forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR De Luxe - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13364 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/08/2023 : 19:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Oho...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5007 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 15/08/2023 : 19:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Pa fenomenalno, što reći: bravo za izdavača, velika sreća za najveće ljubitelje Zagora (koji su ovo naručili) i možda potajna nada - barem po 1 Alan Ford i barem 1 Dylan u ovakvoj opremi... ono... da se nađe uz sve, "za dušu"...

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/08/2023 : 20:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nekako sve više cijenim tablet i slušalice, ipak sam ja mlađa generacija.
Nije da nisam sakupljao svega i svačega, ali puno toga me počelo ostavljati ravnodušnim.
Shvatio sam da to što imam po policama i kutijama nemam kome ni ostaviti.
Drago mi vidjeti ovakve stvari i veselim se što to nekog veseli, ko da ja kupujem, super odrađeno, samo ja polako ispadam iz te igre.
Doduše Zagor ni nije moj omiljeni lik, no sve pohvale na proizvodu.
Ako možemo imati običnu garderobu i tenisice po suludim cijenama, ovo i nije toliko skupo ako te veseli, nije nedostižno.



Kao da sam ja napisao ovaj post, slažem se sa svakom riječi.

Iako mi je interes ravan nuli, meni ovaj Zagor izgleda lijepo i ne vidim nikakav problem što se objavilo. Ima svoju publiku i to je to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1089 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 15/08/2023 : 20:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Libellusu na dosljednosti. Čekam jedan primjerak da se pojavi u knjižnici . A obavezno i u striparnicama u regionu za hordu fanova.

Edited by - petarStripovi10 on 15/08/2023 20:22:33
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29558 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/08/2023 : 20:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote

250 EUR za 18. izdanje epizode koju svi imamo
Ili se to računa kao 18. i 19. buduci da je unutra i c/b i u boji? Hmmm
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2386 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 15/08/2023 : 21:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Ali POTVRDA O AUTENTIČNOSTI...

Carpe diem
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/08/2023 : 22:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Ali POTVRDA O AUTENTIČNOSTI...




A kako inače?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/08/2023 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Da li je to zbog pirata,Libellus već neko vrijeme ima problem s tim(piše o tome na njihovu forumu),koji bi drugi inače bio razlog za potvrdu o autentičnosti.



Pa samo malo, nikad to niste vidili?

Ako se ne varam prvi su krenuli u Marketprintu još tamo krajem sedamdesetih godina.
Svaki HC Valijant je imao naljepnicu unutar stripa kao potvrdu autentičnosti koja garantira da je tiskano 250 komada i da "vaš primjerak ima broj _____ ".

To je uobičajena praksa kod takvih izdanja.

Između ostalog da, otežava i piratizaciju. No sumnjam da bi ovo netko moga kvalitetno iskopirati da se to ne primjeti... kao što se primjeti na svim piratima.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/08/2023 : 22:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nekako sve više cijenim tablet i slušalice, ipak sam ja mlađa generacija.
Nije da nisam sakupljao svega i svačega, ali puno toga me počelo ostavljati ravnodušnim.
Shvatio sam da to što imam po policama i kutijama nemam kome ni ostaviti.
Drago mi vidjeti ovakve stvari i veselim se što to nekog veseli, ko da ja kupujem, super odrađeno, samo ja polako ispadam iz te igre.
Doduše Zagor ni nije moj omiljeni lik, no sve pohvale na proizvodu.
Ako možemo imati običnu garderobu i tenisice po suludim cijenama, ovo i nije toliko skupo ako te veseli, nije nedostižno.


Kako misliš da nemaš kome ostaviti?
To se lako sredi, sve šta ti ne triba i šta te više ne veseli stavi u kutije i šalji.
Moja poštarina
Go to Top of Page

Ghost
Starting Member

36 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 16/08/2023 : 02:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
Ovako izdanje nemaju ni italijani. Bravo za Libellus.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46660 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2023 : 06:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by ivi skoj

Nekako sve više cijenim tablet i slušalice, ipak sam ja mlađa generacija.
Nije da nisam sakupljao svega i svačega, ali puno toga me počelo ostavljati ravnodušnim.
Shvatio sam da to što imam po policama i kutijama nemam kome ni ostaviti.
Drago mi vidjeti ovakve stvari i veselim se što to nekog veseli, ko da ja kupujem, super odrađeno, samo ja polako ispadam iz te igre.
Doduše Zagor ni nije moj omiljeni lik, no sve pohvale na proizvodu.
Ako možemo imati običnu garderobu i tenisice po suludim cijenama, ovo i nije toliko skupo ako te veseli, nije nedostižno.


Kako misliš da nemaš kome ostaviti?
To se lako sredi, sve šta ti ne triba i šta te više ne veseli stavi u kutije i šalji.
Moja poštarina



A mozda je lik serijski ubojica pa ti posalje dijelove mumificiranih tijela iz 60.tih i 70.tih


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2168 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 16/08/2023 : 09:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Nisam oduševljen. Ovo je opet jedno de isto, samo u nešto kičastijoj opremi. Po meni, ako se već radi tako neko ultimativno izdanje, trebalo bi ponuditi ultimativan sadržaj, kao npr u onim američkim Artist edition izdanjima, gdje se stripovi izdaju sa nekim savršenim skenm originalnih tabli, pa se kuže sve izbrisane olovke ili potezi korektorom, tako nešto... neka sadržajna ekskluziva. Ali dobro, izdanje bar diže prašinu
Go to Top of Page

comx
Starting Member

17 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/08/2023 : 09:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send comx a Private Message  Reply with Quote
Marketinški lijepo osmišljeno, čak i cijena, 249, a ne 250 eur.
Vrhunska kvaliteta. Uvez je pretpostavljam od kože bijelog nosoroga?
No šalu na stranu, sjetih se one kajkavske uzrečice:
Gda bedaki imaju peneze, kramari tržiju. U slobodnom prijevodu: Dok je ovaca, bit će i vune.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26131 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/08/2023 : 10:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Artist edition bi bija super.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/08/2023 : 11:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
tako je! oderi zagorovce i kolekcionare što više i što jače! bravo.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7943 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/08/2023 : 11:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Realno ovo je kao da ti netko servira dvi fete kruva od jucer s pastetom na porculanskom pijatu sa srebrnim priborom i vode iz spine u kristalnoj casi na stalku pa naplati 74 eura... al dobro, dok ima onih koji to traze i hoce, zasto ne...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Caglio
New Member

135 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 16/08/2023 : 11:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
Ček znači, 188 brojeva plus redakcijski primjerak ? Nema numeracije na knjizi nego na papiru pored ?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4187 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 16/08/2023 : 12:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Koliko vrijedi "redakcijski primjerak" budući da nema numeracije i koliko redakcijskih primjeraka postoji?

E a kakva je priča?

Bok, kako si.
Tražim Dylan Dog redovni SD komplet ili lot
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 16/08/2023 : 13:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Volim LL izdanja, a ni Zagor mi nije omražen. No, ovo mi ne treba.
I tu bi bio kraj priče. Ali moram dodati: ovo izdanje je tiskano po prednarudžbi, znači, koliko narudžbi, tolika naklada. Cijena je povišena u toku čekanja, ali je kupcima ponuđeno da odustanu, ako nisu sporazumni.
I tu bi opet bio kraj priče, sve transparento.
E sad, zašto uvijek isti komentari, obično od strane onih koji nisu ni kupili niti bi kupili, te pljačka, te snobizam, te čuđenje...
Nikad me nije zanimalo ni kako je tko došao do novaca, a još manje kako ih troši...
Zato, opušteno. Ne živi se 1000 godina.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29558 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/08/2023 : 13:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa to je forum
Na sportskom topicu se čudimo za koga Liverpool nudi 120 milijuna Eura
Ovdje se čude tko kupuje ovo za 249 Eura

Tko hoće komentirati neka komentira, kako u sportskom topicu tako i ovdje
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
213 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/08/2023 : 13:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Volim LL izdanja, a ni Zagor mi nije omražen. No, ovo mi ne treba.
I tu bi bio kraj priče. Ali moram dodati: ovo izdanje je tiskano po prednarudžbi, znači, koliko narudžbi, tolika naklada. Cijena je povišena u toku čekanja, ali je kupcima ponuđeno da odustanu, ako nisu sporazumni.
I tu bi opet bio kraj priče, sve transparento.
E sad, zašto uvijek isti komentari, obično od strane onih koji nisu ni kupili niti bi kupili, te pljačka, te snobizam, te čuđenje...
Nikad me nije zanimalo ni kako je tko došao do novaca, a još manje kako ih troši...
Zato, opušteno. Ne živi se 1000 godina.


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 16/08/2023 : 13:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Bezveze... ne vidim po čemu je ova priča uopće vrijedna ovakvog izdanja, totalno prosječna epizoda koja, eto, malo više nostalgije stvara. Al tko voli nek izvoli, naravno.
Go to Top of Page

Caglio
New Member

135 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 16/08/2023 : 13:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
Kako je gospodin supermark rekao, ovo je forum, i ljudi dolaze da stave svoje dojmove i mišljenja. Libellus je ultra skup i to svi znamo, skupljam ga i ja iako realno nije unutar mojih mogućnosti, ali jebiga, svaka budala ima svoj gušt, i nek ljudi kupuju što ih zanima. Mene osobno smeta ovaj najbolji primjerak ikad, koji očigledno nema svega 188 primjeraka nego malo više, samim tim se netko odmah posrao u usta ekipi koja misli da ih postoji svega 188 ( : tako da je samo po sebi to dmaho banana.
Volio bi takodjer i da mi netko objasni ove fore "kolekcionarskih izdanja" , dakle nešto što nema nikakvu seriju niti broj, spada pod collector item , taj dio mi je jasan, ali ako se izda recimo sedamdeset i šest drugih izdanja od istog tolikog broja izdavača, jel moraš imati i te brojeve u kolekciji, ili onda nisi kolekcionar ? Tipa ovi Zagor klasici, super klasici, zlatni klasici i kako god se već zovu, te dal' moraš imati i sve naslovnice, ili si samim tim manji kolekcionar ? Hvala

Edited by - Caglio on 16/08/2023 13:53:26
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4187 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 16/08/2023 : 14:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC
E sad, zašto uvijek isti komentari, obično od strane onih koji nisu ni kupili niti bi kupili, te pljačka, te snobizam, te čuđenje...

Ti bi radije da nema nikakvih komentara? Zašto? Kao da već i ovako nije dovoljno trulo na forumu i nema se što pročitati. Topik je otvoren i ljudi dovode u pitanje neke stvari i usputno se zezaju sa fetišizacijom. Uostalom svih tih 188 primjeraka je već prodano tako da stvarno ne znam o čemu bi se uopće ovdje moglo raspravljati i zašto bi bilokakva rasprava mogla štetiti ikome.

quote:
Originally posted by ZoranC
Nikad me nije zanimalo ni kako je tko došao do novaca, a još manje kako ih troši...

Ne vjerujem da su takve stvari nekome zanimljive, a uostalom nisam nigdje vidio da je netko tražio nečiji broj računa, sliku novčanika ili da se opravda zašto je kupac ovog izdanja. Gdje su žrtve tih upita?

quote:
Originally posted by ZoranC
Zato, opušteno. Ne živi se 1000 godina.


A napeto je gdje točno? Forum je mirniji od groblja, kao i svakog ljeta.

Bok, kako si.
Tražim Dylan Dog redovni SD komplet ili lot
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15712 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/08/2023 : 15:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000