forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Franina livada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 189

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 18:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
I da onaj tvoj drugi profil je i dalje član grupe fejs Hrvatski autorski strip.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/10/2023 : 18:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Justice, tebe ovakvi rantovi obično uhvate u dva u noći. Ovako nešto u šest popodne se ne sjećam da sam vidio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 19:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Justice, tebe ovakvi rantovi obično uhvate u dva u noći. Ovako nešto u šest popodne se ne sjećam da sam vidio.




Bacam prekovremene

Mislim, jasno mi je da postoji to neko prešutno suglasje da se ne treba obazirati, ali evo načinio sam iznimku.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
andjusticeforall :)

Saša papreni Papriću, pa jes` to ti?

Zlato, dobro došao na livadu :)


Zadnje što sam vam napisao na fb-u "hrvatskog autorskog stripa" je bio pozdrav profesoru Dušanu Gačiću. Bilo je to pristojan komentar na njegov strip o ratu u ukrajini.

I ondak ste me ti ili Dješka po drugi put izbacili.
I to je sve ok, mili moj. Zabranjuj, otkazuj ako ne znaš drugačije.
Kakvo izigravanje žrtve, kakvi bakrači.

Dješka podržava kulturu otkazivanja i blokiranja. Vrlo progresivno.
Ni prvi ni zadnji taki.



Mi smo ti ovdje na livadi puni ljubavi i tolerancije.
Stoga i tebe molim da se tako ophodiš prema meni.
Imaj razumijevanja za drugačije.

Izjasnio si se kako me doživljavaš. I to je u redu jerbo ti još posred čela viri strijela koju sam ti poslao :)

I nije ti prvi put, mili moj, kako si dopuštaš takvo nešto.


Ja to sve cijenim, mili moj.
Piši šta te volja. A, pogotovo misli i zaključuj.
Bar, ostavljaš neki trag iza sebe.
Imaš stav. Kakav god da jest.
Tvoj je.

Ak nađeš vremena, nađi zrno pravde i za mene.
Tvoj drug (nikako žrtva)
F.










Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Strip Prefiks

Ovak od oka.
A ne znam.
Ima nešto taj časopis kao cjelina, truda svakako, ali nema još sile. Kamoli duha.
Autorica Hunjak (ako nisam pobrkao), ima te sentiš teme. Migranti, sjeta ... onaj strip (ne znam više od kud) o useljenju u svoj novi stan je baš ok.

Drugih autora se ne mogu sjetit.
Naravno, kolegica Dješka rastura :)
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
I o tom ti je ovdje sad tema Papreni.
Niste napenalili nikakav hrvatski pečat.

Sve neke progresivne uspavanke.




Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Phuh, ti novi svileni klinci.
Odma vrište čim nije po njihovom :)
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/3WH5PXPW][/url]
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 19:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

andjusticeforall :)

Saša papreni Papriću, pa jes` to ti?

Zlato, dobro došao na livadu :)


Zadnje što sam vam napisao na fb-u "hrvatskog autorskog stripa" je bio pozdrav profesoru Dušanu Gačiću. Bilo je to pristojan komentar na njegov strip o ratu u ukrajini.

I ondak ste me ti ili Dješka po drugi put izbacili.
I to je sve ok, mili moj. Zabranjuj, otkazuj ako ne znaš drugačije.
Kakvo izigravanje žrtve, kakvi bakrači.

Dješka podržava kulturu otkazivanja i blokiranja. Vrlo progresivno.
Ni prvi ni zadnji taki.



Mi smo ti ovdje na livadi puni ljubavi i tolerancije.
Stoga i tebe molim da se tako ophodiš prema meni.
Imaj razumijevanja za drugačije.

Izjasnio si se kako me doživljavaš. I to je u redu jerbo ti još posred čela viri strijela koju sam ti poslao :)

I nije ti prvi put, mili moj, kako si dopuštaš takvo nešto.


Ja to sve cijenim, mili moj.
Piši šta te volja. A, pogotovo misli i zaključuj.
Bar, ostavljaš neki trag iza sebe.
Imaš stav. Kakav god da jest.
Tvoj je.

Ak nađeš vremena, nađi zrno pravde i za mene.
Tvoj drug (nikako žrtva)
F.




It is I, Leclerc

Sunce bakino, bolje te našo

Molio bih te da ne lažeš, zato što to nije istina, našao sam screenshot tvog posta o strašnoj situaciji u DC-u đe se Supermen propederiso, u nekom mikro-spin-offu, pa si ti brže-bolje krenuo s spikom #štanamrade


Tvoj profil, s koga je postano to o Supermenu, kako se propederiso, je blokiran zato što to nema veze s nakanom grupe Hrvatski autorski strip (što sam znao da će se desit, pa te unatoč mom rezonu Dješka pripustio i bio sam u pravu), tvoj drugi profil je i dalje prisutan na grupi, spika o Ukrajini je bila na Duletovom profilu s kojeg te ne možemo blokirat.

Mislim, postoji sitna mogućnost da imaš i treći profil na HAS grupi na fejsu i da je tamo bila spika o Ukrajni, ali kontam da bih vidio. I ovo je bilo debilana što sam išao tražiti, sad još ovo da idem tražit, to je mlaćenje prazne slame.

To što si ti sebi učitao da je ekipa oko HAS-a, jebiga, to je plod tvojih dijagnoza.

Tako da nemoj lagat i srat.

I glumit otkazanog.

Toliko godina imaš i baviš se konfabulacijama i difamacija, ko neka baba.

Najgora stvar je što se očekuje da bi te mi sa svi trebali ignorirati po principu "ludi frano", e pa ne bude.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 19:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Phuh, ti novi svileni klinci.
Odma vrište čim nije po njihovom :)



Čekaj, mi smo svileni klinci, a ti tu glumiš otkazanog i to potpuno neutemeljeno?

Pa daj se bar malo saberi.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 19:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Strip Prefiks

Ovak od oka.
A ne znam.
Ima nešto taj časopis kao cjelina, truda svakako, ali nema još sile. Kamoli duha.
Autorica Hunjak (ako nisam pobrkao), ima te sentiš teme. Migranti, sjeta ... onaj strip (ne znam više od kud) o useljenju u svoj novi stan je baš ok.

Drugih autora se ne mogu sjetit.
Naravno, kolegica Dješka rastura :)



Imaš sva izdanja u SNK-u, gdje smo se sreli u srpnju, pa si bio baš ugodan uživo, glavno da si iza tipkovnice kurčeviti lažljivac.

Svaka čast.

Ljubav.

Ovo-ono.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Sale, opisuješ kako ste me i zbog čega blokirali prvi put prije par godina.

Drugi put ste me zablokirali sad nedavno i to bez razloga.
Pa ako ti nije problem objasni zašto?

I to je sve.

A, ovi svi tvoji gore opisani doživljaji, a štać˙ ti ja - doživljaj babski je tvoj i samo tvoj.

I u redu je bit baba, Sale.
To je danas moderno.
I progresivno.

Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
S većinom ljudi, a pogotovo s onima kojima mi baš i ne ide, ja pokušavam biti srdačniji nego s onima koji su mi dragi.

I ja tebe ne sudim Sale.
Samo znam kako si se ponio spram mene.
I to je sve.

Probaj se sabrati, izbaci ako možeš psovke i slično, pa ćemo ovo fino izvuć na čistinu.

Jer na čistini i jesi Sale.

Zašto si me drugi put izbacio iz Hrvatskog autorskog stripa?



Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 19:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Aj prestani lagat bogtemazo, imaš sto profila, postaš pizdarije koje nemaju veze s vezom, glumiš žrtvu, ne znaš sam đe si što posto i sad me prisiljavaš da vadim screenshotove tvojih izdrkavanja.






https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 19:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

S većinom ljudi, a pogotovo s onima kojima mi baš i ne ide, ja pokušavam biti srdačniji nego s onima koji su mi dragi.

I ja tebe ne sudim Sale.
Samo znam kako si se ponio spram mene.
I to je sve.

Probaj se sabrati, izbaci ako možeš psovke i slično, pa ćemo ovo fino izvuć na čistinu.

Jer na čistini i jesi Sale.

Zašto si me drugi put izbacio iz Hrvatskog autorskog stripa?







Jebiga, ja ne znam kako je kod vas u šoru, no kod nas se psuje i kad valja i kad ne valja, tako da ćeš u komunikaciji zmenom to istrpiti, dok tražim po jebenom faceboku kad si što posto i ko te kad blokirao sa isusovim screenshotovima.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 19:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 20:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
A evo, promaklo mi, nasro si se kod Duleta u postu (božemeprosti kake pizdarije), a prije toga je bilo ovo s Supermenom, ali nije ti ništa bilo obrisano, čak si i sam konstatirao:

Jao, niš nije izbrisano. Hura!

Dakle, imao si taj izbačaj s Supermenom, pa si onda opet došao u grupu, pa si se nasro ispod Duletovog posta, pa te neko izbacio (nemam pojma kako to pogledati, koja je radnja), ali svakako je ok što su te izbacili, pričaš sam sa sobom, a također imaš još uvijek jedan tvoj profil na grupi.

Uglavnom, ako ja dobro kužim mehaniku, ti sad opet možeš doć nasrat se pa onda te netko opet izbaci, pa opet pristupit i tako u nedogled.

Strašno je to što ti se događa...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 20:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Full si lega otkazan i strašno je to što ti radimo :D

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 20:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Probaj, jebote, postat neki strip, možda prođe :D

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 20:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Nije da nemaš, evo na profilu, gdje ti je sve divno-krasno, kako tamo možeš postati normalne stvari, a kod nas na grupu dođeš srat?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2023 : 20:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, dobro ajmo se malo smiriti i ne upotrebljavati neke riječi i izraze...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/10/2023 : 20:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, dobro ajmo se malo smiriti i ne upotrebljavati neke riječi i izraze...



Pa nećemo se suzdružavati, jebiga, ako će me netko nazivati blentavim, jel, što je i moguća kvalifikacija, al ako ćemo lagat i diframirati, e to ne može.

Pogotovo od osoba o kojima se vi, ekipa u Zagrebu, apsolutno ne brinete, te ih puštate da, ono, jedu govna te lažu uzduž i poprijeko.

Lik ima bar još jedan profil na HAS grupi na fejsu, prvi put je izbačen zbog posta o strašnoj sudbini koja je snašla Supermena u alternativnom svemiru te mini-serijalu, drugi put zbog trijade, pa ne znam više ni kako bih to kvalificirao, ali on se predstavlja otkazanim, što uopće nije.

Dapače, može i iz trećeg pokušaja plasirati sadržaj na fejs grupu HAS, primjerice, onakav kakav se nalazi na njegovom fejs profilu, to je sve divno, krasno, umiveno, i gle čuda niko mu neće za to reć ništa.

Ali da se ovdje nas provlači, u postovima druga Vrane, poimence i po izdanjima, koliko već? Nepar godina?

Šta je bilo ono? Normabel-generacija? Ja evo ne znam nikog, osim ova dva lika što su mi iz ekipe šenuli da su to pili...

Ono, frajer pljuje po kolektivu već neko vrijeme, i kontam da bismo to trebali ignorirati, al, evo ja neću.

Ni njega, ni onog smrdljivca koji ga potiče.

To što je on puko, to ne znači da mu se neće odgovoriti.




https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6473 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 29/10/2023 : 20:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Sale.

Veliš da si me dva puta izbacio s hrvatskog autorskog stripa. Ti ili Dješka. Nebitno.
Nisi baš jasno objasnio niti zašto sam izbačen prvi put.

Ali, mene zanima zašto sam izbačen drugi put?

Koji je razlog?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2023 : 21:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
U cemen je problem sa supermwnom? Al on oduvik nije pesko?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2023 : 21:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, dobro ajmo se malo smiriti i ne upotrebljavati neke riječi i izraze...



Pa nećemo se suzdružavati, jebiga, ako će me netko nazivati blentavim, jel, što je i moguća kvalifikacija, al ako ćemo lagat i diframirati, e to ne može.

Pogotovo od osoba o kojima se vi, ekipa u Zagrebu, apsolutno ne brinete, te ih puštate da, ono, jedu govna te lažu uzduž i poprijeko.

Lik ima bar još jedan profil na HAS grupi na fejsu, prvi put je izbačen zbog posta o strašnoj sudbini koja je snašla Supermena u alternativnom svemiru te mini-serijalu, drugi put zbog trijade, pa ne znam više ni kako bih to kvalificirao, ali on se predstavlja otkazanim, što uopće nije.

Dapače, može i iz trećeg pokušaja plasirati sadržaj na fejs grupu HAS, primjerice, onakav kakav se nalazi na njegovom fejs profilu, to je sve divno, krasno, umiveno, i gle čuda niko mu neće za to reć ništa.

Ali da se ovdje nas provlači, u postovima druga Vrane, poimence i po izdanjima, koliko već? Nepar godina?

Šta je bilo ono? Normabel-generacija? Ja evo ne znam nikog, osim ova dva lika što su mi iz ekipe šenuli da su to pili...

Ono, frajer pljuje po kolektivu već neko vrijeme, i kontam da bismo to trebali ignorirati, al, evo ja neću.

Ni njega, ni onog smrdljivca koji ga potiče.

To što je on puko, to ne znači da mu se neće odgovoriti.







Ma nema problema, slobodno iznesi svoj stav samo ne bih htio da se sve pretvori u sipanje uvreda.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 189 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000