forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Toons & Tunes festival, Brtonigla
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/05/2023 : 20:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zbog Šajeta? Pa vidiš da neće pjevat. :)

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/05/2023 : 22:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Evo radije bih da pjeva nego da priča.

Šalu na stranu, planiramo obiteljski dolazak u nedjelju pa se nadam da se neće sav zanimljiv sadržaj potrošiti do tada.

Još ne postoji neki raspored događanja?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/05/2023 : 22:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Trebali su ga dati van u subotu još ali ništa za sada. Valjda ce uskoro.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/05/2023 : 16:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Evo ga, program je vani i u drugom postu na topicu!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 02/05/2023 : 17:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Odličan program! Još bolja lokacija.

Grizem se što ne mogu doći. Ali nadam se da je ovo samo početak duge tradicije, pa dogodine onda (i da će najava dogodine malo ranije biti, da se stigne isplanirati prije nego drugi planovi ulete).
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/05/2023 : 12:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Danas kreće:




"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 05/05/2023 : 16:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Neki posjetioci su već bili na bankomatu:

https://www.glasistre.hr/kronika/2023/05/04/potraga-za-pociniteljema-oruzane-pljacke-banke-u-brtonigli-861079
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/05/2023 : 17:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
A ono, samo za zadnje dvije Fibrine ture ti treba opljačkat bankomat, a kamo ako se na to dodaju drugi izdavači.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/05/2023 : 14:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Jel došao itko, jer mi se čini da nije baš ..došli Sumo i ja i ovdje kao da smo upali na neki privatni parti...
Ne znam može li se nabrojati 20ak ljudi...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/05/2023 : 15:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam na rucku, vidimo se poslije

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/05/2023 : 16:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ja sam tamo oko 5!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/05/2023 : 01:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Krenuli prema Brtonigli Diskach, njegova ljepša polovica i moja malenkost( ili kako bi Markos rekao, Riječka pička)da nam dupe vidi puta i damo podršku novom strip festivalu. Moram priznati da sam morao guglati Brtoniglu iako živim na sat vremena vožnje. I piše da je Brtonigla mali Motovun. Čuj to, mali Motovun. Pa kud ćeš manje od Motovuna. Ideja da se jedan strip festival održi u malom mjestu poput Brtonigle je po meni i dobra i nije dobra. Dobra zbog toga što će doći oni koji su istinski ljubitelji stripa,a loša što neće doći svi oni ostali kojima nije usput. A Brtonigla teško da je ikome usput. Meni osobno odgovara da je manje ljudi, da stigneš porazgovarati sa kim hoćeš, da stigneš prići svakom gostu festivala,da je iz kuta mene kao posjetitelja sve na jednom mjestu, bez žurbe i bez stresa...
Stigli smo danas laganini oko 14 h na festival stripa i ploča. Na prvom katu nas dočekuje nekoliko štandova sa stripovima i izložbe Milana Trenca i Stevana Subića. Na drugom katu su štandovi sa pločama koji su čak i bolje zastupljeni nego štandovi sa stripovima, ali nitko od nas nije neki fan vinila pa se tu zadržavamo tek par trenutaka. Glavna događanja festivala se događaju u prizemlju koje je napravljeno poput nekog amfiteatra. Spuštamo se dole u trenutku dok traje crtanje i druženje sa gostima festivala Leom Pilipovićem i Milanom Trencom. Eto ti odmah prednosti festivala na kojem nemaš gužve .... Odmah dođeš na red za crtež. Tu bi odmah pohvalio Lea Pilipovića. Dok su mi na prijašnjim festivalima crtači znali našvrljati crtež u nekih minut, dva danas moram skinuti kapu ovom majstoru koji mi je crtao crtež sa toliko ljubavi i detalja da je to nevjerovatno. Stvarno ugodan čovjek i fenomenalan crtač. Nakon fenomenalnog crteža pridružujemo se ekipi Stripovedača u njihovom podcastu s gošćom festivala Valentinom Briški. Poslije slijedi dolazak Marka i supruge(Marko, supruga ti je jedna divna, predivna i toliko vedra osoba) gdje nastavljamo razgovor uglavnom s temama van svijeta stripa( jeben ti Pepa što ne stavi Grealisha da mi ne sjebe Fantasy). Tribina sa Markom kasni što mi nije drago jer moramo krenuti zbog da stignemo na utakmicu Rijeka Istra... Jbg,ništa od gledanja prvog poluvremena jer ostajemo na tribini. Ali ne navijačkoj nego stripovskoj. Zanimljivi razgovori uz puno šaljivih dosjetki prije svega od strane Marka i momka iz Prefiksa koji mi je ostavio strašno pozitivan dojam. Pozdravljamo se sa festivalom i odlazimo prije kraja tribine da bi stigli makar na drugo poluvrijeme. Prvi festival u Brtonigli i od mene imaju veliki plus, ali kako bi to diplomatski rekli... Ima tu prostora za napredak ❤️❤️❤️❤️❤️
P.S. ja sam se naslikao iz svih kuteva, ali što bi netko rekao...imam IQ gradele na kojoj se Frigan riba pa sam proslijedio slike Diskachu da ih on postavi na forum. Jer jedna slika ipak vrijedi više od tisuću riječi.

Edited by - sumohrvat on 07/05/2023 12:56:04
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/05/2023 : 07:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Fun Fact: Kasnije je dolazilo sve više ljudi, ali sam i dalje mišljenja da vas(nas) je moglo doći više. Brtonigla je simpa mini mjesto, obala je na 10ak minuta autom, a možete se kao neki i zaletit na kavu do Trsta jer ni to nije daleko.
I pohvala za Stripovedač ekipu, jako dobro su to vodili.

Sumo je napisao ostalo, evo par sličica:




Sumo je dobio jako lijepog Zagija protiv Zagija:










-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 07/05/2023 07:53:50
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/05/2023 : 09:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ova zadnja fotka se možda baš i neće svidjet Markosu 😂😂😂
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/05/2023 : 10:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto, ali sam očekivao da ću vas prepoznati i bez znaka razpoznavanja, ali ništa. Ugl, ja sam bio u crvenoj Tom Strong majici. Dolazite i danas?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/05/2023 : 10:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Danas nažalost ne.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/05/2023 : 11:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ne znam zašto, ali sam očekivao da ću vas prepoznati i bez znaka razpoznavanja, ali ništa. Ugl, ja sam bio u crvenoj Tom Strong majici. Dolazite i danas?


A jbg.... Gradele kao znak raspoznavanja su mi ostale doma 😂😂😂 Baš sam komentirao s Diskachem kako doslovno možeš stajati kraj nekog s foruma s kojim svakodnevno "razgovaraš" ,a da ne znaš da je to on ....

Edited by - sumohrvat on 07/05/2023 12:57:30
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/05/2023 : 11:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Sad sam te našao na par slika.... Evo šaljem Diskachu da objavi 😂😂😂
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/05/2023 : 11:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo baš lipo izgleda i volija bih doć dogodine.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 07/05/2023 : 11:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Meni ovo baš lipo izgleda i volija bih doć dogodine.


Potpisujem!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/05/2023 : 11:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Danas dolazi druga smjena iz Rijeke. Alvar, Mando i Grogu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/05/2023 : 12:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Danas dolazi druga smjena iz Rijeke. Alvar, Mando i Grogu.




I Šajo 😂😂😂😂
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/05/2023 : 13:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Sumo kaže da bi na ovim slijama moga biti Deers, pretpostavljamo dečko u crvenoj majici






-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/05/2023 : 13:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Shaner

Danas dolazi druga smjena iz Rijeke. Alvar, Mando i Grogu.




I Šajo 😂😂😂😂



Da baš, kažeš da ti nije simpatičan i pičiš ravno na njega!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/05/2023 : 13:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Heh, izgleda simpaticno. :)
Obicno samo prođem(o), mislim da se jos nikada tu nisam zaustavio.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000