forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAKONDO i KOMIKO predstavljaju: LEON od GUDRE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 03/10/2023 : 00:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote






LEON od GUDRE Šomea i de Kresija odmah po svom objavljivanju 1995. godine izazvao je puno pažnje i pokupio gomilu nagrada, uključujući i onu najprestižniju - za najbolji strip na festivalu u Angulemu. Nastavci RUŽAN, SIROMAŠAN I BOLESTAN i MOLITE SE ZA NAS samo su utvrdili kultni status koji je LEON stekao. Ovo remek-delo francusko-belgijske škole stripa svakako je jedno od najneobičnijih dela devete umetnosti ikada.
Pred vama je u dve knjige na ukupno 360 strana.

Promotivna cena kompleta iznosi 3900 din (puna cena u knjižarama biće 4950 din). Tvrdi povez, kolor, 360 strana, ofset.

u zalivu magije...

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/10/2023 : 07:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
hoće biti ovoga u mrskom vam hrvatistanu za kupit?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2023 : 08:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićevon stripovi.com?
Lepo...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/10/2023 09:37:00
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 03/10/2023 : 09:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićecon stripovi.com?
Lepo...


Sprovode taktiku SUIS-a i idejnog im vođe.
Preskače se, naravno...

Carpe diem
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/10/2023 : 09:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićecon stripovi.com?
Lepo...




Ni srama ni obraza.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1066 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 03/10/2023 : 09:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićevon stripovi.com?
Lepo...



I što ti je alternativa? Da ih izbaci s foruma?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2023 : 09:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićevon stripovi.com?
Lepo...



I što ti je alternativa? Da ih izbaci s foruma?


Da.
Ali Marko je bolji čovik od mene pa neće.
Ali nije ovo ni do mene ni do Marka.
Triba bit đon obraz pa nagazit na Fibru ďonon i istovremeno koristit Fibrinu promotivnu platformu.
Ako neznaš, stripovi.com su već godinama dio Fibra d.o.o.
U hipotetskoj situaciji u kojoj san ja izdavač iz Hrvatske u ratu sa Darkwoodon, ne bi mi palo na pamet koristit Darkwood forum za promociju svojih izdanja.
Nekako me volin da me iz ogledala gleda šonjava pizda.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/10/2023 09:56:40
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/10/2023 : 10:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ima li veceg dokaza hipokrozije, od ovog novog oglasavanja nakladnika iz SR koji ne zeli HR albume, na HR siteu, i to vidi vraga, HR vlasnika kojeg sustavno napadaju jer su naspram njega, ne amateri vec nitko i nista, i toga su debelo svjesni?

(Hipotetsko pitanje dakako)

Bijedno!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/10/2023 : 10:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Da.
Ali Marko je bolji čovik od mene pa neće.
Ali nije ovo ni do mene ni do Marka.
Triba bit đon obraz pa nagazit na Fibru ďonon i istovremeno koristit Fibrinu promotivnu platformu.
Ako neznaš, stripovi.com su već godinama dio Fibra d.o.o.
U hipotetskoj situaciji u kojoj san ja izdavač iz Hrvatske u ratu sa Darkwoodon, ne bi mi palo na pamet koristit Darkwood forum za promociju svojih izdanja.
Nekako me volin da me iz ogledala gleda šonjava pizda.



Ja bih isto pustio sve. Prvo jer je to za opste dobro stripa na ovim prostorima, drugo jer pokazujes da si drugaciji i trece dobar je lakmus. Sa foruma bi mi leteli samo oni koji direktno vredjaju ljude ili su potpuno ludi. Sve ostalo bih pustio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/10/2023 : 10:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni ne smeta. Stripovi.com služe, između ostalog, za komunikaciju publike i izdavača, i što se mene tiče svi izdavači su dobrodošli. Doslovno svi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 03/10/2023 : 10:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Da.
Ali Marko je bolji čovik od mene pa neće.
Ali nije ovo ni do mene ni do Marka.
Triba bit đon obraz pa nagazit na Fibru ďonon i istovremeno koristit Fibrinu promotivnu platformu.
Ako neznaš, stripovi.com su već godinama dio Fibra d.o.o.
U hipotetskoj situaciji u kojoj san ja izdavač iz Hrvatske u ratu sa Darkwoodon, ne bi mi palo na pamet koristit Darkwood forum za promociju svojih izdanja.
Nekako me volin da me iz ogledala gleda šonjava pizda.



Ja bih isto pustio sve. Prvo jer je to za opste dobro stripa na ovim prostorima, drugo jer pokazujes da si drugaciji i trece dobar je lakmus. Sa foruma bi mi leteli samo oni koji direktno vredjaju ljude ili su potpuno ludi. Sve ostalo bih pustio.



👏
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/10/2023 : 10:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Meni ne smeta. Stripovi.com služe, između ostalog, za komunikaciju publike i izdavača, i što se mene tiče svi izdavači su dobrodošli. Doslovno svi.



Imas neke u samoizgnanstvu. :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/10/2023 : 10:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hah, ajde da vidimo kako ce im proci ovi novi proizvodi uCK-ja.

Ne taknem ni palicom. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/10/2023 : 12:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićevon stripovi.com?
Lepo...



I što ti je alternativa? Da ih izbaci s foruma?



Ne samo da je alernativa, to bi meni bija imperativ.

Al imenjak je sve reka.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/10/2023 : 13:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ovaj forum bi trebao pripadati svim stripofilima sa ovih prostora bez obzira kako gledali na ovu situaciju. Zašto bi netko ostao bez informacije o novim izdanjima jer tko god ga izdaje to je i dalje strip? Ima onih na ovom forumu kojima je ova informacija korisna, zabrana je degradacija članova koji su samo zbog stripa.

Izbacivanja su glupa i ponašanje na razini dičurlije, a kako je ovo forum svatko je slobodan napisati im što ih ide. Meni je triput gluple to što postoje hrvatski izdavači koji se ne oglašavaju ovdje nego to što se ovi oglašavaju.

...a da su šupci i licemjeri jesu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/10/2023 : 13:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Slazem se, Libellus bi prvi trebalo da sibne i ovde najave. Ovo je generalno mesto broj 1 za strip u ex yu i treba ga negovati.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 03/10/2023 : 13:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Potpisujem Tonta, uz dodatak da to naravno ne znači da ne trebaju povremeno istrpiti ovakve prcoprozivke

Bok, kako si.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/10/2023 : 13:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

I dalje se imate obraza promovirat na Šunjićevon stripovi.com?
Lepo...



I što ti je alternativa? Da ih izbaci s foruma?



Ne samo da je alernativa, to bi meni bija imperativ.

Al imenjak je sve reka.


Udruga je licemjerna, ali bilo bi potpuno pogrešno od Markosa da ih izbaci ili im zabrani oglašavanje. Ne zbog toga što to ne bi bilo pošteno prema izdavačima ili kupcima, nego jer bi smanjilo vrijednost stripovi.com. Scom je ipak jedinstvena institucija koja služi, između ostalog, i kao najvažnija baza podataka o stripu na ovim prostorima. U trenutku u kojem bi Markos ograničio tu bazu podataka iz bilo kojeg razloga, scom bi postao manje važan. Ne znam je li Markos više ponosan na Fibru ili stripovi.com, ali oboje su važne institucije i sumnjam da bi htio da stripovi.com prestane biti ono što već godinama (desetljećima?) jest.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/10/2023 : 13:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Sve to stoji i to je ispravno iz svih kuteva, ali znaš da san ja nezrelo derište koje nastupa iz najnižih poriva i kao takav bi ovo pretvorija u vlastitu diktatorsku strahovladu. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 03/10/2023 : 13:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Ali najgore od svega je što će staviti najavu, ali onda se neće udostojiti nešto drugo odgovoriti i komentirati.
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 03/10/2023 : 14:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Ali najgore od svega je što će staviti najavu, ali onda se neće udostojiti nešto drugo odgovoriti i komentirati.



Na sva pitanja vezano za ovaj strip ćemo vrlo rado odgovoriti. Za sve ostalo, pretpostavljamo, ima druga tema na ovom forumu.

u zalivu magije...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/10/2023 : 14:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Pišem u notes: Tontač kandidat za forumaša godine.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/10/2023 : 14:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Inače, ovo izdanje me zanima, ali ne žurim jer se nadam Fibrinom.

https://www.bedetheque.com/serie-342-BD-Leon-la-Came.html

Edited by - Peyo on 03/10/2023 14:29:55
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/10/2023 : 15:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Inače, ovo izdanje me zanima, ali ne žurim jer se nadam Fibrinom.

https://www.bedetheque.com/serie-342-BD-Leon-la-Came.html


Konzervativni hrvatski kupac 1/1
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/10/2023 : 16:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MAKONDO

quote:
Originally posted by Davor2403

Ali najgore od svega je što će staviti najavu, ali onda se neće udostojiti nešto drugo odgovoriti i komentirati.



Na sva pitanja vezano za ovaj strip ćemo vrlo rado odgovoriti. Za sve ostalo, pretpostavljamo, ima druga tema na ovom forumu.



Pa prvi post poslije vaseg izvornog je vezan za tacno ovaj vas najavljeni strip, ali ste ga ignorirali.

quote:
Originally posted by DiSkAcH

hoće biti ovoga u mrskom vam hrvatistanu za kupit?







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 03/10/2023 : 17:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

hoće biti ovoga u mrskom vam hrvatistanu za kupit?



Licenca od Castermana ne uključuje Hrvatsku...

u zalivu magije...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000