i Greg Mackintosh napravili su jedno od većih iznenađenja ove godine kad su najavili spin-off projekt Host, nazvan po istoimenom albumu matične im grupe Paradise Lost. Očekivano, album IX donosi muziku skoro pa identičnu stilu Paradise Lostovog albuma Host iz 1999. godine tako da ovdje imamo jednu sasvim solidnu dozu nešto ozbiljnijeg synthpopa. Sasvim ugodno za slušanje, no volio bi malo raznolikosti u pjesmama jer nakon nekog vremena sve zvuče dosta slično.

- Air Raid: Fatal Encounter
Jako dobar klasični heavy metal iz (već standardno) Švedske koji ne donosi ništa novoga, no ljubiteljima Judas Priesta i NWoBHM-a bi mogao biti sasvim zanimljiv. Ne mogu mu naći neku konkretnu manu, no opet nije me ni izbio iz postola. Korektno i to je to.

- Mangroove & Jazz Orkestar HRT: Nešto Veće od Nas
Koliko god mi je Chuijev "Zagreb-Berlin" bio šarolik, zabavan i razigran, toliko me ovaj album smorio i jedva sam ga preslušao. Opet ću reći, nije ova muzika moj đir i praktički nikad ne slušam ovako nešto, al nadao sam se da će me ipak iznenaditi. Nažalost ništa od toga... Sorry Chui


jebga, dao si si bar truda
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/03/2023 : 22:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Majesties: Vast Reaches Unclaimed
Izgleda da malo po malo dolazi do revivala gothenburškog melodeatha, a ako će većina albuma zvučati kao ovaj od Majesties, stvarno se nemam šta žaliti. Ovo je odlična stvar i zvuči bolje nego išta šta su In Flames, Dark Tranquillity i At the Gates snimili zadnjih 20 godina. Divlje, agresivno, neobuzdano a opet istovremeno tako melodično i zarazno. Odličan album koji će se definitivno još vrtiti.

- Enslaved: Heimdal
Tek sam ga jednom poslušao, al itekako obećava. Svi koji ih prate znaju da Enslaved može biti teško probavljiv na prvu, no svakim novim slušajem otkrivaju neke nove stvari. Ovaj njihov miks retro proga i black metala još uvijek zvuči svježe i zanimljivo, pravi ih je gušt slušati.

- Metuzalem: Infra
Metuzalem je novi hrvatski death/doom bend inspiriran stilom ranih Paradise Losta, Anatheme i sličnih bendova koji su početkom 90ih svirali ovu unikatnu mješavinu death i doom metala. Ne zvuči loše, al nije me ni nešto baš izbilo iz postola, no svakako bi mu trebao dati još koju šansu jer obećava.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/03/2023 : 10:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/kultura/glazba/mangroove-i-jazz-orkestar-hrt-a-dzezeri-i-pop-bend-stopili-su-se-u-savrsenoj-ravnotezi-svojih-oprecnih-naravi-15314531

Evo, ni ja još nisam preslušao album, ali nisam ni gledao Dinamo Šibenik, spavao sa blizankama, istrčao maraton… godine su to, sve se usporilo.
No, viškratno sam preslušo Berlin i Dnevnik, nešto me tu asocira na vremensku prognozu, pogotovo Heavy weather.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 19/03/2023 : 19:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

https://www.jutarnji.hr/kultura/glazba/mangroove-i-jazz-orkestar-hrt-a-dzezeri-i-pop-bend-stopili-su-se-u-savrsenoj-ravnotezi-svojih-oprecnih-naravi-15314531

Evo, ni ja još nisam preslušao album, ali nisam ni gledao Dinamo Šibenik, spavao sa blizankama, istrčao maraton… godine su to, sve se usporilo.
No, viškratno sam preslušo Berlin i Dnevnik, nešto me tu asocira na vremensku prognozu, pogotovo Heavy weather.



Vremenska prognoza je tu nezaobilazni klasik
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/03/2023 : 11:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Dirty Shirley: Dirty Shirley
Ova grupa je u stvari projekt Georgea Lyncha (gitarist Dokkena) i našeg pjevača Dina Jelusića, a radi se o nekom klasičnijem rock zvuku s modernijim nijansama. Nije loše sve u svemu, al nekako me ostavilo hladnim. Jelusić zvuči fenomenalno kao i svugdje gdje je pjevao, al pjesme su mi onako, čisto okej. Jedino se ističe Here Comes the King koja kao da je ispala s nekog ranog Diovog albuma.

- Green Yeti: Necropolitan
Shvatio sam da mi stoner metal odlično funkcionira kao pozadinska muzika dok radim. Lijepo valja, a ne odvlači mi pažnju... Ovaj me album privukao odličnim omotom, al moram priznati da je i muzika skroz okej. Nešto psihodeličnija strana stonera, skroz korektno.

- Night Demon: Outsider
Prošlo je šest godina od prethodnog albuma, no očito ni to nije bilo dovoljno da dobijemo iole zanimljiv album. Night Demon su svojedobno bili među zanimljivijim nwobhm-revival bendovima, no već neko vrijeme stagniraju kvalitetom, pa tako i sada. Čisto okej za jedno slušanje, no ne virujem da ću ga ikad više upaliti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/03/2023 : 20:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
- Depeche Mode: Memento Mori
Zijeeeeeeeeeeeeev.... Skoro pa ne mogu povjerovati da netko može skladati ovako dosadan, monoton i isprazan album.

- Saxon: More Inspirations
Nisam bio oduševljen ni prvim Saxonovim albumom obrada, a iskreno rečeno ovaj mi zvuči još slabije. Pjesme koje su obradili zvuče slabo i sterilno, dok Biff djeluje umorno i potrošeno. Ljuti me to jer znam da su još uvijek odlični uživo i na svojim autorskim stvarima tako da stvarno ne znam šta im ovo treba.

- Floor Jansen: Paragon
Prvi solo album trenutne Nightwishove pjevačice donosi lagan i simpatičan atmosferičniji rock koji je okej onako za usputno slušanje, no ne nudi ništa zbog čega bi mu se vraćao.

- Galneryus: Between Dread and Valor
Brzo, bombastično i napadno, reklo bi se klasika za Galneryus koji još uvijek guraju taj svoj specifični stil power metala. No za razliku od većine prethodnih albuma, ovaj mi je djelovao nekako naporno i nedorečeno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/03/2023 : 15:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Novi album Vojka V, Dvojko, perfektno odgovara današnjem duhu vremena.

Na prvo slušanje urnebesan, na drugo već ima slabiji učinak, a do trećeg je jučerašnja baza. Album baš po mjeri današnjeg slušatelja, album godine Gospodnje 2023., bez sumnje.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000