forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Lazarus 3 - Odstrel
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/09/2023 : 17:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Zbog toga ja ne citam dok ne izadje sve pa makar cekalo i godinama!



Isto kao i ja.

Ali ovaj put se zajebao, trostruko. I Last man, Predak i Lazarus. Sve se nastavlja... a imao sam 'spurijus' da ce biti tako...

Nista, strpljen spasen. Ponovit cu lad bude trebalo.

Inace, i 'trica' je odlican strip. Sve stima, osim drugog dijela knjige s gostujucim crtacima, bas 'bodu oci' ove price nakon Larka.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7065 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/10/2023 : 22:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Odstrel samo nastavlja brutalnu kvalitetu cijelog serijala. Nešto toliko intrigantno i zarazno odavno nisam čitao. Jednostavno uživancija.

Ipak ovaj X+66 nije na razini glavnog serijala mada daje pobližu sliku cijelom ovom svijetu. Podsjeća me na AA ediciju iz Nathanovog svijeta, samo naravno, ovdje je to puno bolje urađeno. A i otkrivaju se neke crtice iz života sporednih likova koji će možda imati veću važnost u daljnjoj radnji.

Uglavnom, tko će sad dočekati sljedeću knjigu. Baš sam uživao.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 07/10/2023 : 18:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Priča s Forever je i dalje brutalno dobra, ali ove pričice na kraju... nisu mi nešto. Neke su dobre, neki su dosadnjikave. Malo mi je to pokvarilo dojam, usporilo čitavu radnju... npr. ono s novinarkom...
Naravno, treba sad dočekati i nastavak.
Neće biti problem ponovno pročitati, bilo je dosta zabavno.
Ipak mi je drugi svezak zasada bio najuzbudljiviji.

Sad kad se sjetim onog komentara o "proizvodnji" Lazarusa - i dalje mi to nema smisla, ako je Zmaj onako zeznut sam po sebi, tko će ih masovno još proizvoditi, kamoli trenirati... o Lazarusima ostalih obitelji da ni ne govorimo.
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
465 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 07/10/2023 : 20:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Meni trenutno u ove 3 knjige jedino smeta crtež ovih 6 priča u trećoj knjizi. Dosta mi je slabiji u odnosu na Larkov stil.

Sve ostalo u stripu mi je odrađeno vrhunski, a posebno mi znači format izdanja Fibre.

Četvrta knjiga se uzima pod obavezno.

Edited by - stripadzija on 07/10/2023 20:10:26
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3083 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 07/10/2023 : 22:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripadzija

Meni trenutno u ove 3 knjige jedino smeta crtež ovih 6 priča u trećoj knjizi. Dosta mi je slabiji u odnosu na Larkov stil.

Sve ostalo u stripu mi je odrađeno vrhunski, a posebno mi znači format izdanja Fibre.

Četvrta knjiga se uzima pod obavezno.


Takodje mi je crtez u ovoj knjizi malo pokvario citav dojam,
Mozda i najvise smeta u trecem poglavlju - Iskra
Go to Top of Page

Promys
Starting Member

49 Posts

Member since 03/02/2023

Posted - 08/10/2023 : 17:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Promys a Private Message  Reply with Quote
U prvom delu dosta zapleta, nema puno dinamike priča tek počinje da se otvara. Treba dosta vremena i koncentracije da se isprati ko je ko u ovoj priči.
Drugi deo dosta dinamičniji, prava eksplozija akcije, konačno nešto počinje da se dešava. Da, u jednom delu ima onog teksta u nekom fontu s pisanim slovima koji je jako teško pratiti jer je problematično čitljiv i prilično odvraća pažnju sa radnje. Dobar deo sam s mukom iščitao, jedan deo i preskočio, ali i sa tim preskakanjem ništa se ne gubi na praćenju radnje.
U trećem delu radnja kao da kreće ponovo da se razvija, u priču se uključuju i druge porodice, likovi, javljaju se neki novi zapleti. Pojedina poglavlja su potpuno odvojena od priče koja se razvija u prethodne dve (pa i trećoj knjizi), radnja se koncentriše na neke nov likove (novinarka, Zmaj i dr), postoji neki diskontinuitet u radnji. Ponovo nema previše akcije, ali nagoveštava se da se nešto sprema...

Sve u svemu, ostaću uzdržan u komentaru ovog serijala. Dosta hvaljen, obećava ali mislim da još uvek nije opravdao moja očekivanja... Videćemo, nadam se da nećemo previše čekati na sledeće nastavke.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



944 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 02/11/2023 : 14:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Meni je prva knjiga bila 10/10, druga isto do proglasa rata 10tka onda malo pada na 9tku, treća je 9tka do X+66 kad ide na 8icu. Ono što mi je najjače u serijalu to su likovi i njihovi odnosi, prije svega mislim na glavnu obitelj čiju sudbinu pratimo pa odnos Joaqima i Forever pa su tu još Hock i Bittner kao zbilja zanimljivi likovi. S ratom se priča širi i malo pada uzbudljiv moment, a onda sa ulaskom Zmaja još malo pada. Nije borba loša, neke scene borbi su zbilja maestralno režirane, ali ključ serijala je u odnosima likova i to mi je definitivno nešto što stavlja ovaj serijal u gornji rang, ne toliko akcija.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/01/2024 : 18:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
definitivno jedan od najboljih amera u zadnjih nekoliko godina,i jedan od boljih stripova u ovoj godini.
Volim ovakve stripove u distopijskim svetovima kad se ne ide na fantazmagorije već se fokus stavlja na međuljudske odnose;pa kad se tu ubaci dobra akcija,konstantni prevrati,izdaje,sklapanja savezništva&prijateljstva, dobija se sjajna zabava,strip koji se ne ispušta iz ruku.
Po atmosferi me Lazarus često asocira na omiljen mi serijal Živi mrtvaci,ali i Larkov crtež koji mi malo vuče na Adlardov.
Prvi svezak odličan,drugi još bolji,u trećoj mali pad,a poglavlje X+66,dve klase ispod.
Neka prosečna ocena jaka 5/5 ,i kao i svi,jedva čekam novu knjigu.Vidim da već ima materijala za nju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/01/2024 18:38:26
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000