forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Postavite pitanja za LUDENS/StripAgent
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

igor23
New Member

Croatia
213 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 02/10/2023 : 15:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Imaš tutorijal na you tube"Kako jebati Sandru ",u 3 koraka,autor Đorđe Novković!
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Najprije bih pozdravio gosp. Bernarda i zahvalio se što nam je Ludens/SA dao mogućnost da ovako javno postavljamo pitanja i, sveukupno, promijenio svoj odnos prema kupcima. Evo, postavio bih par pitanja, u svjetlu činjenice da pratim pozamašan broj izdanja koja objavljujete. Zašto se... zajebajem se, ali sam mislio da je 1Euro našao neku žicu i da je došao kao njegov kurir.

Kako god, mene zanima kako IF Edizioni izdaje Marka tamo gdje je Ludens stao i koja priča stoji iza prijevoda "Kako jebati Sandru?".



https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
213 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 02/10/2023 : 15:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor23

Imaš tutorijal na you tube"Kako jebati Sandru ",u 3 koraka,autor Đorđe Novković!Marka nije nitko izdao ,sam se je sjebo!
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Najprije bih pozdravio gosp. Bernarda i zahvalio se što nam je Ludens/SA dao mogućnost da ovako javno postavljamo pitanja i, sveukupno, promijenio svoj odnos prema kupcima. Evo, postavio bih par pitanja, u svjetlu činjenice da pratim pozamašan broj izdanja koja objavljujete. Zašto se... zajebajem se, ali sam mislio da je 1Euro našao neku žicu i da je došao kao njegov kurir.

Kako god, mene zanima kako IF Edizioni izdaje Marka tamo gdje je Ludens stao i koja priča stoji iza prijevoda "Kako jebati Sandru?".





https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

LilianaG
Starting Member



4 Posts

Member since 01/10/2023

Posted - 03/10/2023 : 22:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send LilianaG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A imaš i kartično plaćanje za koje kažeš da ga nema...
Ajde ti lipo kupuj u Evropi.

+

Nema potrebe za tako neljubaznim načinom odgovaranja. Nisam odabrala plaćanje virmanom, nego drugačije nije moguće. Broj računa i dalje ne vidim. A i nemam nameru da šaljem novac nekome, ko se mesec dana nije udostojio ni da mi pošalje potvrdu narudžbe, ni da mi odgovori na pitanje. Postoje nekoliko adresa u Hrvatskoj, gde kupujem knjige i nikada nije bilo problema, kod Babilona koji prodaje stripove, takođe nije bilo problema. Biće onda, da nije do mene...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24814 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/10/2023 : 22:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A imaš i kartično plaćanje za koje kažeš da ga nema...
Ajde ti lipo kupuj u Evropi.



Jaki, hajde malo lakše, ok?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18495 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/10/2023 : 13:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by LilianaG

quote:
Originally posted by jaki

A imaš i kartično plaćanje za koje kažeš da ga nema...
Ajde ti lipo kupuj u Evropi.

+

Nema potrebe za tako neljubaznim načinom odgovaranja. Nisam odabrala plaćanje virmanom, nego drugačije nije moguće. Broj računa i dalje ne vidim. A i nemam nameru da šaljem novac nekome, ko se mesec dana nije udostojio ni da mi pošalje potvrdu narudžbe, ni da mi odgovori na pitanje. Postoje nekoliko adresa u Hrvatskoj, gde kupujem knjige i nikada nije bilo problema, kod Babilona koji prodaje stripove, takođe nije bilo problema. Biće onda, da nije do mene...


Dobrodošla na forum...
Jaki ne voli žene pa mu ne uzmi za zlo...
Strip Agent je firma koja živi od citatelja a daje utisak da jih mrzi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26088 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/10/2023 : 13:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by LilianaG

quote:
Originally posted by jaki

A imaš i kartično plaćanje za koje kažeš da ga nema...
Ajde ti lipo kupuj u Evropi.

+

Nema potrebe za tako neljubaznim načinom odgovaranja. Nisam odabrala plaćanje virmanom, nego drugačije nije moguće. Broj računa i dalje ne vidim. A i nemam nameru da šaljem novac nekome, ko se mesec dana nije udostojio ni da mi pošalje potvrdu narudžbe, ni da mi odgovori na pitanje. Postoje nekoliko adresa u Hrvatskoj, gde kupujem knjige i nikada nije bilo problema, kod Babilona koji prodaje stripove, takođe nije bilo problema. Biće onda, da nije do mene...


Do tebe je..
Sve se lipo vidi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26088 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/10/2023 : 13:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

A imaš i kartično plaćanje za koje kažeš da ga nema...
Ajde ti lipo kupuj u Evropi.



Jaki, hajde malo lakše, ok?


Molim?
Pa izasrala je webshop i izdavača vez razloga i onda meni kažes da laškam?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26088 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/10/2023 : 13:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by LilianaG

quote:
Originally posted by jaki

A imaš i kartično plaćanje za koje kažeš da ga nema...
Ajde ti lipo kupuj u Evropi.

+

Nema potrebe za tako neljubaznim načinom odgovaranja. Nisam odabrala plaćanje virmanom, nego drugačije nije moguće. Broj računa i dalje ne vidim. A i nemam nameru da šaljem novac nekome, ko se mesec dana nije udostojio ni da mi pošalje potvrdu narudžbe, ni da mi odgovori na pitanje. Postoje nekoliko adresa u Hrvatskoj, gde kupujem knjige i nikada nije bilo problema, kod Babilona koji prodaje stripove, takođe nije bilo problema. Biće onda, da nije do mene...


Dobrodošla na forum...
Jaki ne voli žene pa mu ne uzmi za zlo...
Strip Agent je firma koja živi od citatelja a daje utisak da jih mrzi...


Neš jebat telleru ne ulizuj se...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000