forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DARKWOOD FORUM O STRIPOVIMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zula
Average Member

801 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 25/07/2023 : 20:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Peyo je nezamjenjiv!
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
335 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 25/07/2023 : 21:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Sećam se tog legendarnog foruma, nisam nešto mnogo bio aktivan na njemu pošto sam se tipa u novembru prošle godine registrovao uz pomoć Nessa, prvi post koji mi je tamo bio je bio o jednom liku koji je kukao dark horsu na tviteru prošle godine od kako je krajem marta Darkwood najavio Berserk, krenuo lik da kuka kako oni fotošopiraju panele, kako rade na crno, kako nemaju licencu, mada nije mu samo darkvud bio glavni problem, skoro sve mange na srpskom su mu bile problem govorio na TikTok profilu Starway-a (da, dobro ste me razumeli na njihovom tiktok profilu kako su najavili Berserk restock tankobona i deluks verzija od Dark Horse) kako su mange na srpskom "sranje" (izvinjavam se ako psovanje nije dozvoljeno na ovom forumu za svaki slučaj, al batica voli da ga dudla stranim izdavačima, opet se izvinjavam zbog ovih vulgarnih reči što izgovaram). Šteta je baš za DW forum što je odjednom prestao da radi u decembru prošle godine. Svakako će nam ostati u sećanju, al nadajmo se da jednom opet da oživi.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!

Edited by - Heisenberg on 25/07/2023 21:26:46
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/07/2023 : 23:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg
.. al batica voli da ga dudla stranim izdavačima ...



Hansu?
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
335 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 26/07/2023 : 00:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Heisenberg
.. al batica voli da ga dudla stranim izdavačima ...



Hansu?

Nije, zove se ziftpool.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2023 : 08:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bio je Darkwood forum jedno vreme super dok admini nisu digli ruke i pustili da se par likova iserava nekim internim zajebancijama i satre ceo forum. Bio je i primer dobre prakse da se moze i o politici raspravljati. Samo uvrede su letele napolje ali su stavovi bili dozvoljeni. Bio je i fino kategorizovan. Steta sto ga nema vise...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/07/2023 : 08:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Heisenberg
.. al batica voli da ga dudla stranim izdavačima ...



Hansu?

Nije, zove se ziftpool.



Nećeš ti potrajati, vidim ja...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1758 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 26/07/2023 : 22:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Malo me broj1 zainteresovao pa sam se dopisivao sa onima koji DW forum drže na aparatima.
I imam super vesti. Za nekih mesec dana će se podignuti forum. Samo malo izmenjen. Ono što je za sada najveća izmena će biti registrovanje i logovanje.
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.


Resistance is futile.
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
335 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 26/07/2023 : 22:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Malo me broj1 zainteresovao pa sam se dopisivao sa onima koji DW forum drže na aparatima.
I imam super vesti. Za nekih mesec dana će se podignuti forum. Samo malo izmenjen. Ono što je za sada najveća izmena će biti registrovanje i logovanje.
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.



Ajmoooo

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/07/2023 : 23:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Malo me broj1 zainteresovao pa sam se dopisivao sa onima koji DW forum drže na aparatima.
I imam super vesti. Za nekih mesec dana će se podignuti forum. Samo malo izmenjen. Ono što je za sada najveća izmena će biti registrovanje i logovanje.
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.






COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/07/2023 : 23:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mislim, ne mislim se ulogiravati ali to mi fakat nema smisla - zašto se ne bi fino svi mogli ulogiravati? U čemu je fora? Naravno, mislim da znam...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6947 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/07/2023 : 23:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Zvuči mi kao "ako su lagali mene (a jesu), ja lažem vas" vest, a la borg.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 26/07/2023 : 23:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.



Osim za one koje imaju worldwide licencu!

Za njih može sve.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1247 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 27/07/2023 : 00:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Malo me broj1 zainteresovao pa sam se dopisivao sa onima koji DW forum drže na aparatima.
I imam super vesti. Za nekih mesec dana će se podignuti forum. Samo malo izmenjen. Ono što je za sada najveća izmena će biti registrovanje i logovanje.
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.


quote:
Originally posted by broj1
Nećeš ti potrajati, vidim ja... :)



quote:
Originally posted by matori paraliticar

Zauzecu celu prvu stranu ove teme sa svojim porukama (ako je okej sto se tice moderacije) i molim vas da nista ne pisete na temi dok ne javim da moze. Radite kako hocete ali eto to je neka moja zelja pa je ispostujte ako zelite.


ala ste me poslusali svaka vam cast :) mada nema veze u principu sada kada sam zauzeo celu prvu stranu mogu tamo da "pravim haos" :).
Mozda i nije lose da imamo neku vrstu pricaonice ovde.. ako je nekome bas do price.

(dobro Peyo je okupirao jednu malu teritoriju na prvoj strani i verovatno ne namerava da popusti.. kruze price o nekom carobnom napitku..)

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 27/07/2023 00:14:28
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1758 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 27/07/2023 : 00:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Pa nemoj da ubiješ glasnika. Nisam ja kriv što živiš na pogrešnoj teritoriji.




Edit: Tek sad provalih da si citirao broja1.

Resistance is futile.

Edited by - borg on 27/07/2023 00:17:10
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20746 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/07/2023 : 00:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Malo me broj1 zainteresovao pa sam se dopisivao sa onima koji DW forum drže na aparatima.
I imam super vesti. Za nekih mesec dana će se podignuti forum. Samo malo izmenjen. Ono što je za sada najveća izmena će biti registrovanje i logovanje.
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.






Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1780 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 27/07/2023 : 08:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg
Moći će samo sa konekcijom iz Srbije da se loguje i piše, dok će čitanje, pretraga moći sa bilo koje teritorije.



Teska budalastina ako ce tako biti! Nemam nikakvo interesovanje za taj forum a narocito ne za tu ogranicenu formu. Nikada nisam cuo za teritorijalno ogranicen forum ali pod komandom ckartela izgleda da je sve moguce pa cak i XXXL rikne.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/07/2023 : 08:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma sprda se :D
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1758 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 27/07/2023 : 09:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Valja se malo našaliti sa ovom situacijom.

Što se DW foruma stvarno tiče, to Dessa ili Pjerooo, ili ko je već aktivan od njih ovde, mogu da daju info iz prve ruke.


Resistance is futile.

Edited by - borg on 27/07/2023 09:13:56
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/07/2023 : 10:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote

Super mi je kad ljudi ne skuže borgovu i antovu zajebanciju. Iako je istina da borg zna bit kriptičniji.

Nego. Mene zanima tko je Brojadinu dao nadimak Brojadin. Ako to nije esencija iliti ono što ameri kažu "bullseye" onda ne znam što jest.
Kladim se na Lord Vadera89?

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 27/07/2023 10:38:27
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/07/2023 : 11:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jbga ja sam nasjeo:))

Naročito vis a vis ovih priča sa zabranama/licencama, rekoh si pa nije valjda da i ovako nešto isfuravaju...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20746 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/07/2023 : 11:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma i ja na sekund nasedoh na borgovu pošalicu,ali odmah se setih na koga je ona bila uperena.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20746 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/07/2023 : 11:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell


Super mi je kad ljudi ne skuže borgovu i antovu zajebanciju. Iako je istina da borg zna bit kriptičniji.

Nego. Mene zanima tko je Brojadinu dao nadimak Brojadin. Ako to nije esencija iliti ono što ameri kažu "bullseye" onda ne znam što jest.
Kladim se na Lord Vadera89?


i to što kažeš - borgove pošalice umeju da budu bolje zamaskirane,pa se ponekad i ne začudim što se neko upeca,ali moje su prilično providne,i tu je stvarno neverovatno kad neko na njih reaguje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1247 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 27/07/2023 : 11:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Nek si ti tvrdjo samo tu u malo vecem obimu nego zadnjih meseci ; p

Sto se tice brojadina ne secam se nije nemoguce da je maslo boss52
nije toliko vazno

Cromwella nisam puno upratio sto pise ali deluje mi okej na prvi pogled dok nije izustio ovo brojadin :)
a i ima slican nadimak kao neki drugi mi se cini pa ga mozda i mesam sa nekim drugim
sudeci po ovome verovatno gresim cromwell je jedan i jedini
Cromwell
cromosom
crom
CROmagnon
(search funkcija)

(kurona incident)

A vi kako te?

Pitanje: A vi kako te?

Popaso Sad - 2 (3.6%)
Nisam :) - 3 (5.4%)

aštajaznam jel jesam il nisam! - 2 (3.6%)

Care, ne kupujem ti ja frule od nepoznatih ljudi, zajebi! - 5 (8.9%)

Mi preživeli bombardovanje, virus da jede govna! - 4 (7.1%)

Dobar dan. Mene su poslali iz štaba, ja ću vam pomoći! - 9 (16.1%)

Ovo je najsmešniji virus u istoriji... prestanite da lažete da je neko reko da je najsmešniji virus... ništa mi nije smešno! - 3 (5.4%)

Recite mi 20 sekundi ranije kad može da postavim temu. Može! Šta može!? - 2 (3.6%)

Povoljno prodajem flašu ulja za 50 evAra, Dijamant, neotvoreno... prilika! - 1 (1.8%)

Kaće uvoz Libelusa? - 5 (8.9%)

'oćemo Tex OP hronološki od prvog broja! - 6 (10.7%)

Zaustavite Brojadina ako boga znate! - 11 (19.6%)

Od svih koji su se borili protiv spama na forumu, jedino sam ja osto živ. Kljakav, ali živ!!! - 2 (3.6%)

Oću mojih 100 evAra, nećete da me prevarite! - 1 (1.8%)

Povoljno ustupam ugodnu i udobnu fotelju u kriznom štabu, može i zamena za Lexus RCF uz doplatu. Prilika! - 0 (0%)

Ukupno glasova: 33

Autor teme ko bi drugi nego M.M

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 27/07/2023 11:31:23
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6947 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 27/07/2023 : 11:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell


Mene zanima tko je Brojadinu dao nadimak Brojadin.



Ne sećam se, nek se javi, ako je tu.

Dotičnom se ne sviđa taj nadimak, ali Brojadin, ne samo što je izvedeno iz Broj Jedan, nego je on na DW forumu stalno brojao postove, članove, posete i sve drugo, tako da je u pitanju savršena igra reči.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/07/2023 : 11:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Cromwell


Mene zanima tko je Brojadinu dao nadimak Brojadin.



Ne sećam se, nek se javi, ako je tu.

Dotičnom se ne sviđa taj nadimak, ali Brojadin, ne samo što je izvedeno iz Broj Jedan, nego je on na DW forumu stalno brojao postove, članove, posete i sve drugo, tako da je u pitanju savršena igra reči.



da, moram da priznam da je stvarno savršena forica xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000