forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - države van ex-Yu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/05/2023 : 14:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Znam da gnajvim s ovim topicima o koncertima, al eto, nadam se da neće smetati još jedan za države u okolici...

JUDAS PRIEST + SAXON + URIAH HEEP
1.4.2024. - Beč

Jebena kombinacija bendova, trebalo bi ovo otići vidjeti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2023 : 15:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne, ti ces...😉

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2023 : 15:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Danas kad san vidija, skoro me strefilo...
Dva najbolja NWOBHM benda plus 'juraja' za kojon san plaka cilu godinu sta su otkazali Zagreb, (i jos po turneje)
Koncert godine, desetljeca pace...
Iako san dobar covik i rocker pa me dragi Bog vec pomazija i da mi da vidim u istu vecer Accept/Saxon/Judas Priest, i to na rodendan!!!
Tako da znan sta ce ovo bit...RASTURACINA!!! Liga prvaka, kinfederacijski kupovi, finale 'svijetckog', i sve ostale picke materine u jednom.
Mislija san da je neponovljivo ali evo nije, sve se vraca sve se placa!!!
Udaram Bec i Milano jer je kod Taljana umisto Uriha, Philip Chambel and the bastards son.
Nevjerovatno!!!!!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/05/2023 : 16:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja se još mislim između Beča koji mi je bliži i Minhena di mi živi prijatelj pa bi ja i još ovaj jedna treći prijatelj koji živi u Norveškoj mogli svi doletit do toga u Minhenu i ostat kod njega 4-5 dana, učinit dobar i zabavan izlet

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/05/2023 : 13:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Iako izlazim iz svijeta stripova volio bi se malo podružit i skočit do Münchena.
AKo koncert bude aktuelan i ako me primate predbilježujem se.

Nekako ću uloviti slobodne dane ili dan.

Čujemo se i vidimo
.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/05/2023 : 13:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
najave koncerata AU MONARHIJA

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2023 : 15:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

najave koncerata AU MONARHIJA




Imas li ti neki topic o sahu?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/06/2023 : 01:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Veceras bio na koncertu "Papa Roach",extra bilo, slusao samo "Infest",kupio davne 2000 godine. Nakon 20 godina zestoki i dalje.
Naletio veceras na karte za "Hollywood Vampires",kupio odmah po cijeni 106€ + 6€ slanje na e-mail. U prodaji bile od prosle godine u ovo vrijeme, rasprodalo se jesenas.
Zbog virusa bilo otkazivano tri godine i napokon u srijedu.
Nadam se da nece Alice Cooper pozeljeti citati kakvu knjigu sa vrha police kao nekad Keith Richards, pa otkazana turneja bila zbog pada sa stepenica i loma ruke.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/06/2023 : 08:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dobio kartu za "Hollywood Vampires".
Sutra navecer rokavela. 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2023 : 07:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
11/07/2023.
Bruce Springsteen
Parken stadion, Kopenhagen

...jos uja ima u svici

Sef ima puno godina, ali jos ga svugdje ima. Leti, skace, (eto nazalost i padne kao u Nizozemskoj), gore-dole je, vamo-tamo, interakcija s publikom-cini se da ima srca za sve i impresivno je to kako si dojma da pjeva i svira za 50 ljudi u necijem straznjem dvoristu a ne za 50 000...

Sto reci...

Do sada sam mu uvijek birao nastupe u Italiji jer ga tamo posebno 'otvori', no prateci mu set listu vidim da je svugdje vise-manje ista i svugdje je to cca. 3 sata, pa kazem Danska je ok izbor, tamo jos nikad nisam bio. Jedna od rijetkih zemalja koju nisam posjetio...

I to je to. Kopenhagen dobar. Stadion dobar. A Boss izvanredan. Vec od startne No Surrender, htio-ne htio kane ti suza na oko. Nema se tu sto pricati previse. 3 sata zajebanih emocija, znoja i truda. E Street je jos uvijek paklena masina i u 3 sata sabije jednako tako paklenih hitova. Brzi, pa laganiji tempo, Jazz, Swing, Rock, Blues, Gospel... sve je tu. Jednostavno ne znam sto bi napisao. Smatram da svatko tko je iole u Rock' n Rollu treba vidjeti jednom u zivotu Barba Springsteena uzivo! Nema predaje! Nema zajeba! To je pravo hodocasce, a ne koncert...

Jos mi je to sve vruce, ali trenutno mi je higlight set pjesama Born to Run, Bobby Jean, Glory Days i Dancing in the Dark. Naprosto su eksplozivne zaredom i skupa. Mada su me i Wrecking Ball te Rising skupa dobro 'pomele'.

Sve tu stima. Sve je na mjestu. Sve je tip-top. Sve je 'picikato'! Nemam sto nadodati. Mislim cak da i masu improviziraju direktno u datom momentu, pa gdje bend 'odnese'. Toliko izgledaju spontano.

Velik je jos uvijek Gospodin Bruce, i mada ne moze kao prije svirati 3 ipo, pa cak i 4 sata (kao u Rimu 2017e), moje je srce na mjestu, a baterije napunjene!

Svaka mu cast! (I bendu, naravno) da ih ne nabrajam sve...

Izuzetna vecer!

Jos uja ima u svici...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/07/2023 : 08:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas bi bio u Antwerpenu (Belgija) na koncertu Iron Maidena, ali sam sprijecen zbog raznih obaveza.
Drugi put.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/07/2023 : 09:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
13.07.2023.
Bruce Springsteen
Parken stadion, Kopenhagen (ili ti ga, jope!)

Fata, je Fata! Al dvaput je dvaput!

I tako...
Povodljivi smo, pa rekosmo, ajmo ga checkirati jope...

Ne da mi je na vruce, nego mi je na usijano!

Nije on šef, vec kralj, car, faraon.

I ne daj Boze da ga ureknem, ali nema sanse da on i njegov E Street Band ponove ovakvu mamutsku turneju.

Izmjesali su set listu i recimo samo to da sam pocascen sa Darknes on the Edge of Town, a Johnny 99 me je 'ubila'!

I da ne pizdim puno, opet je sve bilo mrak! Ne smijem ovdje svasta ni pisati, i neke ce stvari ostati tajna, to ce dakle ostati samo za nas. U 'obitelji'.

Sefe, nadam se da se opet vidimo...

Jedna osjetilna senzacija iz fan pita,(ne sjecam se kad sam to uradio ovako blizu, direktno ispod njegovih cizama), a druga iz grotla rulje...

Ajmo ca.

Gasi sve, motaj kabele. Bog Kopenhagen. Popijmo ovo jos malo i ajmo ca u Split!

Tamo cu popit jednu za E Street Band u kvartovskom kaficu, (mislim parkicu), gdje se nikad nista ne mjenja i koga briga za politicku koreknost...

Jbg.

Di je taj avion vise da nas odnese. Ovde smo se skroz dopili...


Fata je Fata, al dvaput je dvaput!


Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2023 : 14:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kupljene su karte za Pixies-Pariz, za ozujak slijedece godine. Da vidimo i tu cuvenu dvoranu Olimpyu.
Kakvo je vrijeme doslo s ovim ulaznicama, moras 9 mjeseci ranije kupovati i osigurati 'upad'.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/07/2023 : 13:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
In the Woods sa Saturnus u oktobru. Da ne pikiram već Katatonia/Primordial/Paradise Lost bilo bi fino posetiti
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/07/2023 : 11:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
najave koncerata Rimsko Carstvo
nema druge

promislio sam dobro o naslovu

možda i planeta zemlja i sunčev sustav

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/08/2023 : 10:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Znaci nemas...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/09/2023 : 20:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Najbolji live rock band na Svijetu, jedini koji svira koncerte dulje i od Springsteenovih, vrlo skoro dolazi u Europu, a najbliže nama su 21.11. u Trstu.

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2023 : 21:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Opa bokte, a 22. sam mislio u Zagreb na Batushku!
Ideš s autom ili? Mogu li se ubacit?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/09/2023 : 21:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Opa bokte, a 22. sam mislio u Zagreb na Batushku!
Ideš s autom ili? Mogu li se ubacit?



Odgovori su vjerojtano da i da
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2023 : 21:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kul Ima još masu do tada, ko zna oću li bit i slobodan, al bit ćemo u dosluhu.

EDIT:
Ajme gledam sad na internetu, ovo je sjedeći prostor di sviraju. Zaštooooo

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 01/09/2023 21:37:20
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2023 : 05:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Najbolji live rock band na Svijetu, jedini koji svira koncerte dulje i od Springsteenovih, vrlo skoro dolazi u Europu, a najbliže nama su 21.11. u Trstu.





Cover band najbolji na svijetu? Svasta, ka sta je klub iz moga grada najbolji na svitu...ista tvrdnja.
A i to da sviraju koncerte duze od Springsteenovih je potpuno netocno. Sviraju dugo, dva sata, dva ipo, da, no Boss sad sa 73 na ledima svira tri sata. Do prije 6-7 godina, nikad manje od 3 ipo, a jednom sam mu hodocastio svirci od tocno cetiri sata.
A, Gov't Mule neka i sviraju Allman bros, Hendrixa, Younga, Floyde, Waitsa... i to dobro, ipak su samo cover band!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/09/2023 : 11:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Gov't Mule naravno nisu nikakav cover bend
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/09/2023 : 11:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pff, pa Jerry Garcia Band je svirao uglavnom obrade na koncertima i apsolutno su fenomenalni.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2023 : 12:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jel ko reka da su losi?
Najbolji su na svitu ka i seoski nogometni klub u kojeg se recimo, nekakva rulja kune, pa eto, ipak nisu.
Obrade obozavam, (naravno kad su dobre, sto je opet diskutabilno), ali kroz zivot mi ih je nadoslo mnostvo bolje nego originali.
Za mene su ovi, jer sviraju 70% obrada ,cover band. Zar je to lose?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2023 : 12:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Gov't Mule naravno nisu nikakav cover bend



Ne lazi napaceni narod.
Krive si podatke podastrijeo.
Ja sam ti prezentirao tocne.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/09/2023 : 14:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

Gov't Mule naravno nisu nikakav cover bend



Ne lazi napaceni narod.
Krive si podatke podastrijeo.
Ja sam ti prezentirao tocne.




Ništa ja ne lažem, već ti, ali znam ja da ti ne lažeš namjerno, već samo paušalno lupetaš...

Više studijskih albuma obrada od Mulea imaju npr. i Cave i Stonesi, a bome ima i taj neki Springsteen kojeg spominješ, a o Dylanu da ne govorimo :)

A to što Mule na koncertima od 4 sata odsviraju set od pola sata uvijek nekih novih obrada, odsviranih na njihov način, je naravno samo dokaz sviračkog umijeća i stamine po kojima im nema premca.

Ps: Što se tiče Allmana, tu Haynes obrađuje sam sebe, jer uglavnom izvodi pjesme kojima je on autor ili koautor.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000