forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aukcije StripNik - Hvala svima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 12/06/2023 : 15:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Zasluženi Latte nakon obavljenog posla!




Hvala svima koji ste u ova zadnja 3 mjeseca sudjelovali na mojim aukcijama.
Posebno hvala svima koji ste kupili stripove.
I još jedno veliko hvala svima onima koji su bili u Preradovićevoj na preuzimanjima. Nadam se da je bilo ugodno vama kao što je bilo i meni.

Nisam žalostan što je kolekcija otišla. Jednostavno je došlo vrijeme.

Biti će još jedna aukcija u rujnu ili listopadu. Ta će otići jednom kupcu kao jedan veliki LoT. To će biti zadnja.

Eto, to bi više-manje bilo moje opraštanje od stripova.com.


Uživajte u stripovima! Uživajte u svojim hobijima! Uživajte u ljudima oko vas! Uživajte u životu!

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/06/2023 : 15:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ode sve?
Dosadilo ?...šteta...
Ali bolje se riješit i neka netko čita i gušta nego da se kiseli bzvz doma. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 12/06/2023 : 15:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Mogla bi da bude univerzalna tema za sve koje se odluce na slican korak. :)

Mani se oprastanja i svrati ponekad da vidis da li su napokon izdavaci poceli da izabiraju pravi papir za stripove.

Sretno!

Ah da jel moze neki opsti utisak da li si izvukao koliko toliko onoliko koliko si se nadao od tih aukcija?

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 12/06/2023 15:28:28
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12919 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/06/2023 : 15:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Meni su ovakve stvari tužne.

Simolički kazano, poput oproštajnog pisma samoubojice.

Tužno.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/06/2023 : 15:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni nisu.
Ko šta je Diskach rekao, ako ga stripovi više ne vesele bolje je rješiti ih se i eventualno te novce potrošiti na neki drugih gušt (ukoliko nedajbože nije prijeka potreba da odu u nešto neodgodivo).

Nema gore stvari nego da stoje negdje zaboravljeni, nekorišteni, nečitani. U kutiji, gurnuti ispod kreveta ili zatvoreni u ormaru.
To je tužno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/06/2023 : 15:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Svi mi stariji smo imali faze kada nas stripovi jedno vreme nisu veselili pa smo se pokajali.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/06/2023 : 15:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ovako sam i ja nesto slicno planirao uradit 5-6 god. prije mirovine.
Po meni, pametno.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/06/2023 : 16:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Svi mi stariji smo imali faze kada nas stripovi jedno vreme nisu veselili pa smo se pokajali.


nismo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2456 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 12/06/2023 : 17:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Koji grad je na slici?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12919 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/06/2023 : 17:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Koji grad je na slici?



Malmo (?)

Edited by - Hercule Poirot on 12/06/2023 17:43:49
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 12/06/2023 : 18:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sawitch

Svi mi stariji smo imali faze kada nas stripovi jedno vreme nisu veselili pa smo se pokajali.


nismo.



+1

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Meni su ovakve stvari tužne.

Simolički kazano, poput oproštajnog pisma samoubojice.

Tužno.



Da, nekako je creepy.

Stripnik nadam se da si sa zdravljem OK, svako dobro.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2456 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 12/06/2023 : 19:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Ako coveka ne zanimaju stripovi vise, ne donose mu radost, nisu vise ventil za everyday problems, svaka cast.

Ja sam godinama gomilao sve i svasta, i onda pre 10ak god mi je to izgubilo svaki smisao, stotine stripova koje ne otvorim jednom u par godina. Resio sam da, sto bi rekao Born to run, legenda foruma, da pustam krv kolekciji. One stripove koje dugo nisam citao, razmenim, prodam, i svedem broj na neku razumnu meru.

Unazad par godina, ostavljam samo ono sto mi je za vise citanja. Sve ono sto ne upada u tu kategoriju ide van.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 12/06/2023 : 19:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Zasto niko od tih sto pustaju krv kolekciji ne postavlaju slike svojih kolekcija pa da mi ostali dobijemo neke pametne smernice.

Inace u principu ne bi skodilo kad bi se covek otarasio jedno 70 % kolekcije.
Dovoljno malo razmisliti o raznim rizicima i u kojoj se teskoj situaciji covek
na tren moze naci... pa da mu nestane volja biti hrcak

nisam dosao do te faze jos ali sam sretan na svemu procitanome za sada
i rastanak od kolekcije bi bio malo bezbolniji nego pre nekoliko godina.

Under construction.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 13/06/2023 : 09:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Fejker!

ReemCP isto na tom tragu!!!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/06/2023 : 09:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A nije ga dugo ni držalo:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 13/06/2023 : 09:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Koji grad je na slici?


Göttingen
gradska vijećnica
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/06/2023 : 09:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ok, rasprodaš kolekciju... Čemu opraštanje od sajta? Odjednom te više ne zanima ni strip kao takav uopće? Odjednom nemaš potrebu ni pogledati što ti piše ekipa s kojom si se družio 15 godina??? Bezveze....
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 13/06/2023 : 10:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by john connor

Koji grad je na slici?


Göttingen
gradska vijećnica



Koja slučajnost , tamo sam radio policijsku postaju 1998 god. u vrijeme svjetskog prvenstva u Francuskoj. Sjećam se kako su Nijemci koji su radili kao električari, bili uvjereni kako nemamo šanse protiv njih,, a idući tjedan kada su došli raditi, morali su u našim gips zidovima, bušiti (pored štokova vrata) rupe za prekidače i štekdoze. Kako sam već znao gdje će bušiti, ja sam im pored tog mjesta pripremio broj 3 i dvije točke ,tako su(jadni) sami morali izbušiti(dodati) 0 pored mojih 3: he he kako su se tih dana krili od nas 5 iz Sl. Broda. Inače lijep manji gradić ali i dosta daleko. Uz put, ja se ne namjeravam tako lako odreći stripova i kolekcije, stoga kapa dole svim kolegama koji to mogu. Da više ništa ne kupim imam šta čitati do penzije/mirovine
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2023 : 12:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sawitch

Svi mi stariji smo imali faze kada nas stripovi jedno vreme nisu veselili pa smo se pokajali.


nismo.


nismo

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/06/2023 : 15:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sawitch

Svi mi stariji smo imali faze kada nas stripovi jedno vreme nisu veselili pa smo se pokajali.


nismo.



Nismo imali faze ili se nismo pokajali?
Go to Top of Page

maverick
New Member

103 Posts

Member since 13/08/2012

Posted - 13/06/2023 : 16:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send maverick a Private Message  Reply with Quote
Pročitati dobar strip je isto kao pogledati dobar film, možeš i više puta.
Izbaciti stripove iz kuće je kao izbaciti televiziju.
Doduše Jura Stublić je bacio radio kroz prozor, ali on je neprilagođen.
Televiziju nije bacio.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/06/2023 : 17:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maverick
Televiziju nije bacio.



Tada je bila skupa i nisu je svi imali.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2023 : 17:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by john connor

Koji grad je na slici?


Göttingen
gradska vijećnica



Koja slučajnost , tamo sam radio policijsku postaju 1998 god. u vrijeme svjetskog prvenstva u Francuskoj. Sjećam se kako su Nijemci koji su radili kao električari, bili uvjereni kako nemamo šanse protiv njih,, a idući tjedan kada su došli raditi, morali su u našim gips zidovima, bušiti (pored štokova vrata) rupe za prekidače i štekdoze. Kako sam već znao gdje će bušiti, ja sam im pored tog mjesta pripremio broj 3 i dvije točke ,tako su(jadni) sami morali izbušiti(dodati) 0 pored mojih 3: he he kako su se tih dana krili od nas 5 iz Sl. Broda. Inače lijep manji gradić ali i dosta daleko. Uz put, ja se ne namjeravam tako lako odreći stripova i kolekcije, stoga kapa dole svim kolegama koji to mogu. Da više ništa ne kupim imam šta čitati do penzije/mirovine




🤟😁👍

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2023 : 17:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maverick

Pročitati dobar strip je isto kao pogledati dobar film, možeš i više puta.
Izbaciti stripove iz kuće je kao izbaciti televiziju.
Doduše Jura Stublić je bacio radio kroz prozor, ali on je neprilagođen.
Televiziju nije bacio.



Apsolutno tocno kazano!
All over again...
No Red Hot Chili Peppers su bacili televiz8ju kroz prozor.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2023 : 17:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by maverick
Televiziju nije bacio.



Tada je bila skupa i nisu je svi imali.



Kad? 69e? U srpnju, kad je Armstrong ostavio otisak dzona na povrsini Mjeseca...

Malo poslije toga svi smo je imali. I vidi nas sad gdje smo stigli...
Bolje da nismo...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2023 : 17:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Svi mi stariji smo imali faze kada nas stripovi jedno vreme nisu veselili pa smo se pokajali.



APAGE SATANAS!!!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000